Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 13.11.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


- spotkanie Polska-Holandia

- kurs 1,85

- typ 2

- godzina 4.30

-buk: Bwin.com

- analiza

Dzis spotkanie o miejsca 9-12 Mistrzostw Swiata w siatkowce odbywajacych sie w Japoni. Polska zmierzy sie z Holandia. Wedlug bukmacherow nie ma faworyta tego spotkania. Ja gram na Holandie. Dlaczego one powinny wygrac to spotkanie?

- maja w swoim skladzie Flier Manon, znakomita zawodniczke zdobywajaca punkty nie tylko atakiem,blokiem ale rowniez servisem. Jest ona w czolowce najlepiej punktujacych mistrzostw. Najlepsza Polka-Werblinska ma od niej zdobytych 20 ptk mniej.

-Polki to jeden z zespolow, ktory popelnia najwiecej bledow wlasnych w mistrzostwach, a takie bledy Holenderki potrafia bezwzglednie wykorzystywac.

-Holenderki z Polkami lubia grac i w sotatnich meczach bez zadnych problemow zwyciezaja nasza reprezentacje. W 2009 roku w Grand Prix dwukrotnie pokonaly nas 3:0, aby potem w Mistrzostwach Europy (odbywajacych sie w Polsce!) rownie latwo pokonac nas 3:0 , w setach do 18, 13!, i 23.

-od 1982 roku to dopiero 3 wystep reprezentacji Polski na Mistrzostwach Swiata, Holenderki graja po raz 7 (tylko jedna impreze opuscily w 86r), co swiadczy, iz Holenderki maja lepsze ogranie na imprezach tego cyklu.

-Polkom MS nigdy nie wychodzily, nawet jak nasza reprezentacja w 2003 i 2005 zdobywala w Mistrzostwach Europy zlote medale, to w MS 2002 i 2006 byla dopiero 13 i 15. Nawet ms 12 bedzie najwyzszym miejscem Polek w MS od 1978roku.

Warto dzis zagrac na zwycieciestwo Holenderek. Obawiam sie, ze spotkanie moze skonczyc sie nawet w 3 setach.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:26 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Polska 13:00

Spotkanie: Sandecja - MKS Kluczbork

Typ: 1

Kurs: 1,70

Buk: Bwin

 

po takim kursie naprawdę warto zagrać na gospodarzy bo mimo iż obie drużyny są w podobnej formie Sandecja 3 zwycięstwa, remis i 2 porażki a MKS Kluczbork 2 zwycięstwa, remis i 3 porażki gra sporo lepiej bo przegrała te 2 mecze z ŁKS-em i Podbeskidziem a więc silnymi tej ligi a zremisowała na wyjeździe z nieobliczalną Odrą a więc teraz po serii dwóch porażek Sandecja na pewno ruszy do ataku od razu aby chociaż postarać się zmniejszyć stratę do czołówki. U siebie Sandecja gra świetnie bo wygrała 5 spotkań, raz zremisowała i raz przegrała gdy Kluczbork na wyjazdach bez zwycięstwa z 2 remisami i 5 porażkami i wydaję mi się że jutro ta seria wzrośnie do 6 bo Sandecja wreszcie musi zacząć zwyciężać, a dodatkowo do jej składu wraca Frohlich czyli ważny dla drużyny obrońca. Myślę że buki się lekko z kursem pomyliły co zamierzam wykorzystać

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:27 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

:nhl: 13.11.2010 g. 4:05

Spotkanie: Anaheim Ducks - Dallas Stars

Typ: over 5.5

Kurs: 1,78

Bukmacher: tobet

 

