Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 weeks later...
Jeżu mam malutkie pytanie ale bez żadnej spiny. Czy miesięcznie wychodzisz na plus ? i czy grasz wszystkie swoje typy ? Pozdrawiam

 

Na początku każdego miesiąca gram grubiej typy jak osiągnę założony zysk to albo przestaję grać za kasę albo gram za małe stawki. Nie będę podawał stawek bo każdy gra za ile go stać. Typy podaję te które uważam za pewne i które na 100% bym zagrał, no i dużo typów czasami nie zdążę podać na forum albo już są podane przez innych userów. A co do zysków to jeśli bym policzył od początku grania to na pewno jest :minus: ale ostatnie miesiące to jest :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź bo właśnie tak sobie przeglądałem różne tematy i zauważyłem że jesteś na forum od 5 lat i aktywnie podajesz typy i tak mnie to zastanawiało, i mam jeszcze jedno pytanie bardzo często grasz overy, korzystasz z jakiś statystyk, tabeli czy bardziej grasz na tzw: przeczucie ?

 

bo wiesz dla mnie under/over to jest jedna wielka pier*****ona loteria [strzeli nie strzeli] i nigdy nie zrozumiem graczy którzy preferują tylko taki rodzaj gry, bo ciężko z tego wyciągnąć zadowalający zysk. zawsze jak mi ktoś mówi o overach to podaje mu pierwszy przykład z brzegu np: handi w kosza czy w ręczną gdzie zawsze w obie strony masz po 1.90, a tutaj jak widzę grasz ligi gdzie pada dużo bramek [austria, japonia, australia] gdzie nie rzadko kurs oscyluję 1.40/1.60, z drugiej strony z dobrym stawkowaniem można wszystko grać.

 

ale skoro od 5 lat grasz i nie zbankrutowałeś to znaczy że jest OK.

 

P.S a dopytuję się i "głośno" myślę bo ostatnio [2 miesiące] w uj mi nie idzie i szukam jakiś nowych bodźców, chociaż przewrotnie do ciebie ogólnie od początku jestem na "dobrym" plusie to własnie ostatnio mi nie idzie ale chyba skończę na tym że nazwę to po imieniu PRAWEM SERII i zrobię sobie przerwę. ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram overy bo to najlepiej mi wychodzi, wiem że to jest loteria ale jak mam grać kurs 1,2 i nie wchodzi to wolę 1,5 na overa walnąć. Każdy gra jak mu najlepiej ja korzystam ze statystyk i oczywiście gram ligi w których pada dużo bramek: Holandia, Austria, Niemcy. A jak nie idzie to przerwa też jest dobra. Teraz jest mało meczy do grania ale jak ruszą ligi to myślę ze skuteczność wzrośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...