Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 22

Spotkanie: Swansea      -              Watford

18.01.2016 21:00

Typ: X

Kurs: 3.30

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00  odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Swansea i Watfordu.. Gospodarze z dorobkiem 19 punktów plasują się na 18 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 29 oczek zajmując 12 pozycje. Drużyna gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować 1 wygrana dwa remisy i  dwie porażki. Zespół gości natomiast zaliczył 1 zwycięstwo, jeden remis i 3 porażki. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo wyrównane. Gospodarze w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań i broniąsię przed spadkiem. Zarówno Swansea i Watford nie wygrali swoich ostatnich spotkań. Łabędzie nie potrafią zdobyć punktów od dwóch spotkań, natomiast szerszenie od trzech spotkań. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zdobyć komplet punktów. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie bardziej wyrównane i żadna z drużyn nie będzie chciała znów zostać pokonana. O wyniju zapewne  zadecyduje dyspozycja dnia. Moim zdaniem mecz zakończy się remisem. Mój typ to 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Sunderland - Bournemouth  
Typ: 1

Kurs: 3.00   

Buk: unibet  

Godz: 23.1.2016
Godz. 16:00

Analiza:
     Sunderland broni się przed spadkiem z ligi, jest obecnie przed ostatnią drużyną, u siebie potrafi wygrywać, ich bilans to: 3 2 5 12-11. Mają 18 punktów, a goście 24, zatem ten mecz jest kluczowy. Faworytem spotkania według bukmacherów są goście, którzy do dłuższego czasu prezentują całkiem równą formę, na ostatnie 11 spotkań przegrali tylko dwa.

   Z kolei Sunderland w ostatnich 10 spotkaniach wygrał tylko dwa mecze, jeden u siebie z Aston VIilla 3-1 (co zresztą przewidziałem) i ostatni na wyjeździe ze Swanesa 4-2, co zresztą okazało się sporą niespodzianką. Równocześnie ten wynik pokazał, że Sunderland jest zdeterminowany, aby utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

    19 września 2015 roku, w meczu na wyjeździe Sunderland uległ 2-0. Wydaje mi się, że teraz czas na rewanż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Norwich – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs: 2.22

Buk: Pinnacle

Godz. 13:45

Analiza:

W inauguracyjnym spotkaniu 23. kolejki Premier League, Norwich City na własnym stadionie będzie podejmować Liverpool.

Beniaminek od początku sezonu ma wzloty i upadki,  ma serię dwóch – trzech dobrych spotkań po których następuje ta gorsza tendencja.  Aktualnie z 23 punktami zajmują 16 miejsce tylko dwa oczka przewagi nad strefą spadkową.  Trener szuka nowych rozwiązań w ofensywie dlatego do zespołu dołączył Szkot Naismith moim zdaniem bardzo dobre wzmocnienie ataku.  Raczej właśnie w ataku powinny poszukać punktów bo defensywy już raczej nie da się na  tyle poprawić a aktualnie to trzecia najgorsza formacja w lidze.   Jeśli chodzi o kolejne dobre informacje dla mojego typu to patrząc na wyniki taki spotkań jak z Tottenham, City, Stoke,  Southampton, Crystal Palace to są to zespoły z jakością w ofensywie i od każdego dostali po trzy bramki.  Z drugiej strony właśnie z tym najlepszymi potrafili też rozgrywać świetne mecze jak zremisowali z Arsenalem 1:1, ograli Manu 1:2, czy wygrana z Souhtampton.

Kluczem jednak do powodzenia typu jest postawa i styl gry Liverpoolu,  goście co prawda nie strzelili do tej pory wiele bramek ale mają ciąg na bramkę rywali brakuje im prawdziwego kilera w tej formacji lub po prostu szczęścia.  Już w niejednym spotkaniu w tym sezonie dominowali mieli wyśmienitą sytuacje a kończyli z jednym lub zerowym dorobkiem punktowym, bo druga strona medalu tej taktyki Kloppa którą jeszcze wpaja swoim zawodnikom to defensywa która w każdym meczu coś wykombinuje tym bardziej teraz kiedy to podstawowa para środkowych defensorów jest kontuzjowana.  Liverpool mimo wszystko stać na mega mocne spotkania jak 3:3 Arsenalem, 1:4 z City taki zespół The Reds jest wstaniep pokonać każdego strzelając kilka bramek.  Na koniec goście lubią grać przeciwko temu rywalowi w pierwszym meczu padł remis 1:1, ale dwa lata temu było 2:3, 5:1, sezon 2012/13 to dwa spotkania w których Liverpool strzelał pięć bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie:Manchester Utd - Southampton

Typ: X2

Kurs: 1,90

Buk: Betano

Godz. 16.00

 

mecz dla obu ekip bardzo ważny może dla gospodarzy bardziej ,bo ewentualna wygrana pozwoli na utrzymanie kontaktu z drużynami które walczą o ligę mistrzów.Problem gospodarzy to przede wszystkim strzelanie goli,sytuacje są ale bramek nie ma i ciężko jest wygrywać mecze,tym bardziej że rywalami diabłów będą święci którzy ostatnio pozwolili sobie na wygranie z Manchesterem 1-0.Uważam że gospodarze nie będę w stanie znaleść recepty na wygranie tego spotkania przynajmniej z taką formą nie powinni.

Podsumowując dla gości świetna okazja na przełamanie ponieważ przegrali ostatnie cztery mecze wyjazdowe ,dla gospodarzy no cóż kiedyś nie było by nawet zawahania na kogo postawić dziś jednak to nie ta drużyna i chyba przede wszystkim nie ten trener który wyraźnie nie umie sobie poradzić z zawodnikami.

