Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Crystal Palace-Man City
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.10
Buk Sportingbet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie Premier League będący na 16 pozycji w ligowej klasyfikacji zawodnicy Crystal Palace podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Manchesteru City, goście naturalnie są faworytem do zdobycia kompletu punktów . Manchester City po 4 spotkaniach bez wygranej na wyjeździe wreszcie zdołał wygrać swoje spotkanie wyjazdowe z zespołem West Bromu i teraz na pewno znów będzie chciał swoje spotkanie wygrać, do pewnego momentu City było liderem w Premier League ale już od kilku spotkań ich sytuacja się pogorszyła i goście zajmują dopiero 3 pozycję ze stratą dwóch punktów do lidera z Liverpoolu, gospodarze natomiast w tym sezonie ugrali tylko 11 punktow nie zdołali wygrać swojego spotkania od 5 kolejek ligowych gdzie zanotowali 4 porażki oraz jeden remis ,ogólnie w starciach z Manchesterem City ich bilans nie jest korzystny 2 wygrane remis oraz 4 spotkania przegrane, mój typ na to spotkanie to wygrana ekipy gości dokładnie róznica jednej bramki oraz dokładny wynik 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Middlesbrough-Chelsea
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sortingbet
Analiza: Na jutro dla mnie najpewniejszym spotkanie będzie rywalizacja ekip beniaminka z Middlesbrough z zespołem Londyńskiej Chelsey. Gospodarze na chwilę obecną są na 16 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 11 oczek na swoim koncie ogólnie ich poprzednie 3 spotkania ligowe to wyniki pozytywne bowiem wygrana z zespołem Bournemouth oraz podziały punktów w spotkaniach z ekipami Arsenalu oraz Manchesteru City mogą cieszyć trenera oraz drużynę , problemem jest jednak fakt iż Chelsea jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji i nie licząc wpadki w pucharze to ekipa Conte zanotowała 5 kolejnych zwycięstw w lidze nie tracąc ani jednaj bramki zdołali zdobyć ich aż 16, a za przeciwników mieli między innymi takie ekipy jak Everton Southampton oraz Leicester. Goście dla mnie są tutaj faworytem do wygranej , niezależnie do tego czy grac będa na swoim stadionie czy na wyjeździe, gospodarzom z czasem szczęscia zabraknie a ostatnio mieli go niezwykle dużo, dlatego też ja pogram na wyjazdowe zwycięstwo zespołu przyjezdnych , którzy ostatnio z Middlesbrough notowali same zwyciestwa ,wiec ta ekipa im leży jak najbardziej, stawiam więc na wynik 0:1 do połowy oraz 0:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: West Brom-Burnley
Typ: Przedzial bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: West Bromwich w dniu jutrzejszym spotkaniem z zespołem Burnley zakończy 12 kolejkę Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej, gospodarze są w tej rywalizacji stawiani w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Burnley w tym sezonie awansował do Premier League 11 pozycję w ligowej klasyfikacji goście zawdzięczają tylko i wyłącznie spotkaniami na swoim terenie gdzie zdołali zdobyć 13 punktów, spotkania wyjazdowe wychodzą im miernie żeby nie powiedzieć bardzo źle, do tej pory goście zdobyli tam tylko jeden punkt a ich bilans bramkowy wynosi 1:9, gospodarze u siebie na boisku natomiast potrafią punktować słabiej niż na wyjazdach jednak spotkanie z praktycznie najgorszym zespołem pod względem spotkań wyjazdowych jest dobre na przełamanie i zwycięstwo na swoich śmieciach, nie mówie że będzie łatwo bowiem przecież dla beniaminka z Burnley to spotkanie będzie również cięzkie ,ale według mnie w tym spotkaniu zobaczymy co najmniej dwie bramki, ja stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy,a jak goście zagrają na maxa swoich możliwości i szybko zdobędą tutaj bramkę to myślę że mogą zawalczyć nawet o remis, pomimo tego iż bilans z zespołem z West bromu mają po prostu fatalny, do tej pory na tym stadionie obie ekipy spotykały się ze sobą 7 - krotnie , goście nie wygrali ani razu padło 2 podziały punktów i 5 razy górą byli gospodarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 15:15
Spotkanie Arsenal-Bournemouth
Typ: bts
Kurs 1.84
Buk oddsring.png
Analiza: W 13 kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej ekipa Londyńskiego Arsenalu na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Bournemouth, ekipa gospodarzy od samego początku była stawiana w roli faworyta do zdobycia kompletu punktów, nie dośc iż gra na swoim stadionie to do tego nie została pokonana 0d 18 kolejnych spotkań tak ligowych jak i pucharowych, w tym czasie Arsenal wygrał 12 razy i zanotował 6 podziałów punktów, goście natomiast nie potrafią grać na dobrym równym poziomie , są obecnie na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 15 punktów na swoim koncie ,Arsenal powinien w tym spotkaniu wygrać za wszelką cenę bowiem swoje spotkania wygrały ekipy Chelsey oraz City do tego gospodarze zdają sobie sprawę iż na chwilę obecną większą ilośc punktów zdołali ugrać na wyjazdach aniżeli na swoim własnym stadionie, w tej kolejce moim zdaniem nie powinno być z tym problemu, stawiam na wygraną gospodarzy do połowy oraz na koniec oraz na dokładny wynik 2:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Sunderland - Leicester
Typ: 1
Kurs 3.50
Buk Bet365

 

Analiza

 

Witam. Dziś o godz 16:00 zapraszam na spotkanie 14 kolejki Premier League pomiędzy Sunderland - Leicester. Gospodarze to ostatnia drużyna w tabeli z dorobkiem 8 pkt bilans 2-2-9  bramki  12-23. Po 2 zwycięstwach z rzędu 1-2 z Bournemouth i 3-0 z Hull przyszła porażka 2-0 z Liverpoolem. Z pewnością gospodarze będą chcieli dziś wygrać i odbić się od dna i mają sporą szanse zwłaszcza że goście to nie ta drużyna z tamtego sezonu gdzie wywalczyli Mistrzostwo kraju. Gospodarze zagrają bez 4 podstawowych zawodników Cattermole (kontuzja) , L. Goch (kontuzja kostki) , McNair (kontuzja kolana) , Rodwell (kontuzja mięśnia). Mimo to gości czeka ciężki mecz , zwłąszcza że goście grają katastrofalnie na wyjazdach. Teraz czas na drużynę Leicester który zajmuje obecnie bardzo niskie miejsce bo 14 z dorobkiem 13 pkt bilans  2-4-6 bramki 16-22. Gospodarze nie potrafią wygrać już od 4 kolejek 2 remisy i 2 porażki. Na wyjazdach to jedna z najgorszych drużyn poza Burnley.  Przegrali 5 meczy i tylko 1 zremisowali. Jak tak dalej pójdzie będą grali o utrzymanie. Stracili aż 16 bramek to więcej niż ekipa Burnley. Moim zdanie dziś gospodarze mają duże szanse na wygranie tego meczu , i moim zdaniem dziś wygrają a kurs na zwycięstwo to aż 3.50 w Bet365 polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League: Bournemouth - Liverpool

