Skocz do zawartości

[Zamknięty] Premier League - Anglia


---perpan---

Rekomendowane odpowiedzi

Pilka nozna / Anglia

Chelsea vs Everton

Typ - Chelsea i under 2.5 goals

Kurs - 3.10

WilliamHill

11.02.2015 / 20:45

 

Na szybko, bo mi Cuevas popsuł mój bet dnia i muszę znaleźć drugi. Bardzo ciekawy kurs na taki bet, który według mnie powinien się udać. Everton na weekend podejmował u siebie Liverpool i zagrał na 0 z przodu i 0 z tyłu, a Chelsea grała na wyjeździe z Aston Villa i wpadły tam trzy gole, ale teraz to będzie zupełnie inny mecz. Własny teren i tylko 4 bramki stracone w 11stu spotkaniach. Chelsea lubi u siebie z mocniejszymi ekipami grać na 0 z tyłu zdobywając przy tym 1-2 gole nie więcej. W ich ostatnim spotkaniu było 3-6 dla Chelsea, ale to była trzecia kolejka i zupełnie inna gra. Dzisiaj Everton na pewno będzie bronił się i liczył na kontry, więc mecz powinien być spokojny. Powodzenia!

 

Chelsea FC – Courtois; Azpilicueta, Terry, Cahill, Ivanović; Matić, Fabregas; Hazard, Oscar, Willian; Remy

Everton FC – Robles; Baines, Jagielka, Stones, Coleman; Besic, Barry; Mirallas, Barkley, Lennon; Lukaku

 

Arbiter – Jonathan Moss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dyscyplina.Piłka Nożna - Anglia - FA Premier League
Spotkanie.Crystal Palace - Newcastle
Typ.x
Kurs.3,25
Bukmacher.Betsson
Data.11.02.2015 g.21.00

Analiza.


Dzisiaj na Selhurst Park zostanie rozegrany pojedynek pomiedzy zespolami Crystal Palace - Newcastle.Spotkanie to zapowiada sie na bardzo wyrownane gdzie bardzo trudno wskazac faworyta tej potyczki.Zespol gospodarzy pod wodza Alana Pardewa obecnie na miejscu 13 i 26 punktow na koncie i ciagle nie moga byc pewni utrzymania bo nad strefa spadkowa tylko 4 punkty przewagi.Natomiast ekipa Newcastle to pozycja 11 i 31 oczek w dorobku ale ostatnio graja slabiej od gospodarzy.Sroki na ostatnie 6 spotkan 2 wygrane,2 remisy i 2 porazki,natomiast Orly 3 wygrane ,2remisy i porazka.Dodatkowo podopieczni Carvera na wyjezdzie slabo bo 3 wygrane,3 remisy i 6 porazek.Tak wiec widac,ze gospodarze wcale dzisiaj nie sa bez szans,a patrzac na ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami gdzie padly nastepujace wyniki 2-2 i 3-3 to mozna przypuszczac,ze dzisiejsze spotkanie takze zakreci sie kolo wyniku remisowego.Ja typuje tutaj podzial punktow i wynik 1-1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka nożna - Anglia Premiership
Spotkanie: Stoke City - Manchester City
Typ: Manchester City oraz under 2,5
Kurs: 4,00
Buk : Bet365
Data i godzina: 11.02.2015 20:45

W meczu Premier League Stoke podejmie Britannia Stadium Manchester City. The Potters aktualnie zajmują dziesiątą pozycję, mając bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Obywatele nadal są vice liderem, ale mają już tylko kilka punktów przewagi nad grupą pościgową. Podopieczni Pellegriniego nie potrafią zdobyć kompletu punktów od czterech spotkań i jeśli nadal chcą walczyć o tytuł muszą to spotkanie bezwzględnie wygrać. Stoke jest dość niewygodnym rywalem o czym przekonał się w tym sezonie m.in. Manchester United czy Arsenal. Gospodarze mają jednak spore absencje, bowiem w dzisiejszym meczuz abraknie m.in Wilson'a (D 18/0), Shawcross'a (D 22/2), Pieters'a (D 18/0), Ireland'a (M 8/0), Krkicia (F 16/4), a pod znakiem zapytania stoi występ Arnautovicia (F 17/0). Jak widać trener gospodarzy będzie miał problem z ustawieniem bloku defensywnego. Manchester gra najskuteczniej na wyjazdach spośród wszystkich zespołów ligowych. Sporym atutem obywateli jest dość szeroki, wyrównany skład. Mają spory potencjał w ofensywie, a w defensywie też potrafią zagrać na dobrym poziomie. Goście nie będą mogli dalej skorzystać usług Toure (M 18/7) oraz nowego napastnika Bony'ego, którzy dopiero co powrócili z PNA. Zazwyczaj mecze między tymi zespołamia na Britannia Stadium nie obfitowały w zbyt dużą ilość goli. Liczę, że Manchester wykorzysta dość spore osłabienia Stoke i wygra to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Aston Villa    -    Stoke
Typ: Aston Villa
Kurs : 2,70
Buk : WilliamHill
Godz: 16:00

Analiza :

 

Mecz w Premier League, lidze angielskiej przez wielu uważanej za najlepszą ligę na świecie, to właśnie angielska szybka piłka od bramki do bramki kto pierwszy strzeli jest bardzo atrakcyjna dla widza stąd wielu fachowców na całym świecie uważa ją za najlepszą do oglądania a co za tym idzie najbardziej zaciętą jeśli chodzi o wyniki, pierwszy może wygrać z ostatnim i na odwrót, ciężko przewidzieć wyniki w tej lidze. Aston Villa dotychczas rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w lidze, posiadając takich zawodników jak Benteke który jest wyśmienitym napastnikiem nie można się bać o utrzymanie w lidze, według mnie ostatni wyniki klubu Aston Villa były spowodowane wieloma urazami, ale ostatnio został zwolniony trener Aston Villa Paul Lambert i zastąpił go nowy manager Tim Sherwood który ładnie poustawiał zespół i już w FA CUP jego pierwszym meczu było widać błysk  drużynie, nową jakość którą daje nowy trener. Natomiast stoke przegrało ostatnio ze słabym Blackburn 4-1 na wyjeździe w FA Cup co było sensacją, grając w podstawowym składzie nic im nie wychodzi i wydaje się że zespół Marka Hugeusa złapał zadyszkę. Aston Villa potrzebuje punktów szczególnie na swoim boisku stąd jestem praktycznie pewien zaciętej walki i woli zwycięstwa w tym zespole, z kim mają wygrywać jak nie u siebie na Villa Park ze Stoke? Jestem praktycznie pewien jednego z najlepszych meczów Aston Villa jaki rozegra przeciwko Stoke i po zaciętym boju wywalczy ważne 3 pkt w tym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie : Swansea - United
Typ: BTS - TAK
Kurs : 1.80
Buk : WilliamHill
Godz: 16:00

Analiza :

Na szybko, bo za chwilę ruszamy - pobieram w sumie ten kurs z pocałowaniem ręki naszego kochanego bukmachera, bo myślałem, że będzie coś w stylu 1.55-1.60 a tutaj 1.80 40 minut przed meczem? Wchodzę to! Swansea w lidze na swoim terenie strzeliła 17 bramek, United wyjazdowo 15 i stracił 14. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko jedna ekipa nie strzeliła im gola Cambridge United z 2 ligi angielskiej. Wyniki nie przemawiają za United, bo nawet Preston z 1 ligi angielskiej przez dłuższy czas walczyło z nimi jak równy z równym i nawet przez kilkanaście minut prowadzili 1-0. Swansea ostatnio też nie błyszczy - porażka z West Bromem na wyjeździe, remis z Sunderlandem na własnym stadionie.

