Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 12.12.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siatkówka Kobiet, Polska

Data, godzina: 12-12-2010 14:30

BKS Aluprof Bielsko-Biala - MKS Muszynianka Fakro Muszyn

Typ: 2

Kurs: 2.10

Buk: Betsson

 

Spotkanie na szczycie w żeńskiej najwyższej klasie rozgrywkowej polskiej siatkówki ligowej.

Obie ekipy po spotkaniach pucharowych, obie prezentowały dobrą grę.

Bukmacherzy jednak upatrują faworytki w drużynie gospodyń z Bielska-Białej. Ja natomiast uważam że kurs 2,10 to przy obecnej formie tych drużyn jest spora wartość dodana gdyż szanse obu drużyn oceniłbym na około 50/50% toteż spodziewałem się kursu w okolicach 1.95 maksymalnie na drużynę z Muszyny. Analiza krótka bo kursy już zaczynają spadać (było można dostać 2.20 jeszcze rano) dlatego radziłbym zagrać szybko jeśli ktoś się zdecyduje bo może być masówka i kursy się wyrównają.

Nie będę się rozpisywał bo to jeden z tych czysto matematycznych kursów gdzie widać chyba mały błąd ze strony bukmacherów. Polecam...

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-12, 20:01 ]

110

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tottenham Hotspur - Chelsea FC godz. 17:00

typ:1( remis bez zakładu)

kurs:2,03

Buk: Betsafe

 

W derbach Londynu spotkają się 5 w tabeli Tottenham i trzecia Chelsea. Dla mnie faworytem tego spotkania są gospodarze,którzy w tygodniu zapewnili sobie awans do dalszej częsci rozgrywek Champions League remisując wyjazdowe spotkanie z holenderskim Twente 3-3. Spur's są w dobrej formie nie przegrali siedmiu ostatnich spotkań,ostatni raz zostali pokonani 6 listopada przez drużynę z Boltonu 4-2,jednak pare dni wcześniej pokonali w Lidze Mistrzów obrońcę tytułu Inter 3-1,w premiership ostatnio pokonali m.in. Arsenal 3-2 na wyjeździe oraz Liverpool 2-1 na własnym stadionie. Bilans gospodarzy u siebie to 4-3-1 bramki 13-8.

Chelsea po bardzo dobrym początku zgubiła gdzieś formę , ostatnie 8 meczy to tylko 2 zwycięstwa ,w lidze z zespołem Fulham 1-0 było to miesiąc temu oraz męczarnia ze słabiutką w Lidze Mistrzów drużyną Zyliny,która Chelsea pokonała 2-1 .

Bilans wyjazdowy gości nie jest już imponujący 3-2-3 bramki 12-7,biorąc pod uwagę ostatnia porażkę w LM z Marsylią 1-0 nic nie wskazuje na to,zeby to drużyna Chelsea wygrała to spotkanie.

Świetną formę ma również lewoskrzydłowy Tottenhamu Gareth Bale,który jest ostatnio siła napędową tej drużyny,zalicza dużo asyst oraz strzela gole.

Początkowo miałem zagrać czystą 1. Betsafe dało kurs 2,95,który również polecam,lecz zagrałem opcję remis nie ma zakładu z troche mniejszym kursem ale również atrakcyjnym i bardziej pewnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga, godz. 17.30

Spotkanie: FSV Mainz 05 - FC Schalke 04

Typ: X

Kurs: 3.43

Buk: Pinnacle

 

Zespół gospodarzy po 15 kolejkach obecnego sezonu ma na koncie 0 remisów. Bilans 10-0-5, bramki 26-16 daje im 4 pozycjęw lidze niemieckiej. Schalke sezon zaczęło fatalnie, ale jakby coś drgnęło i liczę na dobry mecz gości. Szczególnie w LM goście radząsobie wyśmienicie, właśnie w tygodniu ograli Benficę w Lizbonie i wygrali swoją grupę, a wcześniej przecież bez punktów wyjechał z Gelschenkirchen Bayern. Naszpicowane gwiazdami Schalke z tygodnia na tydzień gra coraz lepiej i Magath chyba w końcu poukładał jakoś ekipę, która miałą grać o mistrzostwo. Mainz w przeciwienstwie do gości dobrze zaczęło sezon, ale od 16 października przegrało sześć z dziewięciu spotkań. Do niedzielnego spotkania obydwa zespoły przystąpią w niemalże najsilniejszych składach. Teoretycznie faworyta nie ma, gospodarze u siebie 5-0-3, goście na wyjazdach 1-2-4. No ale seria gospodarzy bez remisu (17 kolejnych meczów, liga, puchar) musi się skończyć, zresztą Schalke też od 5 gier jest bez remisu. Tak więc podział punktów.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-12, 20:00 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffalo - Pittsburgh godzina 1:00

Typ:1

Kurs:2,55

Buk:Betsson

 