Mój typ to wynik 1-1 ale jeżeli dzisiaj gospodarze przegrają nie będzie to dla mnie niespodzianka,warto też pomyśleć nad BTS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie Everton FC - Swansea City

Typ: X2

Kurs: 2,00

Buk: Betano

Godz. 14.30

24.01.16

 

gospodarze należą do tych drużyn które potrafią grać z faworyzowanymi drużynami i tak potrafili nie przegrać z Chelsea czy też z Manchesterem City jednak gdy to oni są faworytem już tak kolorowo nie jest i tak właśnie jest dzisiaj.Łabędzie potrzebują punktów bo ten sezon kompletnie im nie wychodzi zajmują bardzo niską lokatę z 1 punktem przewagi nad strefą spadkową.Everton nigdy nie miał łatwo z Swansea choć nigdy nie przegrał to jednak wygrane nie przychodziły łatwo tak też będzie dzisiaj spodziewam się że wynik będzie otwarty do samego końca a o ewentualnej wygranej którejś z drużyn zadecydują minimalne detale i może dyspozycja dnia.Stawiam dzisiaj na gości bo to oni bardziej są zdeterminowani i to oni nie mogą sobie pozwolić na przegraną bo widmo degradacji jest bardzo realne.Nie mam pewności do tego typu jednak stawiam z nadzieją że ta liga mnie ponownie nie zawiedzie.

Mój typ to 2-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Anglia

Spotkanie Arsenal-Southampton

Typ: Arsenal

Kurs 1.83

Buk Be 365

Godz: 20:45

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Londyńskiego Arsenalu podejmowała będzie drużynę Southampton, ekipa gospodarzy jest dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów na własnym stadionie, gospodarze co prawda wygrali swoje poprzednie spotkanie w pucharze ze znacznie słabszym zespołem,ale wcześniej niespodziewanie przed swoją publicznoscią przegrali mecz  z zespołem Londyńskiej Chgelsey , która nie była w najwyższej formie, teraz gospodarze muszą coś udowodnić swoim kibicom i tutaj pewnie wygrać, goscie natomiast według mnie są mocnym zespołem, ale limit szcześcia wykorzystali już w poprzednim spotkaniu ligowym z zespołem Manchesteru united w którym to wygrali 0:1,ale nie byli tam zespołem lepszym, na to spotkanie moim zdaniem gospodarze mocno się skupią i będa chcieli tutaj wygrać i nie stracić punktów żeby zachować szanse na tytuł mistrza kraju, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy , którzy zazwyczaj ogrywali ekipę świętych w poprzednich latach w spotkaniach przed swoją publicznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Sunderland – Manchester City

Typ: over 2.5

Kurs: 1.70

Buk: Pinnacle

Godz. 20:45

Analiza:

Po spotkaniach pucharowych wracamy do zmagań w Premier League, w jednym z dzisiejszych spotkań dojdzie do starcia ekip z przeciwnych biegunów tabeli – przedostatni Sunderland będzie podejmować przed własną publicznością wicelidera Manchester City.

Gospodarze toczą zacięty bój o utrzymanie się w elicie, aktualnie do bezpiecznej pozycji tracą cztery punkty  to naprawdę sporo patrząc na poziom rozgrywek w tym roku.  Dzisiejszy rywal na pewno nie jest idealny do tego by coś odrobić, tym bardziej że to najskuteczniejszy zespół w lidze a Sunderland to najgorsza defensywa ligi z 46 bramkami straconymi.  Aspekt defensywny w tym zespole jestem w 100% przekonany że będzie kulał do samego końca,  z całym szacunkiem dla tych panów ale West Brown oraz O’Shea przy graczach ofensywnych City to będą się gubili bo to nie jest ta zwrotność i szybkość co kiedyś. Dobra informacja jest taka że przyjście  Allardyce zdecydowanie poprawiło ofensywę i zaczęli często trafiać dorobek 28 bramek strzelonych to na przykład tyle samo co Manchester United.  Cała czołówka tego sezonu z dużą reg0ualarnością wbijała im trzy bramki.

Manchester City walczy na wszystkich frontach i naprawdę mogą rozegrać jeden z lepszych sezonów, jeden finał już jest. Najcięższa droga oczywiście będzie ich czekać w lidze Mistrzów o Premier League. Na krajowym podwórku w tym sezonie stawka jest bardzo wyrównana i takie mecze mogą być kluczowe.  City nie może się pozwalać na stratę punktów, to jest zespół który punkty najczęściej traci gdy prowadząc przestaje grać ofensywnie, kilka przykładów takich spotkań już można podać. Dziś całkowita wymiana ciosów nawet kosztem dużych luk w defensywie będzie moim zdaniem dobrą taktyką bo ofensywnie to oni powinni dziś robić co chcą przy tych graczach a trener ma do dyspozycji swoje największe armaty. 

Sunderland to nie jest ekipa która potrafi bronić i tak naprawdę to oni tego nie lubią, doskonale zdają sobie sprawę że w takim spotkaniu nie ma szans na czyste konto i myślę że postawią na odważną grę a taką ostatnio z City każdy trener stosowała a Sam z tych wszystkich wydaje się najbardziej ofensywniejszy.  Sześć ostatnich starć to następujące wyniki 3:1, 2:2, 1:4, 3:2, 1:4 oraz 4:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League

