Skocz do zawartości

TYPY - Waśka


Donalt Tusc

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz ostatnio cos mi wychodzi nawet to znów zacznę podawać spotkania

 

oto co polecam na dziś wiem że bardzo mało czasu zostało jednak wcześniej nie dało rady

kursy z STS

 

23.08

Lillestroem - Molde 1 1.60

AIK Sztokholm - Landskrona 1 1.85

Hacken - Norrkoeping 1 1.70

za 20 ewk 90.50

 

i cos na el do LM

 

25.08

Maccabi T.A. - PAOK 1 2.20

Ostrava - Leverkusen 2 2.60

za 20 ewk 103

 

 

nad tymi sie zastanawiam jeszcze co do stawki.

 

FC Brugge - Szachtar 2 3.80

Anderlecht - Benfica 2 3.25

 

zobaczymy jak ten dzień się zakończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to takie skromne trio na dziś :DD

 

Ipswich - Brentford 1 1.45

Cr.Palace - Chelsea 2 1.45

Liverpool - Grazer AK 1 1.25

za 20 ewk 47.30

 

myślę też nad

 

Malmoe FF - Helsinborg 2 3.25

ryzkowne ale może zagram pare złotych na ten typ. Malmoe coś tak jakby kryzysik nadchodził :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typy sa dobre ja bym nie obstawial meczu Anderlecht - Benfica ale zycze powodzenia :D

 

// ta i świetnie co ten wpis mi daje ?? Nic kompletnie nic !! Jeśli jakieś rady to może je czymś podeprzeć ?? Jakieś argumenty dlaczego tak a nie inaczej ?? Ludzie nauczcie się pisać coś z sensem. Takie wypowiedzi jak ta wyżej jest za przeproszeniem :c: warta. Czy ja mam teraz uwierzyć na słowo i niestewiać bo ktoś mi powie "nie stawiaj". Jak chcecie kogoś ostrzec przekonać to do cholery piszcie konkrety, coś co może potwierdzić wasze słowe. Argumentuje wasze wypowiedzi na temat czyiś typów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Ty kolego masz ostrzeżenie może to was zdopinguje do wysiłku (Waśka)//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szachtara i Benifici nie będę stawiał i to nie dlatego że ktoś mi napisał nie stawiaj poprostu wolałem obstawić sobie

 

Malmo - Helsinborg 2 3.25

za 10 ewk 29.30

 

dlaczego to gram. Helsinborg mimo tak niskiej pozycji w lidze jest drużyną która powinna być conajmniej o kilka pozycji wyżej jeśli nie w samym czubie. Początek sezonu mieli kiepski a wręcz fatalny ale teraz grają swoje. A Malmo czyżby ostatnie spotkanie było początkiem złej passy :twisted: Przekonamy się już tej nocy :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmo - Helsinborg 2 3.25 :f:

za 10 ewk 29.30

 

Ipswich - Brentford 1 1.45 :mrgreen:

Cr.Palace - Chelsea 2 1.45 :mrgreen:

Liverpool - Grazer AK 1 1.25 :f:

za 20 ewk 47.30

 

w meczu Liverpoolu wynik powinien być unieważniony Grazer powinien grać w dziesiątke od 77 minuty gdyż jeden ich zawodników zobaczył drugą żółtą jednak sędzia zapomniał pokazać mu czerwonej. Sprawą zajeła się UEFA. Szkoda tylko że STS jak narazie nie daje zwrotu za ten meczb ;)

 

Malmo nie dało rady wygrać czyli czuja miałem dobrego ale lekko przesadziłem żę to Helsinborg wywiezie z tamtąd 3 pkt %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Czy myślisz Waśka, że STS policzy mecz liverpoolu po kursie 1.00 ?? ??

Właśnie nie jestem pewien na razie na ich stronie widnieje wynik 0:1 dla Grazer AK i nic nie ma o zwrotach mam nadzieje że to się zmieni. Ja kupon trzymam może coś z niego jeszcze się wyciśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waska wydaje mi sie ze STS to przemilczy i raczej nie odda pieniedzy, mecz ten byl dodawany jako pewniak do duzych kuponow wiele ludzi stracilo na tym sporo kase a STS napewno niezle sie wzbogacil.. Ja tak przynajmniej mysle.. Chociaz zobaczymy moze STS bedzie uczciw ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

no znalazłem swój temat.

 

Chciałem się podzielić takim moim sposobkiem, którym niekiedy grywam.

 

otóż chciałem sobie zagrać na Szwecję i na Brazylię za 50 zeta ale bardzo mnie kusiło by postawić jeszcze na Anglików i... tu jest caly szkopół bo moze byc niespodzianka a kurs 1.8 nie jest znowu taki super wielki. Jak sobie z tym poradziłem otóż tak jak widać:

 

STS

 

gdym zagrał na samą

Szwecję i Brazylię za 50 zeta ewk by wynosiła 186.30, a ja podzieliłem tą 50tkę w taki sposób

 

 

kupon 1

214 Szwecja - Chorwacja 1.80

246 Niemcy - Brazylia 2.30

259 Polska - Anglia (1p.) 3.80 (kurde teraz juz jest 4.00)

za 20 ewk 283.10

 

kupon 2

214 Szwecja - Chorwacja 1.80

246 Niemcy - Brazylia 2.30

259 Polska - Anglia (1p.) 2.50 (kurde teraz juz jest 4.00)

za 20 ewk 186.30

 

kupon 3

214 Szwecja - Chorwacja 1.80

246 Niemcy - Brazylia 2.30

259 Polska - Anglia (1p.) 2.15

za 10 ewk 80.10

 

w ten oto sposób zagralem za 50 złoty tak jak zakładałem tylko że zysk mogę mieć albo dużo razy wiekszy albo taki tyci. Możecie powiedzieć że tam są jeszcze dwa mecze Szwecji i Brazyli, oczywiście że są bo i tak na nie chciałem postawić 50 zeta, więc zakładam że one wejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w meczu Niemcy - Brazylia będzie remis. Dlatego tak uważam? Ponieważ Brazylijczycy za kilka dni grają z Kostaryką w tych ich całym WC-2006: CONMEBOL dlatego do tego meczu nie przyłożą większej wagi. A Niemcy już nie są tą samą ekipą co sprzed 2 lat kiedy zdobyli wicemistrzostwo świata. Będzie remis moim zdaniem ;)

 

W każdym razie życzę powodzenia :p !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w meczu Niemcy - Brazylia będzie remis. Dlatego tak uważam? Ponieważ Brazylijczycy za kilka dni grają z Kostaryką w tych ich całym WC-2006: CONMEBOL dlatego do tego meczu nie przyłożą większej wagi. A Niemcy już nie są tą samą ekipą co sprzed 2 lat kiedy zdobyli wicemistrzostwo świata. Będzie remis moim zdaniem ;)

 

W każdym razie życzę powodzenia :p !!!

 

wprzożo fajnie ale to jeszcze nie te niemcy, widze że nie oglądałeś meczu ich meczu z Austrią i poziomu tego meczu. ]

Brazylia zagra na 90% pelnym skladem i to wystarczy na tych niemiaszkow takie moje zdanie. zrobilem ten post by pokazac sposob grania komentarz typow jest zbedny bo juz sa obstawione !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbym chcial by ktos mi doradzil to bym o to poprosil !!!!!!!!!!!!!

 

proszem ciebie ja cie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...