Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 12.11.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie : San Jose Sharks - New York Islanders

Typ : San Jose Sharks -2

Kurs : 3,10

Bukmacher : Bet-at-home

Data: 2010-11-12 04:35

 

Analiza:

 

Islanders kontynuuje serie porazek,W nocy przegrali z Kaczorami 1:0 po słabym wystepie w ich wykonaniu.Przec całe spotkanie mieli jedną groźna sytuacje w 3 tercji ale strzał zablokował Perry,obrńca Ducks.Gracze z Anaheim niewykorzystali kupe znakomitych sytuacji by to spotkanie wygrac 2,czy 3 bramkami.Nie chce myslec co w nocy zostanie z drużyny z Nowego Jorku,bo byłem pod wrażeniem gry Rekinów gdy oglądałem ich z Tampa Bay.Grają bardzo szybkie kontry,a Islanders niepotrafili zatrzymywac sporo wolniejszych kontr Kaczorów.

Spodziewam sie rozbicia totalnego druzyny z Nowego Jorku i nie mają co marzyć że przełamią sie i skończą ten horror ,którty rozpoczął sie z Florydą.

Najlepiej punktującym zawodnikiem Rekinów z San Jose jerst Thornton ,który ma 5 goli i 10 asyst,a najwiecej goli ma Marleau co mnie nie dziwi bo to jest fantastyczny zawodnik.Narazie goli ma 6 i spodziewam sie że dzis poprawi swój dorobek.

Jedyne co mi sie spodobało w wykonaniu Islanders to to ze starali sie nie łapać kar ale czy dziś bedzie to możliwe przy zdecydowanie szybszych atakach Rekinów??Zdaje mis ie że jednak nie bo jeśli będą unikac fauli to ten krązek i tak znajdzie sie w bramce po pasywnej obronie gosci.

Zdecydowanie typuje na Rekiny z handicapem i polecam typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:06 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA, 12.11.2010 godzina 02:00

 

Mecz: Miami Heat - Boston Celtics

Typ: Rondo(-3) - LeBron asysty 1.85

Buk: Betsson

 

Przed nami arcyciekawe spotkanie, które odbędzie na hali graczy z Miami. Tamtejsi Heat zmierzą się dzisiaj z ekipą Bostonu Celtics. Oba zespoły są jednymi z głównych pretendentów do zwycięstwa w lidze. Każdy kto się chociaż odrobinę interesuje tym sportem dobrze wie, w szeregi ekipy Erik Spoelstra w tym roku wstąpiło kilku bardzo ważnych graczy. Lider z zeszłych lat Dwayne Wade, dostał wsparcie w postaci Chrisa Bosha, a także LeBrona Jamesa. Tymi zagraniami transferowymi Miami automatycznie stało się ekipą, która powinna wszystko wygrywać bez względu na to kto będzie grał przeciwko nim. Oczywiście nie wygląda to tak znakomicie w praktyce jak na papierze, co pokazują nam przegrane już 3 mecze z 8 rozegranych. Z dzisiejszym rywalem Bostonem ekipa Miami walczyła już w tym roku. W meczu rozpoczynającym sezon obu ekip lepsi okazali się Celtowie pokonując na swoim parkiecie Miami 88-80. Tak więc w moim odczuciu czas na rewanż. Mimo to znalazłem inny bardzo ciekawy typ do zagrania w tym meczu. Dokładnie mówiąc wpadł mi w oko typ z pojedynkiem na asysty pomiędzy Rajonem Rondo, a LeBronem. Handicap na Rondo jest aż -3, co na początku mnie trochę zniechęciło, ale po dłuższym zastanowieniu się myślę, że typ jest bardzo prawdopodobny. Jak dobrze wiemy Rondo jest obecnie najlepiej asystującym graczem w lidze, wyprzedzając LeBrona średnio o nieco ponad 6 asyst w meczu. Tak więc przewaga jest miażdżąca, wliczając nawet te -3 asysty z handi. W meczu między tymi ekipami na początku roku Rondo zanotował aż 17 asyst, przy zaledwie, powtarzam, zaledwie 3 asystach LeBrona. Wiadomo Rondo od zawsze był specem od asystowania, zaś LeBron od zdobywania punktów. Co prawda James już w tamtym roku pokazywał, że też umie asystować, mimo to często gra egoistycznie, ale to nie dziwi, ponieważ jest bardzo hm... "punktostrzelny" XD Co dziś przewiduję? Ogólnie myślę, że może być podobnie jak w pierwszym meczu. Bosh będzie walczył z Garnettem, a Wade sam nie wygra meczu i będzie musiał także zrzucić ciężar gry na LeBrona, chociaż nie ma co tutaj mówić, o zrzucaniu ciężaru, bo panowie wiedzą z czym to się je. Co do Rondo, myślę, że zostanie zatrzymany kilka razy i skupi się bardziej na "obsługiwaniu" kolegów, co pomoże mu w odniesieniu zwycięstwa w tym pojedynku. Mecz zapowiada się interesująco i zaowocuje w ciekawe pojedynki. Mam nadzieję, że w moim będę górą.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:13 ]

