Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OtoBet.com

b7kk5y.jpg
Stoke City - Manchester City

Pierwszym sobotnim spotkaniem 2-ej kolejki Premier League będzie spotkanie Stoke z Manchesterem City. Stoke rozpoczęło sezon od remisu z Middlesbrough. W drużynie gosodarzy nie zobaczymy dzisiaj Irelanda i Afellaya. Fizjoterapeuci robią wszystko by dzisiaj do gry zdolni byli Burtland oraz Glen Johnson. W poprzednim sezonie Stoke sprawiło nie lada sensację wygrywając 2:0 na własnym obiekcie, natomiast gorzej już wypadł wyjazd na Etihad Stadium, gdzie ulegli 4:0. Manchester City rozpoczął sezon od zwycięstwa 2:1 z Sunderlandem, w tygodniu grali z Steua w ramach eliminacji do ligi mistrzów gromiąc rywala 5:0. Joseph Guardiola nie będzie mógł dziś skorzystać z zawodników tj.: Kompanego, Gundogana, Sane oraz Sagny. Obywatele zapewne będą chcieli odpowiedzieć na wczorajsze zwycięstwo lokalnego rywala Man Utd.  

Stoke: Given - Bardsley, Wollscheid, Shawcross, Pieters - Whelan, Imbula - Shaqiri, Bojan, Arnautović - Diouf

Man City: Caballero - Sagna, Stones, Kolarovc, Clichy - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Silva, Nolito - Aguero

:arrow: Zwycięstwo Man City
:arrow: Kurs :1.65
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: ANGLIA: Premier League - Kolejka 2

Spotkanie:  Watford      -              Chelsea

20.08.2016 16:00

Typ: BTS i 2

Kurs: 4,0

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 16,00 czasu Polskiego odbędzie się druga kolejka angielskiej Premier League pomiędzy drużynami Watford i Chelsea Londyn. Ekipa Watford swoje pierwsze spotkanie zakończyła remisem z ekipą Southampton na wyjeździe 1:1. Natomiast Chelsea wygrała na Stamford Bridge 2:1 po bardzo emocjonującym spotkaniu z West Ham United. Gra podopiecznych Conte mogła się podobać. Liczne sytuacje bramkowe oraz odpowiednia reakcja na straconego gola dają nadzieję że niebiescy odzyskali dawną chwałę i wkroczą na odpowiednie tory. Dzisiejsze spotkanie zwerfikuje jak gracze The Blues będą radzić sobie w delegacjach. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane jednak zdecydowanie lepszym zespołem jest Chelsea, dlatego uważam że to oni zwyciężą w dzisiejszym spotkaniu po bardzo ciekawym meczu. Mój typ 1:2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Godzinna: 17:00

Spotkanie: West Ham – Bournemouth

Typ: over 3.5

Kurs: 3.25

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziś wielkie święto w Londynie jeśli chodzi o sympatyków ekipy West Ham, dziś debiut ekipy w nowym sezonie u siebie co ważniejsze na nowym Stadionie Olimpijskim,  święto będzie się starało popsuć ekipa Bournemouth.

Gospodarze też pechowo przegrali pierwszym mecz derbowy z Chelsea, jednak trzeba też przyznać że zagrali dość asekurancką jak na nich. Bilic stworzył tutaj świetny zespół, który ciągnie do przodu i takiej taktyki spodziewam się dzisiaj tym bardziej przy takich okolicznościach będą chcieli zrobić show.  Ofensywnie to ten zespół ma wiele wariantów nawet pomimo licznych absencji ma w kim wybierać.  Na pewno brakuje im jakości w defensywie tym właśnie przegrali czwarte miejsce z czołowej ósemki stracili najwięcej ponad 50 bramek a liderzy mieli poniżej 40. Raczej w ich grze będzie ta sama pasja do atakowania tym bardziej że te formacje jeszcze bardziej wzmocnili min. Ayew, Calleri, Tore, Feghouli. Zresztą patrząc na sparingi oraz eliminacje Ligi Europejskiej to znowu byli świetni w ataku i słabi w defensywie, co pokazał także pierwszy mecz.  Przed rokiem w Londynie oglądaliśmy wiele otwartych spotkań z wieloma bramkami czego dowodzą statystyki bramkowe 34:26 nie było bardziej overowej ekipy w domu.  Najważniejsza kwestia to ma być gotowy od pierwszych minut do gry Payet a to mega wartość dodana do tej ekipy.  Goście są w gronie kandydatów do spadku,  skład to kosmetyczne zmiany min. przyjście Ibe z Liverpoolu który na pewno da szybkość w kontrach bo takie gry raczej można się spodziewać bo tej ekipie szczególnie na wyjeździe. Moim zdaniem oglądając pierwszy mecz z Manu przegrany u siebie 1:3 mają mniejszą jakość w defensywie, zresztą już przed rokiem mnóstwo tracili tylko jednak ekipa wyglądała gorzej w tym aspekcie, ogólnie średnia bramek z poprzedniego roku na wyjeździe to czołówka z wynikiem 2.9. Będą dziś groźni w kontrach ale jak wspomniałem braknie na tak zmotywowanych gospodarzy jakości w defensywie.  Na koniec przed rokiem dwa festiwalem bramkowe, najpierw sensacyjne zwycięstwo gościu tutaj 3:4 w rewanżu górą gracz z Londynu 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hull-Man Utd
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Hull City, oraz Manchesteru United, gospodarze tak samo jak i ekipa przyjezdnych po 2 rozegranych seriach spotkań mają na swoim koncie 6 punktów , po wygranej na inaugurację z mistrzem z Lester następie przyszła kolejna niespodziewana wygrana z zespołem Swansea, Manchester natomiast wygrał najpierw na wyjeździe z zespołem Bournmouth a następnie okazał się zespołem mocniejszym od Southampton na swoim stadionie, tutaj oczywiście goście są faworytem do zdobycia kompletu punktów, bowiem w drużynie gospodarzy nie zobaczymy kilku zawodników ( , Bruce,Dawson, Lenihan,Luer,Mcgregor oraz Odubajo) goście natomiast na razie nie są trapieni kontuzjami jak praktycznie co roku i według mnie to właśnie oni powinni tutaj ugrać komplet punktów w tej 3 serii spotkań Angielskiej Premier League, goście potrafią grać z zespołem hull City, na 8 rozegranych spotkań w latach poprzednich zdołali wygrać 7 razy i zanotowali jeden podział punktów, jutro stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 0:2 po 90 minutach tego spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool-Leicester
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Na jutro moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespołów Liverpoolu z Leicesterem. Gospodarze obecnie są na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i tak jak ekipa przyjezdnych w 3 dotychczasowych spotkaniach zdołali zgromadzić tylko 4 punkty. Liverpool jednak w przeciwieństwie do swoich jutrzejszych rywali na swoim stadionie nie rozegrał jeszcze ani jednego spotkania w obecnym sezonie 4 punkty wywalczył po wygranej z Arsenalem Londyn , remisie z Tottenhamem oraz niespodziewanej porażce z zespołem beniaminka z Burnley. leicester natomiast nie mial aż tak mocnych rywali do tego punkty zbierał tylko na swoim stadionie. Gospodarze dla mnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie , do tego goście już w przyszłą środę zaczynają rywalizację w Lidze Mistrzów więc myślę że tamto spotkanie będzie dla nich znacznie ważniejsze niż gra w lidze z zespołem Liverpoolu. Gospodarze mają znacznie lepszy bilans w starciu z zespołem z Lester bowiem w poprzednich 5 grach zanotowali 4 wygrane oraz 1 remis , bilans bramkowy 7:3 na korzyść :The Reds" jutro stawiam na pewną wygraną zespołu Liverpoolu tak do połowy jak i na koniec spotkania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 4

