Skocz do zawartości

Typy - Jędrek


jedrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zaczynam swoje typowanie na tym forum. Może komuś sie to przyda i wygra troszkę kaski :D

 

Wszystki kursy są z STS wiec wygrana ograniczam o podatek dla punktu :frown:

 

:arrow: kupon 1 :arrowl:

Luksemburg-Łotwa 1,45 (u21)

Wegry-Islandia 1 1,60 (u21)

Izrael- Cypr 1 1,5 (u21)

Tajwan-Irak 1,2

 

stawka: 20

kurs:4,18

zw:75,20

 

Pierwszy powinien być szczęsliwy :lol:

W przyszłości postaram sie wiecej opisywac i analizować zdarzenia. Dzisiaj nie mam na to czasu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapomniałem o jeszcze jednym :p

:arrow: kupon 2 :arrowl:

 

Ten jest nieco ryzykowny ale kto nie ryzykuje ten zapi.... :c:

Szwecja-Czechy 2,0

Togliatti-Ufa 1,5

USA-Rosja 2,6 ostatnio rosjanie pojechli ich 3:1 myslę, że teraz może być podobnie.

Podobno najsłabszym punktem rosjan jest obrona :roll:. Oglądałem ten mecz i wcale tego nie zauważyłem rosjanie grali na fali i robili z amerykańcami co chcieli. :DD.Świadczy o tym choćby stosunek strzałów na bramke w pierwszej tercji 11:4 dla Rosjan. Amerykanie przegrali tylko dlatego tak nisko, bo mieli na bramce Escha. Dzisiaj jeśli Rosjanie sie nie spalą :f: i zagraja na swoim poziomie wynik może być podobny :DD :DD

 

CSKA Moskwa-Perm 1,4

 

Za Rosje recze głową ;) a za reszte odpowiada szczęcie, bo jak wiecie w sporcie nie ma 100% pewniaków %-)

 

stawka:20zł

kurs:10,92

zw:196,60 :DD :DD :DD Troche bym zaszalał wieczorem %-) jeśli wygram eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj stawiałem tylko 1 kupon za troszke więcej 8) kto gra grubo wygrać musi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

:arrow: kupon 3 :arrowl:

Polska-Anglia 1,80

Po ostatnim meczu Anglików z Austrią zakończonym remisem, nasi przeciwnicy muszą wziąść sie do roboty. Przyjechali do Polski po 3 pkt. Maja tylko 1 punkt na swoim koncie i kolejny 1 punkt "lub ich brak" :o: :frown: stawiał by ich w bardzo trudnej sytuacji przed nastepnymi rundami. Beckhama bola żebra ale myślę, że to nie wpłynie na jakość gry Anglii. W swoich rezerwach mają dobrych zawodników, którzy z pownością dadzą rade zastąpić Beckhama jeśli ten by nie był w stanie grać. Najwiekszym "asem" Anglii jest Owen-

:lol: ten mały [kurdupel] robi co chce z piłką i myśle, że nasi nie najlepsi obrońcy nie bedą mogli mu dać rady.

Co do Polaków to po meczu z Irlandią Pln. w druzynie panuje dobry nastrój. Są gotowi do walki. W meczu zagra kontuzjowany Niedzielan, nie jestem jednak pewny jego 100% sprawności. Kontuzje nie leczy sie w 3 dni :roll: myśle, że zagra bo jest Polakom potrzebny w tym meczu. Rządny sukcesu trener wystawi go w pierwszej 11. :roll:

Zważając na to, że Polska nie wygrała z Anglią od 30 lat, a Anglicy przyjechali po 3 pkt. i przyłożą sie do tego meczu stawiam pewne 2 na Anglie

 

Walia-Irlandia Pln 1,40

Nie dawny przeciwnik Polski jak można było zaobserwować w meczu nie prezentuje najwyższej formy. Gra nie jest nie składna a akcje podbramkowe całkowicie przypadkowe.

Jednak najsłabszym punktem Irlandi są środkowi obrońcy. Polska doskonale sie w tym zorientowała czego wynikiem były dwie ostatnie bramki strzelone w tym meczu przez Włodarczyka i Krzynówka. Irlandia Pln. to słaby przeciwnik.

Walia natomiast po niefortunnym remisie z Azerbejdzanem bedzie cisneła w tym meczu aby zdobyć 3 pkt. Stawian na Walie ale to tylko sport i wszystko może sie zdażyć dlatego dla ostrożnych 1X

 

stawka: 150zł

kurs: 2,52

zw: 340,20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kupon 5 :arrowl:

Norman D.-Ram A. 1,45

Bracciali D.-Adaktusson J. 1.80

Inter (strz. /nie strz.) 1 1,32

 

Troche tenisa troche piłni. Mieszanka wybuchowa :f: , ale najwazniejsze, żeby weszło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :arrowl:

 

stawka:100zł

kurs:3,45

zw: 310,50

 

kto gra grubo, wygrać musi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno ale długo zastanawiałem sie co postawić i wybrałem

:arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd: :arrowd:

 

:arrow: kupon 6 :arrowl:

Cracovia-Górnik Z. 1X 1,19 no koments 8)

Davenport L.-Kuznetsova S. 1,2

Posłuchałem Ewilinkii postawiłem na pewniaka, mam nadzieję, że czas niespodzianeksie skończył ;)

Capriati J.-Dementieva E. 1,4

z Boska pomoca bedzie ok

Federer R.-Henman T. 1,25

Nie lubie Henmana ktoś wkońcu musi mu skopać tę angielską du.. :c:

 

stawka:200zł

kurs:2,5

zw:450zł

 

:arrow: kupon7 :arrowl:

USA-Finlandia 2,6

Przez amerykanów przegrałem duzo kasy jak przegrali mecz z Rosją. Od tamtej pory stawiam przeciwko nim. Oglądam ich mecze i myśle że nadszedł ich czas :twisted:

Haka(strz./ nie strz.) 1 1,12

na podatek :mrgreen:

 

stawka:50

kurs:2,91

zw:131zł

 

:arrow: kupon8 :arrow:

Gil Vicente-Boavista X 3,1

Żadna z drużyn nie jest w tym meczy zdecydowanym faworytem, dlatego mysle, że to spotkanie zakończy sie remisem!!! :p

Davenport L.- Kuznetsova S. 1.2

Faworyt :mrgreen:

 

stawka:50zł

kurs:3,72

zw:167.49

 

Może szczęście sie dzisiaj do mnie uśmiechnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhe USA - Finlandia stawiam byl przeciwnie na USA. No mozna dac ewentualnie na USA awans bo remis tez jest prawdopodobny. Usa ostatnio rozwalilo silna Rosje wiec mysle ze powinni poradzic sobie z Finlandia w koncu to obroncy tytulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam wszystkie mecze USA i myśle że nie są w najwyższej formie. Owszem wygrali z Rosjanami drugi mecz ale pierwszy przegrali i wcale nie zachwycali gra. Hokej to tez troche loteria a Finowie są na tyle ambitni, że dadzą z siebie wszystko żeby wygrać z USA.

:mrgreen: Licze na niespodziankę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopcze Ty masz do mnie pretensje a sam niewiele trafiasz. Walia remis i co mam napisac, ze przez to nie znasz sie na sporcie? Gralam zw. Dementeiwej za 2,55 z Jennifer C. a Ty dales na Amerykanke i wdupila wiec idac Twoim tokiem myslenia nie znasz sie juz na tenisie i pilce, dawac przyklady dalej? Mniej demagogii chlopczyku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie znam sie na tenisie prawie go nie obstawiam dlatego spytalem sie "specjalistki" o zdanie. Piłka to inny temat. Chciałem zagrac samą Kuznietsovą za 300 zł ale ty mi odradziłas więc przez ciebie nie wygrałem a w konsekwencji przegrałem. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kupon 9 :arrowl:

Arsenal- PSV 1.35

PSG-Chelsea 2,10

Abramowicz pewnie daje cos extra dla tego kto strzeli gola, piłkarze beda sie prężyć aby wydrać to spotkanie. O Arsenalu chyba nie musze muwić nie widze tu inego wyniku:D

 

stawka:200zł

kurs:2.84

zw:511.20

 

Bóg napewno jest Anglikiem :twisted: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kupon 10 :arrowl:

Ajax-Juventus 2.40

Fenerbahce-Sparta P. 1.70

 

stawka:100

kurs:4.08

zw:367.20 (sts)

 

:arrow: kupon 11 :arrowl:

rozpis 3 z 4

Lyon-Manch.Utd. X 3.00 A

Leverkusen-Real M. X2 1.23 B

La Coruna-Olympiakos X2 2.30 C

Frederica-Sonderjyl X 3.20 D

Liverpool-Monaco 1X 1.17 T(pewniak)

Trampere-Hameenlinna 1 1.30 T(pewniak)

 

Kombinacje: Wkład: Kurs: Wygrana:

TABC 20zł 12.91 232.40zł

TABD 20zł 17.96 323.30zł

TACD 20zł 33.56 604.50zł

TBCD 20zł 13.77 247.80zł

 

W przypadku kiedy wchodzicałość :mrgreen: wygrana wynosi:1408zł

 

Myślę, że cudy sie zdarzają!!!! :DD :D

 

:arrow: kupon12 :arrowl:

 

Sandefjord-Start 2.60

La Coruna-Olympiakos(+1.5) 2 1.60(handicap)

Ajax-Juventus (1p.) X 1.9

 

stawka:50

kurs:7.90

zw:355,50zł (sts) :frown: podatek mnie zjada chyba przerzuce sie na Expekta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: kupon 10 :arrowl: :p:+267.20zł

:arrow: kupon 11 :arrowl: Real zawiódł ale grałem rozpisem 3z4 i bez niego wygrałem

+524.50zł :p:

:arrow: kupon 12 :arrowl: :f: niestety nie wszedł Juventus wygrał pierwsza połowę,

chciałem tak obstawić ale wydawalo mi sie to zbyt oczywiste %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj puchar UEFA dla mnie nie ciekawy, dlatego mało go obstawiałem wiecej hokeja!! :mrgreen:

 

:arrow: kupon 13 :arrowl:

Lok.Jaroslaw-Czerepovec 1,9

Togliatti-Omsk 2,6

Stuttgart (strz./nie strz) 1.15

 

stawka:100zł

kurs:5.68

zw:511.20

 

:arrow: kupon 14 :arrowl:

Novosybirsk-Perm 1.7

Ufa-Himik 1.9

Novokuznieck-CSKA Moskwa 1X 1.35

 

stawka:20zł

kurs:4.36

zw:78.50

 

:arrow: kupon15 :arrowl:

Ventspils-Amica 2.7

Austria W.-Legia 1.75

Trabzon-Bilbao 2X 1.41

Maritimo-Rangers 2.55

 

stawka:20zł

kurs:16.99

zw:305.80

 

:arrow: kupon16 :arrowl:

 

Ilves-Tappara 2.15

Lukko-Assat 1X 1.26

Karpat-HPK 1X 1.21

 

stawka:20zł

kurs:3.28

zw:59zł

 

Nie było dzisiaj interesujących mnie meczy, dlatego obstawiałem troszke na siłe :roll: .

Pewnie po dwóch dniach lekkich przodków nadejdzie dzień w plecy %-) .

 

Jeśli macie pytania co do meczów to piszcie!!!!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...