Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Premier League

Spotkanie: Leicester - Newcastle

Typ: Leicester     (-1 AH)

Kurs: 2.05

Godz: 21:00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

 

Dzisiaj o 21:00 Leicester zagra u siebie z Newcastle. Gospodarze po 29 kolejkach zajmują 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 60 punktów na które złożyło się 17 zwycięstw, 9 remisów i 3 porażki. Leicester ma obecnie 2 punkty przewagi nad drugim w tabeli Tottenhamem, ale Koguty już rozegrały mecz w tej kolejce i jeśli Lisy dzisiaj odniosą zwycięstwo to odskoczą na 5 punktów. Natomiast Newcastle w tym sezonie spisuje się bardzo słabo zajmując dopiero 19 miejsce w tabeli z 24 punktami, tuż przed nimi znajduje się Norwich i Sinderland z 25 punktami, ale mają rozegrane odpowiednio 2 i 1 mecz więcej niż Newcastle. W 14 meczach na własnym stadionie Leicester wygrał 8, 5 zremisował i przegrał zaledwie 1, ich dzisiejszy rywal w 14 meczach wyjazdowych wygrał 2 razy, 1 raz zremisował i przegrał 11 co daje zaledwie 7 punktów zdobytych na stadionach przeciwników. W rundzie jesiennej Leicester wygrał na wyjeździe z Newcastle aż 0:3 i spodziewam się że dzisiaj również odniosą zwycięstwo tym bardziej że są w świetnej formie czego nie można powiedzieć o Newcastle i mają wszystko w swoich rękach, a raczej nogach jeśli chodzi o zwycięstwo w lidze i zrobią wszystko żeby wygrać ten mecz i przybliżyć się do sprawienia ogromnej sensacji wygrywając Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 30

Godzina: 21,00

Spotkanie: Leicester - Newcastle

Typ: under 3,5 gola

Kurs: 1,42

Bukmacher: Unibet

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy

drużynami Leicester i Newcastle. Gospodarze z dorobkiem 60 pynktów plasują się na 1

 miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 24 punktów plasują się

na 19 pozycji.Zespół Leicesteru w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 

trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Goście natomiast zdołali uzyskać

tylko jedno zwycięstwo i aż cztery porażki, co poskutkowało zwolnieniem trenera.

Nową miotłą w zespole Newcastle został Rafa Benitez. Myślę, że poprawę gry

zespołu będzie widać w pierwszym spotkaniu, jednak czy są oni w stanie od razu zatrzymać

liderujący w Premier League Leicester? Myślę, że na pewno goście będą starali się

zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z tyłu. Leicester natpmiast wydaje mi się

że powoli może zacząć myśleć, że stać ich na końcowe zwycięstwo. Jeśli marzą o triyumfie

w całej kampanii muszą oni dzisiaj powalczyć o komplet punktów.

 Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i jest ono hitem kolejki.

Goście walczą o utrzymanie, dlatego zrobią wszystko,aby zdobyć tutaj choćby punkt.

Na tę chwilę więcej argumentów ma Leicester, dlatego to ich uważam za faworytów.

O komplet punktów będzie dizsiaj bardzo ciężk. Mój typ to 1:0 po ciekawym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 30

Godzina: 21,00

Spotkanie: Leicester - Newcastle

Typ: Leicester wygra i under 3,5 gola

Kurs: 2,30

Bukmacher: Bwin

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 odbędzie sie  spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy

drużynami Leicester i Newcastle. Gospodarze z dorobkiem 60 pynktów plasują się na 1

 miejscu w tabeli, natomiast goście z dorobkiem 24 punktów plasują się

na 19 pozycji.Zespół Leicesteru w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 

trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Goście natomiast zdołali uzyskać

tylko jedno zwycięstwo i aż cztery porażki, co poskutkowało zwolnieniem trenera.

Nową miotłą w zespole Newcastle został Rafa Benitez. Myślę, że poprawę gry

zespołu będzie widać w pierwszym spotkaniu, jednak czy są oni w stanie od razu zatrzymać

liderujący w Premier League Leicester? Myślę, że na pewno goście będą starali się

zagrać dobre spotkanie przede wszystkim z tyłu. Leicester natpmiast wydaje mi się

że powoli może zacząć myśleć, że stać ich na końcowe zwycięstwo. Jeśli marzą o triyumfie

w całej kampanii muszą oni dzisiaj powalczyć o komplet punktów.

 Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i jest ono hitem kolejki.

Goście walczą o utrzymanie, dlatego zrobią wszystko,aby zdobyć tutaj choćby punkt.

Na tę chwilę więcej argumentów ma Leicester, dlatego to ich uważam za faworytów.

O komplet punktów będzie dizsiaj bardzo ciężk. Mój typ to 1:0 po ciekawym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31

Godzina: 13,45

Spotkanie: Everton - Arsenal

Typ: X i BTS

Kurs: 4,35

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Jutro o godzinie 13,45 odbędzie sie  rewanżowe spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy

drużynami Evertonu i Arsenalu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Arsenal

pokonał 2:1 dzisiejszych gospdoarzy. Arsenal nie zalcizaostatnio dobrej passy

i po odpadnięciu z Ligi Mistrzów a także z Pucharu Anglii pozostaje im tylko liga,

w której mają jeszcze teoretycznie szansę na mistrzostwo, jednak ciężko w to realnie uwierzyć,

widząc jak gra w ostatnich spotkaniach ekipa Wengera.Everton to ewidetnie drużyna, która

potrafi rozgrywać dobre spotkania przeciwko zespołom z tzw. Top 4. Te spotkania zawsze dostaraczają

 niebywałych emocji, dlatego uważam że dzisiaj również taki wspaniały mecz obejrzymy. 

Moim zdaniem  gospdoarze będą starali się zdominować dzisiejsze spotkanie, jednak przeciwnicy

również prezentują podobny poziom dlatego ciężko będzie wskazać jednoznacznego faworytwa

w tym spotkaniu.  W ostatnich latach Everton nie jest wygodny rywalem dla Evertonu, dlatego dzisisaj 

spodziewam się bardzo zaciętego i ciekawego spotkania. Moim zdaniem szansę na remis w tym spotkaniu

 są duże, oba zespoły mają bardzo duże aspiracje dlatego zostawią dzisiaj sporo zdrowia na boisku 

i nikt nie będzie chciał się poddać. Mój typ na  dzisiejsze spotkanie to remis 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League

 

631.png?lm=1444558831gb1.png?lm=1457389608379.png?lm=1457991726

 