Spotkanie:  Manchester Utd      -              Manchester City

10.09.2016 13:30

Typ: 1

Kurs:  2,45

Bukmacher: Betsson

Analiza: Dzisiaj o godzinie 13 30 odbędzie się spotkanie w angielskiej Prmier League pomiędzy zespołami Manchesteru United i Manchesteru City.Jest to niezwykle ciekawe spotkanie na które czeka cały świat. Za sterami obu zespołów są Mourinho i Guardiola co nadaje tym derbom niebywały klimat. Po trzech kolejkach oby dwa zespoły zgromadziły komplet punktów. Manchester United pokonał kolejno Bournemouth, Southampton i Hull. Natomiast gracze City pokonali Sunderland, Stoke i West Ham United. Ostatnie spotkania pomiędzy tymi zespołami były bardzo wyrównane. W pięciu ostatnich spotkaniach dwa razy wygrali gracze United raz padł remis i dwa razy wygrali gracze Manchesteru City. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo intensywne z wieloma sytuacjami oraz wspaniałymi akcjami. O wyniku może dzisiaj zadecydować dyspozycja dnia. W mojej opinii w teatrze marzeń dzisiaj wielkie zwycięstwo ma szansę odnieść ekipa Mourinho. Mój typ na to spotkanie to 1:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 17:00
Spotkanie : Swansea-Chelsea
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Walijskiej Swansea na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Londyńskiej Chelsey. Goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym wyjazdowym spotkaniu, po 3 kolejkach Chelsea zdobyła komplet zwycięstw i z dorobkiem 9 punktów na swoim koncie zajmuję pozycję wicelidera, ich bilans bramkowy w tym momencie wynosi 7:2, gospodarze natomiast zajmują pozycję 15 w ligowej klasyfikacji, po wygranej w 1 kolejce z zespołem beniaminka z Burnley Swansea zanotowała 2 kolejne porażki , tutaj gospodarzom na pewno też łatwo zapunktować nie będzie bowiem goście są w chwili obecnej na fali i zdobywanie ligowych punktów nie przychodzi im trudno, tym bardziej iż Manchester City odskoczył na 3 kolejne oczka po wygranej w derbowym spotkaniu , to goście nie mogą sobie pozwolić na wpadkę w tym sezonie mają do ogarnięcia ligę i puchary w Anglii, nie występują w żadnych innych rozgrywkach w Europie i myślę że powinni spokojnie zawalczyć o tytuł mistrza kraju, ja stawiam na wynik 0:1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie : Sunderland-Everton
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Otobet
Analiza: Ostatnim spotkaniem 4 kolejki Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie rywalizacja zespołów Sunderlandu z zespołem Evertonu Liverpool. Sunderland w tym momencie zajmuję przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji i zdobyła do tej pory tylko 1 ligowy punkt w 3 rozegranych spotkaniach ich ofensywa nie wygląda bardzo źle bowiem w kazdym z tych spotkań zdołali zdobyć bramki, jednak gra obronna nie wygląda najlepiej , goście natomiast zajmują wysoką 8 pozycję w ligowej klasyfikacji , zdobyli łącznie 7 punktów w 3 grach , nie poniesli jeszcze ani jednej porażki w obecnym sezonie i ich gra wygląda na prawdę obiecująco przed kolejnym ciężkim spotkaniem wyjazdowym. Goście w tej kolejce są moim faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać przed własną publicznością , wedlug mnie sa zespołem lepiej poukładanym potrafiącym przyśpieszyć grę w odpowiednich momentach spotkania, stawiam na wynik 0;1 do połowy oraz 1:2 po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