:plus: 85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Widzew Łódź - Cracovia , godz:20:00

typ: 1 (1wsza połowa)

kurs: 2:45

buk: Betsson

 

Analiza: Widzew ostatnio przegrał dwa mecze (Bełchatów - Widzew 1:0, Lubin - Widzew 1:0) lecz myśle że z Cracovią powinni sobie poradzić. Na swoim stadionie prezentuja się zdecydowanie lepiej, w Łodzi potrafili wbić 5 bramek Śląskowi, a 4 bramki liderowi z Białegostoku, Craxa ze swoją grą obronną nie ma szans, do tego Łodzianie po dwóch porażkach beda bardzo zmotywowani żeby zdobyc pewne 3 pkt z ostatnia drużyną ligii. Cracovia to jak narazie kandydat nr 1 do spadku. 4pkt w 12 meczach to bardzo słaby wynik, do tego fatalna gra na wyjazdach (5 porażek - 1 remis, 1 bramka zdobyta - 12 straconych). Myśle ze zmiana trenera też niewiele zmieni, poprostu słaba kadra i trzeba czekać do okienka tranferowego. Podsumowując: sądze, że Widzew zaatakuje od pierwszych minut i bedzie wygrywał już po 1 połowie

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:08 ]

:minus::minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Le Mans - Evian Thonon godz. 20.30

Typ: DW 1-1

Kurs: 6.75

Bukmacher: Bwin

 

Już dzisiaj mam do zaoferowania bardzo ciekawy mecz w drugiej lidze francuskiej. Faworyt tego spotkania drużyna Le Mans podejmie Evian. Tak możliwe że lekkim faworytem są gospodarze bo są wyżej o 2 lokaty w tabeli i mają przewagę własnego boiska, ale zespół gości to jest "królem" remisów. Może przypomnę nieco statystyki. Gospodarze zajmują obecnie drugą pozycje w tabeli z dorobkiem 26 punktów i tracą 2oczka do pierwszego Tours. Mają siedem wygranych 5 remisów i 2 porażki . . Jak widać remisów nie jest mało a zmierzą się z zespołem który ma ich więcej. Evian plasuje się na czwartej lokacie z dorobkiem 22 pkt. . Mają 5 wygranych siedem remisów i 2 porażki . . Tylko że w ostatnim czasie remisy ich dosłownie prześladują. Na ostatnie dziewięć meczy mają 7 remisów ! Nie jest to często spotykana sytuacja. Ja postanowiłem trochę bardziej zaryzykować bo dałem dokładny wynik meczu 1-1. Dwa ostatnie mecze takim wynikiem się skończyły to dlaczego 3 nie miał by się tak skończyć ;)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:14 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : Borussia Dortmund - Hamburger SV

