Skocz do zawartości

[<font color=red>KZ</font>] Ttipos de Piqué


PiqenFrajer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...

Nastąpiła mała obsuwa. Od dziś będę podawał single. Będę je również grał w realu. Stawek nie podaję bo każdy będzie i tak stawkował według własnego uznania :)

Za chwilę pierwszy typ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

UEFA - Europa League, Piłka nożna

Metallist Kharkiv/Bayer 04 Leverkusen 17-Luty-2011 8:00 AM PST

Suma Goli OVER 2 dla Mecz 1.680

 

Krótko o meczu gdyż za trochę ponad 10 minut start. Ukraińcy i siebie w tej edycji LE spisywali się całkiem nieźle. Wiadomym jest, że faworytami w tej parze są Niemcy jednak ja nie przekreślałbym ich całkowicie. W pierwszym meczu na pewno będą chcieli osiągnąć dobry dla siebie rezultat. W meczach u siebie zawsze padało minimalnie 2 gole. Niemcy może nie grają jakoś wyśmienicie na wyjeździe jednak ja uważam że na jedną bramkę stać ich na pewno. Liczę na dobrą, skuteczną grę i wynik minimum 2:1 dla gospodarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1

UEFA - Europa League, Piłka nożna

Metallist Kharkiv/Bayer 04 Leverkusen 17-Luty-2011 8:00 AM PST

Suma Goli OVER 2 dla Mecz 1.680 :plus:

 

Krótko o meczu gdyż za trochę ponad 10 minut start. Ukraińcy i siebie w tej edycji LE spisywali się całkiem nieźle. Wiadomym jest, że faworytami w tej parze są Niemcy jednak ja nie przekreślałbym ich całkowicie. W pierwszym meczu na pewno będą chcieli osiągnąć dobry dla siebie rezultat. W meczach u siebie zawsze padało minimalnie 2 gole. Niemcy może nie grają jakoś wyśmienicie na wyjeździe jednak ja uważam że na jedną bramkę stać ich na pewno. Liczę na dobrą, skuteczną grę i wynik minimum 2:1 dla gospodarzy :)

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2

UEFA - Europa League, Piłka nożna

Lech Poznan/Sporting Braga 17-Luty-2011 10:00 AM PST

Suma Goli OVER 2 dla Mecz 1.752

 

Braga to drużyna strzelająca i tracąca u siebie w lidze sporo goli. Kolejorz jeśli chce myśleć o awansie również musi te gole strzelać. Miejmy nadzieję że tak się właśnie stanie. Poza tym nie wierzę w to że Lechici nic nie stracą. Czy to z Juve u siebie czy też z City wyniki bramkowe zawsze było wysokie :)) liczę na podobny efekt i tym razem.

 

Poza tym zagrałem również DNB na Bragę po kursie 2,160 miejmy nadzieję że oba typy poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę je również grał w realu

 

biedronka ma lepsze kursy, swietny support, ktory ciezko pracuje( recznie przerzuczaja palety po 2.5t)

 

swoja droga mniejszej czcionki nie mogles wybrac

 

GL :piwo: w singlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2

UEFA - Europa League, Piłka nożna

Lech Poznan/Sporting Braga 17-Luty-2011 10:00 AM PST

Suma Goli OVER 2 dla Mecz 1.752 :minus:

 

Braga to drużyna strzelająca i tracąca u siebie w lidze sporo goli. Kolejorz jeśli chce myśleć o awansie również musi te gole strzelać. Miejmy nadzieję że tak się właśnie stanie. Poza tym nie wierzę w to że Lechici nic nie stracą. Czy to z Juve u siebie czy też z City wyniki bramkowe zawsze było wysokie :)) liczę na podobny efekt i tym razem.