Spotkanie: Leicester City - Liverpool

Typ: Goście (Liverpool) zdobędą bramkę w pierwszej połowie- TAK

Kurs: 2,23

Godz: 02.02.2016 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza: Jest to chyba najciekawszy jutrzejszy mecz w Premier League. Leicester to bardzo niespodziewany lider, bo chyba nawet największy optymista i kibic tej ekipy nie wyobrażał sobie tego, że na tym etapie Leicester będzie na pierwszym miejscu. Każdy zadaje sobie pytanie jak długo jeszcze będą grali na tak wysokim poziomie. Terminarz mają teraz bardzo nieprzyjemny, bo po meczu z Liverpoolem czeka ich konfrontacja z Manchesterem City, a zaraz po tym meczu Arsenal. Jest szansa i to dość duża, że już z Liverpoolem mogą stracić dwa albo nawet trzy punkty. Liverpool w trzech ostatnich meczach strzelił aż osiem bramek. Z Arsenalem zremisowali 3:3, gdzie już w pierwszej połowie obydwie drużyny miały po dwa zdobyte gole. Liverpool grał w tamtym meczu bardzo ciekawą piłkę i te trzy zdobyte gole, w tym dwa w pierwszej połowie, to nie był przypadek. Z Norwich wynik był jeszcze wyższy, bo Liverpool strzelił pięć goli, a mecz zakończył się ich dość szczęśliwym zwycięstwem 5:4, choć po pierwszej połowie przegrywali 1:2. W takiej formie Liverpool ma duże szanse na strzelenie gola już w pierwszej połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Arsenal - Southampton

Typ: Arsenal powyżej 6,5 rożnych

Kurs: 2,05

Buk: Betano

Godz. 20:45

 

Arsenal podejmuje dzisiaj zespół Southampton i jest faworytem tej konfrontacji tyle że jak przyjrzeć się tej konfrontacji to widać że Arsenal ma wyraźną zadyszkę natomiast goście prezentują się dużo lepiej dlatego w tym meczu wcale nie jestem pewien co do wygranej gospodarzy i na pewno odpuścił bym stawianie na Arsenal.Jeżeli gospodarze jednak wygrają to po wielkich męczarniach dlatego warto postawić na rożne których Arsenal u siebie robi na prawde dużo.Sądzę że Arsenal będzię bił głową w mur i będzie cały czas w natarciu co przełoży się na rożne .Święci są podbudowani ostatnimi wygranymi szczególnie ta na Old Traford pokazała że trzeba się z nimi liczyć.Arsenal troche w kratkę przegrali z Chelsea,męczyli się w pucharze z Burlney,wcześniej remisy ze Stoke i Liverpoolem.Jeszcze nie tak dawno przecież Arsenal był liderem ale słabsza seria spowodowała że zajmują trzecią lokatę z niewielką stratą do lidera ale kolejny słabszy występ może sprawić że ta różnica się powiększy więc stawka dzisiejszego meczu jest wysoka.

Stawiam na rożne bo Arsenal który obniżył loty wcale nie musi wygrać a święci są na fali więc chyba najlepiej albo rożne zagrać albo odpuścić ten mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West Ham United - Aston Villa Birmingham Typ: 1 @ 1.91 Bet365

Aston Villa w ostatnich trzech starciach nie przegrała, inkasując przy tym 5 punktów. Jednak sytuacja drużyny z Birmingham jest wciąż dramatyczna, gdyż do ostatniego miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze tracą wciąż 10 punktów. Co więcej w zimowym okienku transferowym kierownictwu klubu nie postarało się o żadne wzmocnienia dając tym samym jasny sygnał. Albo Aston Villi uda się zachować ligowy byt tym co jest, albo godzą się na porażkę nie podejmując niepotrzebnych, dodatkowych zobowiązań finansowych. Śmiem jednak twierdzić, że zarówno ostatnie wyniki, jak również plany gości zostaną brutalnie zweryfikowane przez West Ham. Podopieczni Slavena Bilica grają naprawdę solidną piłkę. Są powszechnie znani jako pogromcy faworytów, ale w starciach ze słabszymi ekipami również radzą sobie całkiem nieźle. Na własnym boisku West Ham ostatnio pokonał Southampton, Liverpool oraz zremisował z Manchesterem City. Co najważniejsze zdrowy jest ofensywny trzon drużyny, który stanowią Payet, Valencia i Kouyate. Oni dla mnie są gwarancją dzisiejszego sukcesu gospodarzy. Aston Villa choć ostatnio nieźle broni to poza Jordanem Ayewu nie ma zbyt wiele do zaoferowania w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester - Liverpool

 
Na dzisiaj wybrałem spotkanie które jest hitem kolejki w Premier League, lider Leicester spotka się na swoim boisku z Liverpoolem. Dużo już dzisiaj widziałem tematów z tym meczem, jedni grają na gospodarzy , drudzy na gości, jednak ja znalazłem prawdziwą perełkę w tym spotkaniu a mianowicie że Liverpool będzie miał co najmniej 3 rożne więcej niż rywale, dlaczego tak? Liverpool największa średnia rzutów rożnych na wyjazdach w roku 2016, nabija ich w każdym spotkaniu powyżej 6, natomiast Leicester z dużo lepszymi zespołami gra tylko z kontry (i trzeba powiedzieć że udaję im się to bardzo dobrze) oto ich wyniki rożnych w spotkaniach które wygrywali lub remisowali ostatnio: z Tottenhamem 3-8, 5-9, 8-16, z City 1-13, z Chelsea 1-8, z United 1-8, z Evertonem 2-10. Gdy przyjeżdża klasowy zespół Tottenham cofa się do obrony i gra tylko z kontry a rywalom daje nabijać rzuty rożne. Tak będzie też w dzisiejszym spotkaniu zwłaszcza że Liverpool ma świetnych zawodników w środku pola i na pewno będą często atakowali i szukali kombinacyjnych akcji przez co obrońcy Leicester mogą panikować i wybijać piłki na rzuty rożne. Jak dla mnie bet dnia i trzeba z niego skorzystać. Polecam i powodzenia!
 