Typ :1

Kurs :1.75

Bukmacher :expekt

Data: 2010-11-12 20:30

Analiza:

 

Piątkowe starcie na Signal Iduna Park w Dortmundzie będzie najciekawszym wydarzeniem tego weekendu w Bundeslidze. Miejscowa Borussia podejmie bowiem Hamburgera SV. Ekipa z Westfalii jest bardzo blisko zdobycia mistrzostwa jesieni, ponieważ BVB przewodzi stawce z przewagą czterech oczek na wiceliderem.

Ekipa Borussii Dortmund w ostatnim czasie gra bardzo efektownie, a także efektywnie. Podopieczni Jurgena Kloppa nie przegrali ostatnich pięciu gier ligowych, a także zachowali szanse na awans w Lidze Europejskiej po remisie z Paris St. Germain.

Ekipa z Westfalii nie zdołała jednak awansować do kolejnej rundy Pucharu Niemiec. Podopieczni Jurgena Kloppa przegrali z Kickers Offenbach po rzutach karnych. Tamtego wieczoru dobrze nie będzie wspominać Robert Lewandowski. Polski snajper nie zdobył bramki, a także przestrzelił rzut karny. Jednak po tej porażce zespół Borussii bardzo szybko się pozbierał, wygrywając dwa kolejne spotkania ligowe. Najpierw ograli 2:0 FSV Mainz 05 w walce o fotel lidera, a w miniony weekend rozłożyli na łopatki Hannover 96 wynikiem 4:0.O sporym pechu w ostatnich tygodniach mogą mówić piłkarze z Hamburga. Podopieczni Armina Veh przechodzą trudny okres od remisu 0:0 z Bayernem Monachium na Imtech Arena, gdzie właściwie powinni wygrać. Wówczas jednak Jonathan Pitroipa nie popisał się w sytuacji sam na sam i ostatecznie ekipy podzieliły się punktami.

Następnie przyszedł blamaż w Pucharze Niemiec, gdzie ulegli aż 2:5 Eintrachtowi Frankfurt i podobnie jak przed rokiem w drugiej rundzie HSV zakończyło swój udział w DFB-Pokal. Odrodzili się dopiero przed tygodniem, gdy ograli u siebie ekipę TSG 1899 Hoffenheim. Zwycięstwo w końcówce zapewnił Mladen Petrić, który w najbliższy piątek będzie występował przeciwko swojemu byłemu klubowi.

Ostatnie dwa pojedynki na Signal Iduna Park kończyły się zwycięstwami miejscowych. Przed rokiem Borussia wygrała 1:0, zaś dwa sezonu temu różnicą dwóch bramek, nie tracąc żadnej.Jeśli chodzi o sytuacje kadrowe, obie ekipy mają sporo problemów z kontuzjowanymi graczami. W najbliższym meczu w barwach gospodarzy zabraknie Patricka Owomoyeli, Sebastiana Kehla, Floriana Kringe i Mohameda Zidana

Zespół Hamburgera SV także pod tym względem jest jednym z czołowych zespołów Bundesligi. W piątkowy wieczór zabraknie pierwszego bramkarza Franka Rosta, a także Dennisa Aogo, Colina Benjamina, Diekmeiera, Miroslava Stepanka, Romeo Castelena, Marcella Jansena, Tunaya Toruna, Eljero Elii i Ruuda Van Nistelrooya. Szczególnie brak bramkarza i ofensywnie usposobionych, kluczowych graczy zespołu - Elii, Van Nistelrooya i Jansena będzie sporym problemem dla przyjezdnych, którzy zawitają na Signal Iduna Park po trzy punkty.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:15 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kasację poprzedniego. Poprawny post poniżej:

 