We spoke so much last season about the open nature of Bournemouth home games, we have not seen that to quite the same level this season. but that has more to do with how teams have set up when arriving at Dean Court, Manchester United came here and played their part in a four goal thriller and we know 100% that Liverpool will not be coming to sit back, it is simply not in their DNA under Jurgen Klopp. The Cherries went toe to toe with Arsenal at the Emirates last weekend and were in things and gave as good as they got for 90 + minutes and will need no second invitation to get forward this afternoon. No Coutinho for the visitors, but Lallana and Firminho should be fit to play. Andrew Surman remains out for Bournemouth and whilst we have not seen it yet, the defensive midfielder (ever present for over 25 months since joining until October) is very important to them and his absence will be felt today with Liverpool so good at pressing and moving the ball quickly. BTS , Liverpool to win.


over 3 goals 2.13 asian line/Sportmarket

Both teams to score and Liverpool to win 3.10-3.25 general quote

from Clubgowi newsletter

http://www.clubgowi.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 14

Spotkanie: Everton        -              Manchester Utd

04.12.2016 17:00

Typ: 1X

Kurs:  1,85

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17,00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie kończące czternastą kolejkę Premier League  pomiędzy drużynami Evertonu i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 19 punktów zajmują 8 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 20 punktów plasują się na 7 pozycji.  W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Koemana zaliczyła jedno zwycięstwo i jeden remis, natomiast Manchester United zanotował jedno zwycięstwo i trzy remisy. Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Jeśli chodzi o absencje w dzisiejszym spotkaniu to w zespole gości za kartki zmuszony jest pauzować Wayne Rooney, natomiast urazy eliminują dwójkę stoperów - Chrisa Smallinga i Erica Bailly'ego. W drużynie Evertonu zabraknie tylko Muhameda Besicia. Dodatkowo w Manchesterze na trubunach zobaczymy Mourinho który został zawieszony. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospdoarzy, którzy wspierani dopingiem własnej publiczności spokojnie powalczą o komplet punktów. Mój typ to 2:1 po bardzo ciekawym spotkaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 14

Spotkanie: Middlesbrough         -              Hull

05.12.2016 21:00

Typ: 1 i under 3,5

Kurs: 2,35

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 odbędzie się spotkanie w angielskiej premier league pomiędzy zespołami Middlesbrough i Hull City. Gospodarze z dorobkiem 12 punktów plasują się na 16 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 11 oczek zajmując 19 pozycje. Drużyna Karanki w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować jedno zwycięstwo i trzy remisy. Zespół Hull natomiast zaliczył jedno zwycięstwo i jeden remis. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Te dwie drużyny będą w tym sezonie walczyć o ligowy byt dlatego dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla obu ekip. Gospodarze, którzy wydają się być w lepszej dyspozycji w tym momencie muszą wykorzystać atut własnego boiska i zdobyć dzisiaj komplet punktów. W zespole gości zabraknie dzisiaj George'a Frienda i Jamesa Husbanda. Natomiast u gości Dieumerciego Mbokaniego, Allana McGregora, Ryana Masona, Abela Hernandeza, Willa Keana'a, Shauna Maloney'a czy Mosesa Odubajo. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej przebiegać pod dyktando gospodarzy a o zwycięstwie zadecyduje skuteczna gra w ataku. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem Middlesbrough. Mój typ to 2:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Premier League
Spotkanie: Manchester United - Tottenham Hotspur F.C.
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.50
Godz: 15:15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś na Old Trafford dojdzie do szlagierowego starcia w angielskiej FA Premier League gdzie Manchester United podejmie Tottenham Hotspur. Minimalnym faworytem tej rywalizacji według bukmacherów są gospodarze, jednak to goście są wyżej w tabeli i mają 6 punktów więcej od rywala. Ja proponuje w tym meczu zagrać wysoki over 3.5 bramek strzelonych.   
Wczoraj w FA Premier League mieliśmy obfitość bramkową, bowiem w 6 spotkaniach zdobyto 29 goli i tylko w jednym spotkaniu nie mieliśmy over 3.5 bramek (Swansea - Sunderland 3:0). Liczę,że również dziś piłkarze w FA Premier League pójdą za ciosem i znów będziemy świadkami sporej ilości bramek. Myślę, że akurat na Old Trafford taka okazja się nadarza. Owszem statystyki nie obiecujące bowiem MU ma 5 overów 3.5 a Koguty raptem 3, a ostatni taki over w bezpośrednim starciu miał miejsce 1 grudnia 2013r. (2:2) od tamtej pory w 5 kolejnych spotkaniach nie odnotowaliśmy wysokiego overu 3.5.
Dlaczego dziś ma być inaczej? Przede wszystkim obie ekipy w ostatnich tygodniach notują zwyżkę formy. Dodatkowo w spotkaniach tych ekip zaczęło padać coraz więcej bramek. 5 ostatnich spotkań Tottenhamu to; 1:2 z Chelsea i Monaco, 3:2 z West Ham, 5:0 z Swansea oraz 3:1 z CSKA Moskwa. Manchester United również w ostatnim czasie zanotowało kilka overów 3.5: 3:1 z Swansea, 4:0 z Feyenoordem czy 4:1 z West Ham. Pamiętajmy również, że co jak co ale ofensywa w obu przypadkach wygląda imponująco z jednej strony mamy Zlatana, który strzela niemal w każdym spotkaniu z drugiej Kane, który też po powrocie do gry regularnie wpisuje się na listę strzelców. Ponadto są jeszcze tacy gracze jak Alli, Eriksen, Martial, Pogba czy Mkhitaryan.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to dziś nie zobaczymy Chrisa Smallinga i najprawdopodobniej Luke'a Shawa w MU, natomiast u Kogutów w tym meczu nie zobaczymy Erika Lamelę i Vincenta Janssena. Podsumowując liczę, że będzie to mecz otwarty z jednej i drugiej strony co przełoży się również na bramki. Myślę, że jest spora szansa na over 3.5 bramek w tej rywalizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

