Skocz do zawartości

TYPY - hewitt [jak zarobić kasę na tenisie?]


hewitt

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście gram praktycznie tylko tenisa. Obstawiam od 4 lat więc mam spore doświadczenie.

Ludzie zawsze cieszą się jak zaczynają się takie duże turnieje jak US Open, bo mają nadzieję, że będzie dużo meczy do grania. Niestety w pierwszych rundach tzw. faworyci: federer, roddick, henin, mauresmo etc. trafiają na zawodników dużo słabszych i kursy są niskie. nie opłaca sie grać 15- 20 zdarzeń, bo chociaż każdy mecz z osobna wygląda na pewny to przy takim "sznurku" przeważnie coś nie wejdzie - a to ktoś skreczuje, a to zła dyspozycja dnia. Dobra koniec gadania oto moje typy na dziś:

 

Volandri - Hippensteel 1 1.4

 

Volandri udowodnił że potrafi wygrywać na "betonie". Jest to młody perspektywiczny zawodnik

 

Hewitt - Ferreira 1 1.12

 

Hewitt pokazał,że jest w dobrej formie wygrywając 2 ostatnie turnieje. Przeważnie obawiam się grać na zawodników lub zxawodniczki, które rozegrały wcześniej tyle meczy, ale w tej sytuacji Leyton nie musiał dużo podrózować a przeciwnicy zbytnio go nie zmęczyli.

 

Robredo - Udomchoke 1 1.12

 

Tzw. pewniak. Robredo to porządny zawodnik i co ważne równy a jego przeciwnik to zawodnik challengerowy

 

Ljubicic - Lee H.T. 1 1.35

 

Lee nie jest już tym samym walecznym zawodnikiem co 2 lata temu.

 

Smashnova - Asagoe 1 1.4

 

Izraelka jest "niezniszczalna" na korcie, nie ma dla nie przegranej sytuacji, zawsze walczy do końca. Chociaż nie grają na piachu, gdzie Smashnova potrafi zapiegać rywalkę to myślę, że wygra dzięki swojemu doświadczeniu i sprytowi.

 

Te 5 meczy puszczę dzisiaj w STSie za 100zł, robi się z tego 298zł.

Czekam na wasze komentarze i typy z argumentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda tylko, ze zapomniales jak gra ostatnio Pistolesi. Porazka wysoka z Domachowska, potem porazka w Atenach z Grabin 6/1 6/2. Jeszcze byl turniej Acura Classic gdzie dostala z Rubin 6/3 6/0 wiec gra fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Domachowską nie grała żle, oglądałem ten mecz z trybun. Do olimpiady nie przywiązuje większej wagi, bo większość zawodników i zawodniczek pojechało jak na wczasy. Nie ma co się czarować tenisiści nie cenią wysoko olimpiady i wolą grac dla kasy. porażka z Rubin faktycznie jest znacząca ale uważam że i tak wygra z japonką. Jeżeli ktoś się zdecyduje na zagranie tego meczu to w profie płacą 1.64 za izraelke. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam tą samą uwagę co Ewelina, Smasnova gra ostatnio beznadziejnie i przegrywa wszystko co sie da i gdybym mial obstawiać ten mecz to raczej dałbym na 2 :) Wg. mnie zamiast Pistolesi możesz spokojnie obstawić mecz Morrison - Ketola na 1 - podobny kurs a dużo pewniejszy mecz :D Posostałe typy są ok tylko ja bym nie obstawił Ljubicica bo jest on bardzo chimeryczny i nie wiadomo jak zagra, ale powinien wygrać :p pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...