f2ubut.jpg

Sunderland = Everton

W poniedziałkowy wieczór odbędzie się ostatnie spotkanie czwartej kolejki Premier League. Sunderland Davida Moyesa podejmie Everton Ronalda Koemana. W poprzednim sezonie obie drużyny dwukrotnie mierzyły się ze sobą w Premier League, z czego pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Evertonu 6:2, natomiast rewanż wygrał zespół Sunderlandu 3:0. W obecnym sezonie Sunderland na trzy rozegrane do tej pory spotkania odniósł dwie porażki(Manchester City, Middlesbrough) oraz remis (Southampton). W Sunderlandzie nie zobaczymy dzisiaj Anichebe, który dochodzi do formy, zabraknie również Boriniego, Larssona, Cattermolea, Jones'a, Ndonga oraz Manonne. Everton Koemana przyjeżdża bez Cleverleya, McCarthiego, Besica, Gibsona oraz Penninghtona. Ogromną szansę na debiut ma dzisiaj Enner Valencia. Do gry wraca również Coleman, co jest dobrą wiadomością dla holenderskiego szkoleniowca. The Toffees, jak dotąd, zremisowali z Tottenhamem, zwyciężyli z West Bromwich oraz Stoke City. Czy dziś będą kontynować dobrą passę :?:>

:arrow: Everton
:arrow: Kurs: 2.15 :plus:
:arrow: Otobet

Edytowane przez OtoBet.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Liverpool
Typ: Chelsea wygra + obie strzelą
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365

Obie drużyny są w gazie ale uważam, że na Stamford Bridge The Blues zgarną komplet punktów. Obie mocno ofensywne The Reds z Sturridgem, Firminio, Manem, Lallanom, a Chelsea: Hazard który wraca do swojej genialnej formy, znacznie skuteczniejszy niż w poprzednim sezonie Costa, William no i Oscar wiec potencjał z przodu jest do tego Liverpool bez Emre Cana wiec troche traca z tyłu ale niestety Chelsea dalej bez Zoumy, a do tego dochodzi brak Terrego, który doznał kontuzji w meczu z Łabędziami i na 99% w roli środkowych obrońców zobaczymy Cahilla do którego nie mam zbyt dużego zaufania + Luiz - jak dla mnie był to błąd ale niestety nie udało się kupic Koubaliego czy Stonsa to Conte wziął na ostatnia chwile co było, a szkoda bo Chelsea mogla miec solidna obronę no ale jest jest jeszcze Azpi + nowy nabytek Alonso wiec chociaż nie zobaczymy tej padaki Ivanovica. Przy tych kontuzjach środek obrony Chelsea to teraz ich najsłabszy pkt dlatego uważam, ze Liverpool na 100% coś tutaj wpakuje ale ostatecznie gospodarze powinni sobie poradzić. Wiadomo Liverpool 4:1 z Leicester, 4:3 z Arsenalem i remis z Totkami ale była też wpadka z Burnley, a na Stamford Bridge nie będzie łatwo, Chelsea pod wodzą Conte to już całkiem inny i dużo lepszy zespół niż w poprzednim tragicznym sezonie. Jak dla mnie to będzie tutaj jakieś 2:1, 3:2. Chelsea ma problemy z tyłu ale defensywa Liverpoolu tez potrafi puszczać sporo goli, a przy obecnej formie Hazarda i Costy bedzie im ciężko ich zatrzymać do tego dochodzi atut własnego boiska, typ ryzykowny bo bramkowy remis mnie tutaj nie zdziwi ale wiem, że Chelsea może wygrać ten mecz dlatego dzisiaj stawiam właśnie na nich. Polecam pakować też w BTS i Over dużo bezpieczniejsza opcja. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

ra0m06.jpg

Manchester City - Borunemouth

Zajmujący fotel lidera Manchester City podejmie dzisiaj zespół Artura Boruca Bournemouth. Początek sezonu w wykonaniu The Citizens jest bezbłędny. Na cztery rozegrane spotkania ligowe zdobyli komplet 12pkt. pokonując Sunderland, Stoke, West Ham oraz Manchester United. Drużyna Borunemouth sezon rozpoczęła od porażki z Manchesterem United i West Hamem. Następnie przyszedł remis 1:1 z Crystal Palace, natomiast w ostatniej kolejce przed przerwą reprezentacyjną przełamali się i zwyciężyli 1:0 z West Bromwich. Dzisiaj przed drużyną Wisienek ogromnie ciężkie zadanie, gdyż jadą na Etihad Stadium. W poprzednim sezonie zespół City dwukrotnie wygrywał 5:1 i 0:4. Dzisiaj piłkarze Guardioli muszą sobie poradzić bez wykartkowanego Aguero oraz Kompanyego, wobec tego znów w środku zobaczymy parę Otamendi-Stones. W ataku Aguero zastąpi zapewne młodziutki Iheanacho.