Niektorych moze dziwic taki typ, ze niby goscie maja super serie az 11 meczy z rzedu wygrane co bardzo ale to naprawde bardzo rzadko zdarza sie w NHL. No oprocz moich argumentow ktore zaraz przytocze to ten fakt rowniez mial wplyw na tak zagrany typ. Najbardziej przemawia mi na korzysc buffalo to ze pittsburgh nastepny swoj mecz zagra z philadelphia , czyli swoim odwiecznym rywalem. Pomiedzy tymi druzynami zawsze tocza sie wielkie boje i z pewnoscia bo tak dlugiej serii jaka ma pittsbutgh nie bedzie im zalezalo na tym meczu zwlaszcza ze nie graja nawet przed wlasna publicznoscia. Mecz z philadelphia zostanie rozegrany za 3 dni takze niby troche czasu jest ale watpie w to zeby goscie chcieli wygrac ten mecz za wszelka cene majac jak juz wspomnialem taka super serie, kazdy im wybaczy ta jedna wpadke. Zauwazylem ze nie tylko ja kieruje dzisiaj swoj typ przeciwko goscia co jeszcze bardziej umocnilo moja pewosc ze czas na bardzo dawno nie zanotowana porazke. Buffalo spisuje sie bardzo kiepsk w meczach w domu takze czas aby to sie zmienilo , czas pokazac swoim fanom ze buffalo to dobry zespol ktory potrafi wygrac nawet z tak rozpedzonym przeciwnikiem jakim sa dzisieji goscie. Reasumujac pittsburgh ktory przybedzie na tafle buffalo mowiac kolokwialnie oleje sobie ten mecz, natomiast buffalo bedzie zalezalo podwojnie aby pokonac gosci bo: w tym sezonie przegrali juz zpittsburghiem na wlasnej tafli 0:1 a dwa ze goscie maja wiele zwyciestw z rzedu.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-12, 20:04 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nozna, Anglia, godz: 17:00

Spotkanie: Tottenham - Chelsea (HT/FT)

Typ: 2/2

Kurs: 4,1

Bukmacher: Bet-at-home

 

Analiza:

Chelsea rewelacyjnie rozpoczela sezon. Nikt chyba nie spodziewal sie ,ze w druzynie tej przyjdzie taki kryzys. w ostatnich 6 spotkaniach zdobyli zaledwie 5 pkt. Zdecydowanie lepiej w tych kolejkach spisywala sie druzyna Tottenhamu. Chociaz po spotkaniu ligowym z Birmingham i w lidze Mistrzow z Twente bylo juz widac po zawodnikach przemeczenie sezonem.Niestety obydwaj szkoleniowcy maja powody do narzekan. Gospodarze wystapia bez wielu istotnych graczy, zabraknie m.in: Toma Huddlestone'a, Jermaine'a Jenasa, Ledleya King, Jonathana Woodgate'a, Niko Kranjcara, Rafaela van der Vaarta i Jamiego O'Hary. Ancelotti zas nie bedzie mogl skorzystac z uslug Aleksa, Yossiego Benayouna, Jose Bosingwy, Franka Lamparda i Yuriego Zhirkova. Nic nie zmienia faktu,ze derby Londynu zapowowiadaja sie na nardzo interesujaco. Chelsea w koncu musi sie przelamac. Goscie powinni podejsc do tego meczu zdecydowanie bardziej wypoczeci. Ancelotti w srodowym spotkaniu Ligi Mistrzow z Marsylia wyraznie oszczedzal druzyne na ten mecz. Wierze,ze takie posuniecia przyniosa dzisiaj efekt. Oczywistym faktem jest,ze Chelsea to druzyna o olbrzymim potencjale i jezeli zawodnicy tej druzyny sa w formie to sa w stanie wygrac z kazdym.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-12, 20:02 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Anderlecht v Sporting Lokeren

Typ : Wielokrotny DW 2:1, 3:1 lub 4:1

Kurs : 3,80

Bukmacher : Gamebookers

Data: 2010-12-12 18:00

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz 19 kolejki Ligi Belgijskiej pomiędzy Anderlechtem, a Lokeren. Lider podejmuje u siebie czwarty zespół. Dotychczas Anderlecht zdobył 40 punktów (12-4-2), a Lokeren 32 punktów (9-5-3). Oba zespoły w tym sezonie grają dobrze. Dodatkowo oba mają obecnie świetną passę meczy bez porażki w lidze (Anderlecht 6-1-0, Lokeren 8-2-0). Wynikałoby z tego, że zapowiada się zacięty mecz pomiędzy tymi zespołami. Jednak Anderlecht jest zespołem lepszym, co pokazywał w meczach na szczycie z Genkiem (2:1) i Gentem (2:1). Natomiast Lokeren pokonało u siebie Gent (3:2), ale już nie dało rady Genkowi na wyjeździe (3:1). Anderlecht ma też dodatkowo przewagę psychologiczną nad zespołem Lokeren pokonując ich w pierwszym meczu 3:0. Jeszcze warto odnotować, że Anderlecht na pięć ostatnich zwycięstwa, aż czterokrotnie kończył je z wynikiem 2:1 lub 4:1. Uważam, że gospodarze wygrają to spotkanie 2:1 lub 3:1.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-12, 20:03 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywki: Piłka Nożna, Hiszpania