Typ: Liverpool -2 EH Rzuty rożne (co najmniej 3 rożne przewagi) - 3.75  :plus:  :plus:  :plus:
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:45

 

Edytowane przez Zamko29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League


Spotkanie: Sunderland – Manchester City


Typ: over 1,5 (1 połowa)


Kurs: 2.50


Buk: Bet365


Godz. 20:45


02.02.2016


Analiza:


 


W 24 kolejce angielskie Premier League drużyna Sunderlandu podejmować będzie u siebie vice lidera tabeli, niebieskich z Manchesteru. Gospodarze obecnie spisują się bardzo słabo, zajmują dziewiętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów, notując do tej pory pięć zwycięstw, cztery remisy i czternaście porażek - bilans bramkowy 28:46. W innej sytuacji są goście którzy z dorobkiem 44 punktów zajmują obecnie drugie miejsce, notując do tej pory trzynaście zwycięstw, pięć porażek i pięć remisów - bilans bramkowy 45:23. Manchester City będzie musiał sobie dziś radzić bez De Bruyne, ale uważam że mają na tyle mocny skład aby spokojnie w tym meczu sobie poradzić. Pomiędzy tymi zespołami pada z reguły bardzo dużo bramek, wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania bezpośrednie, tylko w pięciu ostatnich meczach padły aż 24 gole co daje średnią powyżej 4 bramek na mecz. Kurs na over 1,5 w pierwszej połowie jest bardzo kuszący i dość prawdopodobny, tym bardziej że w ostatnich meczach gospodarze również strzelają przynajmniej jedną bramkę w meczu. Wydaje mi się, że dwie bramki w pierwszej połowie albo i więcej padnie bez większego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League


Spotkanie: LeicesterLiverpool


Typ: 1  :plus:  (2-0)


Kurs: Unibet


Buk: 2,65


Godz. 20:45


 


Mecz najciekawszy moim zdaniem w kolejce. Lider podejmuje Liverpool u siebie, więc przewaga boiska na korzyść lisów. Dodatkowe atuty na gospodarzy to: po odpadnięciu z pucharu krajowego są o wiele bardziej wypoczęci od gości, którzy w pucharze grali aż 120 minut plus karne ze Stoke, z tym samym, z którym lisy ostatnio wygrały 3-0, a The Reds grały w optymalnym składzie o ile mnie pamięć nie myli. Wypoczęci gospodarze - tydzień na pauzę może mieć tutaj znaczenie. Leicester rewelacją sezonu zmierzy się z dość chimerycznym Liverpoolem, gdzie nowy trener próbuje odnaleźć najlepsze możliwe rozwiązania. Gospodarze są skuteczni, efektowni, bardzo powtarzalni jeśli chodzi o miłą dla oka grę, duża motywacja - rewelacyjny sezon, świetny Jamie Vardy oraz trener, który to poukładał. Jak wiadomo goście w obronie nie są potęgą w tym sezonie i mogą być tutaj najsłabszym ogniwem. Najlepszy kurs na Unibet na czystą jedynkę i to polecam. Warto zauważyć, że wszędzie kurs spada z 2.80 w dół. Brać póki warto. 


Edytowane przez Technology
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Watford-Chelsea
Typ: BTS
Kurs 2.05
Buk ComeOn
Godz: 20:45
Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Watfordu, beniaminka z Premier League na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Londyńskiej Chelsey, przyjezdni w tym sezonie spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań swoich kibiców, na chwilę obecną są dopiero na pozycji 13 w ligowej klasyfikacji, niespodziewanie gospodarze , którzy przed sezonem byli przez ekspertów wymieniani jako kandydaci do spadku już w swoim pierwszym sezonie w Premier League radzą sobie bardzo dobrze i są na miejscu 10 , ale ich ostatnie spotkania nie wyglądały zbyt obiecująco, natomiast akcję gości idą tutaj mocno w górę i goście są moim faworytem do zdobycia kompletu punktów na wyjeździe w tej kolejce. Ogólnie forma obu ekip w poprzednich 10 spotkaniach ligowych przedstawia się zdecydowanie korzystniej dla przyjezdnych ponieważ na 10 spotkań przegrali tylko 1 raz zanotowali również 4 podziały punktów oraz 5 zwycięstw, gospodarze również mają tych zwycięstw 5 ale do tego mają tylko 1 remis oraz aż 4 porażki, jednak praktycznie w kazdym ostatnim spotkaniu oba zespoły strzelały jakieś bramki, mój typ na to spotkanie to dokładny wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 24

Spotkanie: Sunderland -              Manchester City

02.02.2016 20:45

Typ: 2

Kurs: 1,48

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45  odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier LEague pomiędzy zespołami Sunderlandu i Manchesteru City.  Gospodarze z dorobkiem 19 punktów plasują się na 9 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać ilość 44 oczek zajmując 2 pozycje i tracąc do lidera 3 punkty. Drużyna Sunderlandu w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować 2 wygrane, jeden  remis i  2porażki. Zespół City natomiast zaliczył 2 zwycięstwa i 3remisy. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i utrzeć nosa gością, którzy mają mistrzowskie aspiracje. W mojej opinii dzisijesze spotkanie będzie mimo wszystko jednostronne i komplet punktów zdobędą podopieczni Pellegriniego. Czołówka angieslkiej ekstraklasy jest bardzo ciasna i w tej chwili 4 zespoły mają szansę na mistrzostwo. Każdy mecz jest bardzo ważny, dlatego City mimo osłabien w składzie (brak m.in. De Bruyne) zdołajądzisiaj wygrać.  Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem City. Mój typ to 0:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TypDnia

 

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United – Stoke
Typ: over 2.5 goli Man.Utd w meczu
Kurs: 4.00
Buk: Unibet
Godz. 21:00