 

Poza tym zagrałem również DNB na Bragę po kursie 2,160 :minus: miejmy nadzieję że oba typy poprawnie :)

 

Dwa minusy... chyba nie tak to sobie wyobrażałem. Widocznie lepiej nie stawiać polskich drużyn w dodatku na takim "boisku" bo to aż wstyd :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4

Rookies : Sophomores over 252,5 pkt

Kurs: 1,909

Buk: Pinnacle

 

Hmmm wszyscy mówią że takie mecze ogląda się a nie gra. A ja myślę że warto też zagrać :)) w obydwu zespołach mamy takie strzelby że według mnie osiągniecie linii jak najbardziej możliwe :) poza tym to zawsze troszkę więcej emocji. Może nie za grube pieniądze ale zawsze warto wziąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#4

Rookies : Sophomores over 252,5 pkt

Kurs: 1,909 :plus:

Buk: Pinnacle

 

Hmmm wszyscy mówią że takie mecze ogląda się a nie gra. A ja myślę że warto też zagrać :)) w obydwu zespołach mamy takie strzelby że według mnie osiągniecie linii jak najbardziej możliwe :) poza tym to zawsze troszkę więcej emocji. Może nie za grube pieniądze ale zawsze warto wziąć :D

 

Na "miętko" %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#5

Zagrany przed chwilą. Stawka jak na mnie dość wysoka jednak myślę, właściwie jestem przekonany że innej opcji nie ma %-)

 

Obrazek

 

Vamosss Blake :wuwu:

:plus::plus::plus:

 

Publika głosowała więc nie mogło być inaczej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6

Szkocja - Premier, Piłka nożna

Celtic FC/Glasgow Rangers 20-Luty-2011 4:29 AM PST

Suma Goli OVER 2 and 2.5 dla Mecz 1.855

 

Start za 10 minut więc nie każdy może zdąży przeczytać :))

W ostatnim meczu w pucharze pomiędzy tymi drużynami padło bodajże 5 bramek. Są to zdecydowanie najlepsze drużyny w lidze strzelają dużo goli a w obronie też bywa różnie. Mecze pomiędzy nimi w tym sezonie to też minimum 2 gole na mecz. Uważam że typ wart gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#6

Szkocja - Premier, Piłka nożna

Celtic FC/Glasgow Rangers 20-Luty-2011 4:29 AM PST

Suma Goli OVER 2 and 2.5 dla Mecz 1.855 :plus:

 

Start za 10 minut więc nie każdy może zdąży przeczytać :))

W ostatnim meczu w pucharze pomiędzy tymi drużynami padło bodajże 5 bramek. Są to zdecydowanie najlepsze drużyny w lidze strzelają dużo goli a w obronie też bywa różnie. Mecze pomiędzy nimi w tym sezonie to też minimum 2 gole na mecz. Uważam że typ wart gry :D

 

Izzing :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#7

Hiszpania - La Liga, Piłka nożna

Barcelona 20-Luty-2011 12:00 PM PST

Handicap -2 dla Mecz 1.730

 

Na dziś wybrałem jeszcze jeden typ. Uważam że handi jest do pokrycia. Bilbao to nie jest jakaś wielka drużyna poza tym na własnym stadionie Barca gra po prostu tak że jest poza zasięgiem innych :))

myślę że powinni wygrać 3 bramkami a nawet jeśli wygrają 2 to będzie zwrot %-)

Powodzenia tym co skorzystają :)):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#7

Hiszpania - La Liga, Piłka nożna

Barcelona 20-Luty-2011 12:00 PM PST

Handicap -2 dla Mecz 1.730 :minus:

 

Na dziś wybrałem jeszcze jeden typ. Uważam że handi jest do pokrycia. Bilbao to nie jest jakaś wielka drużyna poza tym na własnym stadionie Barca gra po prostu tak że jest poza zasięgiem innych :))

myślę że powinni wygrać 3 bramkami a nawet jeśli wygrają 2 to będzie zwrot %-)

Powodzenia tym co skorzystają :)):)

Zabrakło jednej bramki... standard bo w sumie obudzili się dopiero po golu na 2:1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...