Spotkanie: Zaragoza - Real Madryt

Typ: 2 [AH -1,5]

Kurs: 1,93

Bukmacher: Pinnacle

Data: 12.12.10 19:00

 

Real mimo porażki 5-0 z Barceloną prezentują bardzo wysoką formę, co pokazał ostatnio przeciwko Valencii pokonując ją 2-0. Zaragoza to czerwona latarnia ligi, ma cztery punkty straty do ostatniego miejsca gwarantującego pozostanie w lidze. Zaragoza w siedmiu meczach na wyjeździe tylko raz wygrała, dwa zremisowała i aż czterokrotnie przegrała. Strzeliła tylko dziewięć bramek tracąc aż 16. W ostatnich dwóch meczach outsaider zremisował 1-1 z Almerią oraz przerał 0-3 z Villarrealem. Real na wyjazdach też radzi sobie mizernie w porównaniu do Barcelony, bo w siedmiu meczach tylko cztery wygrał, dwa remisując i raz przegrywając, strzelił tylko 10 bramek tracąc aż 8. Bilans nie jest olśniewający, a dzisiaj jest szansa na jego polepszenie. Dziś niewiadomy jest też występ Higuana który nabawił się kontujzi i nie grał już w meczu przeciwko Barcelonie. Dzisiaj Mourinho nie może sobie pozwolić na utratę punktów, a jednobramkowa przewaga zawsze jest niebezpieczna. Kurs wart gry.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-14, 20:44 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: FC Barcelona - Real Sociedad

Typ: FC Barcelona -2.0 (trzy-drogowy handicap bramkowy)

Kurs: 1.72

Bukmacher: Betsafe

Czas rozpoczęcia: 21;00

Analiza:

 

Mecz według mnie do jednej bramki. Barcelona zmierzy się dzisiaj na Camp Nou z beniaminkiem Real Sociedad w ramach 15 kolejki Primera Division. Każdy inny wynik niż pewne i przekonujące zwycięstwo Dumy Katalonii będzie tutaj sporego kalibru sensacją.

Owszem ktoś powie, że Sociedad jest jedną z rewelacji w tym sezonie Primera Division - zajmuje wysoką 8 lokatę w tabeli. Ja powiem co z tego? Barca przecież to zupełnie inny poziom, zespół według wielu najlepszy w tym dziesięcioleciu. Zespół, który potrafi zmiażdżyć największego swojego rywala czy to w meczu przed własną publicznością czy to na Santiago Bernabeu.

Co trzeba wiedzieć przed dzisiejszym meczem? Według mnie dwie rzeczy pierwsza to znakomita statystyk Barcy na Camp Nou z Sociedad (13 zwycięstw i 1 remis). Oraz pamiętać, że w meczu na tygodniu Josep Guardiola w Lidze Mistrzów z Rubienem Kazań wystawił drugi garnitur (mimo to Barca wygrała 2-0). Dzisiaj możemy więc zobaczyć Barcę na świeżości co może być zabójcze dla rywala.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-14, 20:44 ]

:plus::plus: 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: FC Barcelona - Real Sociedad

Typ: Ile goli strzeli team 2? ,,Bez goli "

Kurs: 1.78

Bukmacher: Bwin

Czas rozpoczęcia: 21;00

Analiza:

 

 

Na dzis zdecydowałem sie na to spotkanie gdyz jak tylko zobaczyłem ten kurs to tak sobie pomyslałem ze ten typ niemalze niema szans na nietrafienie. Dla porównania kurs w bukmacherze naziemnym na to spotkanie wynosił 1.40 ale do rzeczy. Zespół Barcelony ostatnio w fenowenalnej dyspozycjii po wygranej miedzy innymi relem Madryt 5-0 .W ostatnich pieciu meczach ich bilans bramkowy wygrada tak :22 strzelone dwa stracone.MOim zdaniem zespół taki jak Barcelona bedzie w tym sezonie walczył w finale Ligi MIstrzów .Po ostatnich ich wyczynach mozna twierdzic ze bukmacherzy nieco zawyzaja na nich kursy gdyz np. na under 3,5 kurs wynosi 2.10 a graja przeciez z zespołem potrafiacym grac i zajmujacym jak dotad osma pozycje w lidze . Real Sociedad swoja pozycje w lidze zawdziecza głównie meczom na własnym stadionie .byc moze kurs taki wysoki spowodowany jest tym ze |Real na siedem meczy wyjazdowych az w szesciu strzelił gola .Barcelona z kolejii na siedem meczu straciła 5 goli strzelajac 17 czyli tylko w trzech z siedmiu nie straciła daje to mniejwiecej podział po 50% lecz zdecydowanie twierdze ze dzis gola nie straca poniewaz jak dotad Real grał z zespołami z dolniej czesci tabeli a oprócz pojedynku z Bercelona spotkaja sie jeszcze z |Realem , Valencia CF, Sevilla FC , Villarreal CF. I po tych dopiero meczach tak naprawde dowiemy sie w jakiej naprawde dyspozycjii jest Rela Sociedad .Polecam

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-12-14, 20:46 ]

78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...