Man City (4-1-4-1): Bravo - Kolarov, Otamendi, Stones, Sagna - Fernandinho, Sane, Gundogan, de Bruyne, Sterling - Iheanacho

Bournemouth (4-4-1-1): Boruc - Daniels, Cook, Fracis, Smith - Ibe, Arter, Surman, Stanislas - King, Wilson

:arrow: Handicap 0:1
:arrow: Kurs : 1.60
:arrow: Otobet
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OtoBet.com

25yu3xu.jpg
Swansea - Manchester City

Dzisiaj przed Łabędziami ciężkie zadanie czyli zatrzymanie lidera, który jako jedyny zgromadził komplet punktów w obecnym sezonie Premier League. Łukasz Fabiański i spółka nienajlepiej wspominają pojedynki z Obywatelami. Na ostatnie dziesięć spotkań pomiędzy sobą wygrali zaledwie jedno, padły dwa remisy i aż siedem zwycięstw Manchesteru City. Łabędzie nie rozpoczęli sezonu za dobrze. Jak dotąd zgromadzili na swoim koncie zaledwie 4pkt. Gospodarze wystąpią bez kontuzjowanego Dyera. Zespół Guardioli przyjeżdża bez Nolito, a jego miejsce zapewne zajmie Sane, na którego coraz bardziej liczą koledzy. Coraz lepiej prezentuje się młodziutki Iheanacho, który zdobył już dwie bramki w tym sezonie i wnosi sporo ożywienia pojawiając się na boisku. Zespół Obywateli w tym sezonie jeszcze nie przegrał :!: W dodatku na dziewięć rozegranych spotkań (między innymi eliminacje do ligi mistrzów oraz pierwsze spotkanie fazy grupowej) odnieśli dziewięć zwycięstw i są dzisiaj faworytem do zgarnięcia 3pkt.

Swansea: Fabiański - Naughton, Fernandez, Amat, Kingsley - Cork, Fer - Barrow, Sigurdsson, Routledge - Llorente

Man City: Bravo - Sagna, Stones, Otamendi, Kolarov - Fernandinho - Sterling, De Bruyne, Gundogan, Sane - Aguero


:arrow: Handicap 1:0
:arrow: Kurs : 1.75
:arrow: Otobet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – Premier League)
Mecz: West Ham - Southampton

Typ: liczba bramek w meczu  – over 3,5

Kurs: 3,40

Bukmacher: Unibet

Data: 25.09.2016  godz: 17:00

 

Analiza:

 

W niedzielnym meczu angielskiej Premier League West Ham podejmie Southampton. Wydaje się, że jest to mecz w którym można się spodziewać dużej liczby bramek.

West Ham po bardzo udanym poprzednim sezonie w tym ciągle nie może znaleźć najwyższej formy. Zespół odpadł w eliminacjach Ligi Europy a w lidze krajowej zajmuje miejsce w strefie spadkowej. Ważne jednak, że ofensywa działa nie najgorzej, problemem jest gra defensywna. Zespół po pięciu meczach ma bilans bramek 7:13, co daje cztery gole na mecz. Skalę problemu pokazują dwie ostatnie porażki z przeciętnymi ekipami Watfordu i West Bromu w stosunku 2:4. Tym razem ekipa Bilicia nie może już sobie pozwolić na stratę punktów i tym bardziej powinno być ciekawie.

Southampton potrafi grać z kontry i zdobywać gole na wyjazdach. Akurat w tym sezonie grało na razie wyjazdy z potentatami i przegrywało z Manchesterem United i Arsenalem, ale wyjazd do West Hamu  może być okazją do podreperowania konta. W składzie wciąż jest przecież wielu klasowych graczy którzy mogą wpisać się na listę strzelców.

Zapowiada się ciekawy mecz dwóch ekip będących w potrzebie. Tu nikt nie będzie grał na remis, szykuje się wymiana ciosów co przy dużej sile ofensywnej obu ekip poiwnno przynieść wiele bramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Burnley-Watford
Typ: x do polowy
Kurs 2.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa beniaminka z Burnley na swoim stadionie podejmowała będzie drużyne Watfordu, moim zdaniem jest to spotkanie które zapowiada się na niezwykle wyrównane, gospodarze na swoim stadionie muszą szukać punktów, bowiem na wyjazdach nie idzie im zbyt dobrze, jeżeli więc w tym sezonie myślą o zostaniu w lidze to w takich spotkaniach przegrywać po prostu nie mogą, goście natomiast dobrze rozpoczeli obecny sezon, są dokładnie w połowie ligowej klasyfikacji i grali na prawdę z mocnymi zespołami taki jak Arsenal , Chelsea, Manchester United czy Southampton , ugrali w tych meczach 7 punktów , więc myślę że jest to dobry wynik, na pewno każda z ekip będzie chciała w tym meczu zawalczyć o komplet punktów bowiem obie drużyny znajduję się w swoim zasięgu, ja myślę że w tym meczu wielu bramek nie uświadczymy , co prawda watford gra overovo,ale gospodarze mają najmniej straconych bramek w lidze , stawiam więc na dokładny wynik o:o po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Anglia – Premier League)
Mecz: West Ham - Middlesbrough 

Typ: 1

Kurs: 2.19

Bukmacher: Betsson 

Data: 1.10.2016  godz: 16:00

 

Analiza:
Z dzisiejszej oferty wybrałem spotkanie Premier League pomiędzy West Hamem, a beniaminkiem z Middlesbrough. Zawodnicy gospodarzy w obecnym sezonie zawodzą na całej linii i za grosz nie przypominają zawodników z ubiegłego sezonu. Wydawało się, że po niezłych wzmocnieniach w letnim okienku Młoty będą w stanie walczyć o coś więcej w tym sezonie. Dorobek 3 punktów trzeba nazwać tragedia i dziś przychodzi czas na przełamanie. Trener Bilic nie może usprawiedliwiać się licznymi kontuzjami, gdyż dysponuję szeroką kadrą. Goście natomiast wkroczyli do Premier League z przytupem jednak widać, że złapali zadyszkę i grają z meczu na mecz co raz gorzej. Po ostatnim blamażu przed własną publicznością West Ham musi zagrać w końcu tak jak wskazuję na to ich potencjał. Kurs dodatkowo zachęca mnie do tego typu, gdyż okolice 2.20 na WHU z beniaminkiem u siebie trzeba po prostu zagrać.

