Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 15

Spotkanie: Everton        -              Crystal Palace

07.12.2015 21:00

Typ: handicap 0:1 Typ: Everton

Kurs:  3.9

Bukmacher:  Unibet

Analiza: Dzisiaj o godzinie 21.00 odbędzie się spotkanie w lidze angielskiej pomiędzy drużynami Evertonu i Crystal Palce. Gospdoarze  z dorobkiem  21 punktów plasuje się na  11 pozycji w tabeli, natomiast goście z dorobkiem  22 punktu zajmują 8 pozycje. Everton w ostatnich pięciu spotkaniach u siebie nie poniósł porazkim uważam że dzisiaj będzie podobnie. Przed własną publicznością grają oni bardzo dobrze i niesieni dopingiem mogą myśleć o wygranej w dzisiejszym spotkaniu.W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze zanotowali 2 zwycięstwa wa remisy i jedną porażkę.   Uważam że do dzisiejszego spotkania gospodarze podejdą bardzo skoncentorwani i będą chcieli za wszelką cenę zdobyć komplet punktów. W moejej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardziej spokojne a   o wyniku może zadecydować jedna góra dwie bramki. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest zwycięstwo gopdoarzy 2:0, stąd też mój  typ na to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia

Spotkanie: Everton - Crystal Palace
Typ: over 2.5
Kurs: 1.79
Godz: 21:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

Za godzinkę z hakiem rusza spotkanie drużyn ze środka tabeli angielskiej Premier League pomiędzy "The Toffees" a "Orłami". Spotkanie zapowiada się obiecująco. Zespół Roberta Martineza prezentuje ostatnio bardzo dobrą dyspozycje - 8 punktów w ostatnich czterech kolejkach w lidze, i awans do półfinału Capital One Cup... Co ważniejsze dla powodzenia mojego beta, strzelają dużo goli, bo aż 17 we wspomnianych 6 ostatnich meczach. Może nie stwarzają sobie niezliczonych sytuacji pod bramką rywala, ale zawsze są piekielnie skuteczni. Dzisiaj na przeciw nich stanie ekipa Alana Pardew. Ostatnio nie rozpieszczali oni swoich kibiców wynikami, ale mieli też bardzo ciężki terminarz. Warto jednak zaznaczyć, że Orły stosunkowo niedawno, bo miesiąc temu, gościły u innej drużyny z Liverpoolu (tej bardziej utytułowanej) i zdołały ten mecz wygrać. Ogólnie drużyna Palace w obecnej kampanii PL przywozi dużo punktów z obcych obiektów, bo aż 12 w 6 kolejkach. Jedyna drużyna która ma lepszy stosunek meczów do punktów na wyjeździe, to lider Leicester.

Zaczyna się gorący okres w Anglii, gdzie mecze będą się odbywały co +/- 3 dni, i te drużyny które się zaprezentują dobrze w tym czasie, będą mogły myśleć o europejskich pucharach w przyszłym roku. Walka zatem powinna się toczyć do ostatnich minut o każdy punkt.

 

Statystyki :

Over 2.5 (tak/nie):

Everton - 9/5 (3.3 gola na mecz) - dom 5/2 (3.9 gola na mecz)

Crystal Palace - 7/7 (2.4 gola na mecz) - wyjazd 3/3 (2.2 gola na mecz)

 

Absencje: 

Everton - Browning, Hibbert, Jagielka, Pienaar

CP - Sako, Gayle, Zaha, Appiah

 

Przewidywane 11:

Everton : Howard - Halloway, Mori, Stones, Coleman - Barry, Besić - Kone, Barkley, Deulofeu - Lukaku

CP : Hannessey - Ward, Delaney, Dann, Souare - McArthur, Ledley - Puncheon, Cabaye, Bolasie - Wickham 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Norwich-Everton
Typ: over 2.5 gola
kurs 1.90
Buk Unibet
godz: 12/12/13;45
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie Premier league w którym ekipa beniaminka z Norwich na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Evertonu, gospodarze moim zdaniem nie mają większych szans z zespołem gości, którzy ostatnio znajdują się w dobrej formie , Everton nie przegrał 7 kolejnych spotkań ligowych jak i pucharowych zanotował w tym czasie 4 remisy oraz 3 wygrane , myślę że w dniu jutrzejszym też goscie którzy są wyżej w ligowej klasyfikacji powinni sobie poradzić, a na pewno tego spotkania nie przegrać , bowiem w tym sezonie na stadionach rywali zespół z Liverpoolu przegrał zaledwie jedno spotkanie ligowe, miało to miejsce w meczu z Arsenalem Londyn. Myślę żeby w ty meczu poszukać także over 2.5 w bramkach bowiem w poprzednich spotkaniach pomiedzy tymi dwiema drużynami zawsze wpadało dużo goli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie AFC Bournemouth - Man Utd
Typ: remis bramkowy
kurs 4.50
Buk Betano
godz: 12/12/18;30

 

 

Dwie drużyny na różnych biegunach w tabeli walczą o zupełnie inne cele.Faworytem jest Manchester który teoretycznie nie powinien mieć problemów z wygraniem tego meczu jednak jest to Anglia w której faworyt musi na prawde mocno zapracować na wygraną.Forma faworyta tego pojedynku jest dość kiepska odpadli z ligi mistrzów w lidze bardzo średnie wyniki które pokazują że coś tam nie jest do końca dobrze.Głownym problemem diabłów jest strzelanie goli nie mają z górnej półki napastników co przekłada się na problemy ze strzelaniem goli.Gospodarze natomiast wygrali dość niespodziewanie z aktualnym mistrzem Angli Chelsea i napewno to ich mocno podbudowało a dzisiaj jeszcze grają z taką firmą więc przy takim dużym morale mogą pokusić się nawet o wygraną dzisiaj.Ja stawiam na remis bramkowy wydaje mi się że jest bardzo prawdopodobny poprostu średnio wierzę w wygraną Manchesteru dzisiaj dlatego ten remis nasuwa się sam.

Mój typ 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League - Anglia

Spotkanie: West Ham - Stoke
Typ: under 4,5 kartki
Kurs: 1.65
Data/Godz: 12.12.2015/16.00
Bukmacher: Unibet
Analiza: Według mnie to jest bardzo pewny zakład. Spotykają się 7 ekipa ligowej tabeli (WHU) z 11 (Stoke). Oba teamy dzieli jednak zaledwie 1 pkt., a warto dodać, że ostatnio lepiej prezentuje się zespół gości. Goście to też najbardziej underowy team w lidze, bilans bramkowy 13-14 po 15 kolejkach mówi sam za siebie. Ja jednak nie gram na bramki a na under kartek w tym meczu. Gospodarze zajmują 19 pozycję, a goście 18 w tabeli najbardziej kartowych ekip w Premier. Zawodnicy WHU w 15 grach dostali 23 kartki (15 żółtych i 4 czerwone), ale co ciekawe na swoim boisku zawodnicy gospodarzy zostali ukarali zaledwie 3 razy.