985.png?lm=1457975903gb1.png?lm=1466545776148.png?lm=1472229278

 

Spotkanie: Manchester United - Tottenham Hotspur
Typ: 1
Kurs: 2,23
Data i godzina: 11.12.2016 15:15
Bukmacher: Betsson
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie piętnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchester United a Tottenham Hotspur. Dziś na Old Trafford dojdzie do bardzo ciekawej konfrontacji. Gospodarze żądni zwycięstwa gdyż w pięciu ostatnich spotkaniach ligowych zaliczyli aż cztery remisy, na pewno będą chcieli się zrehabilitować kibicom. Bilans Czerwonych Diabłów na własnym obiekcie przeciwko Kogutom jest zdecydowanie korzystny. Jeżeli podopieczni Jose Mourinho chcą zagrać w następnym sezonie w Lidze Mistrzów, takie spotkania po prostu muszą wygrywać. W zespole Manchesteru United wystąpić może Eric Bailly, pierwszy raz w starciu ligowym od października, kiedy to doznał urazu kolana. Iworyjczyk po kontuzji zaliczył już pierwszy mecz  w wygranym 2:0 pojedynku z Zorią Ługańsk w Lidze Europy. Poza kadrą są ciągle Chris Smalling i Luke Shaw. Po odpoczynku zwarci i gotowi do gry będą natomiast Michael Carrick i Antonio Valencia. W zespole Tottanhamu do gry wrócił również Toby Alderweireld. Piłkarz miał problemy z kolanem od czasów meczu z CSKA Moskwa. Pochettino będzie się jednak musiał obejść bez Erika Lameli i Vincenta Janssena. Moim zdaniem gospodarze powinni dziś być minimalnie lepsi przemawia za nimi zarówno historia spotkań jak i gra na własnym boisku. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

29.png?lm=1445949846gb1.png?lm=146654577611.png?lm=1444558807

 

Spotkanie: Everton - Arsenal
Typ: Romelu Lukaku strzeli w dowolnym momencie
Kurs: 2,80
Data i godzina: 13.12.201620:45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie szesnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy FC Evertonem a Arsenalem Londyn. Everton w poprzedniej kolejce uległ 2:3 na wyjeździe ekipie Watford. Nie jest to jakąś dużą niespodzianką ponieważ The Toffies w tym sezonie na wyjazdach spisują się wręcz tragicznie. Na własnym obiekcie też nie idzie im lepiej, wprawdzie jeszcze nie przegrali ale tylko trzy zwycięstwa i aż cztery remisy w tym fartownie z Manchesterem United nie wróżą zbyt dobrze. Kanonierzy w poprzedniej kolejce rozgromili u siebie 3:1 ekipę Stoke. Ogólnie rzecz biorąc, podopieczni Arsene Wengera w tym sezonie grają nad wyraz dobrze. Jednakże na Goodison Park na pewno nie będzie im łatwo. Podopieczni Ronalda Koemana zapewne będą chcieli zdobyć komplet punktów, bo coraz bardziej odstają od czołówki. Tak na dobrą sprawę każdy wynik jest tu możliwy i wcale nie zdziwiłbym się gdyby gospodarze odnieśli zwycięstwo. Ja jednak liczę tu na kilka bramek, jakiś overek jest tu wydaje mi się dobrą opcją do gry. Osobiście zagram jednak na to, że Romelu Lukaku zdobędzie gola, w meczu z Watford na trzy strzały zdobył dwie bramki co pokazuje, że zaczyna łapać formę strzelecką i myślę, że przed własną publicznością powinien zdobyć minimum jedną bramkę. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League: Manchester City - Watford

Not much we have actually seen recently suggests that City should be 1.25 to win this. They were a defensive shambles against Leicester City on Saturday evening and sorely missed the protection of Fernandinho (last five PL games he has missed have produced 21 goals), who is once again suspended, along with Aguero (last five he has sat out have produced 24 ). Watford are coming off a nice 3-2 win over Everton where they could have scored a couple more, but are equally as unreliable at the back and have shipped nine, in their last two road starts, also allowing a whopping 20 attempts on target. Guardiola will be demanding a reaction from his men and it could all click and they will run in hatful, but hard to see that coming along with a clean sheet at present. The hosts have to find a way to win, or they could be nine points plus adrift of Chelsea and under huge pressure for the visit from a wounded Arsenal at the weekend, think the best way to approach this is.......

Manchester City to win and both teams to score 2.50-2.70 general quote ...............best alternative, over 3.5 goals