Edytowane przez Lumaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia - Premier League

 

985.png?lm=1457975903gb1.png?lm=1457389608512.png?lm=1472243727

 

Spotkanie: Manchester United - Stoke City
Typ: Dokładny wynik - grupy wyników Man United wygra 3-0, 3-1 lub 3-2
Kurs: 4,33
Data i godzina: 02.10.2016 13:00
Bukmacher WilliamHill
Analiza:

 

Zapraszam na spotkanie w ramach siódmej kolejki angielskiej Premier League, pomiędzy Manchester United a Stoke City. Dzisiejszego popołudnia na Old Trafford, Czerwone Diabły podejmą obecnie najsłabszy zespół w lidze czyli Stoke City. Podopieczni Jose Mourinho przystąpią do tego spotkania po trzech wygranych z rzędu 3:1 w Pucharze Ligi z Northampton, aż 4:1 w Premier League z obecnym mistrzem Anglii czyli Leicester oraz nieco wymęczonym 1:0 z Zorią Ługańsk w Lidze Europy. Na pewno seria zwycięstw podbudowała psychicznie piłkarzy United. Manchester United ma patent na wygrywanie ze Stoke na własnym obiekcie, od 2008 roku wygrał wszystkie osiem spotkań, z czego tylko jedno zakończyło się poniżej 2.5 bramek, co skłania do postawienia na over. Biorąc pod uwagę formę obu drużyn niespodzianką będzie każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy. Jak dla mnie Czerwony Diabły wygrają dziś 3:1 stąd też taki a nie inny typ. The Potters od początku sezonu grają bardzo słabo, jedyne punkty udało im się wywalczyć po remisach z Middlesbrough oraz West Brom.  Warto zauważyć, iż odkąd kontuzji doznał piłkarz roku Stoke czyli Jack Butland (było to w marcu tego roku), ekipie The Potters nie udało się ani razu zachować czystego konta w PL, jeśli dodamy do tego bardzo niepewną linię defensywy zwiastuje, to tylko jedno a mianowicie sporo bramek. Moim zdaniem United nie powinni mieć większych problemów z pokonaniem podopiecznych Marka Hughes'a. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Data: 15.10.2016 16:00

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: totolotek.png

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na ligowe boiska. W Anglii w ten weekend rozgrywana będzie 8 seria spotkań, a ja zdecydowałem się wybrać starcie obecnie dwóch najsłabszych ekip w Premier League, Stoke gości na swoim obiekcie Sunderland. Gospodarze przystępują do tego pojedynku po serii siedmiu kolejnych meczów bez wygranej, zaś goście nie wygrali od ośmiu, a zatem czeka nas myślę bardzo ciekawe spotkanie. Ciężko tu coś dobrego powiedzieć o obu zespołach, trudno znaleźć jakieś argumenty przemawiające to za jedną to za drugą stroną. Przeważnie pojedynki tych drużyn są bardzo wyrównane, zapewne tym razem będzie podobnie. Stoke po raz ostatni wygrał z Sunderlandem w lidze blisko 3 lata temu. Według mnie lepszym składem dysponują gospodarze dzisiejszego mecz m.in. Shaqiri, Bony, Allen, Crouch w końcu powinni odpalić. Myślę, że dobrym prognostykiem był ostatni remis na Old Trafford z Manchesterem 1:1. Teraz czas na sukces przed własną publicznością i pierwsze zwycięstwo w lidze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data: 15.10.2016 16:00

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stoke - Sunderland
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: :bet365:

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy na ligowe boiska. W Anglii w ten weekend rozgrywana będzie 8 seria spotkań, a ja zdecydowałem się wybrać starcie obecnie dwóch najsłabszych ekip w Premier League, Stoke gości na swoim obiekcie Sunderland. Gospodarze przystępują do tego pojedynku po serii siedmiu kolejnych meczów bez wygranej, zaś goście nie wygrali od ośmiu, a zatem czeka nas myślę bardzo ciekawe spotkanie. Ciężko tu coś dobrego powiedzieć o obu zespołach, trudno znaleźć jakieś argumenty przemawiające to za jedną to za drugą stroną. Przeważnie pojedynki tych drużyn są bardzo wyrównane, zapewne tym razem będzie podobnie. Stoke po raz ostatni wygrał z Sunderlandem w lidze blisko 3 lata temu. Według mnie lepszym składem dysponują gospodarze dzisiejszego mecz m.in. Shaqiri, Bony, Allen, Crouch w końcu powinni odpalić. Myślę, że dobrym prognostykiem był ostatni remis na Old Trafford z Manchesterem 1:1. Teraz czas na sukces przed własną publicznością i pierwsze zwycięstwo w lidze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 8