Spotkanie: Chelsea - West Ham United
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,50
Data i godzina: 19.03.2016 16:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Chelsea a West Ham United. Przed nami londyńskie derby, których faworyt nie jest wcale aż tak oczywisty jak wskazują na to bukmacherzy. Chelsea po serii lepszych występów znów prezentowała się ostatnio słabo, gdzie tylko zremisowała u siebie ze Stoke 1:1 (to w Premier League), odpadła z Ligi Mistrzów oraz przegrała w Pucharze Anglii. West Ham dla odmiany pokazał sporą klasę, kiedy to w Premier League przegrywał już 0:2 na Goodison Park z Evertonem, by ostatecznie wyciągnąć wynik meczu na 3:2. Jak tak dalej pójdzie to podopieczni Slavena Bilica załapią się do pierwszej czwórki, co byłoby nie lada sensacją.  W ekipie prowadzonej przez Guusa Hiddinka zabraknie dziś kontuzjowanych Kurta Zoumy, Edena Hazarda oraz Alexandre Pato, dodatkowo z powodu żółtych kartek nie wystąpi też Diego Costa. Natomiast Slaven Bilić nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych Jamesa Tomknsa, Jamesa Collinsa a także Victora Mosesa. Kurs na The Blues, jak dla mnie jest haniebnie niski. Dlatego zdecydowanie rozsądniej będzie postawić na zwycięstwo Młotów z opcją DNB, gdzie w najgorszym przypadku będziemy mieli zwrot, chociaż liczę, że West Ham jednak będzie lepszy a dlatego, że na pięć ostatnich spotkań cztery razy wygrywał i wcale nie zdziwi mnie to jak dziś ponownie sięgnie po 3 punkty, wykorzystując słabszą dyspozycję Chelsea oraz niskie morale piłkarzy po odpadnięciu z Champions League a także Pucharu Anglii. Stawiam dziś na wygraną gości. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League

Spotkanie: Everton - Arsenal

Data i godzina: 19.03.2016 , 13:45

Typ: over 2,5

Kurs: 1,67

Bukmacher:bet-at-home

 

Analiza:

 

Mecz pomiędzy Everton z 12. miejsca w tabeli, a Arsenalem z 3. miejsca na Goodison Park. Choć pomiędzy zespołami jest aż 14 punktów różnicy to moim zdaniem będzie to ciekawy, wyrównany mecz. Forma Evertonu jest ostatnio naprawdę dobra. Ich największym osiągnięciem w ostatnim czasie była oczywiście wygrana z Chelsea w FA Cup 2:0, co mocno mnie zdziwiło. Trzeba podkreślić, że Everton grał dobrze, jednak moim zdaniem to strasznie nieudolna gra Chelsea przesądziła losy spotkania, co Everton pięknie wykorzystał. Jeśli chodzi o ligę to na 5 ostatnich spotkań wygrali 3 ale z drużynami średnimi lub bardzo słabymi. Jako jedyni w tej części tabeli mają mocno dodatni bilans bramkowy. Jeśli chodzi o Arsenal to formą naprawdę nie powalają, mówiąc łagodnie. W ostatnich meczach ligowych wygrali ostatnio miesiąc temu z Leicester ale przegrali ze Swansea, z Manchesterem United i zremisowali z Tottenhamem. W Lidze Mistrzów przegrali z Barceloną co nie było zaskoczeniem ale pokazali się z fatalnej strony w FA Cup. Po wygranym meczu z Hull City 4:0, przegrali 1:2 z Watford, tym samym odpadając w półfinale. Myślę, że teraz czas żeby pokazać kibicom, że Arsenal jednak nie jest gigantem na glinianych nóżkach i pokazać trochę klasy. Moim zdaniem to Arsenal tutaj wygra, bo dobra passa niebieskich musi się kiedyś skończyć i liczę, że w tym meczu padną co najmniej 3 bramki. W historii tych zespołów w ostatnich trzech meczach raz padł wynik niższy niż 2 bramki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Newcastle – Sunderland

Typ: over 2.5

Kurs: 2.07

Buk: Pinnacle

Godz. 14:30

Analiza:

Przed wielkimi derbami Manchesteru, parę godzin wcześniej czekają nas inne derby Tyne-Wear Derby, czyli pojedynek Newcastle z Sunderlandem. Nie dość że to derby to jeszcze mecz sześć punktów,  gdyż obie ekipy znajdują się w tej chwili w strefie spadkowej. Zacznijmy od tego że wczoraj swój mecz wygrała ekipa Norwich dzięki czemu opuściła strefę spadkową, jest to ważna informacja dla typu bo by wyprzedzić beniaminka Sunderland potrzebuje zwycięstwa,  w przypadku Newcastle sprawa jest jeszcze trudniejsze bo oni po prostu muszą dziś wygrać nic innego nie wchodzi w rachubę.  Kolejna sprawa nie licząc tragicznej Aston Villi która już spadła dla mnie, spotykają się dwie najgorsze defensywy ligi z 54 bramkami straconymi.  Jeszcze lepsze informację są takie że Newcastle jest słabe w ofensywie ale tylko w delegacji bo przed własną publicznością ta skuteczność jest znacznie większa 21 trafień w 14 spotkaniach to bardzo wysoki wynik tym bardziej jak to porównanym z 7 na wyjeździe, w kontekście bramek traconych to i tu i tam tracą prawie tyle samo.  Wobec takich wyników Newcastle zdecydowała się na nowego trenera którym został Benitez to moim zdaniem naprawdę dobrych ruch bo McClaren nie miał pomysłu na wyjście z kryzysu. Celem Hiszpana jest oczywiście uniknięcie spadku. Taktycznie ten zespół będzie wyglądał lepiej, nie jest do końca przekonany że te nowinki taktyczne już dziś zapunktują bo po prostu kilku graczy to Benitez ma kompletnie bez formy a tych błędów do poprawy szczególnie w defensywie jest całe mnóstwo. Do tego cały czas problemy kadrowe z różnych powodów na boisk nie zobaczymy takich graczy jak: Dummett, Good, Haidara, Krul, Toney, Collocini .Newcastle jest jak wspomniałem zespoły bardzo słabo broniącym z kilkoma problemami kadrowym, Benitez to wybitny taktyk idealnie moim zdaniem pasujący do takiego klubu ale tej formacji nagle nie uleczył, zresztą Newcastle jest w takiej sytuacji że to oni musza szukać bramek a nie na odwrót.  Sunderland i ich obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski na wyjeździe 15 spotkań i aż 38 bramek straconych. Jednak i tak wykonali duży postęp w swojej grze też dzięki nie tak dawne zmianie trenera który wiedział że tej defensywy tak bardzo nie da się uleczyć dlatego postawił na atak i daje to efekty – jest ogromna poprawa w tym aspekcie. Ostatnio regularnie trafiają do siatki a takie mecz jak remis na wyjeździe z Liverpoolem 2:2, Southampton 1:1 też w delegacji, czy 2:2 u siebie z Crystal Palace, czy sensacyjne zwycięstwo z Macnhesterem United 2:1, pokazują że forma jest. Do tego warto zaznaczyć że wygrali sześć ostatnich spotkań z Newcastle.  Wszystko co wyżej napisane plus fakt o którym wspomniałem na początku czyli derby i mecz o sześć punktów zdecydowanie skłaniają mnie tutaj ku bramkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League