Goście w 15 grach ukarani zostali 26 kartkami, a w 7 meczach wyjazdowych dostali 12 kartek żółtych i 2 czerwone. Warto też zaznaczyć, że w ostatnich 3 sezonach w meczach między tymi drużynami mieliśmy tylko raz 4 kartki, 2x3 kartki, 2x2 kartki i raz 1 kartkę.

Troszkę niepokoi mnie tylko sędzia Marriner, który będzie dzisiaj gwizdał. Do tej pory był sędzią w 8 grach Premier. Dał już 35 żółtych kartek i jedną czerwoną, co daje średnią 4,5 kartki/mecz. Tak czy inaczej watpię, abyśmy zobaczyli 5 czy więcej kartek w tym spotkaniu. H2h zdecydowanie wskazuje na under, mecze tegorocznego sezonu tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Leicester-Chelsea
Typ: Przedzial bramek 2-3
Kurs 2.00
Buk Sortingbet
Godz: 21:00 / 14.12.2015
Analiza: W dniu jutrzejszym postanowiłem zagrac spotkanie w którym drużyna Leicesteru podejmowała będzie przed swoją publicznością drużynę Chelsey Londyn. Gospodarze na chwilę obecną są na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji i mają na swoim koncie aż 32 zdobyte punkty, na pewno gospodarze w najbardziej śmiałych oczekiwaniach nie spodziewali się że tym momencie sezonu będą mieli dużo więcej punktów niż było zakładane, goscie natomiast radzą sobie na podziw źle, w lidze zajmują dopiero 15 pozycję w lidzę i zdobyli zaledwie 15 punktów, w tej chwili bliżej im jest do strefy spadkowej ( dzieli ich od niej tylko 2 punkty) aniżeli do europejskich pucharów, myślę że dla gosci jest to bardzo dobre spotkanie na przełamanie ponieważ gosćie po prostu tego spotkania przegrać nie mogą, goscie w historii występów na tym stadionie grali już kilka razy dokładnie 6 zanotowali tutaj 4 wygrane w tym 3 w ostatnich 3 latach oraz remis i porażkę. Myślę że zespołem piłkarsko lepszym są goście postawiłbym tutaj na remis albo podział punktów,ale liczę iż w tym meczu zobaczymy bramki i że gosćie z Londynu nie poniosą kolejnej porażki w Premier League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Leicester-Chelsea
Typ:  1
Kurs : 3,38
Buk : Unibet
Godz:14.12.2015 , 21:00

Analiza:

Na zakończenie 16 kolejki Premier League szykuje nam się bardzo ciekawy mecz na stadionie King Power Stadium, gdzie miejscowa drużyna podejmuje u siebie Chelsea. Mecz z mistrzem Anglii, kiedy sam masz okazję być na szczycie ligi, to z pewnością spore wydarzenie. Motywacji gospodarzom z pewnością nie zabraknie. Goście muszą do tego meczu podejść na pełnej koncentracji. Jak dotąd wygrali 1 z 7 wyjazdowych pojedynków, co nie dodaje im pewności siebie. Jeśli nie będzie im szło w tym meczu, to pojawi się jeszcze większa nerwowość.

 

Lisy w poprzedniej kolejce grały na Liberty Stadium ze Swansea. Na początku sezonu byłby to pewnie trudny mecz, ale teraz Swans są w kiepskiej formie co udowodnił ten mecz, bo goście szybko objęli prowadzenie, do przerwy prowadzili już 2:0, a w drugiej połowie strzelili jeszcze jedną bramkę. Wspaniała seria Jamie Vardy'ego skończyła się na 11 spotkaniach z rzędu ze strzeloną bramką i Anglik pobił rekord Premier League. W meczu ze Swansea wyręczył go Riyad Mahrez, który strzelił trzy gole i w tym sezonie ma już dziesięć trafień i pięć asyst.Bez wątpienia posiadanie takich zawodników to ogromny atut.

 

Z kolei coraz lepiej grająca drużyna Mourinho ostatnio podejmowała u siebie Bournemouth. Wszyscy spodziewali się zwycięstwa gospodarzy, a tymczasem The Blues natrafili na spory opór defensywy The Cherries, którą kierował Artur Boruc zaliczający kapitalny występ, a w końcówce bramkę z lekkiego spalonego strzelił Murray. To już ósma porażka Chelsea w tym sezonie, która przed spotkaniem z Leicester musi myśleć przede wszystkim o swojej małej przewadze nad strefą spadkową. The Blues mają już tylko dwa punkty więcej niż 18 Newcastle i najbliższe spotkania mogą zadecydować o przyszłości Jose Mourinho.Z dotychczasowych osiągnięć mistrza Anglii nie wiele za nimi przemawia oprócz potencjału jaki tkwi w tych graczach, a którego w tym sezonie nie potrafią w pełni uwolnić. 16 pozycja w Premier to nie przypadek!

 

Gospodarze są teraz zespołem na fali, a taki mecz to dla nich szczególne wyzwanie i będą chcieli go zagrać jak najlepiej potrafią. W ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa i remis z Czerwonymi Diabłami. W tym samym czasie zespół Murinho przegrał z Bournemouth i zremisował z Kogutami. Na plus można gościom zaliczyć fakt ogrania Porto, bo zwycięstwo u siebie nad Norwich 1:0, to chyba nie jest wielki sukces.

 

Tak więc wydaje mi się że kurs 3,38 to bardzo atrakcyjny kurs jak na tak dobrze spisujący się Leicester.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Everton - Leicester
Typ: 2
Kurs : 3,55
Buk : Unibet
Data i Godz:19.12.2015 , 16:00

Analiza:
W sobotnie popołudnie o godzinie 16.00 na Goodison Park Everton będzie podejmował lidera rozgrywek w meczu 17 kolejki ligi angielskiej. Gospodarze tego spotkania w tabeli zajmują 10 pozycję z 23 pkt na swoim koncie, wygrali 5 spotkań , 8 zremisowali i tylko 3 przegrali. Od 6 kolejek nie doznali żadnej porażki. Mało tego na własnym stadionie spisują się całkiem przyzwoicie. Ich jutrzejsi rywale zespół Leicesteru to wielka rewelacja ligi angielskiej, są liderami tabeli z dorobkiem 35 pkt. Lisy wygrali 10 meczy, 5 zremisowali i ponieśli tylko jedną porażkę. Do tej pory zespół Evertonu i Leicesteru mierzył się ze sobą 13 razy. Statystyki obu drużyn są takie same wygrali po 2 mecze, w 9 spotkaniach padł wynik remisowy.
 