from Clubgowi newsletter
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

873.png?lm=1457723287gb1.png?lm=1466545776985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: Manchester United wygra 1-0, 2-0 lub 2-1
Kurs: 2,80
Data i godzina: 14.12.2016 21:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie szesnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Crystal Palace a Manchester United. Czerwone Diabły wygrały w poprzedniej kolejce bardzo ważne spotkanie z Tottenhamem, co poniekąd przybliżyło ich do pierwszej czwórki. Ten wysiłek zostanie jednak zaprzepaszczony, jeśli ekipa Jose Mourinho zgubi punkty na Selhurst Park, więc remis nie wchodzi w grę. Crystal Palace w miniony weekend zremisował 3:3 wyjazdowy mecz z Hull. W tym sezonie lepiej niż u siebie gra właśnie w delegacjach. Patrząc na historie bezpośrednich starć faworytem są zdecydowanie gracze z Manchesteru, którzy póki co nie nie przegrali z gospodarzami ani razu. W ekipie Palace zabraknie Jasona Puncheona. Piłkarz jest zawieszony na jeden mecz. W jego miejsce Alan Pardew może zdecydować się wystawić Yohana Cabaye’a. Z powodu niegroźnych urazów na ławce rezerwowych zasiądą prawdopodobnie Bakary Sako oraz James Tomkins. Największą stratą po stronie Manchesteru United jest Henrich Mychitarian, który złapał rewelacyjną formę i zdobył swoje dwa pierwsze gole dla Czerwonych Diabłów w dwóch ostatnich meczach. Ormianin doznał niestety urazu kostki, który wykluczył go z gry na około 2 tygodnie. Po zebraniu 5 żółtych kartek mecz przerwy musi odpokutować natomiast Antonio Valencia, który też dziś nie wystąpi. Czerwone Diabły myśląc o zajęciu na koniec sezonu miejsca premiowanego grą w lidze mistrzów muszą dziś wygrać, na pewno nie będzie to łatwe spotkanie ale myślę, że powinno się im to udać. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sunderland vs Chelsea
Typ: Sunderland DNB
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Typ obarczony bardzo dużym ryzykiem ale według mnie kurs jest tego wart.Ostatnia drużyna tabeli czyli Sunderland podejmuje na własnym stadionie lidera rozgrywek Chelsea Londyn i według mnie stać ich tutaj na sprawienie jakiejś niespodzianki.Warto zauważyć że Sunderland po katastrofalnym początku sezonu w ostatnich meczach zanotował widoczny progres wygrywając u siebie między innymi z mistrzem Anglii- Leicester.Wiadomo że drużyna Lisów to nie ten sam team co sezon temu ale jednak Sunderland pokazał że w piłke grać potrafi.Ciekawie wygląda ofensywwa dzisiejszych gospodarzy z Januzajem i Borinim na skrzydłach oraz doświadczonym Defoe w napadzie.A co słychać u Chelsea?No chyba wiadomo, Antonio Conte poukładał tą drużynę w genialny sposób, świetny transfer w postaci Kante który zarządza drugą linią The Blues.W dzisiejszym meczu zabraknie jednak bardzo ważnego zawodnika w postaci Edena Hazarda który nie zasiądzie nawet na ławce rezerwowych.Belg to bardzo ważny zawodnik w układance Conte i moim zdaniem jego brak może być dużym utrudnieniem dla Chelsea mimo świetnej dyspozycji Costy w ostatnich spotkaniach.Mimo samych zwycięstw ostatnie kilka spotkań to większe męczarnie drużyny Conte.Z Tottenhamem 2-1 po niełatwym meczu, potem zwycięstwo z City ale kto oglądał ten wie że tak na prawdę Aguero i De Bruyne powinni zamknąć ten mecz jeszcze przed bramką wyrównującą a ostatnio wygrana po męczarniach z WBA.W tamtym sezonie Sunderland pokonał na własnym boisku Chelsea 3-2, wiadomo nie ma co porównywać Chelsea z teraz do Chelsea sprzed roku ale jak dziś liczę na niespodziankę i po takim kursie próbuje Sunderland a w przypadku remisu mamy zwrot.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

984.png?lm=1457991758gb1.png?lm=1466545776985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: West Bromwich Albion - Manchester United
Typ: Manchester United wygra i obie strzelą
Kurs: 4,20
Data i godzina: 17.12.2016 18:30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie siedemnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy West Bromwich Albion a Manchester United. Czerwone Diabły wygrały dwa mecze z rzędu w PL najpierw u siebie z Tottehamem a w ostatniej kolejce na wyjeździe z Crystal Palace po bardzo ciężkim boju i bramce Zlatana Ibrahimovica w ostatnich minutach meczu. Faworytem tegoż dzisiejszego spotkania wiadomo są gracze z Manchesteru. United nie mogą zaliczać wpadek z zespołami takimi ja WBA, chociaż przed laty nie raz się tak działo, jednakże tym razem tak nie powinno być. West Brom gra ostatnio na własnym obiekcie zdecydowanie lepiej niż w delegacjach, świadczą o tym chociażby trzy zwycięstwa z rzędu. Dlatego spodziewam się dziś bardzo zaciętego pojedynku, gdzie prawdopodobnie padnie kilka bramek z obu stron, także jakiś overek jest warty gry, bts także. W drużynie WBA może nie zagrać były zawodnik Manchesteru United Jonny Evans. Obrońca opuścił ostatnie spotkanie ze Swansea z powodu kontuzji łydki. Nie wiadomo czy Jonny jest już w 100% sprawny, aby rozegrać pełne spotkanie przeciwko Diabłom. Nie zobaczymy też kontuzjowanego Boaza Myhilla. Pod znakiem zapytania stoi także występ Saido Berahino, który jest już po wyleczonej kontuzji ale brakuje mu jeszcze rytmu treningowego. Po jedno-meczowym zawieszeniu za zebranie 5 żółtych kartek powraca Craig Dawson. Kadra Manchesteru United jest osłabiona przez kontuzję Henricha Mychitariana. Ormianin mocno nadwyrężył staw skokowy podczas ostatniego spotkania z Tottenhamem. Uraz kolana ma natomiast Eric Bailly. Kontuzja Iworyjczyka nie jest jednak bardzo poważna. Ciągle wykluczony z gry pozostaje Luke Shaw. Dobrą wiadomością jest obecność Chrisa Smallinga w kadrze meczowej, ale prawdopodobnie nie zagra jeszcze od pierwszej połowy. Czerwone Diabły powoli zaczynają grać jak kiedyś, lepiej się to ogląda niż kilka miesięcy temu. W meczu z Crystal Palace mogliśmy zobaczyć klasyczny "Fergie time", pełną koncentrację i ciąg na bramkę rywala co przyniosło skutek w 88 minucie za sprawą bramki Zlatana Ibrahimovica. Moim zdaniem United to wygrają, nie będzie to jednak bardzo łatwe spotkanie bo z WBA nigdy łatwo się nie grało, dlatego też powinno paść kilka bramek. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:30.