 

281.png?lm=1444558856gb1.png?lm=1457389608985.png?lm=1457975903

 

Spotkanie: Manchester City - Manchester United
Typ: 2 DNB
Kurs: 3,35
Data i godzina: 20.03.2016 17:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej pierwszej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Manchester City a Manchester United. Przed nami 171. derby Manchesteru które z jednej strony mogą pogrzebać szanse Manchesteru United na ukończenie rozgrywek w TOP 4, a z drugiej mogą rozwiać nadzieje Manchesteru City na tytuł mistrza Anglii. Na Etihad Stadium zapowiada się więc bardzo emocjonujące starcie. Choć obie drużyny, jak na swoje aspiracje, w tym sezonie wyraźnie zawodzą, to jednak derby Manchesteru, to nie tylko na wyspach piłkarski klasyk. Na papierze faworytem najbliższego spotkania o prymat w Manchesterze są The Citizens. Ta drużyna zajmuje czwarte miejsce i nad Czerwonymi Diabłami, które są szóste, ma cztery punkty przewagi. Louis van Gaal przed dzisiejszym spotkaniem nie ma zbyt wielu kadrowych zmartwień, bo do tych na przestrzeni tego sezonu zdążył się już pewnie przyzwyczaić. Holender w dalszym ciągu nie będzie mógł skorzystać z Wayne'a Rooneya, Luke'a Shawa oraz Willa Keane'a. Pod znakiem zapytania stoi natomiast występ Andera Herrery, który opuścił mecz z Liverpoolem. Manuel Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z usług kapitana drużyny, Vincenta Kompany'ego, któremu odnowił się uraz łydki w meczu Ligi Mistrzów z Dynamo Kijów w środku tygodnia. Do ostatnich chwil ma ważyć się natomiast występ Nicolasa Otamendiego, który ma stłuczoną nogę. Dodatkowo kontuzjowani są Fabian Delph, Kevin De Bruyne oraz Samir Nasri. Jak wiadomo derby rządzą się własnymi prawami i tak na prawdę każdy wynik jest tu możliwy. Obie ekipy w ostatnich spotkaniach nie zachwycały formą strzelecką i wydaje mi się, że dziś o ewentualnym zwycięstwie zadecyduje pojedyncza bramka, a więc warto grać na under. Ja dziś pogram w stronę United z opcją DNB, według plotek prasowych porażka z City może oznaczać koniec przygody Van Gaala na Old Trafford, a więc Lous będzie pod dużą presją. Patrząc na osłabienia w obu drużynach to wyraźnie widać, że gospodarze mają większe problemy kadrowe szczególnie w środku obrony, co znowu sprzyja ku mojemu typowi. Jeśli Czerwone Diabły chcą grać w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów to muszą zagrać w końcu konsekwentnie i wygrać to spotkanie. Coś mi się wydaje, że Anthony Martial może zdobyć decydującą bramkę w dzisiejszym spotkaniu, to taka moja tzw. "czutka" odnośnie tego meczu. Moim zdaniem jak najbardziej warto spróbować tak jak ja grać w stronę gości z DNB, gdzie w razie remisu w najgorszym wypadku będzie zwrot, a przy ewentualnej wygranej spora sumka wpadnie do kieszeni. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31

Godzina: 14,30

Spotkanie: Newcastle - Sunderland

Typ: 1 i under 2,5 gola

Kurs: 4,40

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14,30 odbędzie sie  rewanżowe spotkanie w Lidze Angielskiej pomiędzy

drużynami Newcastle i Sunderlandu. W pierwszym spotkaniu tych drużyn Sunderland

pokonał 3:0 dzisiejszych gospdoarzy. Newcastle nie zalicza ostatnio dobrej passy

i ciężko będzie im z taką formą utrzymać się w lidze. Na ostatnie 5 spotkań zdołali wygrać

tylko jedno, pozostałe spotkania to porazki. Sunderland natomiast wygrał jedno spotkania, 

trzy zremisował i jedno przegrał. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie jedną wielką

wojną i patrząc na fakt jak oba zespoły potrzebują punktów dodaje pikanterii temu spotkaniu.

Spotkania pomiędzy Newcastle i Sunderlandem zawsze dostarczają niebywałych emocji, dlatego uważam że 

dzisiaj również taki wspaniały mecz obejrzymy. Moim zdaniem  gospdoarze będą starali się zdominować

 dzisiejsze spotkanie, jednak przeciwnicy również prezentują podobny poziom dlatego ciężko będzie

 wskazać jednoznacznego faworytwa w tym spotkaniu.  W ostatnich latach Sunderland nie jest wygodnym

 rywalem dla Newcastle, dlatego dzisisaj  spodziewam się bardzo zaciętego i ciekawego spotkania i przełamania

złej passy Newcastle Moim zdaniem szansę na ich zwycięstwo w tym spotkani są duże, oba zespoły mają 

bardzo duże aspiracje dlatego zostawią dzisiaj sporo zdrowia na boisku i nikt nie będzie chciał się poddać.

 Mój typ na  dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo 1:0 Newcastle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka Nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 31

Godzina: 16,00

Spotkanie: West Ham - Crystal Palace

Typ: 1 

Kurs: 2

Bukmacher: betsson

 

Analiza.

Spotkanie 32 kolejki angielskiej premier league. West Ham jest 5 w tabeli i ma nawet szansę na grę w przyszłorocznej lidze mistrzów. Jednak łatwo nie będzie bo muszą rywalizować o to między innymi z dwoma klubami z Manchesteru. Dlatego zdobycie kompletu punktów z ligowym przeciętniakiem i przed własną publicznością, jest ich wręcz obowiązkiem. Dodatkowo w formie są świetnej. Na ostatnie 5 meczów, wygrali 3 i 2 zremisowali. Między innymi pokonali Tottenham i zremisowali z Chelsea. Crystal Palace jest 16 ale o utrzymanie mogą być spokojni. W formie są tragicznej i na ostatnie 5 spotkań ponieśli aż 4 porażki i 1 remis. Pierwszy mecz w tym sezonie zakończył się pewnym zwycięstwem WHU 3:1 i nie widzę tu innego rozstrzygnięcia niż ponowne, spokojne zwycięstwo gospodarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League