Na dzisiaj wybrałem spotkanie rywali z dywizji Pacific. Anaheim u siebie jest całkiem mocne w tym sezonie, na wyjazdach jest to kompletnie inna ekipa jeśli chodzi o jakość i styl grania. U siebie mają bilans 6-1-0-1. Ostatnio mimo dużych starań i ciekawych akcji, pokonali Islandersów tylko 1-0, ale zaszwankowała skuteczność. U siebie wygrali 4 spotkania z rzędu. W ostatnich 4 meczach 3 razy under. Wszyscy kluczowi gracze są do dyspozycji trenera. Kontuzjowani są tylko gracze mniej ważnie dla tej ekipy: Jaffray, Sutton, Lupul, Brookbnk i Chipchura. No może z Lupulem przesadziłem, bo on potrafi wnieść odpowiednią jakośc do ofensywy. Tymczasem Dallas ostatnio na wyjazdach beznadzieja, 2 porażki 1-3 w Królami i 0-5 z Colorado, które zmaga się z seryjnymi kontuzjami kluczowych graczy. Ogólnie na wyjazdach mają bilans 3-3-0-0. Trochę mnie dziwi taka ich postawa na wyjazdach, ponieważ skład, zwłaszcza ofensywa, prezentuje się bardzo przyzwoicie. W zespole aktualnie nie ma żadnych kontuzji. W tym sezonie juz raz te ekipy spotkały się ze sobą. W meczu rozegranym w Dallas wygrali goście 5-2, w strzałąch było 37-26 dla Dallas, a na bramkach stali starterzy, czyli Lehtonen i Hiller. Anaheim strzela u siebie średnio 3 gole na mecz i traci 2.37 bramki. Dla porównania Dallas na wyjazdach strzela 2.83 gola na mecz i traci 3.5 bramki. Patrząc jak oba zespoły prezentują się wliczebnym osłąbieniu także upatruję szansy na jakieś gole w PP. Anaheim ma PK u siebie na poziomie 77.4%, co jest wynikiem bardzo mizernym. Jest to jednak nic w porównaniu do tego jak w liczebnym osłabieniu na wyjazdch prezentuje sie Dallas. Statystyki na poziomie 63.0% to najgorszy wynik w lidze i jeśli dodać, że Anaheim u siebie ma PP na poziomie 26.7% to pojawia się problem dla gości. Jeśli goście zdecydują się miękką grę obronną to moga mieć spore problemy z powstrzymywaniem błyskotliwych graczy ofensywnych Anaheim, takich jak Perry, Getzlaf, Ryan czy doświadczony Selanne. Jeśli będą łapać kary to w PP Anaheim na pewno sobie poradzi. Według mnie ze 3 gole łącznie dla obu stron w PP w tym meczu powinny paść, do tego 3 bramki w sytuacji 5 na 5 i overek by był. Over padał w 6 z 8 ostatnich gier h2h w Anaheim. Nie ma jeszcze info co do bramkarzy, ale prawdopodobnie po raz kolejny będą to starterzy, czyli Hiller i Lehtonen. Lehtone przeciwko Anaheim ma bilans 1-3-0-0, 3.55 GAA i .899 SV, a na wyjazdach 3-2-0-0, 3.16 GAA i /910 SV. Hiller przeciwko Dallas ma bilans 3-2-0-1, 2.51 GAA i .934 SV, a u siebie 5-1-0-1, 2.67 GAA i .916 SV. Wszystkie znaki wskazują, że to Anaheim wygra to spotkanie, ale ja mam jakoś przeczucie, że Dallas zaskoczy w tym meczu. Nie to jest jednak przedmiotem analizy. Według mnie oba zespoły lepiej prezentują się w ofensywie niz w grze defensywnej, wiadomo że zwycięstwa nad rywalami z dywizji sa podwójnie cenne. Według mnie powinno tutaj paść te 6 bramek, aby pokryć over. Wynik w granicach 4-2 dla którejś ze stron jest mozliwy do uzyskania, Jeśli tylko Anaheim poprawi skuteczność w stosunku do tego co było z Islandersami, a gracze Dallas tacy jak Richards, Morrow czy Eriksson zaczną grać na poziomie na jaki ich stać to over powinien być i na to też stawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:28 ]

:plus: 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech Poznań-Lechia Gdańsk

Typ: 1

Kurs: 1.93

Buk: Pinnacle

Godzina:18:15

Analiza:

 

W najciekawszym sobotnim spotkaniu trzynastej kolejki Ekstraklasy Lech Poznań przed własną publicznością podejmował będzie Lechię Gdańsk. Kolejorz nie może sobie w tym spotkaniu pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów, natomiast goście do stolicy Wielkopolski przyjadą z zamiarem powiększenia swojego dotychczasowego dorobku.

