Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 10.01.2011


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, USA, 3:05

Spotkanie: Portland Trail Blazer - Miami Heat

Typ: over 184,5

Kurs: 2,00

Buk: Pinnacle

 

Na dzień jutrzejszy wybrałem właśnie takie spotkanie, obie drużyny w ostatnim czasie radzą sobie bardzo dobrze bo Miami wygrało 8 kolejnych spotkań z rzędu gdy Portland w tym czasie wygrywał 5 krotnie, przegrywając 3 krotnie. U siebie Portland wygrał 8 kolejnych spotkań z rzędu u siebie a Miami 10 kolejnych z rzędu na wyjeździe. W tabeli ligi oczywiście wyżej jest Miami które zajmuje 3 pozycję a Portland okupuję 14 miejsce. Na 8 dotychczas rozegranych spotkań 4 krotnie wygrywali gospodarze oraz 4 krotnie goście. kursy na Miami w obecnej chwili lekko lecą w dół, ale nie wiele. Jednak zrezygnowałem z gry na Miami z handi i postanowiłem skorzystać z granicy under/over która ustawiona jest bardzo nisko bo na poziomie 184,5 punkta. Wydaję mi się że warto tak zagrać bo overy takiej granicy padały dość często w w ostatnim czasie. W ostatnich 6 spotkaniach Portland w 4z6 spotkań było więcej niż 184 punkty a w spotkaniach Miami również 4z6 spotkań zakończono większą liczbą niż 184 punktów. Historia również korzystna bo 5z8 spotkań zakończony wyższa liczbą punktów niż 184 dlatego sądzę że te 185 punktów powinno spokojnie wpaść.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:46 ]

100 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POPRAWA BUKMACHERA !

 

Dyscyplina: Piłka Nożna Irlandia Pł, IFA Premiership

Spotkanie: Crusaders - Glenavon

Typ: 1

Kurs: 1.90

Bukmacher: Bet365

Analiza:

 

Już jutro dojdzie do spotkania zespołów z góry tabeli. Mecz ten wydaje się być najciekawszym dlatego postanowiłem go wybrać . . Crusander zajmuje obecnie 4 pozycje w lidze i ma 3 pkt więcej niż ich jutrzejszy rywal 5 w tabeli Glenavon. Patrząc na ostatnie mecze to ekipa gości wydaje się być większy ale już mówię dlaczego to gospodarze wygrają. Gospodarze nie wygrali od 3 meczy notując w tym 2 porażki i 1 remis i na pewno będą chcieli przełamać złą passe a że grają dobrze u siebie to może im się to udać . . Trzy mecze bez wygranej daje do myślenia i sądzę że podejdą do tego meczu czujniejsi a ekipa gości może być zbyt pewna siebie . . Są jedną pozycje nizej w tabeli ale ostatnio spisują się bardzo dobrze więc na pewno są pewni siebie, nie przegrali od 8 meczy w tym 6 wygrywając cóż przy takim bilansie ciężko czuć się inaczej ale myślę że ta pewność może ich zgubić . . Sądzę że myślą że ostatnio wszystko wygrywamy więc czemu nie mamy wygrać z zespołem który nie wygrał od 3 meczy ? Stawiam na gospodarzy bo to oni podejdą z rozsądkiem i im bardziej bd zależało !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:40 ]

90 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie :Los Angeles Lakers - New York Knicks

Pierwsza połowa

Typ : New York Knicks

Kurs : 2,80

Bukmacher : Pinnaclesports

Data: 2011-01-10 03:30

 

Analiza:

 

Z całą pewnoscia to spotkanie jest dzisiejszej nocy najciekawsze.Knicks po chwilowym dołku wracają do wyśmienitej dyspozycji.Pokazali to w ostatnich dwoch spotkaniach.

Z SAS wygrywajac 128-115 o którym pisałem w ostatniej analizie i to ostatnie spotkanie , czyli pogrom na US Airways Center 121-96. Amar'e dawał pokaz celnosci w pierwszej połowie ,a gry Knicks odskoczyli na bezpieczną przewage wówczas Hellboy mogł sobie wiecej odpocząc niż w poprzednich meczach.

Musze podkreślić fakt ,że przewidywania były co do przebiegu akcji troszke inne, Amar'e nie robił za czestych wypadów pod tablice, a ogolnie Knicks skupiali sie bardziej na rzutach z dystansu co miało być atutem Suns.

Goście ze skutecznościa 51,5% z rzutów za 3 pkt zdobyli 51 pkt. Znakomicie spisał sie w tym spotkaniu Raymond Felton zdobywajac 23 pkt , 10 zbiórek i 11 asyst i notując duble triple.

Do drugiej połowy nie ma co sie czego czepiać bo tak ogromna przewaga Knicks wynikała z tego ze Suns sie kompletnie pogubili.