Spotkanie: Liverpool - Tottenham


Typ: Gospodarze (Liverpool) zdobędą bramkę w obydwu połowach- TAK


Kurs: 3,70


Godz: 02.04.2016 18:30


Bukmacher: Unibet


Analiza: Tottenham to obecnie jedyna drużyna, która realnie zagraża Leicester w odniesieniu ogromnego triumfu, jakim byłoby zdobycie przez tą drużynę mistrzostwa. Do Leicester tracą 5 punktów i to da się odrobić, ale muszą zagrać dobrą końcówkę sezonu. W meczu z Liverpoolem koniecznie będą chcieli wygrać, ale czy to im się uda? Trudno będą mieli i ja większe szanse daję Liverpoolowi. The Reds dobrze grają w takich szlagierach. Niedawno u siebie ograli 3:0 Manchester City pozbawiając ich marzeń o mistrzostwie. Z Manchesterem City zdobyli bramki w obydwu połowach i byli drużyną znacznie lepszą. Trzy bramki zdobyli też w meczu z Arsenalem, który zremisowali 3:3 i w którym też strzelili w obydwu połowach. Liverpool dobrze sobie radzi w meczach z Tottenhamem. Ostatni mecz zakończył się remisem 0:0, ale wcześniejsze pięć meczów wygrał Liverpool. W każdym z nich Liverpool strzelał po trzy lub więcej goli i Tottenham leży im jak mało która drużyna, dlatego przeczuwam duże kłopoty Tottenhamu.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Data: 02.04 16:00
Spotkanie: West Ham - Crystal Palace
Typ: West Ham  powyżej 1.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Największym zaskoczeniem tegorocznej Premier League jest oczywiście Leicester, ale drugą dużą niespodzianką jest świetna postawa West Ham, który zajmuje piąte miejsce zostawiając za sobą Manchester United, Chelsea i Liverpool. Mało tego, strata do czwartego miejsca, które okupuje City to tylko punkt co oznacza, że West Ham jest kandydatem do zajęcia tego miejsca, które daje eliminacje do wymarzonej Ligi Mistrzów. Forma jest bardzo dobry, ostatni mecz to remis na Stamford Bridge a wcześniej trzy kolejne zwycięstwa z Evertonem, Tottenhamem i Sunderlandem. U siebie dawno już nie przegrali. Warto dodać, że przez część sezonu mieli spore problemy z kontuzjami a mimo to prezentowali się dobrze. To świadczy o zespołowości jaką stworzyli w West Ham w tym sezonie. Crystal Palace ma siedem punktów przewagi nad miejscami spadkowymi więc względny spokój mają. Forma fatalna i ciężko będzie im zgarnąć jakieś punkty w Londynie. Tym bardziej, że już nie pamiętają ostatniego zwycięstwa na wyjeździe bo było to dawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League

 

985.png?lm=1457975903gb1.png?lm=145738960829.png?lm=1445949846

 

Spotkanie: Manchester United - Everton
Typ: Manchester United wygra i Anthony Martial strzeli bramkę w dowolnym momencie
Kurs: 3,60
Data i godzina: 3.04.2016 17:00
Bukmacher WilliamHill
Analiza:

 

 

Zapraszam na spotkanie trzydziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Manchester United a FC Everton. Piłkarze Louisa van Gaala przed przerwą na mecze reprezentacji wygrali derbowe starcie z Manchesterem City 1:0, czym przedłużyli swoje szanse na ukończenie Premier League w czołowej czwórce i walce o Ligę Mistrzów. Wysiłek włożony na Etihad Stadium może jednak pójść na marne, jeśli Czerwone Diabły nie zgarną kompletu punktów w starciu z The Toffees. Nie walczący już o nic Everton w ostatnim swoim występie przegrał 0:2 na Goodison Park z Arsenalem. Problem drużyny The Toffees jest taki, że nie potrafi ona kompletnie ustabilizować formy i  mecze dobre, przeplata bardzo słabymi. Louis van Gaal na konferencji prasowej przed meczem poinformował, że do treningów po kontuzji wrócił już Wayne Rooney, urazy pachwiny wyleczyli Ander Herrera i Ashley Young, kolejną dobrą informacją było to, że Luke Shaw od poniedziałku zaczyna ćwiczyć z fizjoterapeutą czyli jest już na ostatniej prostej przed powrotem do treningów, z gorszych informacji Bastian Schweinsteiger po kontuzji kolana odniesionej podczas zgrupowania reprezentacji prawdopodobnie nie pojawi się na boisku już do końca sezonu. Roberto Martinez natomiast nie będzie mógł dziś skorzystać z usług kontuzjowanych Tyiasa Browninga, Tonyego Hibberta oraz zawieszonego Garetha Barryego. Jeżeli Czerwone Diabły zagrają konsekwentnie do końca to nie powinny mieć najmniejszy problemów z pokonaniem Evertonu, tym bardziej, że goście o nic już nie walczą. Liczę też dziś na przebudzenie się Anthonyego Martiala, który powinien wreszcie coś ustrzelić, ostatni raz w spotkaniu ligowym strzelał w meczu z Sunderlandem, lutym tego roku, a więc najwyższa pora na przełamanie. Stawianie na samą wygraną United, też jak najbardziej się broni i przy obecnych kursach jest warte grania. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Godzina: 17:00

Spotkanie: Manchester United – Everton

Typ: over 2.5

Kurs: 2.07

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Trwa ostra rywalizacje o miejsce w top 4 na koniec sezonu w Premier League, w gronie tych zespołów jest ekipa „Czerwonych Diabłów”, która po wielkich derbach czeka kolejne trudne zadanie z Evertonem.

Manu od początku gra nierówno i moim zdaniem już tak będzie do końca, świetne zawody potrafią przeplatać katastrofą i co tydzień powtarzam nie wiadomo jaki Manchester zobaczymy.  Na pewno wygranie prestiżowych derbów nie tylko podniosło morale ale także na dobrą sprawę przywróciło ich do gry o czwartej miejsce. Wczoraj punkciki stracił West Ham czyli jest szansa wyprzedzenia jednego z rywali, City natomiast wygrało o to jest teraz najważniejsze trzeba odpowiedzieć tym samym. Problemów kadrowych jak zwykle mnóstwo ale już do tego się przyzwyczaili i dziś zobaczymy żelazną jedenastkę z ostatnich tygodni.  Manchester na pewno poprawił się w ofensywie to też zasługa świetnego ostatnio grającego odkrycia Rashford, młodzik gra bez kompleksów i niczego się nie boi.  W trzech ostatnich spotkaniach na Old Traford strzelili siedem bramek w tym trzy trafienia z Arsenalem oraz Stoke.