Sytuacja Lecha Poznań z meczu na mecz staje się coraz trudniejsza. Jeszcze niedawno, po efektownych zwycięstwach nad Cracovią, Wisła Kraków i Manchesterem City, wydawało się, że Kolejorz wraca na właściwe tory. Tymczasem w ostatnich dwóch ligowych meczach drużyna prowadzona już przez Jose Marię Bakero zdobyła zaledwie jeden punkt. Najpierw przegrała na wyjeździe z Ruchem Chorzów, a w trakcie tygodnia, w zaległym meczu zremisowała z Polonią Warszawa, choć do przerwy przegrywała już 0:2.Piłkarze Lecha zdają sobie sprawę, że jeżeli chcą jeszcze myśleć o zajęciu przyzwoitego miejsca w tym sezonie, w najbliższych meczach nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. W sobotę rywalem Kolejorza będzie jednak nieobliczalny w tym sezonie zespół Lechii Gdańsk.Za gospodarzami zdecydowanie przemawia jednak bilans ostatnich pojedynków obu zespołów. Lechia nie potrafi pokonać Lecha już od dziesięciu meczów. Ostatnie zwycięstwo Lechia odniosła w 1985 roku, natomiast w Poznaniu wygrała ostatni raz w 1962 roku. Ostatnie pięć meczów w Poznaniu kończyło się zwycięstwami gospodarzy.Lechia do Poznania przyjedzie bez kontuzjowanych Vytautasa Andriuskeviciusa, Marko Bajicia oraz Ivansa Lukjanovsa. Do kadry meczowej wraca natomiast Marek Zieńczuk. Wkrótce informacje o sytuacji kadrowej Lecha przed sobotnim meczem.Lech tego meczu nie może przegrac.Liczę na zwycięstwo.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:28 ]

:plus: 93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Anaheim Ducks - Dallas Stars

Typ : under 1,5 goals (1 tercja)

Kurs : 5,00

Bukmacher : Bwin

Data: 2010-11-13 04:05

 

Analiza:

 

Brzdo duzo typerów stawia na to spotkanie over 5.5 ale ja pozwole sobie zatypowac bardzo ciekawy typ.Bukmacher zrobił niespodzianke i dał kurs 5.00 na under 1,5 w pierwszej tercji.Ja przed zobaczeniem tego kursu miałem typowac under 0,5 w pierwszej tercji ale kurs jest 1,80 :p. Typ moim zdaniem bardzo dobry bo Anaheim rozkręciło sie w ostatnim spotkaniu dopiero od drugiej tercjii.

W pierwszej nie było dużo akcji ofensywnych.Do tego po chwili odpoczynku w bramce gospodarzy z pewnoscia znajdzie sie Hiller prezentujacy sie wysmienicie.Moze bedzie over w tym spotkaniu ale raczej drużyny postrzelają sobie w 3 tercjii bo pierwsza bedzie moim zdaniem dośc senna.Dallas ostatnio prezentuje słabą forme,a Anaheim kontynouje serie zwyciestw na własnym terenie.Dla Gwiazd z Texasu to 3 mecz z rzedu na wyjeździe i w ostatnich dwóch poszło im słabiutko.Porażki z Colorado 5-0 i LA Kings 3-1 nie napawają optymizmem .Ale zajme sie ta liczbą bramek w pierwszej tercji.

Dallas jest to drużyna bardzo ofensywna,oddaje mnóstwo strzałów na bramke rywala ale ostatnie dwa mecze były na under co mnie bardzo cieszy .Dodatkowo Anaheim w ostatnim meczu zagrali troszke słabiej ale gdyby wykozystali dogodne sytuacje to powinien mecz sie skończyć zwyciestwem Kaczorów 2-3 bramkami.

A jeśli chce ktoś skorzystać i puścić typ to radze sie pospieszyć :)Ja pusciłem ten typ bo naprawde warto.Polecam typek.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:29 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, 13.11.2010 godzina 02:00

 

Mecz: Minnesota Timberwolves - New York Knicks

Typ: Kevin Love(-2) - Raymond Felton (punkty) 1.85

Buk: Betsson

 