Lisy w ostatniej kolejce mierzyły się u siebie z Chelsea, która liczyła na koniec złej serii. Leicester jednak od początku grało bardzo solidnie, a duet graczy ofensywnych Vardy - Mahrez zapewnił zespołowi dwie bramki i dopiero w końcówce przy dużym naporze gości Leicester miało problemy.Co ciekawe Leicester ma drugi po Arsenalu bilans spotkań na wyjeździe i jako jedyna drużyna w lidze jeszcze meczu nie przegrał. Everton pod tym względem punktowo jest słabszy, ale dotąd tylko Arsenal zdołał z nimi wygrać u siebie.
 
Po remisie z Crystal Palace u siebie The Toffees grali na wyjeździe z Norwich. Pierwsza połowa należała do gości, którzy objęli prowadzenie i mieli kilka dobrych okazji na podwyższenie wyniku, ale w drugiej zagrali już bardzo słabo, stracili gola, a z nim również dwa punkty.Bilans na własnym stadionie Evertonu także nie powala, bo w ośmiu spotkaniach drużyna tylko trzy razy wygrywała, zaliczyła trzy remisy i dwie porażki. Aż 12 goli straconych to jeden z gorszych wyników w lidze choć gorsi o jedną bramkę są podopieczni Claudio Ranierego.
 
Tak więc wydaje mi się że obecny lider Anglii powinien poradzić sobie z Evertonem, a kurs 3,55 w bukmacherze Unibet to bardzo przyzwoita oferta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Pilka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea - Sunderland
Typ: 1 (hc -1.5)
Kurs 1.94
Buk Pinnacle
Godz: 19.12.2015 16:00

Zdaje sobie sprawę ze słabej formy Chelsea i ogólnie całej rundy bo są na dole tabeli, zdaje sobie sprawę z odejścia Mourinho, który z piłkarzami miał dobre relacja, ale bez względu na okoliczności nadszedł czas by zacząć wygrywać. The Blues to przecież wielu bardzo dobrych piłkarzy, ale coś tam nie gra. Teraz, gdy trzeba wykazać się zaangażowaniem, charakterem i determinacją moim zdaniem odniosą pewne zwycięstwo na Stamford Bridge. Rywal jeden ze słabszych w Premier League, wiec idealny na przełamanie u siebie. Sunderland kiepsko gra na wyjazdach o czym świadczą 4 oczka w 8 meczach zdobyte co jest najsłabszym wynikiem PL. Sytuacja kadrowa gorsza przyjezdnych, ale nie ma tutaj mowy o jakiś licznych wykluczeniach czy kontuzjach. Rok temu u siebie Chelsea ich ograła 3:1 i typuję powtórkę bo mimo, że bez formy to z determinacją ograją rywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie:  Watford - Liverpool
Typ: both team to score

Kurs 1.86

Buk: Unibet  
Godz: 20.12.2015 / 14:30

Analiza:

   Faworytem meczu według bukmacherów jest drużyna Liverpoolu, natomiast tabela nie oddaje tego, dlatego, że to Watford zajmuje wyższą lokatę i ma serię 3 zwycięstw z rzędu: 3-2 na wyjeździe z Aston VIlla, 2-0 u siebie z drużyną Norwich oraz 1-0 na wyjeździe z Sunderlandem. W lidze do tej pory zdobyli 25 punktów, ich bilans u siebie to 3 2 3 6-6.

   Z kolei LIverpool zgromadził do tej pory 24 punkty, ich bilans meczów wyjazdowych jest podobny do drużyny gospodarzy u siebie, prezentuje się następująco: 3 3 2 10-8. Liverppol po objęciu sterów w klubie przez trenera Klopp'a prezentuje się naprawdę dobrze i odzyskał zapał do gry, wygrali m. in. z Man City na wyjeździe. Ostatni jednak złapali zadyszkę i przegrali z Newcastle oraz zremisowali u siebie z drużyną West Bromwich 2-2.

   Wydaje mi się, że to nie będzie mecz z cyklu 0-0, i mecz będzie otwarty, Watford jest w gazie, więc coś strzeli, a Liverpool nie pozostanie dłużny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford vs Liverpool
Typ: Man of the match - Philippe Coutinho (według Sky Sports)
Kurs: 9,00
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Liverpool pod wodzą Kloppa pokazał że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie, mimo że Niemiec tak naprawdę od niedawna. Potwierdzenie tego jest chociażby wysoka wygrana z City na wyjeździe. Jednak po ostatniej wpadce z Newcastle i grze w niektórych nawet wygranych meczach, myślę że nie ma żadnego value w kursie na Liverpool, choć powinni tutaj wywalczyć zwycięstwo. Ja mimo wszystko idę w stronę najlepszego gracza w meczu i stawiam tutaj oczywiście na Coutinho. Nie wiem skąd wziął się aż taki kurs na Brazylijczyka, po pierwsze jest to bez wątpienia najlepszy gracz Liverpoolu od odejścia Suareza (nie ma coś też patrzeć na graczy Watford, bo mimo że są wyżej w tabeli, to oczywiście nie mają takich indywidualności). Po drugie, Coutinho najlepiej spisuję się w tym sezonie, oczywiście, jak to on przez urazy nie grał we wszystkich meczach, w jednym dostał czerwoną kartkę ale mimo tego, ma w tym sezonie najwięcej goli i asyst w całej drużynie a nie jest przecież nominalnym napastnikiem. Według Betfair faworytem do zostania graczem tego meczu jest Sturridge który w tym meczu nie zagra i Benteke który jeszcze praktycznie nic nie pokazał po transferze na Anfield. Dalej jest Lallana który dobrze się spisuje w tym sezonie, ale jeśli chodzi o grę to raczej można go nazwać rzemieślnikiem a nie wirtuozem techniki. Firmino ma przebłyski, nic więcej a kolejny w zestawieniu Milner nie zagra. Jest jeszcze Henderson i Can którzy są od czarnej roboty a nie czarowania na boisku, Origi i Ibe to na razie młokosy którzy prawdopodobnie nie wyjdą w pierwszym składzie, który prezentuje się tak:

Bogdán – Clyne, Škrtel, Sakho, Moreno – Lucas, Emre Can, Henderson – Lallana, Coutinho – Firmino

Skąd więc takie kurs na Brazylijczyka pod nieobecność choćby Milnera czy Sturridge'a? Buki chyba dały już świąteczny prezent, wiadomo pewniak to nie jest ale w drużynie Watford nie ma ani Messiego ani Ronaldo, a jeśli chodzi o The Reds to bez wątpienie Coutinho jest najlepszym graczem Liverpoolu ogólnie, jak i najlepiej prezentuje się w tym sezonie.