 

Prawdopodobne składy:

WBA: Foster - Brunt, Olsson, McAuley, Nyom - Yacob, Flecher - Phillips, Morrison, Chadli - Rondon

Manchester United: De Gea - Valencia, Jones, Rojo, Darmian - Herrera, Carrick - Mata, Pogba, Martial - Ibrahimovic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

148.png?lm=1472229278gb1.png?lm=14665457761132.png?lm=1407564411

 

Spotkanie: Tottenham Hotspur - FC Burnley
Typ: Tottenham wygra 3-0, 3-1 lub 3-2

Kurs: 4,20
Data i godzina: 18.12.2016 17:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie siedemnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Tottenham Hotspur a FC Burnley. Tottenham w poprzedniej kolejce bez jakichkolwiek problemów pohonał 3:0 zespół Hull City. Przed niedzielną potyczką z ekipą FC Burnley są więc zdecydowanym faworytem i wcale nie może to dziwić bo goście są najgorzej grającą drużyną w Premier League jeśli chodzi o delegacje do tej pory udało im się tylko raz zremisować oraz sześciokrotnie doznali goryczy porażki. Nic nie wskazuje na to aby mieli ugrać cokolwiek w tym spotkaniu. W ekipie Kogutów nie ujrzymy Erika Lameli, który zmaga się z chorobą a także Vincenta Janssena, który nadal leczy uraz kostki i wróci prawdopodobnie dopiero na boxing day. Pod znakiem zapytania stoi także występ Mousy Dembele, który zmaga się ze stłuczoną stopą. W ekipie Burnley jedyną nie pewną jest występ Johanna Berga Gudmundssona, który leczy kontuzję mięśnia. Patrząc na ostatnie spotkania jednych i drugich wyraźnie widać, że podopieczni Mauricio Pochettino są w lepszej formie i spokojnie powinni wygrać to spotkanie kilkoma bramkami, także overy jak najbardziej są tu przewidziane. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

 

 

29.png?lm=1445949846gb1.png?lm=146654577631.png?lm=1456567819

 

Spotkanie: Everton - Liverpool
Typ:  1DNB
Kurs: 3,07
Data i godzina: 19.12.2016 21:00
Bukmacher: OddsRing
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie siedemnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Evertonem a Liverpoolem. Na koniec kolejki dojdzie do derbów miasta Beatlesów. Faworytem bukmacherów są goście. Everton początek sezonu miał wręcz świetny, ale później było już tylko gorzej. We wtorek gospodarze wygrali bardzo ważne spotkanie z Arsenalem 2:1. Patrząc na wcześniejsze mecze jest to dobry wynik. Z drugiej jednak strony Liverpool od początku tego sezonu gra w miarę regularnie, wiadomo wpadki każdemu mogą się zdarzyć takie jak porażki z Burnley czy Bournemouth. Mimo wszystko kurs na gospodarzy jest zdecydowanie przesadzony dlatego też zamieram z tego skorzystać. Zagłębiając się w statystyki zobaczymy, że Everton mimo słabej gry jeszcze nie przegrał na własnym obiekcie w tym sezonie i obok Tottenhamu są jedynymi drużynami bez porażki u siebie, co niewątpliwie zachęca mnie do spróbowania gry na jedynkę z dnb, gdzie w razie remisu będziemy mieli zwrot. A nie wątpię, iż The Toffies stać na wygraną jeśli tylko skutecznie zagrają w ataku. Wracając jeszcze do statystyki goście nie wygrali na Goodison Park od 2011 roku, ostatnie pojedynki tutaj kończyły się remisami, dziś liczę jednak na wygraną gospodarzy. Dodatkowym osłabieniem dla Liverpoolu będzie brak chociażby Phillipe Coutinho, który od początku rozgrywek grał bardzo dobrze, nie zobaczymy też Daniela Sturridge'a, Dannyego Ingsa, Marko Grujica, Joela Matipa i Adama Bogdana, pod zankiem zapytania stoi także występ Emre Cana. Ronald Koeman nie będzie miał tak znaczących problemów przy ustalaniu składu, większym osłabieniem będzie brak Phila Jagielki który pauzuje za czerwoną kartkę, czy też Yannicka Bolasie który nabawił się kontuzji kolana, oprócz nich nie zobaczymy także Muhameda Besica. Moim zdaniem dziś wygra Everton, nie po to Ronald Koeman zamienił Southampton na Everton żeby być niżej w tabeli, poza tym The Toffies chcąc grać w europejskich pucharach a takie były cele na początku sezonu to muszą zacząć wygrywać, nie mogło być lepszej okazji na wygraną niż gra z odwiecznym rywalem. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Chelsea-Bournemouth
Typ: BTS -NIE
Kurs 1.91
Buk Bet 365
Analiza: W dniu jutrzejszym ekipa Londyńskiej Chelsey na swoim stadionie gościła będzie Bournemouth, gospodarze na chwilę obecną z dorobkiem 43 punktów są liderem w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, goście natomiast zajmuję 10 pozycję i zdobyli praktycznie dwa razy mnie punktów od zespołu z Londynu . Gospodarze na swoim boisku mają kapitalny bilans w 8 rozegranych kolejkach zanotowali 7 wygranych oraz 1 porażkę z zespołem z Liverpoolu strzelili 21 bramek stracili tylko 4 , teraz śrubują rekordy bowiem są zespołem który wygrał 11 kolejnych spotkań w Premier League , goście natomiast w spotkaniach wyjazdowych mają słabiutki bilans, zdobyli tam bowiem tylko 5 punktów, zazwyczaj ponoszą porażki , niezależnie kto jest ich rywalem, moim zdaniem to spotkanie będzie dla gospodarzy dosyć łatwe bowiem Bournemouth na wyjazdach traci sporo bramek, nie zagrają Kante i Costa którzy pauzują za żółte kartki , oraz Terry który leczy uraz , myślę że gospodarze powinni bez większych problemów uporać się z zespołem znacznie niżej notowanym do siebie i zrobić sobie jeszcze większą przewagę przed nowym rokiem, stawiam na wynik 1:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Southampton-Tottenham
Typ: over 2.5
Kurs 2.25
Buk OddsRing
Analiza: Spotkaniem Southampton - Tottenham zakończymy 18 serię spotkań w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, niezwykle cięzko przed pierwszym gwizdkiem sędziego wytypować w tym meczu faworyta do zdobycia kompletu punków. Gospodarze na chwilę obecną są na 8 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 24 oczek na swoim koncie , nie przegrali 4 kolejnych spotkań a ogólnie tylko n swoim stadionie w poprzednich 15 spotkaniach maja bilans 9 wygranych 5 remisów oraz tylko 1 porażki . Gośćie natomiast znacznie lepsze spotkania oraz wyniki notują u siebie na stadionie, nie wygrali 8 kolejnych spotkań wyjazdowych , więc w tej kolejce obie ekipy zawalczą o komplet punktów tym bardziej jeżeli spojrzymy w poprzednie starcia tych ekip można zaobserwować iż lubią one grać przeciwko siebie ofensywnie, dlatego też ja typowałbym tutaj iż obi ekipy zdobędą bramki a mecz zakończy się podziałem punktów stawiam na dokładny wynik 2;2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Hull-Everton
Typ: over 0.5 gola do połowy
Kurs 1.98
Buk OddsRing
Analiza: Już w dniu jutrzejszym rozpocznie się 19 kolejka Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej , Hull , który na chwilę obecną zamyka ligową klasyfikację podejmował będzie ekipę Evertonu. Goście są przez bukmacherów uznawani za faworytów do zdobycia kompletu punktów bowiem zdobyli tych punktów ponad 2 razy więcej i zajmują 7 pozycję w ligowej klasyfikacji, stawiam tutaj na otwarte spotkanie i co najmniej na 2 może 3 bramki w meczu, gospodarze nie ma mają już nic do stracenia , po tym spotkaniu a będzie to półmetek rozgrywek w Premier League do bezpiecznej pozycji mają 4 punkty straty ich 3 poprzednie spotkania to porażki bez strzelonej bramki , goście z Liverpoolu natomiast grają w kratkę ,ale ich wyniki ni się złe zdobyli 3 punktów w spotkaniach z Arsenalem , Leicester oraz Liverpoolem gdzie z tymi ostatnimi stracili bramkę dopiero w doliczonym czasie gry i nie uratowali remisu, według mnie w tym meczu gościę powinni wygrać ,ale stawiam na ich wygraną dokładnie jednym golem oraz na wynik 1:2 bowiem gospodarze w końcu moim zdaniem bramkę strzelą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Hull-Everton
Typ: bts
Kurs 1.98
Buk OddsRing
Analiza: Już w dniu jutrzejszym rozpocznie się 19 kolejka Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej , Hull , który na chwilę obecną zamyka ligową klasyfikację podejmował będzie ekipę Evertonu. Goście są przez bukmacherów uznawani za faworytów do zdobycia kompletu punktów bowiem zdobyli tych punktów ponad 2 razy więcej i zajmują 7 pozycję w ligowej klasyfikacji, stawiam tutaj na otwarte spotkanie i co najmniej na 2 może 3 bramki w meczu, gospodarze nie ma mają już nic do stracenia , po tym spotkaniu a będzie to półmetek rozgrywek w Premier League do bezpiecznej pozycji mają 4 punkty straty ich 3 poprzednie spotkania to porażki bez strzelonej bramki , goście z Liverpoolu natomiast grają w kratkę ,ale ich wyniki ni się złe zdobyli 3 punktów w spotkaniach z Arsenalem , Leicester oraz Liverpoolem gdzie z tymi ostatnimi stracili bramkę dopiero w doliczonym czasie gry i nie uratowali remisu, według mnie w tym meczu gościę powinni wygrać ,ale stawiam na ich wygraną dokładnie jednym golem oraz na wynik 1:2 bowiem gospodarze w końcu moim zdaniem bramkę strzelą.