Po wczorajszej udanej nocce idziemy dalej. Dzisiaj oferta więcej nam oferuje, bo mamy o kilka meczyków więcej. Znalazłem kilka typów wartych uwagi, lecz tutaj zamieszczę jeden z nich, który wydaje się być najpewniejszy. Resztę typów możecie znaleźć w temacie z yieldem. Wracając do tematu jednym z dzisiejszych meczyków jest mecz między ekipą Minnesoty, a graczami z Nowego Jorku. Dzisiaj sobie opuszczę ogólnikowe omawianie drużyn, gdyż typem jest pojedynek między graczami. Zakład dotyczy większej ilości punktów w meczu między Kevinem Love'm, a Raymondem Feltonem. Kevin w swoim zespole zajmuje pozycję silnego skrzydłowego/centra, zaś Felek gra na pozycji rozgrywającego. Już na samym wstępie ich pozycje według mnie dają większą korzyść na rzecz Kevina, który praktycznie dostaje piłki od swoich kumpli i pakuje ją do kosza, a Felek? Felek jak Felek, musi kreować grę bo obecnie nie ma tam innego dobrego grajka, który nadawałby się na tą pozycję. Chociaż muszę przyznać, że patrząc na staty Raymonda jestem pozytywnie zaskoczony, bo po transferze z Charlotte gra zdecydowanie lepiej. Mimo to każdy, kto się trochę interesuje NBA zna Felka jako partacza FG. Słabo jest u niego ze skutecznością i na tym także opieram dzisiejszy typ. Teraz troche statystyk. Póki co Love ma średnią nieco poniżej 17 punktów na mecz, zaś Felek niecałe 15. Kevin oprócz ostatniego słabszego meczu, w którym zdobył tylko 8 punktów i grał zaledwie 28 minut, prezentuje dość równą formę. Zdobywał ostatnio odpowiednio 23, 16, 18, 20 i 22 punkty, przy w sumie średniej skuteczności. Felek zaś gra mecze w kratkę, 20, 7, 10, 13, 20, co dokładnie pokazują jego zdobycze punktowe. I akurat przy rekordowych w tym sezonie zdobyczach 20 punktów, miał dobre FG, co się niezbyt często zdarza. Jak widać aby typ nie wszedł Felek musi mieć dobry dzień, przy beznadziejnym dniu Love'a. Statystyki i rozum przemawia za graczem Minnesoty, zaś co pokarze rzeczywistość? Będziemy wiedzieli tuż nad ranem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:29 ]

85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Lech-Lechia

Bukmacher:expct

Typ:1/1

Kurs:2.85

Czas rozpoczęcia:18.00

 

 

Analiza:Kolejne ciekawi zapowiadające się spotkanie w polskiej Ekstraklasie.Chyba nikt nie spodziewał się , że po 12 kolejkach Lech Poznań będzie na przedostatnim miejscu w tabeli.A jednak .To nie sen.Na pocieszenie kibicom Kolejorza pozostaje fakt, że przy kilku kolejnych zwycięstwach z rzędu Lech Poznań może znacząco podskoczyć do góry.Dlatego uważam, że poznańska lokomotywa zacznie wygrywać już dzisiaj.Trener Jose Maria Baker już trochę popracował z zespołem, na pewno już ma swoją wizję gry, na pewno też zapoznał zawodników ; gdzie najlepiej czują się na boisku.Lechia Gdańsk to było objawieni pierwszej części sezonu; teraz wdaje mi się, że zespół z północy Polski już nie gra tak dobrej piłki jak na początku.Lech Poznań w kilku już spotkaniach udowodnił , może nie w spotkaniach ale w połowach spotkań , że potrafi bardzo dobrze grać.Jeśli poznaniacy wreszcie zagrają całe spotkanie na maksa to dzisiaj Lechia Gdańsk nie wywiezie ani jednego punktu ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej.Uważam, że strzelanie podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca zaczną już przed przerwą.Spodziewam się, że cały sztab szkoleniowy wyciągnął wnioski z poprzednich meczy gdzie jeśli Lech Poznań nie strzelił w pierwszej połowie to meczu nie wygrywał.Dlatego polecam Wam zagrać na to, że Lech Poznań będzie prowadził już po pierwszej połowie .W drugiej połowie pozostanie tylko poznaniakom trzymanie wyniku.Kurs jest bardzo zachęcający.Na pewno warto spróbować zagrać ten typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:30 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEMCY: Bundesliga:13.11.2010 15:30

Köln - Moenchengladbach

TYP:1

KURS:2.20

Unibet

 