 

29055525460800273472.jpg

 

Na boisku będzie RVP, ale nie będzie Falcao jeden i drugi zawodzą szczerze mówiąc, ale Rooney powinien ciągnąć grę mocno do przodu razem z pomocą Herrery. W Swansea Ki powinien coś upolować, bo ma parcie na bramki ten gościu. Powodzenia!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Everton – Leicester
Typ: 1

Kurs: 1.80
Godz: 15:05
Bukmacher: Bet365
Analiza:

 

Najsłabsza drużyna Premier League Leicester zawita dziś na Goodison Park by zmierzyć się z Evertonem. The Toffees ten sezon w lidze ma dosyć kiepski – odległe 12.miejsce i ma raptem 5 punktów przewagi nad strefą spadkową. Takie mecze jak dziś podopieczni Roberto Martineza powinni więc wygrywać jeśli nie chcą by ich sytuacja znacząco się pogorszyła.

Leicester jak już wspomniałem zamyka ligową tabelę z wyraźną już stratą do przedostatniego miejsca – 5 punktów. Ponadto ciężko znaleźć jakieś przesłanki ku temu by miało się coś zaraz poprawiać, bowiem w 4 ostatnich meczach drużyna Lisów nie zdobyła nawet punktów: porażki z Stoke 0:1 (d), Man.Utd. 1:3 (w), Crystal Palce 0:1 (d) i 1:2 z Arsenalem (w), ponadto przegrali również mecz pucharowy z Aston Villa 1:2 (w).

Jeśli chodzi o Everton to oni w czwartek pokazali, że wciąż potrafią grać – wygrali 4:1 z Young Boys Berno na wyjeździe i są niemal pewni awansu do kolejnej fazy Ligi Europy. Dziś zapewne liczą, że uda im się przełamać na własnym boisku i w końcu wygrać, bowiem od mecz 15 grudnia z QPR (3-1) nie mogą wygrać u siebie. Od tamtej pory przegrali ze Stoke i remisowali 4 razy m.in. z Man.City i Liverpoolem.

Jak już wspomniałem dziś jest idealna okazja by tą serię przełamać. Leicester bowiem to obok QPR to najsłabiej punktująca drużyna na wyjazdach. Lisy do tej pory 2 razy wygrali, raz zremisowali i aż 10 razy przegrywali.

Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym meczem w obu drużynach? Everton musi sobie radzić bez Garetha Barry'ego, Leona Osmana, Stevena Pienaara i Tony'ego Hibberta. Goście natomiast przyjadą na Goodison Park bez Kaspera Schmeichela.

W pierwszym meczu tych ekip padł remis 2:2, gol dający remis Leicester padł w samej końcówce. Wtedy była to spora niespodzianka i początek sporego kryzysu w ekipie Evertonu (który po części trwa), wtedy jednak również Leicester notował naprawdę dobry wynik i ich gra mogła się podobać – wygrali przecież z Manchesterem Utd., remis z Arsenalem czy dobrym mecz z Chelsea. Co ciekawe później przeszła seria 13 meczów w których zdobyli 2 punkty, w końcu się przełamali i znów zanotowali kilka pozytywnych wyników po czym znów nastała seria porażek (4 w lidze). Dziś typuję zwycięstwo Evertonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League

Spotkanie: Tottenham - West Ham
Typ: Tottenham powyżej 1.5 żk

Kurs: 1.80
Godz: 13:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Nie miałem pomysłu jakie dzisiaj spotkanie wybrać, więc postanowiłem, że wezmę mecz Tottenhamu, który jest po LE i dzisiaj na własnym terenie będzie podejmował West Ham, który jest lekko bez formy patrząc na ostatnie spotkania. Nie pobieram tutaj ani wygranej żadnej z drużyn, ani żadnego remisu - w bramki też nie poszedłem, ale wybieram tutaj na dzisiaj KARTKI. Co mnie przekonało do zagrania overu kartkowego? Jonathan Moss - on powinien być dzisiaj głównym bohaterem tego spotkania. Zawsze jak idę w over kartkowy to sędzia pozwala na dużo więcej, ale dzisiaj powinno być odwrotnie. Pan Moss w Premier League sędziował 19 spotkań - pokazał 68 żółtych kartek i 6 czerwonych. Przejdźmy teraz do ekipy Tottenhamu i zobaczmy jak oni kartkuję - 6 kartek z Liverpoolem(mecz był bardzo zacięty, więc też bardzo ostry - ja dzisiaj spodziewam się takiego samego), spotkanie z Arsenalem i trzy kartki, wygrany mecz z West Bromem i tylko 1 kartka i to w doliczonym czasie. Spodziewam się tutaj, że West Ham będzie grał z kontry, więc o kartki będzie jeszcze łatwiej - West Ham posiada szybkich napastników przodu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League

Spotkanie: FC Liverpool - Manchester City

Typ: Manchester City

Kurs: 2,33

Buk: Unibet

Data i godzina: 01.03.2015 13:00

 

W najciekawszym spotkaniu 27. kolejki Premier League FC Liverpool podejmie na Anfield Road Manchester City. The Reds po ostatnich dobrych występach, włączył się do walki o miejsca premiujące miejsce w przyszłorocznej Ligi Mistrzów. Obywatele po krótkim kryzysie, znowu zaczęli wygrywać mecze i dalej są w grze w walce o obronę tytułu. Podopieczni Rodgersa na pewno są zmęczeni po ciężkim, wyjazdowym meczu z Besiktasem, z którymi przegrali po seriach rzutów karnych i tym samym odpadli z Ligi Europejskiej. The Reds ogólnie wypadli słabo w tym meczu. Nie mają jednak zbyt dużo czasu na regenerację. Gospodarze do meczu przystąpią osłabieni brakiem Lucasa (M 14/0), Gerrarda (M 22/6), a pod znakiem zapytania stoi występ Hendersona (M 24/6), Jonhsona (D 11/1) oraz Sakho (M 14/0). Manchester co prawda przegrał ostatni mecz LM z Barceloną, ale pokazał się w tym meczu z dość dobrej strony. Pellegrini będzie mógł praktycznie skorzystać w tym meczu ze wszystkich swoich kluczowych graczy. Obywatele nie mogą sobie pozowlić na stratę punktów, aby nie stracić dystansu do liderującego zespołu z Londynu. Pełna kadra Manchesteru, zmęczenie oraz absencję Liverpoolu przemawiają za drużyną gości. Jesienią górą byli Obwatele, którzy dość pewnie wygrali 3:1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna / Anglia

Arsenal vs Everton 

Typ - Obie strzela

Kurs - 1.80

Bet365

01.03.2015 / 15:05

 

Zaczynamy zmagania marcowe.