Dzisiaj w Manchesterze dojdzie do ciekawego pojedynku Utd ze Stoke, gospodarze w ostatnich sezonach może nie należą do ligowych wyjadaczy ale systematycznie walczą o górne lokaty co za tym idzie występy w LM, nie ma zatem co pisać jak większość że Diabły są bez formy, mają swoje potknięcia jak min z Southampton u siebie ale mają też zwycięstwo z Liverpoolem na wyjeździe i te punkciki do wypracowania jakiejś sensownej pozycji na koniec sezonu systematycznie jakoś udaje się ciułać.Stoke wymagający przeciwnik, w meczach z United w ostatnich latach dużo bramek nie padało, ale ta tradycja kiedyś się zmieni.Stoke ostatnie mecze gra nieskutecznie, stracili w Leicester 3 gole nie trafiając ani razu do siatki, zremisowali co prawda u siebie z Arsenalem ale ogólnie ich pozycja w tabeli i dorobek punktowy wróży jedynie pewny byt, mało prawdopodobny występ w Lidze Europejskiej która na wyspach raczej nikogo nie elektryzuję.Manchester Utd obecnie na 5 miejscu czyli granicy LE a LM z dorobkiem 37pkt 5 pkt straty do 4 Tottenhamu wyżej można powiedzieć walka o podium, Utd nie może przechodzić obojętnie obok ligowych spotkań, choć zapewne jakieś potknięcie znowu się zdarzy do myślę że nie dwie kolejki z rzędu, teraz pora na kilka kompletów z niżej notowanymi klubami PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League

Spotkanie: Watford - Chelsea

Typ: Goście (Chelsea) zdobędą bramkę w obydwu połowach- TAK

Kurs: 3,45

Godz: 03.02.2016 20:45

Bukmacher: Unibet

Analiza: Chelsea po zwolnieniu Mourinho gra znacznie lepiej. Już od siedmiu meczów nie przegrali, choć do końca zadowoleni być nie mogą, bo za dużo remisowali. Ważne dla nich jest to, że wygrali dwa ostatnie mecze wyjazdowe, bo bardzo słabo to wyglądało jak jeszcze trenerem był Mourinho. Najpierw ograli 3:0 Crystal Palace, potem pokonali Arsenal 1:0. Z Crystal Palace zdobyli bramki w obydwu połowach. Watford zaczął grać znacznie gorzej. Mecz z Newcastle United wygrali 2:1, ale wcześniej przegrali cztery mecze, a ich styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Pod koniec ubiegłego roku Chelsea grało z Watfordem i w Londynie był remis 2:2, Chelsea zdobyło po jednej bramce w obydwu połowach. Wtedy Chelsea było słabsze niż teraz, a Watford znacznie lepszy. Watford jest bez formy i w tej sytuacji Chelsea jest faworytem. Twierdzę, że goście teraz też strzelą w obydwu połowach. Chelsea powinno być coraz wyżej w tabeli, a Watford raczej spadnie o kilka miejsc, tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna – Premier League
Godzina: 20.45
Spotkanie: Watford-Chelsea
Typ: over 1,5 gola w meczu Chelsea
Kurs: 2.18
Bukmacher: unibet

Ekipa Chelsea po dość fatalnym przebiegu większości sezonu, wewnętrznych zawirowaniach powoli jakby wracała do swojego rytmu, choć oczywiście to trochę późno gdyż mamy 24 kolejkę, aczkolwiek jeszcze można i należy walczyć aby się otrzeć gdzieś tam w górnej części tabeli i być może na pocieszenie zagrać w LE.Oczywiście do ideału jeszcze sporo brakuje, jednak do ogrywania ekipy pokroju Watford jak najbardziej powinno wystarczyć i zdecydowanie powinni celować w 3 pkt zwłaszcza że w przyszłych kolejkach w lutym czekają ich mecze min z ManUtd, ManCity oraz w lidzę mistrzów z PSG.Watford zajmuję 10 pozycję interesując się utrzymaniem, jutro będą mieli ciężki pojedynek z Chelsea następnie z Tottenhamem w Londynie ale jeszcze w tym miesiącu będą mieli okazję powalczyć o jakieś punkty z Crystal czy Bourne także lepiej nie wypalać się zbytnio z drużynami o większych działach.Chelsea w pierwszym spotkaniu zremisowała u siebie 2-2, w latach wcześniejszych obie ekipy spotykały się na szlaku pucharowym a w ich meczach padało sporo goli.Uważam że Chelsea wygra to spotkanie strzelając kilka bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watford - Chelsea


 

Witam. Wczoraj świetny typ na przewagę rzutów rożnych ze strony Liverpoolu, dałem że będą mieli przewagę co najmniej 3 rożnych a skończyło się na przewadze aż 8! Trzeba iść w takim razie za ciosem z takimi typami i na dziś proponuję coś bardzo podobnego, wręcz identyczny typ! Spotkanie Watford - Chelsea i jestem pewien że te spotkanie będzie miało taki sam przebieg jak te wczorajsze, czyli Watford będzie grał tylko z kontrataków natomiast Chelsea będzie próbował stwarzać sobie groźne sytuacje i za pewne obrońcy będą wybijali często piłkę na rzut rożny. Chelsea złapała w końcu świeżość i ostatnio radzi sobie co raz lepiej, w koncu bramkę zdobył Hazard co prawda z karnego ale na pewno doda mu to nieco motywacji. W ostatnim meczu tych drużyn które Chelsea zremisowało 2:2, mieli oni 9 rożnych natomiast Watford tylko 4. Najlepiej dzisiaj by było jakby to Watford strzelił pierwszą bramkę, wtedy na pewno jeszcze bardziej cofną się do obrony i będą bronili przed atakami Chelsea. Jak dla mnie kolejny bet dnia po wczorajszy , według mnie Cheslea spokojnie będzie miała co najmniej 3 rożne przewagi w tym spotkaniu. Wczoraj się udało i dzisiaj musi także! Powodzenia!