Patrząc również na grę i taktykę gospodarzy, będzie bardzo dużo ataków bokami więc Brazylijczyk będzie miał dużo sytuacji żeby się pokazać a mimo absencji, był już wybierany graczem meczu, chociażby w niedawnych meczach z Chelsea i City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - UK, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford vs Liverpool
Typ: BTS - TAK
Kurs: 1.91
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Niestety nie będę mógł napisać analizy po ogłoszeniu oficjalnych składów, a to trochę pomogłoby mi w wyborze, ale idę w ten BTS w ciemno. Watford bardzo dobrze sobie radzi w Premier League ich awans to nie był przypadek, bo zazwyczaj drużyna, która awansuje to zajmuje dolne miejsce tabeli, a tutaj mamy bardzo solidną drużynę, która zajmuje póki co 7 miejsce, jak dzisiaj nie ugra punktów to może być spadek. Skąd pomysł na BTS? Watford strzelał gola w ostatnich 7 meczach i mam nadzieje, że dzisiaj na własnym stadionie ten serii nie przerwą, w dobrej formie strzeleckiej jest Ighalo. Ich dzisiejszy rywal, czyli Liverpool bardzo dziwna drużyna, potrafią rozgromić Southampton 6-1 żeby przegrać 2-0 z Newcastle, w tamtej kolejce cudem uratowany remis z West Bromem, kiedy to Origi strzelil gola w 6 minucie doliczonego czasu. Spodziewam się dzisiaj zaciętego meczu i bramek. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford vs Liverpool
Typ: Przedział Bramek 2-3
Kurs: 2.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Za dwie godziny rozpocznie się spotkanie pomiędzy ekipami Watford oraz Liverpoolu. Gospodarze na swoim stadionie w obecnym sezonie  zgromadzili już kilka cennych punktów, na chwilę obecną są wyżej o jedno oczko od zespołu ich dzisiejszych rywali, w poprzednich 3 meczach zdobyli komplet zwycięstw co zbyt często takiej drużynie jak Watford się nie zdarza, Liverpool natomiast po kilku niezłych spotkaniach przegrał mecz wyjazdowy do Newcastle natomiast w następnej kolejce zremisował na swoim stadionie z West Brom 2:2, tutaj moim zdaniem goscie są delikatnym faworytem do wygranej , do tej pory obie ekipy na tym stadionie w ostatnich latach spotykały się ze sobą trzykrotnie , za kazdym razem wygrywała druzyna gości z Liverpoolu, myślę że tutaj drużyna Kloopa bardzo potrzebuje 3 punktów, a Watford czasem jest zespołem, który nie potrafi wykorzystać atutu własnego stadionu, mój typ to wynik 0:2 dla zespołu gości , myślę że przedział bramek 2-3 w tym spotkaniu jest jak najbardziej realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Premier League

Spotkanie: Arsenal Londyn - Manchester City

Typ: Powyżej 2.5 gola

Kurs: 1.70

Godz: 21:00

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dzisiaj w hicie kolejki na Emirates Stadium zagrają Arsenal Londyn z Manchesterem City. Gospodarze po 16 kolejkach zajmują obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 33 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw 3 remisy i 3 porażki, natomiast Manchester City jest tuż za Arsenalem i traci do nich tylko 1 punkt. Obie ekipy będą chciały dzisiaj zgarnąć komplet punktów i zbliżyć się do lidera i zarazem rewelację rozgrywek Leicester, który swój mecz w tej kolejce już rozegrał zwyciężając z Evertonem na wyjeździe 2:3 i ma na swoim koncie 38 punktów. Arsenal w dotychczasowych 16 ligowych spotkaniach strzelił 29 bramek i stracił 13 a Manchester City zdobył 32 bramki tracąc przy tym 17. W poprzednim sezonie na tym stadionie padł wynik remisowy 2:2 zaś w Manchesterze Arsenal wygrał 0:2. Obie drużyny mają obecnie problemy z kontuzjami, w zespole Arsenalu nie zagrają dzisiaj Rosicky, Welbeck, Wilsher, Cazorla i Coquelina. W ekipie Manchesteru City największym problelem jest kontuzja podstawowego obrońcy Vincenta Kompanego po za tym w dzisiejszym meczu nie zagraja jeszcze Samir Nasri, Pablo Zabaleta i Fernando. Mimo problemów kadrowych obie ekipy grają ofensywny futbol i spodziewam się dzisiaj przynajmniej 3 goli w meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Premier League

Spotkanie: Arsenal Londyn - Manchester City

Typ: Arsenal

Kurs: 2.40

Godz: 21:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Dzisiaj kolejny mecz z rodu 'walka do upadłego' - przynajmniej tak mi się wydaje. Zwycięzca dzisiejszego meczu wskoczy na miejsce 2 i zbliży swoje szanse na zajęcie miejsca gwarantującego mistrzostwo Anglii w okresie świątecznym tzw. boxing day. Można powiedzieć iż Arsenal jest panem własnego boiska gdyż od początku rundy przegrał zaledwie jeden mecz u siebie notując także 2 remisy. W skutek kontuzji obie drużyny opuści kilka czołowych zawodników. Arsenal wraca na właściwe tory i myślę, że ten mecz to pokaże iż Arsenal stać na coś więcej niż tylko 4 miejsce. Mimo braku Sancheza ostatnim czasem dobrze spisuje się Giroud oraz Ozil który punktuje asysty jak szalony. Problemem City jest stabilność formy Davida Silvy który przeważnie kreuje bardzo dobrze gre zawodników z Manchesteru, ponadto uważam, że cały obecny rozgłos o zmianie trenera może nieco zdekoncetrować zawodników City którzy średnio radzą sobie na wyjazdach z topowymi drużynami. W tym meczu stawiam na Arsenal który ostatnio pokazuje, że stać ich na grę na bardzo wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Newcastle - Everton
Typ: DNB 1

Kurs 2.25

Buk: Unibet  
Godz: 26.12.2015 18:30

Analiza:

   Jak zwykle w drugi dzień świąt piłkarze Premiership przystępują do rywalizacji. Wybrałem mecz Newcastle z Evertonem, głównie z racji na kurs. Na wygraną piłkarzy gospodarzy Unibet wypłaca 3.10, ja postanowiłem zagrać DNB również po danym kursie 2,25, gdyż w tym meczu może paść remis. Sroki ostatnimi czasy wróciły do formy, mają bilans 2 zwycięstw i remisu w trzech ostatnich meczach. Wygrali z Liverpoolem 2-0 u siebie, na wyjeździe 2-1 z Kogutami oraz remis 1-1 z Aston VIlla u siebie. Drużyna jest mocno osłabiona ale nie odpuszcza i jak widzimy po wyniki z nienajgorszym skutkiem.