Rozpoczniemy od Premier League.

Jutro zapowiada sie ciekawe spotkanie,ktore rozegrane zostanie na Emirates w Londynie.

Arsenal w lidze zajmuje wysokie 4 miejsce ale z pewnoscia do konca beda walczyc o 3 miejsce,do ktorego traca tylko 2 punkty i maja mecz rozegrany mniej,czyli jesli jutro wygraja wskocza na podium.

Wyzej od nich jest Manchester United,ktory dzisiaj wygral u siebie z Sunderlandem 2:0.

Ogolnie rywalizacja o pierwsza "4" zapowiada sie imponujaco,roznica punktow miedzy 3 a 7 zespolem wynosi 6 punktow.

Tak naprawde kanonierzy maja jeszcze szanse na 2 miejsce,ale w tym sezonie chyba jednak dwa pierwsze miejsca zajma Chelsea i Manchester City,tylko nie wiadomo w jakiej kolejnosci,ogolnie wiecej szans na mistrzostwo daje sie ekipie Mourinho,sa na dobrej drodze a jak skoncza zobaczymy.

Kanonierzy ostatnio rywalizowali na 3 frontach - w lidze,w pucharze krajowym oraz w LM.

Jezeli chodzi o lige to przegrali derby z Tottenhamem 1:2,pozniej wygrali skromnie z Leicesterem 2:1 u siebie i na wyjezdzie z Crystal Palace rowniez w stosunku 2:1.

W meczu pucharowym zrobili to,co mieli zrobic a wiec wygrali u siebie z Middlesbrough 2:0.

Ostatni mecz to spotkanie 1/8 finalu LM i starcie z Monaco,przed meczem faworyta wsazywano oczywiscie na Arsenal,jednak jak to sie skonczylo wszyscy widzieli,porazka 1:3 daje minimalne szanse na awans.

 

Everton z kolei ostatnio jest ciezki do rozgryzienia.

Tak samo jak Arsenal,oprocz rozgrywek ligowych grali w europejskich pucharach z Young Boys i bez wiekszych problemow awansowali do nastepnej rundy wygrywajac w dwumeczu 7:2.

Byla to oczywiscie LE.

Everton awansowal ale stracil gola w obu meczach.

Miedzy czasie podejmowali u siebie Leicester i prowadzili 1:0 aby w 7 minut stracic dwa gole i zaprzepascic swoje prowadzenie.

W 88 minucie gola samobojczego strzelil Upson i ostatecznie skonczylo sie na 2:2.

 

W obu druzynach sa braki kadrowe,ale zarowno Arsenal jak i Everton beda miec do dyspozycji takich pilkarzy jak Welbeck,Alexis,Walcott,Giroud,Oxlade-Chamberlain,Cazorla,Ozil,Lukaku czy Mirallas.

Obie ekipy maja potencjal w ofensywie,defensywy natomiast do najszczelniejszych nie naleza,pokazuja to ostatnie mecze.

Arsenal na Emirates zdobyl juz 28 goli i jest to najlepszy wynik w lidze,tyle samo ma tez Manchester United.

Everton z kolei w 13 meczach strzelil 14 bramek,nie jest to jakis wielki szal ale np.Arsenal grajac u siebie zachowal czyste konto w meczach z Burnley,Southamptonem,Stoke i Aston Villa.

Licze na bramki z obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: Manchester City zdobędzie bramkę w obydwu połowach? TAK
Kurs: 3,20
Godz: 01.03.2015 13:00
Bukmacher: Marathonbet
Analiza: Bez wątpienia jest to najciekawszy mecz tej kolejki. Trudno tutaj wskazać zdecydowanego faworyta, jednak zanosi się na to, że oba zespoły trochę sobie postrzelają. Początkowo większe szanse dawałem nawet Liverpoolowi, jednak wgłębiając się w ten mecz bardziej, to jednak City ma tu większe szanse. Liverpool sporo punktów nadrobił, mocno awansowali, jednak patrząc na to jak rozgrywają mecz z najlepszymi drużynami, to źle to wygląda. The Reds mają problem z czołówką, a do tej czołówki Manchester City się zalicza. Na Manchesterze było 3:1 dla MC oraz strzelone bramki w obydwu połowach. Dwa gole strzelił wtedy Jovetic i jednego dołożył też Aguero. Liverpool przegrał też mecze z Chelsea oraz z Manchesterem United, tracąc bramki w obydwu połowach w obu tych meczach. Z Arsenalem zremisowali 2:2 również tracąc w obu połowach. Z tego jasno wynika, że słabo sobie Liverpool radzi z czołówką i dużo bramek tracą w takich meczach. Teraz czeka ich kolejny pojedynek z absolutną czołówką i znowu mogą być problemy. Wynik według mnie będzie mniej więcej 2:2 lub 3:2 dla Manchesteru City.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Anglia

Spotkanie Aston Villa-West Brom

Typ:1 x

Kurs 1.45

buk Bet 365

Godz: 20:45

Analiza: Już we wtorek powraca Premier Lague, na pierwszu rzut idzie spotkanie Aston Villi z West Bromwich Albion. Jest to spotkanie , które na pewno jest nizwykle ważne dla zespołu gospodarzy , którzy ostatnio nie potrafią złapać wiatru w żagle, Aston Villa z poprzednich 7 spotkań ligowych nie zdołała ugrać nawet 1 punktu, przegrała wszystko i w taki sposbów znalazła się w strefie spadkowej. Ostatnie punkty zdobyte przez gospodarzy to mecz na swoim stadionie z Crystal Palace i bezbramkowy remis ,ale było to 15,01.2015 czyli już grubo ponad miesiac temu. Goście natomiast od 5 kolejnych spotkań są zespołem niepokonanym , w poprzedniej kolejce ograli nawet dużo wyżej notowane Southampton na swoim stadionie, dlaczego więc postanowiłem zagrać tutaj na drużynę gospodarzy? stwierdziłem po wczorajszym spotkaniu wyjazdowym do Newcastle że ta ekipa ma potenciał , stwarzała sobie sytuację podbramkowe,ale nie potrafiła ich wykorzystać, west bromwich natomiast w swoich poprzednich  spotkaniach miał bardzo dużo szczęscia tak we wczorajszym spotkaniu z Southampton jak i spotkaniu z Sunderlandem oraz swansea gdzie zawsze był drużyną dużo słabszą a zdołał ugrać jakieś punkty, teraz liczę na odwrócenie sytuacji, poza tym historia pokazuję że ten stadion gościom po prostu nie leży, przyjeżdzali tutaj 8-krotnie, wygrali tylko 1 raz, zanotowali również 3 remisy i 4 porażki, uważam że jutro to gospodarze na przełamanie zdołają ugrać komplet punktów i będą o tę jedną bramkę lepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina:Piłka nożna Anglia