 

 

POST POWYŻEJ DO USUNIĘCIA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Southampton vs Tottenham

Typ: Over 1,5 bramki pierwsza połowa

Kurs: 3,25

Bukmacher: Bet365

Data/godzina rozpoczęcia: 28.12.2016/20:45

Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/08lLzk5P/#szczegoly-meczu

Analiza:

   Najbardziej gorący okres w Premier League trwa. Dziś jest tylko jedno spotkanie Premier League kończące 17 kolejkę. Zespół gospodarz zajmuje ósme miejsce z dorobkiem sześciu zwycięstw, sześciu remisów i pięciu porażek, co daje im 24 pkt-y. W ostatnim spotkaniu Southampton wygrało 3-1 z Bournemouth, dwie bramki padły w pierwszej części gry. Strzelcem bramki dla dzisiejszych gospodarzy był Bertnard. W pierwszej połowie Southampton miało pięć sytuacji bramkowych. Dziś w drużynie prowadzonej przez Francuza Puela zabraknie kilku podstawowych graczy: Austin, Clasie, Hesketh, mcCarthy, Pied, Targett. Drużyna jest ustawiona ofensywnie 4-3-3. Tottenham zajmuje piąte miejsce w Premier League. Brali udział w Lidze Mistrzów, w grupie zajęli trzecie miejsce, na wiosnę będą grać w Lidze Europy. Grupę mieli wyrównaną, grali z Monaco, Bayer Leverkusen, oraz CSKA Moskwa. W ostatniej kolejce wygrali 2-1 z Burnley, dwie bramki padły w pierwszej połowie. Tottenham ma dobrego bramkarza: Llorisa. Są drużyną, która straciła najmniej bramek. Siła ofensywna to przede wszystkim Kane, Sissoko. Kursy są wyrównane, były bezpośrednie mecze w których padły trzy, cztery, nawet pięć bramek, jednak również i takie w których było bezbramkowo. Dziś jednak spodziewam się mocnego rozpoczęcia i minimum dwóch bramek w pierwszej części gry, dla mnie odważnych asekuracyjnie over 1 bramki-powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 18:30
Spotkanie Liverpool-City
Typ: Liverool wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.33
Buk Sportingbet
Analiza: W dniu jutrzejszym na zakończenie roku Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Manchesteru City, obie ekipy w tym sezonie walczą o tytuł mistrza kraju, gospodarze w tym momencie zajmują 2 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 40 punktów na swoim koncie, goście mają jeden punkt mniej i są tuż za Liverpoolem. Gospodarze na swoim stadionie w tym sezonie porażki jeszcze nie zanotowali w 8 dotychczasowych grach zdołali zdobyć 20 punktów wygrali 6 razy i zanotowali 2 podziały punktów, City natomiast ma bilans 7 wygranych oraz 2 porażek w spotkaniach wyjazdowych , w tej kolejce na pewno moim delikatnym faworytem i ze względu na obecną formę i na pozycję w jakiej obecnie znajdują się obie ekipy jest drużna prowadzona przez Jurgena Kloppa, która a zespołem Manchesteru City na swoim terenie nie poniosła porażki w regulaminowym czasie gry od 2003 , a grali ze sobą już od tamtej pory 16 razy . Gospodarze na swoim stadionie nie przegrali 11 kolejnych spotkań i pomimo rywalem będzie w dni jutrzejszym jeden z kandydatów do zdobycia tytułu mistrza kraju to moim zdaniem gospodarze wyjdą na ten mecz tak zmotywowani że nie dadzą się pokonać, według mnie słabszemu ostatnio zespołowi z Manchesteru, mój typ to albo remis po 1 albo wygrana gospodarzy jednym golem, liczę iż obie ekipy bramki tutaj zdołają strzelić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 14:30
Spotkanie Watford-Tottenham
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk bet365.jpg
Analiza: Noworoczne spotkanie pomiędzy ekipami Watfordu oraz Tottenhamu obejrzymy na stadionie tych pierwszych . Goście są moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, po kilku nieudanych meczach wyjazdowych zdołali w końcu wygrać i to w kapitalnym stylu z zespołem Southampton, nie dośc że padł tam wynik 1:4 to Kane przestrzelił jeszcze 11. Watford natomiast po pierwszej beznadziejnie zagranej połowie z zespołem Crystal Palace na swoim stadionie w drugiej zagrał lepiej i zdołał przy tym zdobyć jeden punkt. Obie drużyny również w tym spotkaniu potrzebują ligowych punktów, gospodarze na chwilę obecną są na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji i zdobyli do tej pory 22 punkty , goście zajmują 5 pozycję tych punktów ugrali o 14 więcej do tego stracili najmniej bramek w lidze bowiem tylko 13 , oprócz zespołu liderującego Chelsea. Ogólnie Tottenham w ostatnich 4 spotkaniach na tym stadionie zawsze wygrywał i zawsze były to wygrane dokładnie 1 golem. myślę że tak też będzie w tym spotkaniu ,ale liczę iż obie ekipy strzelą co najmniej po jedenj bramce swoim przeciwnikom. Mój typ wynik 1:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