Spotkanie: Manchester City       -              Everton

15.10.2016 16:00

Typ: 1

Kurs: 1,52

Bukmacher: OddsRing

Analiza: Jutro o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Manchesteru City i Evertonu. Gospodarze z dorobkiem 18 punktów plasują się na 1 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 15 oczek zajmując 5 pozycje. Drużyna Guardioli w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować cztery wygrane i jedną porażkę. Zespół Evertonu natomiast zaliczył trzy zwycięstwa jeden remis i jedną porażkę. Dzisiejsze spotkanie może być bardzo ekscytujące. Gospodarze wspierani dopingiem tysięcy kibiców będą chcieli pokazać dobry futbol i zdobyć komplet punktów. Po ostatniej porażce z Tottenhamem City nie może pozwolić sobie na stratę punktów w tym spotkaniu. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami 14 razy wygrywali gospdoarze, siedem razy padł remis i aż 17 razy wygrywali dzisiejsi goście. W mojej opinii jutrzejsze spotkanie będzie pod dyktando gospdoarzy, wśród których widać rękę Guardioli. Drużyna gra ofensywnie a to pozwala na stwarzanie sobie okazji i strzelanie bramek. Moim zdaniem mecz zakończy się zwycięstwem gospdoarzy. Mój typ to 2:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 17:00
Spotkanie Southampton-Burnley
Typ: Southampton wygra 1 połowe
Kurs 1.91
Buk bet 365
Analiza: W 8 kolejce Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej ekipa Southampton na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę beniaminka z Burnley, według mnie Święci są tutaj ewidentnym faworytem do dopisania sobie po 90 minutach tego spotkania kompletu punktów, Southampton na chwilę obecną znajduję się na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 9 punktów na swoim koncie, gospodarze u siebie nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania ich bilans to 2 remisy oraz 1 wygrana, stwarzają sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych i moim zdaniem kwestią czasu jest iż zaczną się piąć w górę ligowej klasyfikacji bowiem do razu widać iż jest to ekipa dobrze poukładana w której na chwilę obecną trochę brakuję skuteczności, ekipa przyjezdnych na wyjazdach gra bardzo słabą piłkę , dwie porażki po 3:0 z zespołami Lester oraz Chelsey na pewno przed tym meczem nie napawają optymizmem, bowiem Burnley na wyjazdach grać nie potrafi, 3 ostatnie potyczki ekipy świętych z Burnley na ich stadionie to 3 zwycięstwa , moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie i goście nie zdołają na tym ciężkim terenie zdobyć nawet bramki honorowej, stawiam na dokładny wynik 2:0 dla gospodarzy jutrzejszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Liverpool-Man Utd
Typ: 1
Kurs 2.20
Buk bet 365
Analiza: Ostatnim spotkaniem 8 kolejki Angielskiej ekstraklasy będzie spotkanie w którym Liverpool na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Manchesteru United, ekipa gospodarzy moim zdaniem w obecnej formie jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, gospodarze na chwilę obecną są na 4 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 16 punktów na swoim koncie, po porażce z Burnley, gospodarze solidnie wzieli się do roboty i pomimo spotkań z mistrzem z Leicester , Tottenhamem oraz Chelsea Londyn nie zanotowali już żadnej porażki w ostatnich spotkaniach, goście natomiast nie mogą ustabilizować swojej formy i po kolejnych wygranych przychodzą kolejne porażki na wyjazdach ostatnie 3 spotkania i dwie porażki, moim zdaniem tutaj może być podobnie bowiem gospodarze w tym sezonie dążą do tego aby w następnym sezonie grać w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Po 90 minutach postawię na wygraną zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz na dokładny wynik 2:1 , bowiem myślę że goście pomimo swoich ostatnich problemów bramkę na stadionie Liverpoolu będą w stanie strzelić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 8

Spotkanie:  Middlesbrough        -              Watford

16.10.2016 14:30

Typ:  X2

Kurs:  1,70

Bukmacher: Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 14,30 rozpocznie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy drużynami Middlesbrough i Watfordu. Gospodarze dzisiejszego spotkanie z dorobkiem 6 punktów plasują się na 17 pozycji natomiast goście z 8 punktami zajmują 12 pozycje.  W ostatnich pięciu spotkaniach ekipa Boro zanotowała tylko dwa remisy i trzy porażki, natomiast goście odnotowali dwa zwycięstwa jeden remis i dwie porażki. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami nieco lepszy bilans mają szerszenie, którzy wygrali 15 spotkań, siedem razy padł remis i 14 razy wygrali dzisiejsi gospdoarze. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej wyrównane, jednak goście którzy poprzedni sezon rozgrywali w Premier League mają więcej doświadczenia i to na pewno będzie ich sporym atutem w tym spotkaniu. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie zakończy się podziałem punktów. Mój typ to 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 21:00
Spotkanie Liverpool-Man Utd
Typ: 1 i obie strzelą
Kurs 4.0
Buk WilliamHill

 

Liverpool zajmuje 4 pozycję w lidze, jednak jeśli wygrają to spotkanie zrównają się punktami z Man City i Arsenalem. W tym sezonie Premier League gracze z Anfield rozegrali tylko 2 mecze u siebie, więc jestem przekonany, że gdyby nie to, moglibyśmy dziś oglądać rozgrywkę Liverpoolu o fotel lidera. Zespół Kloppa nie przegrał żadnego trudnego spotkania, tj.: z Tottenhamem 1:1, z Arsenalem wyjazdowa wygrana 3:4, z Chelsea również wyjazd 1:2. Jestem przekonany, że były trener Borussii Dortmund będzie się bił o mistrza Premier League. Klopp stanie dziś na przeciw Jose Murinho.