Spotkanie Man City-Leicester

Typ: City -1.5

Kurs 1.75

buk Bet 365

Godz: 20:45

Analiza: Witam, środa i znów zająłem się typowanie Premier League w tej kolejce ciekawie zapowiada się spotkanie Manchsteru City z ostatnim zespolem Angielskiej Premier Lague, czyli beniaminka z Leicester. Gospodarze dalej walczą o tytuł mistrza kraju w tym momence traca do prowadzącej Chelsey 5 punktów. Jeżeli na poważnie w tym sezonie myślą o obronie mistrzowskiego tytułu to po prostu w takich spotkaniach jak to muszą wygrywać, tym bardziej ze ich przeciwnik nie jest zespołem za bardzo wymgajacym, do tej pory zdobył zaledwie 18 punktów we wszystkich spotkaniach Premier Lague. Zespołowi popularnych "Obywateli" zostały już tylko strarcia na ligowym podwórku bo chyba raczej małe szanse że przy tak niekorzystnym rezultacie w lidze mistrzów z Barceloną zdołają odwrócic losy tej rywalizcji, mówię o tym żeby podkreślić jak to spotkanie jest ważne dla gospodarzy, którzy w tym sezonie już niejednokrotnie miewali wpadki z dużo słabszymi od siebie zespołami, na pewno poprzednie ligowe spotkanie na tym stadionie napawa optymizem, wygrana z zespołem newcastle 5:0 u siebie wcześniej wysokie zwycięstwo ze Stoke może poprawić morale zespołu, który staję przed szansą nadrobienia punktów do zespołu prowadzonego przez Jose Mourinho. Goscie  w meczach wyjazdowych do tej pory zdobyli tylko 8 punktów, Manchster City na swoim stadionie 27 , tak wiec widać jakie są różnice. Myślę ze tutaj gospodarze zdołają wygrać przynajmniej róznicą dwóch bramek, w poprzednim spotkaniu rozegranym w ramach pucharu Anglii w 2011 roku padł wynik 4:2 dla Citizens, myślę że tylu bramek tutaj nie uświadczymy,ale 2:0 jest jak najbardziej wynikiem realnym do osiągniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: over 2.5 goals
Kurs: 1.76
Godz: 01.03.2015 13:00
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie, które wybieram na dzisiaj to spotkanie z Premier League - Liverpool vs Manchester City na Anfield Road, długo zastanawiałem się, czy warto iść tam w stronę bramek, ale uważam, że rozgoryczenie jakie panuje w obu ekipach powinno pomóc pokryć over bez problemu. Liverpool i Manchester City zagrali w tygodniu słabe mecze pucharowe, City przegrało na własnym stadionie 2-1, a Liverpool odpadł z Bestikasem po konkursie jedenastek. City na pewno skupi się teraz na lidze, ponieważ strzelenie dwóch goli i awansowanie na Camp Nou to będzie ciężki orzech do zgryzienia i wręcz niemożliwa sytuacja, w poprzedniej kolejce rozbili Newcastle, aż 5:0 i gwiazdą tamtego spotkania był Silva. Do ekipy The Reds wracają dzisiaj Sakho, Gerrard, Johnson oraz Henderson, więc trener nie musi się martwić i również wystawia optymalny skład i walczy o jak największe miejsce w lidze. Obie ekipy mają przecież z przodu świetny zawodników, którzy z niczego potrafią coś stworzyć: Aguero, Sturridge, Mario, Nasri, Silva, Sterling. Według mnie trzy bramki na Anfield powinniśmy zobaczyć bez problemu. Liverpool traci już tylko trzy punkty do strefy pucharowej LM, więc będą dzisiaj gryźli trawę jak nigdy, a co za tym idzie City będzie miało okazje do kontr, zapowiada się szybki mecz, zresztą jak zwykle pomiędzy tymi drużynami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Manchester City
Typ: Manchester City over 6 RR 
Kurs: 2.6
Godz: 01.03.2015 13:00
Bukmacher: williamhill

 

Jedno z ciekawszych meczy dzisiejszego dnia. Każdy zna formę City i Liverpoolu, każdy wie o co grają oba zespoły. Ja tutaj skupiam się na RR i dla mnie perełka bukmacherzy wystawili tak wysoki kurs gdyż H2H  między sobą w RR wygląda tak że często nawet co mnie zaskakuję był remis w RR a linia często nie pokonywała przez oba zespoły 6RR ,ale w tym sezonie Liverpool pokazał się już wiele razy z tej gorszej strony np ostatni wyjazd na Turcji gdzie przegrali i odpadli z ligi europy w RR również przegrali z Besiktasem 6:2. Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkanie wiadomo że na własnym terenie Liverpoolu nie wolno lekceważyć co pewnie  Pellegrini wie, Jednak patrząc po grze ofensywnej CIty i średnią RR które robią 9.3 no nie wieże że nie pokryją tego overku. City ostatnio Barcelonie zrobiła 8RR. Jeżeli jeszcze chodzi o terminarz to jest on również korzystny dla obu bo przypomnę w środku tygodnia jest kolejna kolejka a oboje grają z outsiderami więc dzisiaj możemy zobaczyć dużo otwartej gry dla tego  że dzisiejszy wynik czyli pkt będą bardzo ważne gdyż mogą oddalić jeden zespół od  zdobycia mistrza oraz drugiego od gry w pucharach europejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: ANGLIA: Premier League - Kolejka 27

Spotkanie: Liverpool      -              Manchester City

01.03.2015 13:00

Typ:  under 3.5

Kurs: 1.49

Bukmacher:  Oddsring

Analiza: Dzisiaj o godzinie  13.00 odbędzie się spotkanie w angielskiej premier league pomiędzy zespołami Liverpoolu i Manchesteru City. Jest to bez wątpienia najciekawsze spotkanie tej kolejki. Liverpool plasuje się na 6 miejscu z dorobkiem 45 punktów, natomiast City zajmuje 2 miejsce i zgromadzili oni na swoim koncie 55 oczek. Moim zdaniem mecz ten będzie bardzo wyrównany, i oby dwa zespoły wyjdą bardzo zdeterminowane aby sięgnąć tutaj po komplet trzech punktów. Dla Liverpoolu który wciąż celuje w top 4 jest to kluczowy mecz. W czwartek po 120 minutach odpadli z Ligi Europejskiej i jedynie ten fakt mnie martwi, że mogą być oni zmęczeni po ciężkim boju i powrotnej podróży. W City natomiast zagra wypoczęty Yaya Toure, w który w Lidze Mistrzów przeciwko Barcelonie pazuwoał. Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie będzie bardzo wyrównane i emocjonujące. Wydaje się że oby dwie ekipy będą chciały spokojnie rozpocząć spotkanie i przede wszystkim nie stracić gola. Ostatnie 2 spotkania pomiędzy tymi zespołami kończyły się jednym zwycięstwem Liverpoolu i jednym City. Mój typ na dziś to remis 1:1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Arsenal - Everton
Typ: ilość RR u 10
Kurs: 2.62
Godz: 01.03.2015 15:05