Goście znowu rozgrywają słaby sezon bo nie ukrywajmy tak ekipa ma potencjał i aspirację do walki o czołówkę. Liga już jest przegrana, jednak można uratować sezon dzięki Pucharowi Anglii gdzie są w półfinale pokonując ostatnio Chelsea 2:0. Everton ma moc w ofensywie jak popatrzymy na tabelę to tylko cztery zespoły mogą się popisać troszeczkę lepsza skuteczności, ale są w gronie tych którzy już ponad 50 razy trafili. Problemem jest defensywa bo w tym aspekcie to z czołówką zdecydowanie przegrywają. Mnóstwo problemów sprawia im gra u siebie bo na wyjeździe jest świetnie tylko jedna porażka na koncie, sporo remisów ale bilans zdecydowanie na plus. Są też solidniejsi w defensywie ale to nadal jest problem szczególnie czołówka z łatwością im w tym sezonie strzela, dwa ostatnie spotkania u siebie przegrane Arsenal 0:2 oraz West Ham 2:3. Miewają w tym sezonie trzeba przyznać dużo szalonych spotkań kilka remisów 3:3 w tym sezonie było. Postawią tutaj na wymianę ciosów i tak już nic w lidze nie ugrają, a zwycięstwo w prestiżowym spotkaniu osłodzi trochę słaby sezon ale także da pozytywnego kopa w walce o Puchar Anglii. Manchester musi wygrać a oni lepiej zdecydowanie sobie radzą gdy nie są faworytem starć, wtedy rozgrywali najlepsze spotkania w sezonie w tym właśnie z Evertonem na wyjeździe, zresztą ostatnio w tych bezpośrednich starciach to się dużo dzieje a co najważniejsze bramek nie brakuje. Pojawiły się składu i widać że Everton ofensywnie a Manu w standardowym składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna; 

Godzina: 17,00

Spotkanie: Manchester United - Everton

Typ: Manchester United i over 1,5 gola w meczu

Kurs: 2,50

Bukmacher: Betano

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17,00 odbędzie sie spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy

druzynami Manchesteru United i Evertonu. Gospodarze z dorobkem 50 punktów plasuja się

na 6 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 38 punktów okupują 12 pozycje.

W ostatnich pięciu spotkaniach dzisiejsi gospodarze odnieśli 3 zwycięstwa i 2 porażki,

natomiast goście zanotowali 2 zwyciestwa i trzy porażki. Manchester musi dzisiejsze spotkanie

wygrać, ponieważ w tym sezonie pozostała im walka o miejsce premiujące w przyszłym sezonie

grę w lidze mistrzów. Moim zdaniem  gospdoarze będą starali się zdominować dzisiejsze spotkanie,

 jednak przeciwnicy również prezentują podobny poziom dlatego ciężko będzie 

wskazać jednoznacznego faworytwa w tym spotkaniu. Walka o top4 się zaostrza i każda strata punktów

oddala to wymarzone miejsce w mgnieniu oka. Moim zdaniem do dzisiejszego spotkania Manchester

podejdzie bardzo zmobilizoqwany i będzie chciał za wszelką cenę odnieść zwycięstwo. W mojej

opinii powinni oni wygrać dzisiejsze spotkanie. Mój typ to 2;1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 18:30
Spotkanie Man City-west Bromwich
typ: over 3.5
kurs 2.85
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej w którym drużyna Manchesteru City na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę West Bromwich Albion, ekipa gospodarzy na chwilę obecną jest na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji i w tym sezonie musi zapewnić sobie udział w lidze mistrzów , goscie natomiast w lidze już praktycznie się utrzymali ponieważ mają sporą przewagę nad strefą spadkową, Manchester City musi w końcu wynagrodzić swoim kibicom niepowodzenia w poprzednich spotkaniach , na chwilę obecnym są daleko w lidze mistrzów,ale moim zdaniem w tej kolejce s ą zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów ze znacznie niżej notowanym rywalem z West Bromu, który na tym stadionie ma spore problemy żeby punktować już od kilku lat, ostatnio goście punktowali tutaj w 2005 zdołali bowiem ugrac remis, od tamtej pory City grało z west bromem 6 krotnie i wygrało za kazdym razem , jutro nie może być inaczej, mój typ to wynik 3:1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League: West Ham United - Arsenal

It is very hard for me to understand quite how the Gunners are not EPL champions elect, instead it looks like Leicester City and I never thought that I would be typing those words in my lifetime. Arsenal again faltered when the pressure was on and now, that it is off , we have seen a return to some of their better form and they have looked decent once more in back to back wins and cleansheets over Everton and Watford, scoring six in the process. They might not have beaten much (both teams are out of sorts), but confidence will have been boosted and Alexis Sanchez (Gunners are 10-1-0 when he scores and the last ten of those have all gone "over") is returning to form, Laurent Koscielny is back and they look far more composed with him in the line up and the performances of Mohamed Elneny and Alex Iwobi offer huge promise. They looked booked for top 3, so will surely not make their final trip to the Boleyn Ground with eyes on anything but maximum points and to try and put some pressure on the top two, if the Foxes are out of reach, Arsenal will still be motivated to finish above Tottenham, their deadliest rival.

United have had a final season to remember at Upton Park , look sure to finish top 6 and are still not out of the running for a Champions League spot, although back to back 2-2 draws have made that difficult. They are still in the FA Cup and have a big quarter final replay with Manchester United here in midweek. That could distract them, with a Wembley appearance up for grabs, but they are at full strength today and will surely look to keep the CL dream alive a little longer. When everything clicks, they have looked as good as anyone in the Premier league this season and are unbetaen on home soil in 15 starts (9-6-0) in all competitions.

Arsenal are unbeaten here in eight visits and have scored two or more goals in the last seven. United have conceded seven in their last four starts and with a point having very limited value to either side, it is easy to see both teams on the scoresheet today and the Hammers seven London derby games this season have averaged 3.29 goals and they have scored in each, two or more in five, Arsenal's eight starts against fellow top six teams have produced 3.625 goals per game and we will surely see more of the same this lunchtime.

over 3 goals 2.23 asian line/Sportmarket
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00

Spotkanie: Crystal Palace - Everton
typ: 2
kurs 2.70
Buk Unibet
Analiza:

 

Wyjątkowo spotkanie w środku tygodnia w Premier Ligue zagrają ze sobą drużyny Crystal Palace oraz Everton będzie to spotkanie zaległe w ramach dokończenia kolejki. Crystal Palace w tym spotkaniu nie wydaje się być faworytem bukmacherzy wystawili na ta drużynę kursy rzędu 2.90 dla opcji remisowej 3.40 u kilku firm oraz na Everton który wydaje się mieć nieco większe szanse na zwycięstwo kursy w wysokości 2.55 około.Crystal Palace zdobył do tej pory 37 punktów co daje mu 16 miejsce w ligowej tabeli i ma spokojną 10 punktową przewagę nad strefą spadkową. Ostatnio ich forma jest bardzo nierówna. Na 10 rozegranych spotkań 3 razy wygrywali, tyle samo remisowali i 4-krotnie schodzili z boiska pokonani. Everton w tych statystykach wygląda bardzo podobnie. W tabeli zajmuje 14 miejsce mając na koncie 2 punkty więcej od swoich rywali. Ostatnio również grają w kratkę i na 10 spotkań odnieśli 5 zwycięstw, 4 porażki i remis w wyjazdowym spotkaniu z Watford, którego potencjał jest porównywalny z Crystal Palace.