1010.png?lm=1468103673gb1.png?lm=1466545776148.png?lm=1472229278

 

Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: Tottenham wygra 1-0, 2-0 lub 2-1
Kurs: 2,62
Data i godzina: 01.01.2017 14:30
Bukmacher: williamhill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dziewiętnastej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy FC Watfordem a Tottenhamem Hotspur.  Gospodarze w poprzedniej kolejce na własnym obiekcie tylko zremisowali 1:1 z ekipą Crystal Palace, co nie wróży dla nich zbyt dobrze przed dzisiejszym spotkaniem. Goście przyjadą w zgoła innych nastrojach bowiem w ostatniej kolejce rozgromiły drużynę Southampton aż 4:1 i kontynuują serię zwycięstw. Faworytem spotkania są podopieczni Mauricio Pochettino i wcale to nie może dziwić patrząc na ich grę. Jednakże mecze co trzy dni muszą dać o sobie znać i nie spodziewałbym się tu jakiegoś overowego rozstrzygnięcia a raczej skłaniałbym się ku underowi. Histroria bezpośrednich starć obu ekip jest bezlitosna dla Watfordu bowiem Tottenham na dziesięć meczy wygrywał osiem razy i tylko dwa remisował, nie pozostawia to złudzeń kto wyjdzie z tej potyczki zwycięsko. Warto zauważyć też, że ostatnie ich spotkania były dosyć ciężkimi przeprawami dla Kogutów, świadczą o tym wyniki dwa razy po 2:1 i trzy po 1:0, myślę, że dziś powinien paść podobny wynik. Co do osłabień w obu ekipach, przedstawia się to tak: u gospodarzy nie zobaczymy kontuzjowanych Brice Dja Djedjé i Roberto Pereyry, pod znakiem zapytania stoi także występ Adrian Mariappy, dodatkowo za nadmiar kartek będzie pauzował Miguel Britos. u gości natomiast jedynym kontuzjowanym graczem pozostaje Erik Lamela, sporym osłabieniem natomiast będzie brak obrońców Jana Vertonghena i Kyle Walkera którzy pauzują za nadmiar kartek. Moim zdaniem minimalnie lepsi powinni być gracze Tottenhamu. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie: City-Burnley
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs: 1. 65
Buk: Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Manchesteru City u siebie na stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Burnley, ekipa gospodarzy jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów u siebie na stadionie w poprzedniej kolejce w dniiu wczorajszym niespodziewanie nie zdołali nawet strzelic bramki Liverpoolowi i przegrali 1:0, teraz muszą szukać punktów z beniaminkiem , który wysoko wygrał na swoim stadionie strzelając aż 4 bramki . W spotkaniach tych dwóch ekip padało ostatnio sporo bramek, myślę że podobnie może być również w dniu jutrzejszym , City jednak na wpadkę sobie już nie może pozwolić bowiem ich strata do zespołu Chelsey wynosi już 10 punktów poza tym gospodarze są dopiero na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji no i dochodzi tutaj przede wszystkim bardzo słaba forma zespołu przyjezdnych w meczach wyjazdowych, gdzie rzadko strzelają bramki 8 spotkań tylko 1 punkt , dwie bramki zdobyte oraz az 18 straconych nie wróży beniaminkowi zbyt dobrze przed spotkaniem z jednym z najlepszych ataków w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna, Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie: Bournemouth-Arsenal
Typ: bts
Kurs: 1.70
Buk: bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać na wyjazdowe zwycięstwo zespołu Londyńskiego Arsenalu, który pojedzie na stadion zespołu Bournemouth, ekipa gospodarzy na chwilę obecną zajmuję 10 lokatę z dorobkiem 24 punktów na swoim koncie , goście natomiast są na 3 miejscu i ugrali tych punktów 39. W tym meczu faworytem do zdobycia kompletu punktów będzie drużyna Wengera , która po dwóch wpadkach w końcu zdobyła 6 ligowych punktów po wygranych z Crystal Palace oraz West Bromwich. Ogólnie Arsenal w tym meczu będzie chciał przełamać niemoc wyjazdów gdzie nie wygrał ani nie zremisował dwóch kolejnych spotkań ligowych, jeżeli goście w tym sezonie marzą o powalczeniu o tytuł mistrza kraju to takie spotkania wygrywać po prostu muszą. Ogólnie "Kanonierzy" mają dobry bilans z zespołem Bournemouth z którym od 2015 roku zmierzyli się 3 razy, za każdym razem wygrywali raz 3:1 i dwukrotnie 2:0, więc ta ekipa jak najbardziej im leży. Postawię na to iż gospodarze bramkę strzelą, bowiem na swoim stadionie rzadko bywa tak że nie potrafią pokonać bramkarza swoich rywali. Mój typ na ten mecz to wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tej rywalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

989.png?lm=1457991811gb1.png?lm=146654577611.png?lm=1444558807

 