 

Typ: Chelsea - 2 EH RR (co najmniej 3 rzuty rożne przewagi) - 2.75

Bukmacher: Unibet

Godzina: 20:45


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premier League: Everton VS Newcastle United

This game has a bit of a similar feel to the Deportivo-Rayo game on Monday and like that fixture, it is very hard to fully justify rather big odds on quotes about the Toffees. Everton have kept just two clean sheets at home in 18 starts, one came against fourth tier strugglers Dagenham and the other versus Aston Villa, in the other 16 they have conceded two or more in 56% of starts and that immediately flags up Newcastle United as big to do likewise at circa 31% (3.25).  The Magpies do not score a lot of goals on the road, which is a bit of an understatement, as they only have six in the league, but they scored two at Tottenham and have notched at least one on six of their last seven visits to Goodison Park, scoring twice in three of those. I spoke a few weeks ago about the potential goal threat the Magpies possess.......... "Ayoze Perez, Aleksandar Mitrovic, Moussa Sissoko Papiss Cisse and Georginio Wijnaldum give the hosts offensive and goalscoring options the Villans (Aston Villa) simply do not have and on the albeit rare occasions that it all clicks for United, you do wonder why on earth they struggle."

They have scored six in their last three starts, including three at home to Manchester United and two against West Ham United with new signing Jonjo Shelvey having a hand in both goals. Newcastle head coach Steve McClaren has been busy in the transfer window and in addition to Shelvey , who, as a former Liverpool player will get a special "welcome"tonight, he has signed Andros Townsend , Seydou Doumbia and Henri Saivet and this is now a deep squad with competition for starting places and I expect, quite a few more goals in them. Only Sunderland and Aston Villa have collected fewer home points than Everton, who have won just three of their last 14 EPL starts at Goodison .


Newcastle United +0.5 ball 2.38 asian line/Sportmarket

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 24

Spotkanie:Watford - Chelsea

03.02.2016 20:45

Typ: 2

Kurs: 1,91

Bukmacher: bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie sie spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy

drużynami Watford iChelsea. Szerszenie z dorobkiem 32 punktów plasują się na 10 pozycji,

natomiast goście z Londynu z dorobkiem 28 punktów plasują się na 14 pozycji. W pierwszym

spotkaniu tych drużyn w tym sezonie w grudniu na Stamford Bridge padł remis 2:2. Chelsea

pod wodzą Guusa Hiddinka odzyskała dawną moc i pod jego wodzą nie odnieśli porażki.

Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy można powiedzieć rozkręcaja

się z meczu na mecz. W ekipe nieibeskich szansę na debiut może dziś dostać dobrze

znany kibicom Milanu Alexandre Pato, który zapowiadał się na świetnego gracza, jednak 

kontuzje, których często dostawał wstrzymały jego rozwój. Mój typ na dzisiejsze spotkanie

to pewne zwycięstwo i awans w tabeli Chelsea. Typuję 0:2 po ciekawym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Watford - Chelsea
Typ: Chelsea oraz over 2,5
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Godz: 20:45

W meczu 24. kolejki Premier League Watford zmierzy się z Chelsea Londyn. Szerszenie po czterech porażkach ligowych z rzędu, przełamali się i ograli Newcastle. Aktualnie podopieczni Floresa zajmują przyzwoite 10. miejsce. Watford jest dość niewygodnym rywalem o czym przekonał się Tottenham, Manchester City czy Liverpool. Ze znaczących graczy w zespole gospodarzy zabraknie tylko defensora Ake (15/1). Londyńczycy po kiepskim początku sezonu nie mają już praktycznie szans na zajęcie miejsca w 1-4. Po przyjściu Hiddinka gra The Blues wygląda o niebo lepiej, co przekłada się na wyniki. Chelsea nie przegrała jeszcze meczu, a do tego ostatnio wygrała prestiżowy mecz z Arsenalem. W tym meczu prawdopodobnie zabraknie Remy'ego (M 10/1), a występ Williana (M 22/3) jest wątpliwy. Drużyny te nie tak dawno spotkały się w lidze, wówczas padł remis 2:2. Warto dodać, iż to był pierwszy mecz  The Blues pod wodzą Hiddinka, a do tego Londyńczycy przestrzelili karnego. Sądzę, iż będzie to mecz, który wygrają goście. W tym spotkaniu nie powinno zabraknąć bramek, stąd over bramkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Liverpool-Sunderland
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Godz: 16:00
Analiza: Według mnie najpewniejszym spotkanie na jutrzejsze popołudnie będzie rywalizacja Liverpoolu, który na swoim stadionie podejmowal będzie ekipę Sunderlandu. Gospodarze są tutaj dla mnie 100% faworytem do zdobycia kompletu punktów z zespołem Sunderlandu, który w tym sezonie jest dla mnie jednym z kandydatów do spadku z Premier League . Goscie sa bowiem na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji i na wyjeździe w tym sezonie w 12 spotkaniach ugrali zaledwie 7 punktów , gospodarze też są dalecy od swojej normalnej dyspozycji ,ale według mnie jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie dla gospodarzy , którzy przed swoją publicznoscią nie wygrali od końca grudnia , wtedy tutaj pokonali Leicester 1:0, tutaj liczę że gospodarze spokojnie będa w stanie wygrać dwiema bramkami ponieważ goscie są zespołem którzy w tym sezonie stracili najwiecej bramek w Premier League, stawiam na wynik 2:0 dla Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham-Watford

over 2,5 gospodarzy unibet@2.95

 