 

Gospodarze na własnym stadionie radzą sobie dużo słabiej niż na obcych boiskach bilans 5-2-10 17:22 i dopiero pierwsza wygrana w przeciągu ostatnich 5 spotkań robi różnice. Goście z kolei bardzo dobrze czuja się na wyjazdach gdzie przegrali dopiero po raz drugi 0-1 z Manchesterem w sezonie notując wynik 5-8-2 23:15 w bramkach. Wydaje mi się dzisiaj górą będą goście i stąd też taki typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Newcastle – Swansea

Typ: over 2.5

Kurs: 2.09

Bukmacher: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Sześć punktów starty na pięć kolejek przed końcem sezonu oznacza jedno jest to ostatni dzwonek dla ekipy Newcastle na uniknięcie degradacji. Widmo spadku coraz bardziej zawisło nad tą ekipą, której aspirację co roku sięgają bardzo wysoko, ale moim zdaniem tragiczne decyzje w ostatnich kilku latach władz doprowadziły do takiego stanu rzeczy że zespół zajmuje przedostatnie miejsce i traci sześć oczek do bezpiecznego miejsca. Zawitał tutaj ostatnio Benitez by ratować klub przed spadkiem, ale poprawy gry nie ma żadnej. Katastrofa w defensywie jest straszna od początku sezonu a to co wyprawiali z Norwich to nie dało się patrzeć. Problemem jest tym bardziej większy że oni są zmuszeni w tej sytuacji do szukania otwartej gry bo muszą wygrywać a to kończy się tak jak z Norwich. Trochę lepiej wygląda ofensywa szczególnie u siebie . Do tego wszystkiego dochodzi szpitali w zespole z kilkoma kluczowym graczami szczególnie dla defensywy. Newcastle nie poprawił swoje gry względem tego co widziałem w Norwich jestem tego pewien a jak wspomniałem dziś trzeba będzie zagrać jeszcze odważniej, zresztą wkurzeni kibice ich do tego zmuszą.

Swansea matematycznie jeszcze utrzymania nie mają, ale będąc poważnym to nim im już nie grozi. Jestem przekonany że zeszło z nich ciśnienie a to na pewno nie jest dobra informacja dla Newcastle.  „Łabędzie”  pójdą tutaj na otwartą grę wobec tego bo wiadomo że gospodarze ruszą to jest pewne a wspomniałem o tym co wówczas dzieje się w grze defensywnej tek ekipy jest dziura, chaos a Swansea jest w formie strzeleckiej, właśnie poprawa tego aspekt dała im utrzymanie.  Z drugiej strony goście nie należą też ostatnio do tych co dobrze bronią też sporo tracą, jeśli popatrzymy na ostatnie wyjazdy to każdy z ośmiu ostatnich spotkań kończyli z bramka strzeloną i straconą a wiadomo że gospodarze tutaj musza wygrać a więc w końcówce przy niekorzystnym wyniku zrobią się otwarty mecz, zresztą przyjezdni jeśli będą przegrywać to rusza do odrabiania strata nie oleją tego meczu, a wspomnę jeszcze raz „Sroki” zmuszona do bronienia gubią się strasznie. Swansea w ostatnich latach ma spory patent na strzelanie bramek w tych starciach, trzy ostatnie starcia na St. James to zwycięstwa 2:3, 1:2, 1:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Man Utd - Aston Villa

Typ: 1&1,5 gola w meczu

Kurs:1,50

Bukmacher: Betano

Godz. 16:00

 

Faworytem oczywiście Manchester który może nie gra jakiejś wielkiej piłki ale ma o co walczyć a rywal już się pogodził ze spadkiem do niższej ligi rozgrywkowej.Widać progres w grze gospodarzy tyle że przy takiej młodej drużynie zawsze wahania formy będą i wpadki są nieuniknione.Stawiam dzisiaj na gospodarzy tylko ze względu na to że Aston Villa gra fatalnie w każdym meczu mają problemy ze zdobywaniem goli w obronie też słabo się spisują w zasadzie w każdej formacji coś nie działa stąd takie miejsce w tabeli czyli ostatnie.Manchester Utd ma bardzo realne szanse na awans do kwalifikacji LM troche sobie skomplikowali ten awans po porażce z Totenhamem dlatego dzisiaj muszą poprostu wygrać ,każdy inny wynik zamknie już chyba na dobre tą okazje.Kurs nie powala ale zły nie jest tym bardziej że typ wydaje się pewny.Jeżeli gospodarze dzisiaj nie zlekceważą przeciwnika to nie powinni stracić punktów ale wiadomo to jest Premiership i już nie raz zespoły z dołu tabeli odbierały punkty faworytom.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Premier League 
Spotkanie: Leicester - West Ham
Typ: x

Kurs: 3.70

Buk: unibet  

Godz: 17.4.2016
Godz. 14:30

Analiza:
     Sensacyjny lider w wyścigu po tytuł mistrza Anglii. Tak naprawdę już tylko kilka kroków dzieli Lisy od upragnionej korony. Obecnie mają 72 punkty i mają 7 oczek przewagi nad Kogutami, do końca zostało 5 kolejek i ciekawe mecze przed Lisami m. in. z MU, Evertonem czy Chelsea. Dzisiejszy rywal jest teoretycznie słabszy i wydaje mi się, że dziś padnie remis. Leicester wygrał 5 meczów z rzędu, ale w ich grze widać lekkie zmęczenie, te zwycięstwa nie przychodzą im już tak łatwo jak na początku sezonu.

    West Ham ma ciekawą statystykę, nie przegrali meczu od ponad 10 spotkań, kilka dni temu przegrali w Pucharze u siebie z MU 1-2, natomiast wcześniej mieli 4 remisów z rzędu, a wcześniej 4 wygrane z rzędu, mają całkiem niezły skład i realne szanse na grę w europejskich pucharach, na wyjazdach ich bilans jest całkiem niezły 6 6 4.

   Jeżeli chodzi o mecze H2H to ostatnie 3 mecze na stadionie lisów, raz wygrali gospodarze, raz goście i także zanotowaliśmy jeden remis. Jeżeli dziś Lisy stracą punkty, to jutro Koguty będą mieli o co grać ze Stoke, i rywalizacja zrobi się jeszcze bardzo ciekawa.