   Everton jest 10 w tabeli i zgromadził do tej pory 23 punkty. Ostatni mecz Evertonu to porażka 2-3 u siebie z niespodziewanym liderem Premiership, drużyną Leicester City. Jednak wcześniej drużyna nie przegrała, aż 7 meczów z rzędu, co jak na ligę angielską. Drużyna często remisuje, na ostatnie 8 aż 4 zakończyło się remisami. Obie drużyny w lidze dzieli 5 punktów. Wydaje mi się, że to Srokom będzie zależeć bardziej na zwycięstwie, bowiem w utrzymaniu w lidze każdy mecz jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Arsenal

Kurs 2.15

Godz: 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Tym razem mamy do czynienia z Boxing Day. Wyniki gości na wyjeździe ostatnim razem nie zachwycają ponieważ grają w kratke, lecz ich formy nie można porównywać do gospodarzy którzy oddają punkty na prawo i lewo. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami na St. Mary's Stadium zakończyło się wygraną gospodarzy 2:0 lecz wtedy walczyli o pozycję kwalifikującą do gry w lidze mistrzów, teraz z bieżącą formą jest im raczej bliżej do strefy spadkowej niż do czołówki.
Arsenal wygrał pewnie 4 ostatnie spotkania i pokazuje, że Leicester nie może czuć się pewnie na pozycji lidera gdyż tylko 2 punkty dzieli drużyne z Londynu od 1 miejsca. W tym spotkaniu liczę na kolejne asysty Ozila który podaje jak szalony no i oczywiście gole Giroud'a który wspina się w góre z meczu na mecz w tabeli strzelców. Dla mnie jest to wygrana gości. Czysta dwójeczka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna Premierleague

Data, godzina: 26.12.2015 16-00

Spotkanie:  Chelsea - Watford

typ: Chelsea - Watford -2,5

kurs:  4,40

buk: Unibet

 

Analiza:

Czy Chelsea wkońcu odpali?? Moim zdaniem zdecydowanie tak, bo nie ma w niej już Mourinho, który chyba stracił już koncepcję na grę zespołu z Londynu. Za swojej pierwszej kadencji wprowadził ich na zdecydowanie inny poziom, jego druga przygoda z tym zespołem to już nie było to samo. Widać było brak tzw chemii między nim a piłkarzami i nie mówię tylko o tm sezonie, ale również o poprzednim. Dzis na ławce zadebiutuje nowy-stary trener Guus Hiddink, który moim zdaniem jest w stanie coś w tym sezonie jeszcze uratować. Tym celem na pewno bedzie czwarte miejsce, a choć strata wynosi teraz jedenaście punktów, to nie jest powiedziane że jest to dystans nie do odrobienia. Na pewno poza zasięgiem są Arsenal i Man City, nie wiem jak długo pociągną Leicester. Nie jestem hurraoptymistą co do dalszej ich gry w trwającym sezonie, bo wiadomo jak konczyli po świetnych początkach w ostatnich latach chociażby Southampton... Tak więc przed Chelsea trudne aczkolwiek realne zadanie do spełnienia. Tym bardziej że Tottenham czy Liverpool grają w kratkę, natomiast Man Utd już wogóle gra bez jakiegoś stylu i chyba raczej też można ich przeskoczyć. A na pewno beniaminek z Watford nie powinien być przeciwnikiem, którego powinni obawiać się Londyńczycy. I choć akurat są obok Lisów największą pozytywną niespodzianką teog sezonu i notują serię już czterech olejnych zwycięstw to uważam, że zatrzymają sie w Londynie. Już po odejściu Mou widać było lepszą grę Chelsea i przede wszystkim wkońcu wygrali. Nie ma co się oszukiwać że piłkarze Chelsea chcieli się pozbyć Portugalczyka, więc zmiana trenera to na pewno dla nich pozytywny bodziec. Moim zdaniem dziś dopiszą sobie kolejne trzy oczka. Teraz każdy gracz z zespołu gospodarzy będzie gryzł trawę by wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie, a przecież wiadoomo że Chelsea nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w Lidze Mistrzów, a wielu z nich walczy również o miejsce w kadrze na Euro we Francji. Ostatni raz Watford w Premierleague gościli tu dawno bo aż dziewięć lat temu i ulegli aż 0-4. Ostatnie ich tu przyjazdy w Pucharze FA również kończyły się porażkami 0-5 w 2010 roku i 0-3 w styczniu tego roku. Moim zdaniem dziś również niewiele tu ugrają i do domu wrócą z zerowym kontem. Stawiam na gospodarzy którzy jeśli chcą coś w tym sezonie jeszcze ugrać to muszą dzisiejszym zwycięstwem rozpocząć marsz w górę tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Liverpool – Leicester

Typ: 2
Kurs 4,00

Godz: 16:00

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dziewiąty w tabeli Liverpool podejmie lidera - Leicester City w najciekawiej zapowiadającym się spośród zaplanowanych na drugi dzień świąt Bożego Narodzenia meczów 18. kolejki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej.Tradycyjnie w okresie świąteczno-noworocznym rozgrywki Premier League nabierają tempa. Tym razem, oprócz tradycyjnie rozgrywanych spotkań w Boxing Day, zespoły wyjdą na boiska 28 grudnia, choć hitowe starcie Leicester - Manchester City odbędzie się dzień później, oraz w drugi dzień nowego roku.

Niespodziewanego lidera z Leicester, którego piłkarzem jest Marcin Wasilewski, czeka w sobotę trudny sprawdzian na Anfield. Gospodarze, których po raz 16. poprowadzi niemiecki szkoleniowiec Juergen Klopp, w trzech ostatnich występach powiększyli swój dorobek ledwie o punkt. Tymczasem "Lisy" są niepokonane od 26 września, a ich licznik spotkań bez porażki wskazuje już 10.Ostatnio głównym kłopotem "The Reds" jest defensywa i szybko tracone bramki.Do składu Liverpoolu wrócą prawdopodobnie belgijski bramkarz Simon Mignolet i chorwacki obrońca Dejan Lovren, który zastąpi na środku defensywy kontuzjowanego Słowaka Martina Skrtela.