Dziś o godzinie 15:30 dojdzie do konfrontacji 2 zespołów zajmujących ostatnie pozycje w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują 17 miejsce z dorobkiem 8 pkt, zaś goście 18 miejsce z 7 oczkami na kącie. Mecz dla obu ekip jest bardzo ważnym starciem, aby być może po tej kolejce wybrnąć z strefy spadkowej.Ja postanowiłem zagrać na zespół FC Koln, który na własnym obiekcie zdobył 7 z 8 pkt w tym sezonie, wygrywając między innymi z HSV,Sankt Pauli i remisując z Hoffenheim 1-1. Moenchengladbach ostatnio wywalczyło cenny remis z Bayernem u siebie , lecz większa w tym zasługa bawarczyków, którzy z mocno osłabionym składzie nie pokazali swoich umiejętności w 100%.Stawiam na gospodarzy, gdyż jako zespół są po prostu lepsi.Sam Podolski mówił,że dla jego drużyny nie powinno być miejsca w strefie spadkowej. Poldii ostatnio w meczu z HSV doskonale współpracował z Novakoviciem, który ustrzelił hatric . Drużyna gości nie posiada takich zawodników jak u gospodarzy:Podolski, Novakowic,czy nawet Adam Matuszczyk. Do tego jestem pewien,że kapitan i zarazem serce drużyny ...Lukas Podolski odpowiednio z mobilizuje swoją drużynę wiedząc jak ważny jest to mecz.Liczę na zwycięstwo gospodarzy, która ostatnio spisuję się coraz lepiej zwyciężając u sibie w lidze czy w pucharze Niemiec.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:32 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Primera B Nacional, godz. 23.00

Spotkanie: Union v Belgrano

Typ: X

Kurs: 3.5

Bukmacher: Bet365

Analiza: Mecz 14 kolejki argentyńskiej Primera B. Gospodarze są faworytem pojedynku, w końcu są na 5 pozycji w tabeli i mają 10 pkt. więcej od swojego rywala. Belgrano de Cordoba zajmują ostatnią pozycję w lidze, mają tylko 11 pkt. Ich bilans 2-5-6 jest dość przeciętny, ale liga jest dość wyrównana i tak każdy może wygrać z każdym. Na wyjeździe ten zespół ugrał 2 pkt. w 7 meczach. Ostatnio był problem z defensywą, stracili w ostatnich 4 meczach 10 goli. Gospodarze to zespół, który u siebie przegrał już 3 mecze na 7 rozegranych. Dodatkowo to jedyny zespół w lidze bez remisu. A mamy już 13 kolejkę. W końcu podzielić się punktami muszą, a akurat na swoim terenie grają różnie, w ostatnich 3 meczach wygrana i 2 porażki przy 5 straconych bramkach. Goście ostatnie 2 mecze przegrali i sądzę, że będzie im bardzo zależało na dobrym wyniku. Zremisowali na wyjeździe z Club Ferro i Boca Unidos. Te zespołygrająbardzo dobrze u siebie. Co więcej jak Belgrano przegrywało to zazwyczaj 1 golem, albo jak w pierwszym meczu wyjazdowym po 3 czerwonych kartkach. Gospodarze są wysoko, ale liczę na ich pierwszy remis w tym sezonie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:33 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robin Soderling v Michael Llodra

Typ: tieabrekas w pierwszym secie

Kurs:3.25

Bet365

#

# Tenis ATP BNP Paribas Masters - A Paris godz.14.00

 

Juz o godz 14 naszego czasu dojdzie do niezwykle interesującego pojedynku w półfinale turnieju Masters w Paryżu.

Rozgrywajacy chyba swoj turniej życia reprezentant gospodarzy Llodra zmierzy sie z numerem 5 rankingu Atp Szwedem Soderlingiem. Bukmacherzy podobnie jak we wczesniejszych meczach ponownie nie doceniaja Francuza, co jest dosc dziwne bo nawet patrzac na historie dotychczasowych pojedynków to własnie Michael wypada lepiej, w dwóch starciach to on wychodził na tarczy, jeden z tych pojedynków odbył sie w bieżacym sezonie.

