Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 11.01.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dyscyplina Hokej,Daniagodzina 19.30

Spotkanie:Sonderjyske - Hvidovre

typ:IK Sonderjyske - Hvidovre IK (0:2)-Sonderjyske

kurs:1.85

bukmacher:bet-at-home

Analiza:Jutro tj,11.01.2011 o 19.30 odbedzie sie mecz pomiedzy liderami duńskiej ligi Sonderjyske a Zupełnie przeciętna druzyna Hvidovre.Gospodarze miazdza wszystkich kto im stanie na drodze ,teraz padło na Hvidovre.Postawiłem na zwyciestwo gospodarzy róznica minimum 3 goli i tego jestem pewny ,bo mało kto potrafi zatrzymac lidera ,jeszcze tylko Herning może z nimi grac na równi a reszta moze nie wychodzic na lód .Dominują w zupełnosci w lidze .Do tej pory gospodarze poniesli tylko 6 porazek ,w mezach z dzisiejszymi rywalami jeszcze nie przegrali u siebie a mój tym sprawdzał sie w każdym meczu

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:47 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...