 

Trener "Lisów" Claudio Ranieri przede wszystkim liczyć będzie na duet swoich snajperów - Jamie Vardy i Algierczyk Riyad Mahrez zdobyli w sumie 28 z 37 uzyskanych przez drużynę w dotychczasowych meczach. W ostatnich tygodniach formą imponuje zresztą cały zespół, który z 10 pojedynków osiem rozstrzygnął na swoją korzyść.

Włoch zwrócił uwagę, że Leicester City prezentuje równą formę od dłuższego czasu, gdyż jeszcze w poprzednich rozgrywkach - pod wodzą Nigela Pearsona - ekipa odnotowała siedem zwycięstw w kończących sezon dziewięciu spotkaniach.

 

Duet Sakho – Toure, nie wróży niczego dobrego, zwłaszcza na świetnego Vardy’ego czy Riyada Mahreza. Widzę bramkostrzelne spotkanie z przewagą Leicester – mam nadzieje, że wygrają. Grają ostatnio dużo lepiej niż podopieczni Niemca i powinni wziąć komplet na Anfield w dobie kryzysu kadrowego jaki tam panuje. Wiadomo, że nie jest pewne, że wygrają, ale kurs po prostu jest za wysoki i trzeba spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: under 2,5

Kurs 1,88

Godz: 20:45

Bukmacher: Pinnacle

analiza:

Ostatni mecz boxing day pomiedzy 12 southampton a wiceliderem arsenalem. Srednia bramek obu ekip wynosi 2,5 bramki na mecz ( southampton dokladnie 2,6) ale ostatnie mecze konczyly sie under 2,5 i stad tez moj typ. Southampton w ostatnich 5 meczach u siebie az 4 undery ponadto na wszytskich 9 meczy u siebie strzelili jedynie 13 bramek co daje 1,44 bramki na mecz. Ostatnie dwa mecze arsenalu rowniez zakonczyly sie underami, aresnal na wyjazdach strzela sporo bramek a ich srednia to 2 bramki na mecz. Bilans obu ekip over/under 2,5  wynosi  mniej wiecej 50%. W poprzednim sezonie obydwa mecze tych zespolow konczyly sie underami ( 2-0 i 1-0). Najblizszy tydzien bedzie bardzo pracowity dla pilkarzy premierleague gdyz beda rozgrywac mecze co 3 dni, mysle ze arsenal nie bedzie sie wydatnie forsowal i bedzie chcial wygrac w minimalnych rozmiarach. Po za tym licze tez tu raczej na niemoc strzelecka gospodarzy, przy dobrej obroni arsenalu gospodarzom nie bedzie latwo o bramke. Moj typ to under 2,5

Przewidywane składy:
Southampton: Stekelenburg - Bertrand, van Dijk, Fonte, Soares - Clasie, Wanyama - Tadic, Davis, Mane - Pelle
Arsenal: Cech - Monreal, Koscielny, Mertesacker, Bellerin - Flamini, Ramsey - Walcott, Ozil, Campbell - Giroud

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Swansea - West Brom
Typ: Swansea

Kurs 2.00

Godz: 16;00

Bukmacher: Betsson

analiza:

Na szybko, bo zaraz mecz. Składy podane, braków większych nie mam po żadnej stronie(jedynie dwie czerwone kartki u gości), ale jest forma, a raczej ich brak. Swansea ostatnio baaardzo słabo, w meczu z West Hamem już było widać przebłyski, ale brakowało czegoś z przodu, aby zdobyć gola, a i z tyłu był spokój, więc bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie. Swansea w strefie spadkowej to tego raczej się nikt nie spodziewał szczególnie, że początek sezonu zapowiadał się bardzo dobrze i myślałem, że będą walczyć w tym sezonie o puchary. West Brom też forma w kratkę, tydzień temu porażka po dwóch czerwonych kartkach, mimo, że grali w osłabieniu to potrafili zdobyć gola i do 87' trzymali remis, ale potem rzut karny i wszystko się posypało. Swansea słabo z przodu Ayew i Gomis bez formy, dzisiaj szanse z przodu dostał Ayew i mam nadzieje, że wykorzysta to i pchnie swoją ekipę do przodu, a jak nie to może Gomis zaskoczy z ławki... Są w strefie spadkowej, więc muszą grać, żeby tylko im to nie wyszło na złe. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: MU - Chelsea
Typ: x

Kurs  

Buk: Betsson  
Godz: 28.12.2015 18:30

Analiza:

    Obie drużyny niewątpliwie na zakręcie, z tym, że Chelsea zmieniła trenera, a MU podejrzewam, że zrobi to lada dzień, prawdopodobnie po Nowym Roku. MU zaliczył serię 4 porażek z rzędu i ewentualna porażka z Chelsea będzie li tylko gwoździem do trumny L van Gaal'a, który ewidentnie nie poradził sobie z ułożeniem drużyny po erze Fergusona.

   W lidze MU ma przewagę 10 punktów nad gośćmi. U siebie MU gra b. dobrze, ostatnia porażka domowa Norwich 1-2 była dopiero pierwszą w tym sezonie u siebie. Ich bilans wygląda następująco: 4 3 1 10-3. Z kolei Chelsea ma niewiele punktów przewagi na strefą spadkową. Ich bilans na wyjazdowy wygląda blado: 1 2 5 8-15. Nie wydaje mi się, że Chelsea, która odzyskała nieco pewności z gry, wygra z MU, dla którego będzie to na pewno istotny mecz. Osobiście obstawiałbym remis lub zwycięstwo Manchesteru. Forma obu drużyn jest zbliżona, więc stawiam remis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Leicester - M. City
Typ: x

Kurs: 3.95   

Buk: Unibet   
Godz: 29.12.2015 20:45  

Analiza:

    Mecz niespodziewanego lidera z potentatem ligi. Leicester zgromadził do tej pory 38 punktów i był niepokonany od 11 meczów, do ostatniej kolejki, kiedy to Lisy uległy Liverpool'owi 1-0 na wyjeździe. Czy teraz będzie już tylko spadek formy? Wydaje mi się, że nie, choć naprawdę trudno oczekiwać, że gospodarze tego meczu zakończą rywalizację choćby w pierwszej 2. Faworytem bukmacherów jest oczywiście Man. CIty, który w ostatnich meczach gra w kratkę zwłaszcza w wyjazdowych meczach, dwa ostatnie zostały przez Citizens przegrali 2-1 na wyjeździe ze Stoke City oraz ostatnio 2-0 z Arsenalem.