Obaj zawodnicy przeszli przez turniej jak burza, obaj nie oddali nawet seta, przy czym to Michael jestsprawca co najmniej dwoch niespodzianke na turnieju.Gra jak natchniony wczoraj po raz kolejny zanotoal niesłychana skutecznośc pierwszego podania ktora przekroczyła 90%, nie oparli mu sie Isner Djokovic oraz davydenko, niesłychanie trudno jest go przelamać co moze zapowiadac wyrównane spotkanie, bowiem Soda prezentuje sie na turnieju rowniez doskonale. Podobnie jak rywal notuje bardzo dobra skutecznosc własnego podania ktora prowniez przekracza 90 % . przy czym jest niesłychanie dokładny i precyzyjny. Wczorajsze starcie z Roddickiem zaczeło sie od mocnego uderzenia amerykanina, Andy na otwarcie pojedynku posłał rywalowi trzy asy z rzedu, wydawało sie że Soda zostanie zmieciony z kortu, jedank z kazdym kolejnym gemem to szwed grał coraz lepiej. Kazde zagranie było przemyslane i niezwykle dokładne Roddick momentami był bezradny.

Biorąc pod uwage aktualna dyspozycje obu zawodników uwazam ze pojedynek bedzie przynajmniej w pierwszym secie wyrównany, mozliwe ze trzysetowy o zwyciestwie zadecyduja szczagoły. w obu dotychczas rozegranych meczach miedzy zawodnikami pierwszy set przybierał własnie taki scenariusz, biorac pod uwage ich dyspozycje na tym turnieju nie wykluczone ze i tym razem bedziemy swiadkami 13 gemow w pierwszej odsłonie tego starcia.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:33 ]

225 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpania La Liga 22:00

Barcelona - Villarreal

Mniej niż 2,5 gola

3,1

Bet365

 

Analiza: Dziś o godzinie 22, na stadionie Camp Nou zagrają Katalończycy z Villarrealem. Mecz tej jest najciekawszy w tej 11 kolejce La Liga, za sprawą obu ekip które zajmuja odpowiednio 2 i 3 miejsce. Barca po 10 kolejkach ma na koncie 25 punktów, u siebie w 5 meczach bilans 3-1-1 i 9:4 w bramkach, na wyjazdach Barca jeszcze nie straciła punktu, zupełnie inaczej jest z zespole Villarrealu który na własnym obiekcie ma kąplet zwycięstw, gożej jest na wyjazdach gdzie wygrał 2 razy dwa razy remisował i raz przegrał, w brmkach 8:7. W ostatnich meczach ligowych Barca jak i Villarreal wygrali 3:1 gospodarze i 4:1 goście. W ostatnim meczu na Camp Nou barca ograła 5 w tabeli Seville 5:0, a żółta łód podwodna zremisowała z 13 Gijonem 1:1. Bezpośrednie mecze obu druzyn to 5 zwycięstw Barcy 4 remisy i 3 wygrane Villarrealu, padło w nich 36 bramek co daje średnią na mecz 3 gola.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:34 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka, Plus Liga Mężczyzn, godz: 14:45

Spotkanie: AZS UVM Olsztyn - PGE Skra Belchatow

Typ: Wynik po dwóch setach ? - X

Kurs: 6.00 -> 4.00

Bukmacher: Betsafe

 

Dzisiaj o godzinie 14:45 rozpocznie się spotkanie pomiędzy AZS Olsztyn a PGE Skrą Bełchatów, nie mal 100% faworytem do zwycięstwa jest ekipa gości lecz licze na to że gospodarzom uda się urwać przynajmniej seta. Aspiracje obu zespołów to inna bajka, AZS w tym sezonie będzie mocno walczyć o utrzymanie za to Skra ma nadzieje obronić mistrza polski. Patrząc na tabel gra lider z ostatnią drużyną ligi. Olsztyn w 6 meczach odniósł 4 porażki a wygrał 2 razy z Częstochową oraz z Wieluniem. Oba mecze rozgrywane na własnym boisku. W zeszłym sezonie gdy Skra zdobyła mistrzostwo obie ekipy spotkały wg harmonogramu 2 razy - dom i wyjazd, pierwszy mecz odbył się w Bełchatowie, tam bez historii Skra wygrała 3-0 nie dając żadnych szans przyjezdnym. W spotkaniu rewanżowym, w Olsztynie Skra również wygrała lecz to już nie był spacerek, pierwszy set wygrali gospodarze AZS Olsztyn 25-22, w następnych setach sporo Bełchatowianie musieli się napocić żeby wygrać. Narazie ekipa z Olsztyna spisuję się poniżej oczekiwań, zwłaszcza że do AZS'u dołączyło paru bardzo dobrych graczy jak m.in Marcel Gromadowski, Toobal czy Tuia. Myślę że wygranie przynajmniej jednego seta jest w możliwościach graczy z Olsztyna.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:34 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Werder - Eintracht