Skupię sie na pierwszej połowie bo w dzisiejszym spotkaniu właśnie typował bede Knicks w pierwszej połowie ponieważ co do tej czesci meczu jestem w 90% przekonany wejściem typu, a stawianie na Knicks normalnie, to znaczy na cały mecz jest dla mnie troche ryzykowne , nawet stawiac z handi +7 boje sie bo druga połowa ,a szczegolnie czwarta kwarta może być naprawde taka jaka nam by sie w najgorszych koszmarach nie przyśniła. Poprostu mogą sie dzaić cuda i wole postawic typ do połowy bo jestem do niego conajmniej 3 razy bardziej pewniejszy niż na koniec spotkania.

Jestem zdania że sam Amar'e moze przez całe spotkanie nie wystarczyć by odnieśc zwyciestwo,a po Hellboyu było widac takie dwa etapy gry w meczu z Suns.

W pierwszej połowie fantastyczna gra, rzuty wydawało by sie nie możliwe do trafienia Amar'e trafiał, wchodziło mu można powiedzieć prawie wszystko ale druga połowa juz tak owocna nie była, duzo odpoczywał to fakt ale ta celnosc szwankowała.

Bradzo zadowolony jestem z gry Landry Fields ,który w meczu z Suns trafił 6/6 z gry w tym 2/2 za 3 pkt. Knicks można powiedziec wybierajac go w drafcie wygrali jak by los na loterii bo mimo że to jest pierwszoroczniak to spisuje sie bardzo dobrze. Dobrą zmiane dał Shawne Williams ,który jak dobrze pamietam zdobył 8 pkt z rzedu dla Knicks w 3 kwarcie.Trafił 4 na 9 rzutów za 3 pkt i 7 razy zebrał piłke będąc 26 minut na parkiecie.

Przejdźmy teraz do Lakers. Na pierwszy rzut okiem za Knicks przemawia fakt iz Suns grali jak równy z równym z Lakers przegrywajac tylko 99-95,a do połowy to Suns prowadzili 50-49.

Lakers graja w kratke, ich gra nie powala na kolana,a Bryant gra czesto jak nie on, mnóstwo strat, nie celnych rzutów.

Z Knicks gra ofensywna bedzie troche łatwiejsza bo goscie lubą gre z wymianą ciosów ,lubią szybko odpowiadac na zdobyte pkt rywala.

Jestem przekonany ze padnie duża ilosc pkt a linia wystawiana przez buki zostanie dosc spokojnie przekroczona poniewaz bedzie to szybki mecz , druzyny nie bedą przykłądać sie do rozsadnych akcji tylko bedzie to prawdziwa wymiana ciosów.

Lakers można powiedzieć ze w niektorych fragmentach meczu grają sami ze sobą ,czegoś brakuje tej drużynie ostatnimi czasy.

Knicks sa na fali i mysle ze rozjada gospodazrzy w pierwszej połowie a szczegolnie w pierwszej kwarcie.

Polecam grac ten typ oraz granie over punktowy Knicks.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:45 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercules – Atletico Madryt (remis nie ma zakładu)

Typ: Atletico

Kurs: 1,68

Bukmacher: Tobet

Czas rozpoczęcia: 21:00

 

W Hiszpanii czas na dokończenie 18. kolejki Primera Division. W ostatnim meczu tej rundy spotkają się ze sobą zespoły Herculesa oraz Atletico Madryt. Spotkanie wydaję się być stosunkowo podobne do wczorajszego meczu Levante – Valencia. Tegoroczny beniaminek ligi będzie podejmował zespół aspirujący o zajęcie miejsca dającego możliwość gry w Lidze Mistrzów. Hercules przed sezonem wzmocnił się kilkoma wartościowymi i doświadczonymi graczami jak np. David Trezeguet, Nelson Valdez czy Royston Drenthe i jak na razie zajmuje bezpieczną 14. lokatę. Hercules w ostatniej kolejce gładko przegrał 0:3 z Mallorcą, a wcześniej zremisował z Santanderem. Bezbramkowy remis z ekipą Santanderu zanotowało też Atletico Madryt tydzień temu. Jednak wcześniej podopieczni Quique Floresa pewnie pokonali Malagę 3:0 oraz Deportivo La Coruna 2:0, natomiast w Pucharze Króla zanotowali remis 1:1 z Espanyolem Barcelona. Atletico Madryt zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli z 27 punktami na koncie. Na pewno możemy spodziewać się wyrównanego spotkania, żadna ekipa nie będzie chciała łatwo się poddać. Jednak Atletico dysponuje lepszą kadrą, z zabójczym atakiem Forlan– Aguero na czele. I to właśnie ten aspekt może mieć decydujący wpływ na wynik końcowy spotkania.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:41 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina : Piłka Nożna, Cypr, 1st Division

Spotkanie : Omonia - Alki Larnaca FC

Typ : Omonia (HC 0:1)