  Wydaje mi się, że tego meczu nie przegrają. Obie drużyny w tabeli dzieli 3 punkty i w przypadku wygrania tego meczu goście zrównają się punktami z Leicester. Jeżeli chodzi o ostatnie 4 mecze z rzędu H2H to wszystkie wygrali gracze z Manchesteru. Wydaje mi się jednak, że Lisy są w gazie i stać ich na remis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna: Premiership
Spotkanie: Arsenal - Bournemouth
Typ: over 10.5 rzutów rożych

Kurs 1.81

Godz: 18:30

Bukmacher: Unibet

analiza:

Arsenal po świetnych spotkaniu z Southampton(przegrać 4-0 to nie jest łatwe!) będzie podejmował dzisiaj na swoim stadionie Bournemouth, rożne to zawsze specyficzna forma typowania, a i linia dosyć wysoka na to dzisiejsze spotkanie, ale jakby patrzeć na formę tych zespołów pod względem rożnych to nic dziwnego. Jestem w stanie zaryzykować, że sam Arsenal potrafiłby pokryć ową linię. Mecz powinien być zacięty, ponieważ ekipa gości to nie są goście do klepania, walka do końca, zaciętość na boisku to widać jak się ich ogląda. Nawet sobie radzą w Premier League! Patrząc na statystyki to jest różnie, goście nabijają na wyjazdach niby te rogi 4-8 zależnie od spotkania. Arsenal dzisiaj będzie prowadził grę i po rykoszetach, otarciach ta piłka będzie wylatywała na rzut rożny. Mam nadzieje, że dzisiaj się uda. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia: Premier League

Spotkanie: Arsenal Londyn - Bournemouth

Typ: 1

Kurs: 1.53

Godz: 18:30

Bukmacher: Unibet

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 18:30 Arsenal zagra na Emirates Stadium z Bournemouth. Arsenal po ostatniej kompromitacji z Southampton gdzie przegrał na wyjeździe aż 4:0 na pewno będzie chciał odbudować morale i wygrać dzisieszy mecz, tym bardziej że jutro lider Leicester gra z Manchesterem City, który zejmuje 3 miejsce i będzie można w przypadku remisu lub porażki Leicesteru wskoczyć na 1 miejsce w tabeli ligowej, lub ewentualnie odskoczyć Manchesterowi City na kilka oczek. Bournemouth, który w poprzednim sezonie grał w Championship radzi sobie nieźle w Premier League zajmując obecnie 14 miejsce i ma 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. W obu zespołach jest sporo kontuzji, Arsene Wenger nie będzie mógł sorzystać z Alexisa Sancheza, Tomasa Rosicky’ego, Danny’ego Welbecka, Francisa Coquelina, Santiego Cazorli i Jacka Wilshere’a, natomiast Eddie Howe będzie musiał sobie radzić bez Kinga, Tomlina, Atsu, Wilsona, Mingsa, Gradela i Elphicka. Jeśli chodzi o historie spotkań obu ekip to liczy ona tylko 1 spotkanie, w 1987 roku w pucharze ligi Arsenal zwyciężył z Bournemouth 3:0. Moim zdaniem Kanonierzy przed własną publicznością powinni przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Anglia

West Ham United vs Southampton

Typ - 2

Kurs - 2.40

Marathonbet

28.12.2015 / 18:30

 

Po dwoch dniach wracamy do rozgrywek Premier League.

Mloty zajmuja obecnie 10 miejsce z dorobkiem 26 punktow.

Podopieczni Bilicia w tym sezonie sprawiaja spore niespodzianki,glownie na wyjazdach,gdzie do tej pory pokonali juz takie ekipy jak Arsenal 2:0,Liverpool 3:0 czy Manchester City 2:1.

Ogolnie rzecz biorac poczatek byl taki,ze pokonali na wyjezdzie Arsenal 2:0,ale nikt nie potrafi wytlumaczyc jakim cudem Kanonierzy tamten mecz przegrali majac tyle sytuacji bramkowych.

Po tej waznej wygranej przyszly niespodziewanie dwie porazki na wlasnym stadionie,najpierw w Londynie wygral obecny lider tabeli Leicester a zaraz po nim beniaminek Bournemouth.

Po tych porazkach nadszedl bardzo dobry okres West Hamu,ktory nie przegral kolejnych 7 spotkan.

Od wygranej z Chelsea 2:1 cos sie jednak zacielo i od 8 spotkan druzyna nie potrafi wygrac zadnego meczu.

Ostatnie 5 spotkan to same remisy,ogolnie pod wzgledem bramek te mecze wygladaly kiepsko,poniewaz kibice mogli zobaczyc jedynie 4 bramki,z ktorych dwie zdobyl WHU.

Dwa dni temu w Birmingham grali z najslabsza w tabeli Aston Villa i mecz powinni przegrac,jednak udalo sie zremisowac 1:1.

Ekipa z Londynu ma lepsze statystyki na wyjazdach niz u siebie,tutaj maja bilans 2-4-2,w bramkach 12-11.

 

Swieci z kolei grali padake az do 26 grudnia,gdzie rozegrali najlepszy mecz w sezonie gromiac Arsenal az 4:0.

Wczesniej mogli sie pochwalic zwyciestwem na Stamford Bridge,gdzie wgrali 3:1 no ale z Chelsea w tym sezonie wygrac nie jest trudno...

Southampton jest na 12 miejscu,jednak w przypadku wygranej maja szanse wskoczyc na 8 miejsce,przeskocza WHU.

Forma u gospodarzy opadajaca,natomiast nie wierze,ze Southampton po takim meczu z Arsenalem dzisiaj dostanie baty,szosty remis z rzedu WHU chyba tez sobie daruja bo to juz nudne sie robi,tak wiec jest szansa na komplet punktow na wyjezdzie podopiecznych Koemana.

Druzyna dostawala becki przed meczem z Arsenalem od kazdego,tak wiec teraz chyba sa w stanie wygrac drugi mecz z rzedu?