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Goście są ekipą, która wykonuje bardzo mało jak na wyspiarski styl rzutów rożnych. Zwłaszcza jeśli chodzi o mecze z zespołami z czołówki i w dodatku na wyjeździe. Ostatnio everton jest w kiepskiej formie (nie licząc europejskich rozgrywek). Arsenal również nie gra imponująco. Wygrywają, ale nieprzekonująco. Mimo tego sądzę, że gospodarze będą spokojnie próbować zdominować spotkanie, które nie powinno obfitować w gole. Everton ostatnio mało strzela. Obie ekipy nie wykonują sporej ilości kornerów, a wręcz mało. W statystykach wygląda to tak: W ostatnich kolejnych 5 meczach arsenalu padało 11 rogów, a w tym 1 dla arsenalu, 12 (6), 13 (3), 14 (7), 19 (3). Everton - 11 (4), 12 (2), 9 (3), 7 (1), 9 (8). Jeśli arsenalowi uda się szybko strzelić wówczas powinni już kontrolować spotkanie i nie powinno być dużej ilości rogów. Przy słabej formie evertonu i możliwości wskoczenia na 3 miejsce uważam, że jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Hull - Sunderland
Typ: Hull DNB
Kurs: 1.50
Godz: 03.03.2015 20:45

Bukmacher: Bet365

Analiza:

Kolejka Premier League w tygodniu, to co tygrysy lubią najbardziej, ponieważ jak nie ma LM to rozpieszcza nas najlepsza liga świata - wybieram spotkanie pomiędzy Hull, a Sunderlandem. Obie ekipy blisko strefy spadkowej i dzisiejszy mecz będzie na pewno zacięty, faworytem w moim odczuciu jest Hull, ale nie pobieram opcji czystej wygranej, ponieważ mamy wtorek i nigdy nie wiadomo, czy nie skończy się jakimś remisem. Hull na ostatnie pięć spotkań na własnym terenie zagrało bardzo dobrze - trzy wygrane QPR, Aston Villa, Everton. W weekend przegrali wyjazdowe spotkanie ze Stoke. Sunderland na wyjeździe spisuje się w kratkę, w weekend mieli wyjazdowe spotkanie z United i zagrali bardzo dobre spotkanie, aż dostali czerwoną kartkę i stracili gola z karnego. W ekipie Sunderlandu nie zobaczymy dzisiaj obrońcy Browna i Adama Johnsona, który został zatrzymany przez policję i jest oskarżony za seks z nieletnią. Hull na swoim stadionie powinno wygrać to spotkanie bez problemu, ale podpieram się opcja DNB. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Newcastle - Manchester United
Typ:  2
Kurs: 1.91
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

O godzinie 20:45 w 28 kolejce Premier League zmierzą się ze sobą drużyny Newcastle oraz Manchester United. Gospodarze zajmują 11 pozycję z dorobkiem 35 punktów oraz bilansem bramkowym 32:42. U siebie grali 13 razy i 6 razy wygrali, 4 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 19 bramek i tracąc 17. Goście znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 50 punktów oraz bilansem bramkowym 46:26. Na wyjeździe grali 13 razy i 3 razy wygrali,  7 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 16 bramek i tracąc 16. W ostatniej kolejce Newcastle wygrało u siebie z Aston Villa 1:0 a Manchester United pokonał u siebie Sunderland 2:0. Ostatnie 5 bezpośrednich spotkań to dominacja zespołu z Manchesteru, wygrywali odpowiednio: 3:0, 4:3, 4:0 oraz 3:1, zdarzyła się tylko 1 porażka - w grudniu 2013 roku Newcastle wygrało 1:0. Ostatnie wyniki także przekonują mnie do zagrania dziś w stronę gości, którzy będą chcieli zdobyć w tym spotkaniu 3 punkty i przybliżyć się do liderującej Chelsea, do której tracą obecnie 10 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 28

Spotkanie: West Ham   -              Chelsea

04.03.2015 20:45

Typ: 2

Kurs:  1.62

Bukmacher:  Bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w angielskiej premier league pomiędzy drużynami West Hamu United i Chelsea Londyn.Ekipa gospodarzy z dorobkiem 39  punktów plasuje się na 9 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 60  punktów zajmują  pozycje lidera. West Ham  w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował 3 remisy i 2 porażki. Jest to dość kiepski wynik, jednak w takim meczu jak z Chelsea ciężko będzie go poprawć . Zawodnicy Mourinho natomiast zdołali uzyskać  3 zwycięstwa i dwa remisy. Po zwycięstwie w Capital One Cup i porażce głównego rywala w walce o tytuł Londyńczycy wyjda bardzo zdeterminowani do dzisiejszego spotkania.W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami  22 razy wygrywali dzisiejsi goście, 6 razy padł remis i 10 zwycięstw zanotował West Ham , W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek. Dla Chelsea najważniejsze jest tutaj zdobycie 3 punktów, dlatego jęsli będą prowadzić to za wszelką cenę będą dążyć do zachowania czystego konta i wygrania jak najmniejszym nakładem sił. Mój typ to 0:2 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 27

Spotkanie: QPR                -              Tottenham

07.03.2015 16:00

Typ:  2

Kurs:  1.83

Bukmacher:  bet 365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 16 odbędzie się spotkanie w angielskiej premier league pomiędzy drużynami QPR i Tottenhamu.Ekipa gospodarzy z dorobkiem 22  punktów plasuje się na  18 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem  47 punktów zajmują 7 pozycje.Eipa gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała aż 4 porażki i zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo . Zawodnicy Tottenhamu natomiast zdołali uzyskać 10 punktów, przegyrwając jeden raz i to z Liverpoolem na wyjeździe. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą były koguty, które odniosły 5 zwycięstw przy 3 remisach i 3 zwycięstwach QPR. Z racji iż jest to spotkanie derbowe wszystko może się zdarzyć, jednak sytuacja wśród gospodarzy nie jest za ciekawa, z kontuzjami zmagają się czołowi zawodnicy w tym najlepszy strzelec. W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie mało bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na ostrożne ataki i może to spowodować że będziemy mieli mało strzałów na bramkę, a co za tym idzie – mało goli.. Mój typ to 0:2 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Sunderland – Aston Villa

Typ: over 2.5

Kurs: 2.31

Buk: bet-at-home

Godz. 16:00

Analiza:

Mecz o sześć punktów tak nazywamy najczęściej spotkania pomiędzy ekipami które walczą ze sobą o ligowy byt, takie starcie będzie miało miejsce w ramach 29-ej kolejki angielskiej Premier League – na  Stadium of Light gdzie swoje mecze rozgrywa ekipa Sunderland przyjeżdża Aston Villa.  Dla mnie po raz kolejny kurs na bramki w takim starciu to jakieś nieporozumienie, zacznijmy  jednak od początku.