Typ: 2/2 Połowa/Koniec

Kurs: 6.75

Bukmacher: Expekt

 

Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz z ligi niemieckiej pomiędzy miejscowym Wederem Brema a gośćmi Eintrachtem Frankfurt. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie bo wszyscy zastanawiają się czy będący w słabej formie Werder da radę świetnie spisującemu się ostatnie czasy Eintrachtowi. Moim zdaniem tak się nie stanie. Zespół z Bremy spisuję się na prawdę źle. Thomas Schaaf chyba nie wie jak pokierować tym zespołem bo razem z meczami LM przegrali 4 mecze z rzędu, a ostatnio zostali wręcz rozgromieni na wyjeżdzie aż 6-0 przez VfB Stuttgart. Nie może być tak że taki zespół jak Werder daje sobie strzelić aż 6 bramek nie strzelając żadnej. To świadczy o na prawdę wielkim kryzysie w tym zespole. Przed tym porażka w LM na własnym stadionie z Twente 2-0 i również na własnym stadionie porażka z Nurnberga 3-2. Zespół ten przechodzi kryzys i nie sądzę aby się przełamali ze świetnie spisującym się Eintrachtem. Goście nie zostali pokonani już od 7 spotkań przy tym tylko raz remisując i aż 6 razy wygrywając. Tak dobra postawa pozwoliła im wskoczyć na wysokie 4 miejsce w tabeli Bundesligi. Dodatkowo ostatnie dwa starcia między tymi zespołami to wygrana dzisiejszych gości. U siebie pokonali Werder 1-0 a na wyjeżdzie wygrali 3-2 i to pokazuje że leży im taki rywal, a teraz dodatkowo bez formy. Mój tym jest ryzykowny bo postawiłem że wygrają również do przerwy ale kto nie ryzykuje ten nie ma .. .

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:35 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: FSV Mainz-Hannover 96 (0-1) handicap,godz.18.30

Typ: 1 (gospodarze muszą zwyciężyć przynajmnie 2 bramkami)

Buk: Bwin

Kurs: 2.65

Analiza:

 

Obydwa zespoły podobnie rozpoczęły trwający sezon od wspaniałej serii zwycięstw ale jak można się było tego spodziewać bardzo szybko zaczną ustępować miejsca lepszym klubom z lepszym budżetem i lepszą ławką rezerwowych. Obie te ekipy nie mają aż tak równej i szerokiej kadry aby walczyć o czołowe miejsca w lidze. Dziś zobaczymy jak na tle najsilniejszego składu Mainz zaprezentuję się podziurawiony zespół Hannoveru,mam na myśli ostatnie dotkliwe porazki a także brak kluczowych zawodników.Mirko Slomka nie będzie mógł skorzystać z sług Haggui, Pogatetza, Andreasena, Carlitosa, Abdellaoue i Stoppelkampa. Równie obrze to moze być plus,ponieważ ci zawodnicy njie grali w ostatnich tygodniach oszałamiająco i będzie to szansa to pokazania się graczom rezerwoym,o ktorych niestety nie mam bladego pojęcia i będą oni dla mnie całkowitą zagadką.Dla graczy z Moguncji to jedna z ostatnich szans to przebudzenia się i ponownego uwierzenia we własne możliwosci,czego w ostatnich przegranych spotkaniach zabrakło.Mam nadzieję,że wyciągnęli oni wnioski z porażek i dzisiaj na 100% wyjdą na boisko zmotywowani głodni zwycięstwa.Moj typ: 3-1.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:35 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówka Francja 13.11.2010 19:00

 

Spotkanie: Le Mans - Cholet (łącznie z dogrywką)

Typ: Cholet +5,5

Kurs: 1,90

Buk: Unibet

 