 

Co do historii spotkan to w ostatnich 6 meczach Southampton wygral tylko jeden mecz,mialo to miejsce w poprzednim sezonie,wowczas WHU przegral u siebie 1:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester - Manchester City godz.20:45

typ:1

kurs: 4,20

Buk: Sportingbet

 

Dziś w jedynym meczu 19 kolejki Premier :League dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku, w którym drugi w tabeli Leicester podejmie czwarty Manchester City. Zespół gospodarzy po wczorajszej wygranej Arsenalu musiał opuścić fotel lidera na rzecz Kanonierów. Tak więc dziś potrzebuje zwycięstwa aby na niego powrócić, jednak nie będzie im łatwo bowiem ich przeciwnik jeżeli dziś wygra zrówna się z nimi punktami i wyprzedzi ich w tabeli. Można powiedzieć,że jest to mecz o sześć punktów. Postanowiłem zagrać na gospodarzy bowiem  City ostatnio słabo gra na wyjazdach, z pięciu ostatnich spotkań trzy przegrał a dwa zremisował, w tabeli wyjazdowej Man City zajmuje dopiero 12 miejsce z dorobkiem 11 punktów w 8 meczach, nie są to jakieś porywające statystyki więc myślę,że Leicester ma spore szanse dziś wygrać. Ostatni raz Lisy przegrał u siebie dwa miesiące temu z Arsenalem 2-5. Ostatnie dwa mecze na King Power Stadium z Chelsea oraz Man United dały gospodarzom cztery punkty,jeżeli dołożymy do tego wyjazdowe zwycięstwo nad Evertonem 3-2 , to znaczy ,że trzeba się obawiać podopiecznych Ranierriego.

Co prawda Leicester poległ w ostatniej kolejce w meczu wyjazdowym z Liverpoolem 1-0 ,jednak sądzę że była to jednorazowa taka utrata punktów. 

Myślę,że dziś dojdzie do małej niespodzianki i kibice gospodarzy w końcu będą mogli zobaczyć zwycięstwo nad Manchesterem City na własnym stadionie a "Lisy" powrócą na fotel lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leicester - Manchester City godz.20:45


typ:1 BTS - TAK


kurs: 1.62


Buk: ComeON


 


Analiza na szybko, bo zaraz mecz, jak widać koledzy bawią się w typowanie 1X2 ale ja idę w zupełnie innym kierunku i zdecydowałem się zaryzykować i postawić, że obie drużyny strzelą gola. Obie ekipy w dobrej formie, ostatnio Leicester przegrał 1-0, ale to było do przewidzenia, że ten boxing day ich może zmęczyć. Nie chce mi się wierzyć, że dzisiaj nie strzelą gola, City na wyjazdach nie wygląda jakoś super 2-1 z Arsenalem, 2-0 ze Stoke, natomiast Leicester już lepiej u siebie 2-1 z Chelsea, 1-1 z United, 2-1 z Watford. Dzisiaj zapowiada się emocjonujące spotkanie, składy ekip wyglądają bardzo obiecująco, powinniśmy zobaczyć otwarte widowisko z bramkami. Aguero na pewno będzie walczył jak lew, żeby piąć się w górę w tabeli strzelców, a i Vardy będzie chciał odskoczyć Lukaku i Ighalo. BTS bardzo prawdopodobny!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina Piłka nożna Anglia

Spotkanie Man Utd-Swansea

Typ; przedział Bramek 2-3

Kurs 2.00

Buk Sportingbet

Godz: 02.01.2015/16:00

Analiza: NA dzień jutrzejszy wybrałem starcie pomiędzy ekipami Manchesteru united a Swansea, ekipa gospodarzy na chwilę obecną jest faworytem do zdobycia kompletu punktów w meczu z jedynym na tą chwilę reprezentantem Walijskiej piłki w Premier League, gospodarze jednak ostatnio miewali słabsze spotkania, nie potrafili wygrwać w teoretycznie łatwych spotkaniach, gosćie natomiast w poprzedniej kolejce zdobyli jeden cenny punkt na stadionie zespołu Crystal palace i są zespołem niepokonanym od 3 kolejnych spotkań ligowych, moim zdaniem w tym meczu ekipa gospodarzy w końcu będzie się chciała przełamać, przecież czerwone diabły nie wygrały swojego spotkania od 21 listopada, od tego czasu grali 8 meczy zremisowali 4 krotnie i 4 krotnie schodzili z boiska jako ekipa pokonana, myślę że tutaj drużyna Van Gaala zagra pod trenera, którego posada już wisi na nitce , stawiam na wygraną 2:0 może 2:1, liczę również na to iż goście nie przyjada się tutaj tylko i wylacznie bronić , jak to mialo miejsce na stadionie w Crystal palace, gdzie bezbramkowy remis był dla nich bardzo dobrym wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka Nożna (Premier League)
Mecz: Leicester - Bournemouth

Typ: liczba bramek w meczu  – over 2,5

Kurs: 1,80

Bukmacher: Betsson

Data: 02.01.2016  godz: 16:00

 

Analiza:

 

W pierwszej w Nowym Roku kolejce angielskiej Premier League rewelacja sezonu Leicester podejmie beniaminka Bournemouth. Lisy w okresie świątecznym dostały małej zadyszki, nie zdołały zdobyć gola w dwóch kolejnych meczach, ale trzeba zaznaczyć że były to spotkania z potentatami, czyli Liverpoolem i Manchesterem City. Obstawiam, że w meczu z beniaminkiem nastąpi przzełamanie i zobaczymy w tym spotkaniu over 2,5 gola.

Leicester ma, wraz z Manchesterem City najlepszą ofensywę ligi, na półmetku sezonu zdobył już 37 goli (niemal dwa na mecz). Jednocześnie Lisy z drużyn czołówki najwięcej bramek również tracą, do tej pory 25. Nie jest tajemnicą, że siłę ofensywną zespołu stanowią Vardy i Mahrez uzupełniani przez Okazakiego bądź Ulloę. Gra nie jest może szczególnie wyrafinowana, ale bardzo skuteczna i jestem przekonany że na niezbyt szczelną defensywę beniaminka spokojnie wystarczy.

Bournemouth jak na beniaminka gra odważny futbol, nie skupiają się na wybijaniu piłki, tylko zawodnicy próbują sami coś konstruować. Przez to narażają się na kontry (które są mocną stroną Leicester), ale mecze z ich udziałem należą do ciekawych. Łącznie w 19 meczach padło 56 goli (bilans 22:34 - 2,95 gola na mecz). Klasowym zawodnikiem jest zwłaszcza Matt Ritchie obdarzony znakomitym uderzeniem, duże zagrożenie stanowią yakże stałe fragmenty gry. Jak już wspominałem, podając taki typ liczę też na niezbyt pewną postawę defensywy popularnych Wisienek i oczywiście na skacowanego po Sylwestrze Artura Boruca w bramce.

Wydaje mi się, że zobaczymy otwarty mecz, w którym oba zespoły powalczą o pełną pulę i powinno to przynieść kilka bramek. Gospodarze muszą zbierać punkty by nie wypaść ze ścisłej czołówki, a goście po niezłej ostatnio passie na pewno mocniej uwierzyli w swoje możliwości i bez wielkeij presji spróbują jeszcze umocnić się w bezpiecznej strefie tabeli. Over 2,5 jak dla mnie bardzo prawdopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...