Gospodarze z dorobkiem  26 punktów plasują się na szesnastym miejscu mając cztery punkty przewagi nad znajdującymi się w strefie spadkowej QPR oraz Burnley (obie grają bardzo trudne mecze). Jest to oczywiście jakaś przewaga którą będzie można powiększyć.  Problemem jest jednak forma zespołu a raczej zbyt zachowawcze granie o ile w starciu z Manu można zrozumieć cofnięcie się całą jedenastką tak w starciach z Hull, West Brom oraz QPR dało im raptem dwa oczka tym bardziej że dwa razy grali u siebie.  Myślę że przyjdzie zmiana nastawienia bo grają u siebie, rywal po raz kolejny z dolnych rejonów do tego mający problemy ze skuteczność oraz zestawieniem linii defensywny ale o tym za chwilę.  Pokazali już w tym sezonie również w takich starciach gdzie na bramki teoretycznie nie można było liczyć (kursy równie wysokie) że bardziej odważna gra popłaca) wygrali 3:1 z Crystal Palace oraz Stoke. Mają naprawdę fajny duet napastników Defoe oraz Fletcher czy kreatywnych graczy  w drugiej linii Adam Johnson czy Alvarez. Problemy w defensywie wynikają z braku świeżości doświadczeni defensorzy jak O’Shea czy Brown to już nie ta półka co kiedyś coraz mniej zwrotni i popełniający coraz więcej błędów z tym związanych.

Aston Villa i ich tragiczna gra w ofensywie doprowadziła zespół w dolne rejony na pierwsze bezpieczne miejsce z jednym punktem mniej od dzisiejszego rywala.  Na szczęście wreszcie podziękowano Lambertowi za prowadzenie zespołu obu nie za późno. Utrzymanie zespołu i obudzenie go w ofensywie powierzono Sherwoodowi który przed rokiem zbierał doświadczenie w Tottenhamie.  Efekt tego jest taki że pod jego wodzą zespół wygrał już trzy spotkania przy dwóch porażkach to co jednak ważniejsze strzelił prawie tyle bramek co przez cały okres pracy w tym sezonie jego poprzednika.  Widać po ich grze że odzyskali pewność w ofensywie a jest w kim wybierać Benteke, G. Agbonlahor, S. Sinclair,  A. Weimann to naprawdę znani gracze. Ofensywy Tim tym bardziej będzie potrzebował ze względu na duże problemy ze zestawieniem defensywy nie ujrzymy takich twarzy w defensywie jak lidera tej formacji Vlaara 13/0, Huttona 24/1, Bakera 8/0 oraz A. Cissokho.

Dla mnie nie będzie to po prostu zamknięty pojedynek, gospodarze po ostatnich występach nie mają wyjścia muszą zagrać odważnie a jak wspomniałem potrafią być przy takiej grze naprawdę skuteczni a do takiej skusi ich jeszcze na pewno fakt związany z problemami defensywnymi gości.  Goście widać że pod wodza nowego trenera odzyskują świeżość w ofensywie a Tim to na pewno trener który nie pozwoli sobie w tak ważnym starciu na to by jego zespół tylko bronił tym bardziej że ma odpowiednich graczy i jakość by strzelać bramki potrzebowali tylko takiej osoby która ich obudzi i chyba udaje się to powoli realizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Southampton
Typ:1
Kurs 1,62
Buk Bet 365
Godz: 14:30
Analiza: Jutro bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Premier League w którym lider , Londyńska Chelsea na Stamford Bridge podejmowała bedzie drużynę Southampton, w tej kolejce uważam że gospodarze mają większe szanse na zdobycie na swoim stadionie kompletu punktów. Swięci w poprzednich spotkaniach nie grali źle a i tak zaliczyli wpadkę w spotkaniu wyjazdowym do West Bromu, w tej kolejce myślę że też nie dawałbym im większych szans na korzystny rezultat na tym trudnym terenie . Bilans drużyny z Londynu na ich stadionie jest imponujący 13 rozegranych spotkań 11 wygranych oraz tylko 2 remisy,wziąść pod uwagę jak silna jest Angielska liga jest to jeden z najlepszych rezultatów w całej Europie. Święci w meczach wyjazdowych doznali aż 5 porażek, a i tak zajmuję wysoką lokatę , gospodarze natomiast mogą po tym spotkaniu odskoczyć znów na 8 punktów drugiemu w tabeli Manchesterowi City, który dziś poległ niespodziewanie na stadionie w Burnley. Gosciom na stadionie Chelsey nie szło od zawsze, 9 meczów ogółem 54 wygranych The Blues, 3 remisy oraz tylko 1 zwycięstwo zespołu Southampton. tutaj faworytem są gospodarze i myślę że najlepszym powetowaniem sobie odpadniecie z Ligi Mistrzów bedzie zwycięstwo i powiększenie przewagi nad Manchesterem City.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 29

Spotkanie: Manchester Utd       -              Tottenham

15.03.2015 17:00

Typ: handicap -1.5 Typ: Manchester United

Kurs:  3.35

Bukmacher:  bet365

Analiza: Dzisiaj o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie w angielskiej premier league pomiędzy drużynami Manchesteru United i Tottenhamu.Gospdoarze  z dorobkiem 53 punktów plasuje się na  4 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 50  punktów zajmują  6 pozycje.Eipa gospdoarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa, remis i porażkę. Zawodnicy kogutów natomiast zdołali uzyskać taki sam bilans. W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci pierwsi. Wygrali 32 razy przy 10 remisach i 5 zwyciestwach Tottenhamu, W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Jest to bezpośredni pojedynek o miejsce premiujące występy w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, dlatego uważam że oba zespoły dołożą wszelich starań aby sięgnąć dziś po komplet punktów.  Mój typ to2:0 po pasjonującym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Swansea – Liverpool

Typ: over 2.5

Kurs: 2.07

Buk: Pinnacle

Godz. 21:00

Analiza:

W kończącym 29-tą serię gier na boiskach angielskiej Premier League spotkaniu ekipa Swansea przed własną publicznością będzie podejmować Liverpool.

Gospodarze znowu rozgrywają bardzo solidny sezon, ani przez moment nikt ich nie brał pod uwagę w kontekście walki w dolnych rejonach tabeli ale także nikt nie wierzył by ten zespół było stać na walkę o puchary, po prostu jest to solidna ekipa która tam gdzie trzeba zdobywa regularnie punkty potrafiąc też sprawiając przy okazji kilka niespodzianek.  Jest to zespół którego gra może się podobać dużo szybkie kombinacyjne gry. Przed własną publicznością bardzo równa gra bez większych serii zwycięstw lub porażek. Solidność w każdej formacji z dodatkowo dużym potencjałem ofensywnym tak można określić zespół Monka.