Tottenham ostatnio w gazie, obserwując ich grę raczej nic nie zapowiada by coś się zmieniło na tle przeciwnika z którym przyjdzie im zagrać w sobotę.Watford co prawda ostatnio zremisowała u siebie z Chelsea, lecz obserwując to spotkanie raczej nic specjalnego nie można o nich napisać, potrafią stawić jakiś tam opór jednak w tej drużynie nie zauważyłem żadnej jakości na tle w tym dniu naprawdę miernie prezentującej się Chelsea.
Tottenham zbiera seryjnie zwycięstwa, zajmuję wysoką 3 pozycję i jeśli chcą utrzymać się w czubie i zagrać w przyszłorocznej edycji LM to spotkanie mają obowiązek wygrać, w kolejnym ligowym meczu zagrają z obecnym wiceliderem Man.City do których tracą 3 pkt, potem czekają wojaże w europejskich pucharach, także mecz z Watford dla Tottenhamu powinien być czegoś w rodzaju fundamentem pod sukcesy na które Koguty w tym roku będą polować.
Watford w lidze ostatnio bez rewelacji, formy u nich nie widzę a ostatnie wyniki to serie porażek plus remis z Chelsea o którym wspomniałem, marzy im się utrzymanie, zresztą całkiem realne, mają 9 pozycję z 33pkt czyli 12 pkt przewagi nad strefą spadkową, o każdy punkcik zapewne będą walczyć by nie szarpać nerwów na finiszu rozgrywek, jednak jutro będą w Londynie w sporych opałach i można sobie zadać tylko jedno pytanie, ile stracą bramek?W pierwszym meczu Tottenham zwyciężył na boisku Watford 2-1, teraz grają na WHL i w porównaniu do tamtego okresu Tottenham jest lepszy a Watford słabszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Liverpool – Sunderland

Typ:  over 1 azjan pierwsza połowa

Kurs:  1.77

Buk: Pinnacle

Godz. 16:00

Analiza:

Oczekiwania kibiców Liverpoolu po zatrudnieniu Kloppa były znacznie większe, ale nie od razu Rzym zbudowano myślę że ten rok będzie taką nauka dla Niemca tej trudnej fizycznie ligi.   Liverpool ma strasznie napięty terminarza ale pierwszy cel czyli awans do finału Pucharu Anglii jest, teraz trzeba się skupić na lidze, gdzie ciągle jest szansa nawet na Europejskie Puchary . Styl Kloppa wygląda coraz lepiej a to najwięcej korzyści daje w ofensywie do tego wracają powoli kontuzjowani a więc ta moc się jeszcze zwiększy, by wszystko było OK potrzeba stabilizacji a to tej ich największy problem, zaraz po defensywie która miewa bardzo dziurawe spotkania.  Dziś rywal taki z którym trzeba atakować a jak wspomniałem to The Reds lubi najbardziej.  U siebie zespół trzeba przyznać nie zachwyca tylko 4 zwycięstwa, tyle samo remisów i 3 porażki, bramki 14:15 – czyli na minus a to świadczy o słabości defensywy.  Goście toczą zacięty bój o utrzymanie się w elicie, aktualnie do bezpiecznej pozycji tracą cztery punkty to naprawdę sporo patrząc na poziom rozgrywek w tym roku. Dzisiejszy rywal na pewno nie jest idealny do tego by coś odrobić,  ale po ostatni mecz z Manchesterem City mimo że przegrany pokazał że potrafią grać dobrą piłkę.  Problemem i to ogromny jest defensywa, w tym aspekcie jest to najgorszy zespół w lidze z 47 bramkami straconymi, jest to tez ekipa która bardzo rzadko remisuje. Defensywa w tym zespole jestem w 100% przekonany że będzie kulał do samego końca, z całym szacunkiem dla tych panów ale West Brown oraz O’Shea przy graczach ofensywnych Liverpoolu  to będą się gubili bo to nie jest ta zwrotność i szybkość co kiedyś. Dobra informacja jest taka że przyjście Allardyce zdecydowanie poprawiło ofensywę i zaczęli często trafiać dorobek 28 bramek strzelonych to bardzo solidny wynik. Cała czołówka tego sezonu z dużą regularnością wbijała im trzy bramki.  Sunderland to nie jest ekipa która potrafi bronić i tak naprawdę to oni tego nie lubią, doskonale zdają sobie sprawę że w takim spotkaniu nie ma szans na czyste konto i myślę że postawią na odważną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Manchester City - Leicester
Typ: Powyżej +11.5 - Suma rzutów rożnych
Kurs: 1,75
Buk: Betano
Godz: 13:45

 

 

Najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia w lidze angielskiej.Oba zespoły walczą o mistrzostwo i jeżeli chodzi o gospodarzy to nikogo to nie dziwi natomiast goście już od jakiegoś czasu są sensacją czy rewelacją jak to woli gra ,walczy jak równy z równym z największymi firmami w premiership.Decyduje się dzisiaj na rożne bo nie mam pewności czy Manchester dzisiaj wygra i na wszelki wypadek wole zagrać na rożne bo ich napewno będzie sporo.Obie drużyny bardzo często wykonują te fragmenty gry i dzisiaj powinno być podobnie tym bardziej że  podejrzewam duże problemy gospodarzy w tym meczu także o rożne jestem spokojny,Nie jestem wróżką więc są to moje tylko przypuszczenia co do wyniku ale co do przebiegu meczu i tempa akcji jestem pewny że będzie się wiele działo pod obiema bramkami a jeżeli przy tym obejrze więcej niż 11 rożnych tym bardziej będzie mi miło.

W końcu do vice lidera przyjeżdża lider jakolwiek to brzmi jest to fakt który pokazuje dlaczego ludzie kochają fubol na wyspach.Tam nawet kopciuszek może dorównać wielkim drużynom ze znacznie większym budżetem.Tak czy inaczej daje rożne bo te drużyny w tych fragmentach jeszcze mnie nie zawiodły można spróbować ewentualnie jeszcze City powyżej 7,5 rożnego no możliwości na rożne Betano daje spore więc jest nad czym myśleć.

Mój typ na to spotkanie 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premier League
06.02.16 13:45
Manchester City-Leicester
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs:1,42
Expekt.com

Analiza:

 

Na dzisiaj wybrałem mecz w angielskiej lidze pomiędzy City a Leicester . Spotkanie to jeden z dwóch hitów w tej kolejce.

 

Mój typ na ten mecz to poniżej 3,5 gola w meczu dlaczego ?

Otóż dzisiaj ze sobą gra lider z  wiceliderem.

Większość obstawiała by typ w drugą stronę ze względu na drużyny które grają w tym meczu.

Wydaje mi się że w tym meczu dużo goli nie padnie ze względu na dobrą grę obronną tych drużyn .