Kurs : 1,60

Bukmacher : Bwin

Data: 2011-01-10 18:00

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się 16 kolejka Cypryjskiej 1st Division pomiędzy Omonią, a Alki Larnaca FC. Omonia jest obecnie wiceliderem i zdobyła już 31 pkt.(9-4-2). Po wczorajszej części kolejki ma już tylko jeden punkt przewagi nad trzecim zespołem i traci aż siedem do lidera. Natomiast Alki wczoraj spadło na przedostatnie miejsce w tabeli z 15 pkt.(4-3-8). Zdecydowanym więc faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy bardzo dobrze radzą sobie na własnym boisku (5-1-1). Alki pomimo niezłych statystyk wyjazdowych raczej pozostanie bez szans (4-0-3). Także z formą Alki ma problemy, zwycięskie pojedynki przeplata porażkami, ale może przerwa w rozgrywkach coś zmieniła w tej drużynie. Gospodarze mają za to serię dwunastu meczy bez porażki (wliczając w to puchar kraju). W pierwszym meczu między tymi zespołami lepsza okazała się Omonia wygrywając 4:0 na wyjeździe. W tych meczach między sobą Omonia też ma super serię, cztery kolejne zwycięstwa i stosunek bramkowy 10:0. Typ wydaje się więc bezpieczny, ale nigdy nie wiadomo jak wpłyneła przerwa w rozgrywkach na poszczególne zespoły. Jednak to Omonia jest lepszą drużyną walczącą o mistrza Cypru, co będzie chciała napewno zademonstrować a Alki broni się tylko przed spadkiem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:41 ]

:plus: 60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maccabi Tel Aviv - Beitar Jerusalem godz. 19:45

typ:1

kurs:1,70

buk: Bet-at-home

 

Jako,że dzisiaj poniedziałek i nie ma zbyt dużego wyboru wpadł mi w oko mecz z ligi Izraelskiej,który wydaję mi się dość pewny.

4 w tabeli Maccabi podejmuję na własnym stadionie 11 w tabeli Beitar Jerozolima.

Liga Izraelska dzieli się na dwie częsći,zespoły od miejsca 1-10 grają o mistrzostwo, natomiast druzyny,którę zajęły miejsca 11-16 grają o utrzymanie.

Maccabi dosyć dobrze gra u siebie a przede wszystkim traci mało bramek, do tej pory na własnym stadionie odnieśli 5 zwycięstw 1 remis oraz 2 porażki mając bilans bramkowy 13-4. Sa zespołem,który stracił najmniej bramek na własnym boisku.

Beitar natomiast bardzo słabo gra na wyjazdach ich bilans to 1-2-5 bramki 8-17. Sądze,że to zadecyduje o zwycięstwie gospodarzy,słaba postawa wyjazdowa ekipy z Jerozolimy. Chociaż pod koniec roku udało im się wygrać pierwsze spotkanie wyjazdowe z Hapoelem Haifa 2-0,to w dzisiejszym spotkaniu uważam,że nie mają szans.

Obie ekipy spotkały sie w kwietniu zeszłego roky w play-off grając o miejsca 1-6 pojedynek ten zakończył się zdecydowanym zwycięstwem Maccabi 3-0.W zeszłym sezonie Maccabi zakończyło rozgrywki na 3 miejscu natomiast Beitar na 5 pozycji.

Myślę,że podobny wynik padnie w dzisiejszym spotkaniu jak w ostatnim meczu tych drużyn.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:42 ]

70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Azji, 14:15

Australia - Indie

Typ: h(0-2.5) 1

Kurs: 1.50

Bet365

 

Australia to drużyna doświadczona, w której sporo piłkarzy gra w Europie. Wystarczy spojrzeć na kadrę by stwierdzić że traktują ten turniej bardzo poważnie, w kadrze znaleźli się tacy piłkarze jak: Mark Schwartzer, Tim Cahill, Jason Culina, Brett Emerton, Brett Holman, Harry Kewell czy Scott McDonald. Ich dzisiejszy rywal - Indie to bardzo przeciętny zespół, którego zawodnicy grają w lokalnej lidze. "Słyną" z bardzo słabej obrony, w końcówce zeszłego roku Jemeńczycy wbili im 6 bramek, Kuwejt 9, a Japonia 5. W ekipie Indii zabraknie dziś jedynego zawodnika z doświadczeniem gry na bpiskch europejskich - Bhutia jest kontuzjowany, a pauzować musi Singha. Dla mnie nie podlega dyskusji że czeka nas dzisiaj jednostronne spotkanie, dysproporcja sił jest zbyt wielka, typuję wysokie zwycięstwo Australii. Kursy wyraźnie lecą w dół.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:43 ]

50 :plus::plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Hokej,Rosja,godzina 15.00

Spotkanie: Atlant Moscow Oblast - HK Dinamo Mins

Typ: x

Kurs: 4.3

Bukmacher: bet-at-home

Analiza:Pewniaki takie jak Valencia czy Manchester City dnia wczorajszego tylko mnie wytrącaja z równowagi,nie warto grac kursów poniżej 2.0 bo boli jak nie wchodzą .Dzis gram Remis w hokeju rosyjskim a dlaczego.Po pierwsze ładny kurs 4,3 po drugie w Rosji jest duzo remisów wiec czemu nie ten mecz ,po trzecie już pare kolejek próbuje remisów z udziałem Atlant Moscow i nic to moze dzis sie poszczesci .A po czwarte Mińsk to druzyna która duzo remisyje tak jak w tamtym sezonie było z dzisiejszymi gospodarzami .Trzeba próbowac takie kursy by wyjsc na plus

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2011-01-23, 20:44 ]

300 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...