Nikt już od 2015 roku nie ma złudzeń że wrócił Liverpool który rok temu był bliski zdobycia mistrzostwa. Kto wie gdyby nie początek sezonu to oni by byli głównymi rywalem Chelsea w walce o tytuł. W Premier League nie przegrali w 2015 roku obraz trochę psuje porażka i odpadnięcie z Ligi Europejskiej ale to dla nich nie był priorytet, którym jest zajęcie miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów.  Zamykają kolejkę tak więc wiedza jak to w tabeli wygląda i co trzeb zrobić. Każdy aspekt gry zespołu funkcjonuje na wysokim poziome to że się w końcu obudzą w ofensywie to tak naprawdę było pewnym z tymi ludźmi w przodzie, ale na pewno ta postawa w defensywie też jest jakimś zaskoczeniem bo naprawdę tych błędów jest coraz mniej ale to nie znaczy że ich nie brakuje.  Od pięciu spotkań wyjazdowych nie stracili bramki co z całym szacunkiem dla Liverpoolu to zbyt długa seria a jak stracą tą bramkę to wiadomo że będzie trzeba zaatakować.

Gospodarze grają tak naprawdę już na dużym luzie nic złego im się już nie przydarzy a brak presji potrafi mobilizować do jeszcze lepszej gry a na pewno przed takim starciem tego czynnika nie zabraknie.  Jest to zespół jak wspomniałem który u siebie z kreowaniem sytuacji nie ma problemu a co najważniejsze nie boi się grać bardzo ofensywnie z najlepszymi dwa razy dało im to zwycięstwo nad Arsenalem oraz Manu, ale taki styl odbija się także na postawie defensywy czego dowodem jest wygrana Chelsea tutaj w rozmiarach 0:5. Liverpool idzie tylko w górę i znowu możemy oglądać zespół z ogromną kreatywnością i jakością w ofensywie, znają wyniki głównych rywali w walce o miejsce w pierwszej czwórce i doskonale zdaja sobie sprawę jakie to spotkanie ma znaczenie bo już w następnej kolejce starcie z Manu. Prezentują zdecydowanie formę która pozwali im to wygrać bardzo pewnie a poprzednie bezpośrednie starcia tych ekip zdecydowanie pokazują że na wymianę ciosów można będzie liczyć dzisiejszego wieczoru – w pierwszym spotkaniu na Anfield Liverpool był górą wygrywając 4:1 wówczas nie było to zespół tak mocny jak obecnie, przed rokiem remis na tym stadionie 2:2 oraz wygrana podopiecznych Rodgersa 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League


Spotkanie: Swansea – Liverpool


Typ: 1X


Kurs: 1.90


Buk: Unibet


Godz. 21:00


Analiza:


 


Na Liberty Staduim dojdzie dzisiaj do pojedynku pomiędzy Swansea a Liverpoolem gdzie Ci pierwsi grają o prestiż i zagwarantowanie sobie spokojnego miejsca w top10 bo na więcej zespół łabędzi nie będzie stać. Natomiast zespół z Liverpoolu po sobotnich wygranych Arsenalu i Manchesteru United będzie chciał nie stracić zbytnio do czołówki i doskoczyć na dwa punkty do Manchesteru United przed klasykiem jaki będzie już w tym tygodniu, ponieważ zmierzy się u siebie z Manchesterem United i będzie to mecz jak to wszyscy mówią o 6 punktów, największe derby Anglii zawsze wywołują sporo emocji a teraz mecz będzie wywoływał jeszcze większe emocje z powodu miejsc w tabeli. Według mnie Liberty Stadium jest miejscem gdzie gra się bardzo ciężko i łukasz Fabiański stanie na wysokości zadania i zagra dobry ten a to da sygnał Nawałce że może być numerem jeden w naszej reprezentacji. Ostatnie 3 wyniki Liverpoolu w Swansea z ostatnich 3 lat to dwa remisy i jedna wygrana gospodarzy i myślę że w tym meczu wygra Swansea lub będzie remis.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Spotkanie: Swansea City – Liverpool FC
Typ: 2
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
Godz. 21:00
Analiza:

W ostatnim meczu 29.kolejki angielskiej Premier League na Liberty Stadium zmierzą się Swansea z Liverpoolem. Goście wciąż liczą, że po nieudanym początku sezonu mimo wszystko uda im się znaleźć na koniec obecnych rozgrywek w pierwszej "czwórce" i ponownie zagrać w Lidze Mistrzów. Patrząc na ich obecną formę, kibice The Reds mają prawo mieć taką nadzieje, ale dziś piłkarze Brendana Rodgersa muszą zdobyć komplet punktów, by nie tracić dystansu do Arsenalu i Manchesteru Utd., które w tej kolejce wygrały.
Swansea natomiast to drużyna, która już na tym etapie rozgrywek może być pewna, że utrzymanie ma zagwarantowane (40 pkt) ale również wydaje się, że ciężko liczyć na to, że odrobią stratę 10 pkt i więcej do miejsc dających prawo gry w europejskich pucharach. Oczywiście mogę liczyć, że przy korzystnych okolicznościach - w finale FA Cup zagra Liverpool z Arsenalem i wtedy nawet 8.miejsce w tabeli da prawo gry w Lidze Europy ale na takie wyliczenia jest jeszcze stanowczo za wcześnie.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to osobiście stawiam tutaj na zwycięstwo Liverpoolu. The Reds ostatnio bardzo dobrze radzili sobie nie tylko u siebie ale również w meczach wyjazdowych - w 5 ostatnich kolejkach zdobyli 13 pkt. Nie wygrali jedynie meczu derbowego z Evertonem, potrafili natomiast pokonać m.in. Southampton. Co ciekaw we wspomnianych 5 meczach Liverpool nie stracił nawet bramki i dziś na pewno podopieczni Brendana Rodgersa postarają się potrzymać tą passę i tym samym zbliżyć się punktowo do swoich największych rywali, ale również Manchesteru City, który w tej kolejce przegrał i w przypadku wygrania, The Reds mieliby już tylko 4 oczka mniej od wicelidera rozgrywek.
Jeśli chodzi o bezpośrednie mecze, obie ekipy grały w tym sezonie dwukrotnie ze sobą, najpierw w Pucharze Ligi The Reds wygrało 2:1, a następnie w meczu ligowym 4:1. Oba te spotkanie były jednak rozgrywane na Anfield, w delegacji Liverpool jeszcze nie wygrał ze Swansea, a dwa ostatnie mecze kończyły się podziałem punktów.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową goście zagrają dziś bez Jose Enrique, Brada Jonesa, Lucasa Leivy, Jona Flanagana i Jordona Ibe, niepewny występu jest również Steven Gerrard. W drużynie gospodarzy nie zagra Kyle Bartley i najprawdopodobniej  Bafetimbi Gomis.
Podsumowując uważam, że w tym meczu to Liverpool okaże się lepszy, w ostatnim czasie drużyna The Reds prezentuje się naprawdę solidnie. Owszem zdarzają im się wpadki jak choćby w LE z Besiktasem czy ostatnio w FA Cup z Blackburn Rovers ale akurat w lidze widać, że priorytetem jest ponowne zagranie w Lidze Mistrzów. Aby tak się stało nie mogą sobie pozwolić na to by dziś nie wygrać i tym samym przewaga po weekendowych spotkaniach Arsenalu i Manchesteru Utd. się utrzymała. Moja propozycja w tym spotkaniu to zwycięstwo Liverpoolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League

