Skocz do zawartości

Nasze wygrane\przegrane kupony


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Masakra panowie trzese sie caly nie chce mi sie robic zdjecia kuponu z STS bo mam to w dupie, zagralem 10 meczy w tym over milanu i zaje**li mi kupon z AKO 320~~ ;( MASAKRA a sedzia nie odgwizdal karnego jesczze pod koniec meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra panowie trzese sie caly nie chce mi sie robic zdjecia kuponu z STS bo mam to w dupie, zagralem 10 meczy w tym over milanu i zaje**li mi kupon z AKO 320~~ ;( MASAKRA a sedzia nie odgwizdal karnego jesczze pod koniec meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Przykro mi ale tak jak ktoś wyżej zapodał że czas przywyknąć bo tak się dzieje w bukmacherce :/

Też miałem kilka razy podobną sytuacje choć nie na ako 320 lecz troche niżej ale każdy gra po swojemu

 

p.s. życze szybkiego rewanżu na bukach i wysokiej wygranej :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra panowie trzese sie caly nie chce mi sie robic zdjecia kuponu z STS bo mam to w dupie, zagralem 10 meczy w tym over milanu i zaje**li mi kupon z AKO 320~~ ;( MASAKRA a sedzia nie odgwizdal karnego jesczze pod koniec meczu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Przykro mi ale tak jak ktoś wyżej zapodał że czas przywyknąć bo tak się dzieje w bukmacherce :/

Też miałem kilka razy podobną sytuacje choć nie na ako 320 lecz troche niżej ale każdy gra po swojemu

 

p.s. życze szybkiego rewanżu na bukach i wysokiej wygranej :))

 

Ja już gram mase czasu i nawet jak wypadał 1 mecz to nie w takim stylu :/ tyle akcji, Milan siedzial na Udinese, a znowu Udine kontry dawało słupki obrony itp kurde szok. Było minęło, mogłem sie szybko wzbogacić :)

 

Pozdrawiam!

 

Jutro tez jest dzień %-):piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i stawka niewielka, ale kurs ładny. :)) Pamięta mnie ktoś jeszcze z tego forum? :>

 

kuponwd.jpg

 

[ Komentarz dodany przez: Chomik: 2011-09-24, 11:25 ]

ktoś na pewno pamięta :)) od kogoś się kiedyś brało typy z Bundesligi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracone na LM, ale odrobione z nawiązką na angielskiej lidze + 3 kupony w grze z angielskiej na 350 w grze, pewnie nie wejdzie, więc jak ktoś chce to napisze co zagrane :p

 

 

 

qqq.jpg

 

Dodaję jeszcze kupony, z których mi brakuje po 1 zdarzeniu, coś na pewno nie wejdzie :D

 

qw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...