Czerwone Diabły grają dobrze, jednak wydaje mi się, że jeszcze nie wszystko chodzi tak dobrze jakby mogło. Ibra jeszcze nie do końca się rozkręcił, Pogba nie złapał tego rytmu z Juventusu, ale są to na tyle klasowi zawodnicy, że swoje drużynie dają. Zlatan ma 4 gole na koncie - mogłoby być lepiej chociaż o 2. Mata trafił tylko 2 razy. No po prostu czuję, że że to 80-90% tego, co można z tego zespołu wyciągnąć. Zajmują 7. miejsce z 3 pkt straty do Liverpoolu i na pewno są jednym z głównych potentatów do gry w LM w przyszłym sezonie. 

Oba zespoły strzelają i tracą, tj.:

Liverpool 18:10 - stracili przynajmniej 1 bramkę w każdym ligowym spotkaniu (7/7), strzelali w prawie każdym (6/7)

Man U 13:8 - stracili bramkę w 5-ciu meczach (5/7), strzelali w każdym meczu (7/7).

Oba zespoły mają w swoich szeregach ciekawych zwdoników:

Firmino, Coutinho, Wijnaldum czy Sturridge vs Ibrahimovic, Pogba, Juan Mata czy Martial. Wydaje się, że nawet lepszych ma Manchester, ale to Klopp jest w stanie wykrzesać z zawodników i całej drużyny wszystko co się da, dlatego lekko przychylam się w stronę graczy z Anfield.

Przewiduję tu wynik 2:1 lub 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna: ANGLIA: Premier League - Kolejka 8

Spotkanie:  Liverpool     -              Manchester Utd

17.10.2016 21:00

Typ: 1 (w przypadku remisu zwrot)

Kurs:  1,53

Bukmacher: Bwin

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21,00 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie kończące ósmą kolejkę Premier League  pomiędzy drużynami Liverpoolu i Manchesteru United. Gospodarze z dorobkiem 16 punktów zajmują 4 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 13 punktów plasują się na 7 pozycji.  W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Kloppa zaliczyła cztery zwycięstwa i jeden remis, natomiast Manchester United zanotował dwa zwycięstwa jeden remis i dwie porażki. Dla obydwu dużyn jest to bardzo ważne spotkanie. Liverpool w tym sezonie gra naprawdę dobrą piłkę i maja patent na topowe drużyny (wygrali już z Chelsea na wyjeździe i zremisowali z Tottenhamem na wyjeździe) Manchester United natomiast dopiero zaczyna się zgrywać i uważam iż w dzisiejszym spotkaniu będzie widoczna przewaga w tym elemencie po stronie Liverpoolu, gdzie Klopp trenuje już drugi sezon. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospdoarzy, którzy wspierani dopingiem własnej publiczności spokojnie powalczą o komplet punktów. Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: :Piłka nożna Anglia Premier League
Godzina : 16:00
Spotkanie: Leicester - Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 2,05
Buk Bet365

9 kolejka angielskiej Premier League. Mecz aktualnego Mistrza Anglii Leicester z ekipą Crystal Palace. Gospodarze nie potrafią złapać tego samego rytmu, który w ubiegłym sezonie zaprowadził ich na sam szczyt i zajmują aktualnie trzynastą lokatę w tabeli. „Lisy” bo taki przydomek mają gracze „Lester” w lidze zawodzą, natomiast są absolutną rewelacją w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Na rozegrane do tej pory trzy mecze odnieśli komplet zwycięstw w bramkach 5-0! Najwyższa pora zacząć regularnie zdobywać punkty na ligowym podwórku. Dziś przyjeżdża do nich zespół Crystal Palace. Goście źle zaczęli sezon bowiem od dwóch porażek i remisu, poźniej było lepiej i na ten moment mają 11 punktów w tabeli co daje im 9 pozycję. Gospodarze jak wspomniałem wcześniej nie potrafią ustabilizować formy, nie wygrali żadnego z trzech ostatnich meczów. Gładko przegrywają z utytułowanymi drużynami takimi jak Liverpool (4:1), Manchester United (4:1) czy Chelsea (3:0). Teraz wydaje się że przed nimi nieco łatwiejszy rywal. Dla Lisów dodatkowym atutem może być gra przed własną publicznością, gdzie do tej pory zanotowali dwie wygrane i dwa remisy. Myślę, że w tym meczu są faworytem i udowodnią to na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Bournemouth – Tottenham
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bourenmouth na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Tottenhamu, gospodarze w poprzednim spotkaniu ligowym grali z zespołem beniaminka z Hull gospodarze byli wówczas faworytem do zwycięstwa ,ale nie aż tak wysokiego , wygrali az 6:1 i było to zdecydowanie najlepsze spotkanie w obecnym sezonie w wykonaniu ekipy Artura Boruca, Tottenham natomiast mierzył się z zespołem West Bromwich na wyjeździe to pomimo iż stworzył sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych strzelił tylko jedną bramkę i zdobył jeden punkt, ogólnie w spotkaniach pomiędzy tymi dwiema ekipami to goście z Londynu mają znacznie lepszy bilans, i od 2009 roku na stadionie Bournemouth Tottenham grał 3 krotnie, za kazdym razem wygrywał w tych meczach do tego strzelał mnóstwo bramek, wygrywał kolejno 0:3 , 0:4 oraz 1:5 w tym meczu postawię na pewną wygraną zespołu przyjezndych, oraz na sporo bramek, myślę że goście którzy są znacznie wyżej w ligowej klasyfikacji wygrają tutaj pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 17:00
Spotkanie: Chelsea- Man Utd
Typ: x
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Londyńskiej Chelsey na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Czerwonych Diabłów z Old Trafford, gospodarze według bukmacherów są faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, moim zdaniem jednak goście co pokazali w swoich poprzednich spotkaniach tak ligowych jak i pucharowych ostatnio radzą sobie coraz lepiej, wygrana z zespołem Fenerbahce na swoim stadionie oraz cenny remis ugrany na stadionie Liverpoolu tylko to potwierdzają , może ta gra jeszcze nie wygląda rewelacyjnie,ale nie zmienia to faktu iż warto tutaj postawić że United na stadionie zespołu z Londynu nie wygra, ogólnie pomiędzy tymi dwiema ekipami jest tylko 2 punkty różnicy i moim zdaniem najbardziej możliwym wynikiem po 90 minutach jest remis oraz podział punktów , myślę że padnie tutaj wynik po 1 , United już od 2012 roku nie zdołał wygrać na tym stadionie, wiec myślę że aż takiej niespodzianki tutaj nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: pilka nozna premiership
Data: 23.10/17.00
Spotkanie:
 Chelesa - Manchester UTD.
Typ: Manchester UTD.
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