Spotkanie: Bournemouth - Arsenal
Typ: Arsenal wygra i obie drużyny strzelą
Kurs: 3,50
Data i godzina: 03.01.2017 20:45
Bukmacher: williamhill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy AFC Bournemouth a Arsenalem Londyn. Bournemouth w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonało aż 3:0 ekipę Swansea nie może to jednak zbytnio dziwić, bowiem popularne Łabędzie okupują ostatnie miejsce w tabeli i prawdopodobnie na koniec sezonu pożegnają się z Premier League. Gospodarze grają znacznie lepiej na własnym obiekcie niżeli w delegacji. U siebie potrafili pokonać Leicester czy chociażby Liverpool a to zwiastuje tylko bardzo ciekawe widowisko, a poniekąd oznacza dla podopiecznych Arsene Wegnera zaciętą walkę. Arsenal po dwóch porażkach w delegacjach, zaliczył dwie wygrane na własnym obiekcie, teraz pora na zwycięstwo wyjazdowe. Na pewno nie będzie im łatwo ale patrząc na ostatnią dyspozycję to raczej są faworytem. Podopieczni Arsene Wengera zapewne mają w pamięci niedawną wygraną z Bournemouth na Emirates aż 3:1 co będzie stanowiło dla nich przewagę psychologiczną. Niemniej jednak spodziewam się tu zaciętej walki, i zdecydowanie overowego rozstrzygnięcia, w ostatecznym rozrachunku na korzyść gości. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

148.png?lm=1472229278gb1.png?lm=1466545776631.png?lm=1444558831

 

Spotkanie: Tottenham Hotspur - Chelsea Londyn
Typ: X
Kurs: 3,26
Data i godzina: 04.01.2017 21:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Tottenhamem Hotspur a Chelsea Londyn. Niewątpliwy hit tej kolejki. Z jednej strony gospodarze, którzy są ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, świadczą o tym wysokie zwycięstwa po 4:1 z Watford czy Southampton, z drugiej strony goście którzy są nie pokonani od trzynastu spotkań co zapowiada bardzo interesujące widowisko. Tottenham jest w stanie zatrzymać zwycięską serię Chelsea, ale czy jest w stanie wygrać jednak śmiem wątpić. Tak na dobrą sprawę każdy wynik jest tu możliwy, ja jednak skłaniam się ku podziałowi punktów. Obie ekipy zagrają w praktycznie optymalnych składach, jedynymi nieobecnymi będą po stronie Kogutów Erik Lamela, natomiast w ekipie The Blues John Terry. Historia bezpośrednich starć obu zespołów jest korzystna dla Chelsea, jednakże Tottenham gra znacznie lepiej na własnym obiekcie i spodziewam się tu dobrej gry z ich strony. Moim zdaniem podział punktów będzie optymalnym rozwiązaniem zadowalającym i jednych, i drugich. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League

 

985.png?lm=1457975903gb1.png?lm=146654577631.png?lm=1456567819

 

Spotkanie: Manchester United - FC Liverpool
Typ: Manchester United wygra 1-0, 2-0 lub 2-1
Kurs: 3,25
Data i godzina: 15.01.2017 17:00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie dwudziestej pierwszej kolejki angielskiej Premier League pomiędzy Manchester United a FC Liverpool. Przed nami szlagierowe spotkanie dwóch odwiecznych rywali, niewątpliwie na to wydarzenie kibice obu klubów czekali od wielu tygodni. Niedzielna Bitwa o Anglię będzie pięćdziesiątym starciem na boiskach ligowych między Czerwonymi Diabłami a The Reds, do tej pory United tryumfowali dwadzieścia siedem razy, dziesięć razy spotkania zakończyły się podziałem punktów i trzynaście razy górą byli przyjezdni z miasta Beatelsów. Faworytem są gospodarze i nie może to dziwić bowiem notują oni serię dziewięciu wygranych z rzędu ostatni raz taka seria przytrafiła się im w 2009 roku jeszcze za czasów Sir Alexa Fergusona. Liverpool natomiast w nowym roku nie radzi sobie tak dobrze jak przed chociażby sylwestrem gdzie potrafili pokonać Manchester City, w zmaganiach ligowych stracili dwa punkty remisując z bardzo słabym Sunderlandem, potem tylko zremisowali na własnym obiekcie w FA Cup z czwartoligowym Plymouth a więc będą powtarzać to spotkanie i ostatnio doznali porażki z ekipą Southampton w EFL Cup. Jak widać ostatnio nie wiedzie się im zbyt dobrze co tylko sprzyja ku graniu na Diabły. Jeśli chodzi o kadry obu ekip, to Jose Mourinho nie ma co narzekać, jedynym nie pewnym występu jest Marcos Rojo który zmagał się z niegroźnym urazem, jednak jest duża szansa, iż Argentyńczyk będzie gotów na to starcie. Po niegroźnej chorobie, zdrowy, pełny sił i wypoczęty powinien być Zlatan Ibrahimović. Szwed nie występował w ostatnim meczu z Hull City ale czy to aby na pewno była choroba czy zagrywka taktyczna Mou, kto wie. Poza składem znajduje się nadal Eric Bailly, który przebywa na Pucharze Narodów Afryki. W ekipie prowadzonej przez Jurgena Kloppa nie zobaczymy kontuzjowanego Danny'ego Ingsa oraz przebywającego na Pucharze Narodów Afryki Sadio Mane co na pewno jest sporym osłabieniem bowiem Senegalczyk jest najskuteczniejszym strzelcem zespołu. Klopp planuje wystawić do gry w podstawowej jedenastce po raz pierwszy od listopada Brazylijczyka Philippe Coutinho. Piłkarz pauzował z powodu kontuzji kostki. Do treningów wrócili również Jordan Henderson i Joel Matip, którzy również mogą wystąpić w tym spotkaniu. Moim zdaniem będzie to bardzo zacięty mecz i raczej nie spodziewałbym się tu zbyt wielu bramek, liczę jednak, że piłkarze United podtrzymają świetną serię i kolejne trzy oczka wskoczą na ich konto. Biorąc pod uwagę, że grają u siebie i są w tak dobrej formie powinni wygrać. Tak jeszcze na koniec dodam, że The Reds przegrali ostatnie jedenaście z czternastu meczów ligowych na Old Trafford, dziś powinno być podobnie. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...