Oba zespoły będą się starały za wszelką cenę nie stracić bramki i to może się okazać kluczowe.

 

Te drużyny tracą bardzo mało goli odpowiednio 26 i 23  strzelając przy tym dużo 44 i 46.

 

Myślę że typ dzisiaj wpadnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Bournemouth – Arsenal

Typ: over 2.5

Kurs: 2.00

Buk: Unibet

Godz. 14:30

Analiza:

Po dzisiejszym zwycięstwie Leicester sytuacja w walce o mistrzostwo robi się ciekawa, by pozostać w tej grze Arsenal która ma dołek musi dziś wygrać na terenie beniaminka. Bournemouth trzeba przyznać gra solidnie,  mimo wszystko czekach ich zapewne walka do końca o utrzymanie, na razie mają komfort pięciu punktów przewagi nad strefą spadkową plus dzisiejsze mecze czyli jest szansa na odskoczenie jeszcze bardziej.  Ostatnio zespół poczyna sobie bardzo dobrze najważniejsze są wygrane z głównymi rywalami z dolnych rejonów tabeli.  Beniaminek może się pochwalić naprawdę dobrą grą w ofensywie 29 bramek zdobytych to bardzo solidny wynik, defensywa miewa dobre mecze z bardzo słabymi ogólnie wynik 39 straconych to i tak jeden z najgorszy wyniku w lidze.  To co jednak dla mnie najważniejsze w tym typie to Bournemouth bardzo odważnie w podchodzi do spotkań z czołówką w których nie ma co ukrywać faworytami nie są. Potrafili sprawiać niespodzianki jak ogranie Manchesteru United czy Chelsea ale też kończyło się ostrym laniem jak z City oraz „Kogutami” od których dostali po piątce, ale tak jak wspomniałem stawiali na ofensywną grę i myślę dziś będzie podobnie bo Arsenal jest w kryzysie a na pewno na wyjazdach jest to ekipa która miewa bardzo słabe mecze. Kanonierzy zdobyli tylko trzy punkty w ostatnich czterech starciach co przy walce o mistrzostwo nie powinno im się zdarzyć.  Gra może nie wygląda aż tak źle bo sytuacji mają naprawdę bardzo dużo ale strasznie a wręcz tragicznie wyglądała ostatnio skuteczność.  Nad tym aspektem na pewno ostatnio pracowali zobaczymy czy dziś będzie popraw bo o to że stworzą sobie tutaj kilka sytuacji jestem pewien.  Będą grali pod presją a to raczej Kanonierom za dobrze nie wychodzi szczególnie na wyjazdach gdzie pojawia się zdecydowanie większa ilość błędów. Statystycznie może nie stracili tych bramek aż tak dużo ale dla mnie ta formacja to nadal ich najsłabszy punkt pozwalają na wiele rywalom, różnica bierze się stąd że Cech potrafi w bramek te błędy naprawiać. Spodziewam się tutaj odważne gry gospodarzy bo taką do tej pory u siebie prezentowali, Kanonierzy natomiast od początku  ruszą i skupią się na ataku i odzyskaniu skuteczności  bo jak widać tego im brakuje do zwycięstw a nie lepszej gry w defensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League


Spotkanie: FC Bornemouth vs. Arsenal Londyn


Typ:  2


Kurs:  1.87


Buk: Bet-at-home


Godz. 14:30


Analiza:


 


Pora coś trafić ;D Sercem powinienem być za drużyną z drugiej połowy tabeli. Pomiędzy słupkami stanie Artur Boruc, który już niestety nie grzmoci jak za dawnych dobrych lat. Arsenal ma o co grać, bo w razie wygranej wskoczą na 3 miejsce PL z minimalną przewagą punktową nad The Citizens. Drużyna z Londynu dobrze radzi sobie na meczach wyjazdowych (6-3-3). Ostatnio rozegrali dość dobre spotkanie w FA Cup wygrywając 1:2. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 0:2 dla Arsenalu. Elegancka forma Giroud'a + assist maszin Ozil = wygrana, o ile Klopp nie będzie bawił się w kombinacje ze składem. Dlatego też postanowiłem postawić na Kanonierów. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Bournemouth – Arsenal

Typ:Powyżej +9.5 - Suma rzutów rożnych

Kurs: 1,60

Buk: Betano

Godz. 14:30

Analiza:

 

 

Dzisiaj wielka szansa Arsenalu na przełamanie się i zgarnięcia w końcu kompletu punktów jednak nie będzie to zadanie łatwe bo beniaminek w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze co pokazują ostatnie wyniki.Sądzę że dzisiaj w tym meczu będzie działo się wiele pod bramką Boruca a co za tym idzie sporo rożnych dla Arsenalu a że gospodarze też często wykonują ten stały fragment gry wychodzi na to że ta linia zostanie pokryta.Lepiej chyba dzisiaj zagrać na rożne w tym meczu niż na Arsenal który zawsze ma taki okres w sezonie gdzie oddają punkty a przełamać się na takim terenie będzie trudno mimo wszystko to Arsenal jest faworytem co nie zmienia faktu że wygra dzisiaj.Obie drużyny dzisiaj będą chciały wygrać chociaż cele bardzo różne Arsenal ma na tą chwilę aż 8pkt straty do lidera natomiast Bournemouth ma tylko 5 oczek przewagi nad strefą spadkową.Wszystko zależy od tego jaki będzie wynik w pierwszej połowe jeżeli Arsenal będzie prowadził to będzie ciężko z rożnymi ale tak jak pisałem wcześniej sądzę że dzisiaj Arsenal nie wygra tego meczu i będzie atakował do końca co musi się przełożyć na pare rzutów rożnych.Kurs nie powala na taką linie ale warto zagrać dzisiaj na takie rozwiązanie bo jest pewniejsze niż granie na Arsenal po kursie -+1,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...