 

5 w tabeli Chelsea podejmuje 7 Manchester UTD. Chelsea ma dwa punkty przewagi, bilans meczów u siebie: 3 0 1 9-3, natomiast MAN. UTD na wyjeździe: 2 1 1 5-4. Jose Mourinho wraca na stare śmieci z myślą o zdobyciu 3 punktów, natomiast z perspektywy czasu należy stwierdzić, że w takich meczach drużyny Portugalczyka grają zazwyczaj o remis.

Chelsea wygrała ostatnie dwa mecze z Hull na wyjeździe 2-0 oraz z mistrzem Leicester u siebie 3-0. Man. UTD od pamiętnej porażki z Watford na wyjeździe 3-1, nie przegrał ani jednego meczu. W lidze Man. UTD. zremisował ze Stoke oraz Liverpoolem, a w Lidze Europejskiej rozgromili u siebie 4-1 tureckie Fenerbache. Jest to napięty tydzień dla drużyny Mourinho, ale wydaje mi się, że tego meczu nie przegrają, a przy ofensywnej grze Chelsea, zwycięstwo jest w zasięgu czerwonych diabłów.

Skład Manchesteru jest lepszy i wydaje mi się, że mają szeroką ławkę, aby wygrywać zarówno w lidze jak i europejskich pucharach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 13:30
Spotkanie: Sunderland-Arsenal
Typ: 2 połowa czasu
Kurs: 1.92
Bukmacher: OddsRing
Analiza: Na jutro moi najbardziej pewnym spotkaniem do obstawienia jest wygrana ekipy Arsenalu z zespołem Sunderlandu, gospodarze po rozegraniu 9 spotkań mają zaledwie 2 punkty zdobyte na swoim koncie, bilans bramkowy to 6 strzelonych oraz aż 16 straconych , Sunderland już w paru poprzednich sezonach cudem ratował się przed spadkiem z Premier League , na pewno w starciu z zespołem z Londynu , który jest obecnie na 2 pozycji w ligowej klasyfikacji i ma swoim koncie tyle samo punktów co lider gospodarze za wielu okazji do zdobycia bramki sobie nie będą w stanie stworzyć, bowiem Arsenal grał do tej pory 4 spotkania i zanotował 3 wygrane oraz 1 podział punktów, stracił tam tylko 2 bramki zdobył ich aż 8. Poprzednie spotkanie wyjazdowe spotkanie goście z Londynu przegrali w marcu tego roku, mają rewelacyjny bilans 14 kolejnych spotkań bez porażki, radzili sobie ze znacznie lepszymi ekipami aniżeli drużyna Sunderlandu, poza tym gospodarze w tym sezonie na swoim stadionie już zostali zmiażdzeni przez Everton gdzie przegrali 0:3 i tutaj myślę że może być bardzo podobnie, stawiam na wynik o:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna ANglia
Godz 13:00
Spotkanie Arsenal-Tottenham
Typ: BTS
Kurs 1.70
Buk OddsRing
Analiza: W dniu jutrzejszym derbowe spotkanie w którym drużyna Londyńskiego Arsenalu na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Tottenhamu, gospodarze na chwilę obecną po rozegraniu 10 serii spotkań zajmują pozycję wicelidera w Angielskiej ekstraklasie piłkarskiej, do tej pory zanotowali 7 zwycięstwa remis oraz 1 porażkę a na ich koncie widnieje 23 punkty, goście natomiast są na miejscu 5 i w tym sezonie jeszcze ani razu nie doznali goryczy porazki, ich bilans to 20 zdobytych punktów oraz 5 wygranych i 5 podziałów punktów, gospodarze w poprzednim spotkaniu ligowym na swoim boisku tylko podzielili się punktami z zespołem beniaminka z Middlesbrough i na pewno w tym meczu będa chcieli zdobyć komplet punktów goście natomiast na wyjazdach grają znacznie słabiej niż na swoim boisku i tutaj upatruje większych szans dla zespołu Arsenalu , który w dotychczasowych spotkaniach na swoim stadionie przegrał tylko 1 raz w tym meczu powinien pokazać koncert gry ofensywnej, goście są zespołem nierówno grającym i widać to szczególnie po spotkaniach w lidze mistrzów, gdzie nie idzie im najlepiej , goście nie wygrali bowiem 6 kolejnych spotkań w różnych rozgrywkach i według mnie tutaj też punktów nie zdobędą , stawiam na sporą ilośc bramek oraz na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu derbowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...