6 kolejka francuskiej Ekstraklasy i dzis wieczorem bedziemy w Le Mans gdzie miejscowy zespol zmierzy sie z Cholet. Bedzie to prestizowe spotkanie bo wicemistrz Le Mans podejmie Mistrza - Cholet. Goscie graja swietnie. W lidze maja bilans 4-1 i porazke zaliczyli na poczatku sezonu z Gravelines. Pozniej przyszly 4 zwyciestwa z rzedu i to w dobrym stylu jak na mistrza przystalo. W Eurolidze rowniez bardzo dobrze graja. Mimo ze na poczatku rozbila ich Siena, to pozniej u siebie minimalnie przegrali z Regal Barcelona 77:84, a nastepnie pokonali Lietuvos Rytas a ostatnio Cibone VIP na wyjezdzie i to az 84-71. Le Mans natomiast srednio w lidze maja zaledwie 2 zwyciestwa i 3 porazki i sa w drugiej polowie tabeli. Zespol nie moze sie odnalezc na poczatku sezonu. Przegrali eliminacje do Euroligi z Chimkami Moskwa i sadze ze to ich troche przybilo. Ostatnio maja passe 2 porazek z rzedu - u siebie z Chalonem i na wyjezdzie z Paris-Levallois. Widac wiec ze ich teren wcale nie jest twierdza. Ogolnie rzecz biorac to ostatnie ich 8 spotkan to zaledwie 2 wygrane, bilans wiec fatalny a dzisiaj zagraja przeciez z Mistrzem Kraju.... Bezposrednie pojedynki miedzy obiema ekipami grane na parkiecie Le Mans przemawiaja zdecydowanie na krozysc dzisiejszych gospodarzy i pewnie stad tak wysoki kurs na zwyciestwo gosci. Chociaz w poprzednim sezonie wygral tutaj zespol Choletu. Wg mnie w lepszej dyspozycji sa goscie, ktorzy beda chcieli pokazac ze nie na darmo nazywani sa "krolami ligi" i pokonaja dzis druzyne Le Mans.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:36 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Koszykówka

Spotkanie: Bennet Cantu vs Montepaschi Siena

Typ: 1

Kurs: 3,10

Buk: Bwin

Godzina rozpoczęcia: 20-00

Analiza:

Piąta kolejka spotkań w włoskiej lidze siatkówki. W pierwszym ze spotkań dojdzie do meczu na szczycie. A to dlaczego? Gospodarze zajmują 2 miejsce, a goście 3. Pomimo, że jest to dopiero piąta seria spotkań, oba zespoły dobrze rozpoczęly sezon. Pallacanestro Cantú pomimo porażki w spotkaniu inauguracyjnym sezon mają znakomity bilans kolejnych spotkań. Wygrali trzy kolejne mecze. Odpowiednio z Vanoli Cremona, Lottomatica Roma, oraz Siviglia Wear Teramo. W spotkanich na własnym boisku mogą pochwalic się wysoką skutecznością. Trener gospodarzy ma do dyspozycji: Sebastian Bianchi, Vladimir Micov, Benjamin Ortner,Manuchar Markoishvili, Maarty Leunen, Marconato Denis, Nicolas Mazzarino, Michele Mian, Marco Diviach, Jonathan Tabu, Maspero James, Mike Green. Bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy oba zespolami jest bardzo niekorzystny dla gospodarzy dzisiejszego meczu. Na przestrzeni 20 ostatnich meczy Cantu wygrało tylko jedno spotkanie. Jest to bardzo słaby wynik, który uważam, że czas poprawic. Dziś jest do tego możliwosc. Nie ulega wątpiwosci, ze Siena ma dużo lepszych zawodników: Lester Bo Mc Calebb, Nikolaos Zisis, Marco Carraretto, Milovan Rakovic, Ksistof Ławrynowicz, Rimantas Kaukenas, Tomas Ress, Andrea Michelori, Tommaso Ingrosso, Shaun Stonerook, Peter Aradori, David Moss. Jednak w ostatnich dniach grają bardzo często, mecze ligowe przeplatają spotkaniami w Eurolidze. Jak chocby w ostatnim meczu przegrali na wyjeździe 3 dni temu z tureckim Ulker Istanbul różnicą 13 pkt-ów. Liczę dziś na dobre spotkanie w wykonaniu gospodarzy i wygraną-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-16, 16:39 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...