Spotkanie: Liverpool – Manchester United

Typ: over 2.5

Kurs: 2.00

Buk: Pinnacle

Godz. 14:30

Analiza:

Dzień wielkich szlagierów tak będzie wyglądała piłkarska Niedziela, wszystko rozpocznie się w Anglii gdzie na Anfield Liverpool będzie podejmowała Manchester United. Nie będzie to starcie o mistrzostwo ale nie oznacza to brak emocji bo obie ekipy przecież rywalizują o to by zagrać w przyszłorocznej Lidze Mistrzów.  Po bardzo słabym początku sezonu w wykonaniu gospodarzy gdzie w pewnym momencie mówiono nawet o zwolnieniu Rodgersa i nikt nie widział szans na to by włączyć się do walki o pierwszą czwórkę, zachowano spokój który okazała się kluczowy. Rok 2015 w tej chwili w Anglii należy do Liverpoolu który wygrywa mecz za meczem co prawda odpadli z Ligi Europejskiej ale dla nich priorytetem i tak była liga.  Odrobili już niemal wszystkie straty do czwórki ciągle tracą dwa oczka do dzisiejszego rywala oraz sześć od Arsenalu który wczoraj wygrał. Sprawa wydaje się być prosta podopiecznych czekają dwa najważniejsze mecze sezonu dzisiejszy oraz ten po meczach reprezentacji z Arsenalem.  Jeśli dziś wygrają przeskakują Manu , jeśli przegrają to strata do obu ekip będzie wynosiła już sześć oczek a to naprawdę sporo na tym etapie, remis to też nie najgorszy wynik ale wszyscy dobrze zdają sobie sprawę trzeba to wygrać. Oczywiście szanse na to są ogromne przy takiej formie zespołu który odzyskał pewność w każdej formacji i wrócił Liverpoolu który przed rokiem walczył o końcowy sukces.  Manchester od początku miał jasny cele powrót do Ligi Mistrzów a w przyszłym roku walka na wszystkich frontach o tytuły.  Na pewno widać poprawę w grze Manu w tym sezonie był nawet okres w którym wydawało się że mogą włączyć się do walki o mistrzostwo ale brak stabilizacji formy to największy problem ekipy.  Jeśli chodzi o grę przed własną publicznością to Van Gaal już stworzył zespół którego każdy się boi  zresztą legitymują się najlepszym bilansem punktowym jak na razie. Mnóstwo do poprawy jest w delegacji gdzie wygrali zaledwie cztery spotkania – są zarówno mniej pewni w ofensywie a tym bardziej w defensywie.   Doskonale zdają sobie sprawę z wagi tego spotkania, remis nie będzie dla nich złym wynikiem ale z takim podejściem mogą zostać skarceni. Mimo wszystko na pewno oddadzą przez jakiś czas inicjatywę gospodarzą ale będzie szansa na kontrę to jestem przekonany że będą odważnie wychodzi z szybką akcją a nie zwalniać grę.  Szykuje nam się wielki mecz i raczej trzeba szukać tutaj bramek co prawda Liverpool w znaczący sposób poprawił się w defensywie jak i ofensywie ale akurat w przodach to po prostu oni zawsze mieli potencjał który wykorzystują. Wracając jednak do postawy defensywy to tracili w każdym starciu z czołówką bramkę a Manu naprawdę solidnie gra w ataku a już na pewno jeśli zagrają na takim poziomie jak z Tottenhamem to o to że coś tutaj strzelą się nie boją. Gospodarze natomiast jak zwykle u siebie od pewnego czasu nie mają żadnych problemów z konstruowaniem akcji ofensywnych i problemu w tym starciu też nie będzie to wiadomo co jest najsłabszą bronią Manu.  Dla mnie bramka którejkolwiek z ekip może naprawdę zrobić z tego wymianę ciosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
Typ: Remis
Kurs: 3.20
Godzina: 14:30
Bukmacher: Expekt
Analiza:

O godzinie 14:30 w 30 kolejce Premier League zmierzą się ze sobą drużyny Liverpoolu oraz Manchesteru United. Gospodarze zajmują 5 pozycję z dorobkiem 54 punktów oraz bilansem bramkowym 43:30. U siebie grali 15 razy i 8 razy wygrali, 5 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 24 bramek i tracąc 14. Goście znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 56 punktów oraz bilansem bramkowym 50:26. Na wyjeździe grali 14 razy i 4 razy wygrali, 7 razy zremisowali oraz 3 razy przegrali strzelając 17 bramek i tracąc 16. W ostatniej kolejce Liverpool wygrał na wyjeździe z Swansea 0:1 a Manchester United pokonał u siebie Tottenham 3:0. W ciągu ostatnich 5 bezpośrednich meczy 3 razy wygrywał Manchester United a 2 razy wygrał Liverpool. Obie drużyny prezentują ostatnią podobną formę, dlatego spodziewam się wyrównanego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Man Utd- Aston Villa
Typ: Man Utd -1 .5
Buk Bet 365

Kurs 1.95
Godz: 16:00
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrać Angielską Premier League i spotkanie w którym Manchester United będzie podejmował na swoim obiekcie drużynę Aston Villi, w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów jest ekipa gospodarzy, która w lidzę jest w ostatnich dniach w bardzo wysokiej dyspozycji, dwa ostatnie spotkania z bardzo mocnymi rywalami i zdobyte 6 punktów wygrana z Liverpoolem na ich stadionie i rozbicie Tottenhamu na swoim boisku. Aston Villa co prawda w poprzedniej kolejce wygrała na wyjeździe ,ale potem przegrała na swoim stadionie ze Swansea, nie potrafi ustabilizować swojej formy i dlatego według mnie w tym spotkaniu nie będzie w stanie powalczyć nawet o remis, stawiajac na wygraną zespołu gospodarzy, sugeruję się tu także poprzednimi spotkaniami pomiędzy tymi dwoma ekipa z poprzednich lat, gdzie gospodarze w 17 dotychczasowych spotkaniach wygrywali aż 15-krotnie raz padł remis i raz wygrała ekipa gości, myśle że w tym spotkaniu to właśnie "Czerwone Diabły"będą się cieszyły ze zdobycia kompletu punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...