Edytowane przez cristiano261
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Premier League 
Spotkanie: Stoke - Tottenham
Typ: 2

Kurs: 1.80

Buk: Betsson

Data: 18.04.2016r 21:00

Analiza:

Zacznijmy od tego, że Leicester dzisiaj zgubił punkty, mogło być tak, że byliby bez punktu, ale ten jeden wyrwali w ostatnich minutach dzięki karnemu, więc jest szansa odrobić stratę dwóch punktów co dałoby już tylko 5 punktów straty i to na pewno będzie jedna z jutrzejszych motywacji Tottenhamu, odpuścili oni LE, więc już dla nich została tylko liga. Stoke juz praktycznie nie gra o nic, mają tam szanse walczyć jeszcze o LE, ale to musieliby liczyć na mega fart, specyficzna drużyna, nie są zbyt stabilni, kursy lecą w dół na Tottenham, można było przed weekendem łapać lepsze, do jutra pewnie jeszcze spadną... Liczę, że Kane odpali się jutro, bo Vardy do niego już doskoczył a i Aguero jest blisko... Tottenham po trzy punkty jutro! Powodzenia :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Godzinna: 21:00

Spotkanie:  Stoke – Tottenham

Typ: over 2.5

Kurs: 2.00

Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Tottenham który kończy 34-tą kolejkę Angielskiej Premier League na Britannia Stadium starciem ze Stoke, zna sytuację Arsenal oraz „Lisy” zdobyły w tej kolejce po jednym punkcie.  Tak więc wszystko jasne trzeba dziś zgarnąć komplet punktów i zmniejszyć stratę do lidera oraz powiększyć przewagę na lokalnym rywalem, nie będzie to łatwe spotkanie bo Stoke to bardzo wymagający rywal dlatego patrząc na ostatnie poczynania obu ekipa najlepszym rozwiązaniem będą bramki. Gospodarze nie mają ostatnio dobrego okresu tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu starciach przekreśliło ich szanse na miejsce gwarantujące grę w Europejskich Pucharach. Szczególnie defensywa ma duże problemy pięć starć i każdym stracona bramki, ba nawet ta średnia wynosi dwie na mecz (10). Ofensywnie też jest słabiej niż do tego dotychczas przyzwyczaili ale tutaj są indywidualności które swoje mogą zrobić szczególnie przed własną publicznością.  W tym roku tylko Liverpool zdołał stąd wywieść komplet punktów z czołówki. Wracając jeszcze do gry defensywnej w ostatnim czasie to dziś ten problem jeszcze bardziej się nawarstwił – dziś do gry niezdolni będą bramkarz numer jeden Butland 31/0, prawy defensor Johnson 25/0 tej dwójki zabrakło w starciu z Liverpoolem już i było bardzo źle 4:1 a mogło być wyżej. Po tym starciu doszedł jeszcze jeden problem po drugiej stronie defensywy gdzie zawieszony jest Pieters 32/0 a niepewny występu defensywny pomocnik Whelan.  Tak więc boki obrony mega osłabione a tam Tottenham jest bardzo mocny ze świetnie podłączającymi się defensorami a nie ukrywajmy skrzydłowi Stoke to nie są gracze którzy chętnie wracają się do defensywy.  Tottenham do końca musi wszystko wygrać by zgarnąć mistrza i taka seria może mieć miejsce bo ten zespół jest po prostu w wielkiej formie, którą utrzymują od dłuższego czasu. Kombinacja, szybkość, technika i Kane  sprawiają że jest to ekipa która ma łatwość w zdobywaniu bramek o czym przekonał się ostatnio Manchester w sześciu minut zdemolowany 3:0.  Do tego wszystkiego trener nie ma żadnych poważniejszych problemów kadrowych a wspomniane wyniki w tej kolejce dadzą dodatkową motywację. Myślę że Koguty jeśli zagrają swoje zawody to są wstanie sami tutaj sporo strzelić bo Stoke z problemami w defensywie, z drugiej jednak strony jak wspomniałem ekipę gospodarzy stać na wiele w trzech ostatnich starciach wygrali dwa razy 1:2, 3:0 a w tym roku zremisowali 2:2 na White Hart Lane i widzimy że były to wyniki bramkowe.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia- Premiership
Spotkanie: Stoke - Tottenham
Typ: Over 1,5 w pierwszej połowie
Godzina: 21:00
Kurs: 2,80
Bukmacher: Unibet

Analiza:

Myśllę,że powinno to wejść na spokojnie. Tottenham wciąż walczy o mistrzostwo. Szanse jeszcze ma, tym bardziej po wczorajszym potknięciu lidera z Leicester. Stoke jednak również i w obecnym sezonie nie jest na własnym terenie zespołem złym, Chociaż ostatnio regularnie przeplata tam niewielkie serie zwycięstw z przegranymi. Tottenham z kolei po ostatniej bardzo długiej serii świetnych występów na wyjeździe w ostatnich kilku spotkaniach złapał zadyszkę. Jego piłkarze mimo wszystko powinni mieć tutaj bardzo wysoką motywację. Mistrzostwo powinno wydawać im się do wzięcia. Stoke jednak słynie z bardzo zaciętej gry u siebie z zespołami ze ścisłej ligowej czołówki. W ostatnim pojedynkach bezpośrednich zespół ten zwyciężył najpierw  na własnym stadionie z Tottenchamem 3:0, a później zremisował z nim na wyjeździe 2:2. Nie należy więc ich w tym przypadku lekceważyć. Obstawiam więc, że będzie to bardzo zacięty pojedynek, a gole padną w nim już w pierwszej części tego spotkania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie:Man Utd-Crystal Palace
Typ: BTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym Manchester united przed swoją publicznością podejmował będzie drużynę Crsytal palace, gospodarze na chwilę obecną są na 5 pozycji w ligowej klasyfikacji i jeśli w przyszłym sezonie mają nadzieje żeby zagrać w lidze mistrzów ,albo chociaż w kwalifikacjach do niej to w tej kolejce muszą zrobić wszystko żeby zdobyć komplet punktów, goście natomiast zajmują praktycznie bezpieczną 16 pozycję w lidze i na swoim koncie zgromadzili 39 punktów, nie przegrywając 4 ostatnich swoich spotkań co na pewno mocno pomogło w tym iż od strefy spadkowej dzieli ich aż 8 punktów, do końca zostało już tylko 5 kolejek, w poprzedniej serii spotkań gospodarze pokonali na swoim stadionie najsłabszą drużynę aston Villi, goście natomiast niespodziewanie wywieźli jeden cenny punkt ze stadionu Arsenalu, tu faworytem jest manchester i myślę iż to on będzie w tej kolejce dopisywał komplet punktów po ostatnim gwizdku sędziego, stawiam na dokładny wynik 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal-west brom
Typ: bts
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Według mnie na dzień jutrzejszy najpewniejszym spotkaniem będzie rywlizacja zespołu Londyńskiego Arsenalu z zespołem West Bromwich Albion. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów ze znacznie niżej notowanym zespołem, grają na swoim stadionie , przy dopingu swoich kibiców a do tego mają coś do udowodnienia bowiem w poprzedniej kolejce tylko u siebie podzielili się punktami z zespołem Crystal Palace. Arsenal w tej chwili jest na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji i do 3 miejsca traci już tylko jeden punkt , który według mnie tym spotkaniu spokojnie będzie w stanie nadrobić, goście natomiast mają az 10 punktów przewagi nad strefą spadkową i przekroczyli już barierę 40 zdobytych punktów wiec utrzymanie w tym sezonie mają praktycznie zapewnione, co za tym idzie spokojnie mogą tutaj zagrać może nawet z jakimiś rotacjami w składzie, mój typ na to spotkanie to wynik 3:1 dla zespołu z Londynu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle
Typ: Liverpool wygra pierwsza połowę
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Liverpool: Ward - Randall, Leiva, Toure, Smith - Stewart, Allen - Ibe, Firmino, Ojo - Sturridge
Newcastle: Darlow - Anita, Lascelles, Mbemba, Dummett - Tiote, Colback - Townsend, Sissoko, Perez - Cisse
Nie zagrają:

Liverpool: Gomez, Ings, Benteke, Henderson, Can, Skrtel, Origi, Rossiter (kontuzje)
Newcastle: Krul, Toney, Haidara, Good, Elliot, Mbabu, Coloccini, Janmaat, Taylor

 

Liverpool gra dobrze, narzucają własny styl gry. Newcastle walczy o utrzymanie, ale raczej nie będzie taryfy ulgowej, Liverpol będzie szukał w pierwszej połowie już zamknięcia sprawy, ponieważ w czwartek grają w półfinale LE i muszą się skupić na tym. Kurs na zwycięstwo gospodarzy nie jest zbyt zachęcający do gry, więc pobieram po pięknym kursie, który według mnie powinien wejść na spokojnie. Nie będzie Benteke i Origi, ale będzie Sturridge, który na pewno coś strzeli. Powodzenia!

Edytowane przez Tony_Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham-west brom
Typ: over 1.5 do polowy
Kurs: 2.50
Bukmacher:bet 365
Analiza: Dla mnie na dzień jutrzejszy najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołu Tottenhamu z zespołem West Bromwich, oczywiście chyba nikt nie ma tutaj wątpliwości iż zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie są gospodarze spotkania, którzy na chwilę obecną są wiceliderem w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej ze stratą 5 oczek do prowadzącego zespołem Leicetser , goście natomiast są na 15 pozycji w lidze przekroczyli już granice 40 punktów , która teoretycznie zapewnia im utrzymanie w tym sezonie bowiem nad strefa spadkową mają 10 punktów przewagi. Gospodarzy czeka kilka bardzo trudnych spotkań bowiem przed nimi jeszcze spotkania z takimi klubami jak między innymi Chelsea, która u siebie punktów łatwo nie odda, Tottenham na pewno bardzo dobrze o tym wie , wiec musi zrobić wszystko żeby w tej kolejce zdobyć komplet punktów, goście na wyjazdach nie punktują za czesto co na pewno bedzie dla gospodarzy ułatwieniem , stawiam tu na pewną wygraną Tottenhamu i myślę że spokojnie już do połowy spotkania będzie prowadził .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna, premirleague

Data, godzina: 25.04.2016 21-00

Spotkanie:  Tottenham - West Brom

typ: over 3.5

kurs: 2.63

 buk: Bet365

 

Analiza: 

Na zakończenie 35 kolejki w angielskiej Premierleague wciąz marzący o mistrzowstwie piłkarze Tottenhamu podejmą West Brom Albion. Ten sezon to prawdziwa bomba. Z czołówki wypadła Chelsea, po odejściu Fergusona wciąż ne może odnaleźć się Manchester United, Arsenal tradycyjnie po dobrym początku notuje słabsza drugą część sezonu, a City gra słabo na wyjazdach. To swietnie wykorzystują Lisy, które przebojem wdarły się do czołówki i są blisko mistrzowskiego tytułu oraz Koguty, które wciąż tylko ocierały się o Ligę Mistrzów. W tym roku jednak to oni rozdają karty i wygrywając kolejne mecze tak na prawdę tylko oni liczą się w pogoni za Leicester. Lisy wczoraj zdemolowały Swansea Łukasza Fabiańskiego 4-0, choć nie zagrał Jamie Vardy. Dziś by jeszcze zachować cień szansy Spurs muszą zgarnąć komplet punktów. West Brom jest juz pewny utrzymania, bo ma bezpieczną dziewięciopunktową przewagę nad Sunderlandem i Norwich oraz dziesięciopunktową nad Newcastle. Między tymi zespołami rozegra się walka o siedemnastą lokatę dającą utrzymanie. Tak więc na White Hart Lane przyjeżdzają bez wiekszego obciązenia psychicznego. Wątpie więc by stawili większy opór gospodarzom, którzy w ostatnim czasie złapali wyraźnie formę. W ostatnich dziesięciu meczach zaliczyli tylko jedną porażke w derbach z West Hamem, remis przywiezli z Anfield, natomiast potrafili zdobyć Etihad Stadium, a drugi zespół z Manchesteru rozbił u siebie aż 3-0. Wogóle Spurs sá ostatnio bardzo skuteczni, bo strzelaja conajmniej po trzy gole. Moim zdaniem dziś znów mogą sobie ostro postrzelać. Choć Foster to kadrowicz to potrafi zawalić niejednego gola, co było przyczyną jego pożegnania się z Czerwonymi Diabłami. Moim zdaniem dziś może być ciekawie w Londynie, bo rozstrzelany Tottenham na pewno bedzie walczył do końca o tytuł. Stawiam na over w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Anglia
Data, godzina: 1.05.2016 15:05
Spotkanie: United - Leicester
typ: 2
kurs: 3,75

 

buk: Unibet
 
Wygrana na Old Trafford zapewni Leicester niespodziewane mistrzostwo. Oczywiście ogranie MU na ich stadionie nie należy do łatwych zadań, ale jest jak najbardziej realne w przypadku niesamowitych Lisów". Wydaje się, że naładowane Leicester będzie chciało jak najszybciej się koronować - najlepiej fenomenalną wygraną w Manchesterze. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...