 

piłka nożna, Extraklasa, godz. 20.00

Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa

Typ: X

Kurs: 3.32

Bukmacher: Pinnacle

Analiza: Jest to hit trzynastej kolejki Ekstraklasy no i klasyk naszej ligi. Obie drużyny obecny sezon rozpoczęły zdecydowanie poniżej oczekiwań. Co prawda ostatnio szczególnie Legia wygrywa, ale powiedzenie, że gra dobrze byłoby na wyrost. Wisła jest o 4 pozycje niżej w ligowej tabeli (Legia jest 3), ale ma tylko 3 pkt. mniej, więc gdyby dzisiaj gospodarze wygrali to awansują przed Legię i będą wyżej w tabeli. Legia w czterech ostatnich spotkaniach zdobyła komplet dwunastu punktów, a doliczając PP to ma na koncie 5 kolejnych wygranych. Trener Skorża liczy na przedłużenie tej passy w Krakowie. Trzeba jednak szczerze powiedzieć, że wygrane Legii są nieprzekonujące, z Górnikiem gole w 88 i 90 minucie, a przecież przegrywali, z Jagielonią też było 1:0, 2 gol w 90 minucie po wycieczce bramkarza gości, a goście też mieli szanse i Legii pomógł sędzia. Piłkarz Korony dostał czerwoną kartkę i w Kielcach było 4:1 dla Legii. Wiślacy grają w tym sezonie w kratkę. W ostatnim spotkaniu przed własną publicznością wysoko 5:2 pokonali Lechię Gdańsk, potem 1:4 z Lechem i ostatnio 1:0 po golu w doliczonym czasie z Cracovią. Dla mnie ciekawą opcją jest remis. Legia po 12 kolejkach tego sezonu ma bilans 7-0-5, jest jedynym zespołem ligi bez remisu, a ogólnie bez remisu jest od 15 spotkań z rzędu. Wisła też w ostatnim 5 grach albo wygrywa, albo przegrywa. Wisła u siebie jeszcze nie przegrała, a Legia też taka dobra nie jest na wygranie w Krakowie.

Obie drużyny w piątkowym meczu nie będą mogły zagrać w najsilniejszym składzie. Wisła zagra bez: Łobodzińskiego, Clebera, Boguskiego i Kowalskiego, Legia bez Choto, Chinyamy, Kneżevicia oraz Rzeźniczaka.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:16 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Widzew Łódź - Cracovia Kraków;Handicap (0-1),godz.20.00

Typ: 1 (Widzew musi wygrać przynajmniej 2 bramkami)

Kurs: 3.20

Buk: Bwin

Analiza:

 

Już dzisiaj można powiedzieć,że Cracovia na pewno spadnie do 1 ligi. Mimo,że nie mamy nawet półmetka zmagań to podopieczni nowego trenera Jurija Szatałowa są najpoważniejszym kandydatem do spadku,ponieważ nie dość że nie ma wyników sportowych to nie ma również tego boiskowego,piłkarskiego szczęścia.Nie sądzę żeby nowy trener zmienił tę sytuacją,co najwyżej może jedynie zmotywować już i tak mocno zmotywowanych swoimi ostatnimi wynikami piłkarzy. Co prawda polska liga zdążyła nas już przyzwyczaić,że nie pada w niej dużo goli dlatego ten typ wydaję się mocno wątpliwy ale już wcześniej powinienem zacząć grać handicapy. W tym meczu o przysłowiowe "6 punktów" moim zdaniem wygrają umiejętności piłkarskie a te są zdecydoiwanie po stronie beniaminka,który już w tym sezonie zdążył pokazać,że jeśli im na czymś bardzo zależy są w stanie to pokazać i udowodnić. Jest to mój ulubiony rodzaj meczów-twarda piłkarska walka może nie będzie ten mecz stał na najwyższym poziomie,o czym jestem przekonany ale żadna ze stron nie odstawi w tym meczu nogi a takie zachowania najbardziej cenię na bosku.Liczę również na Sernasa,który przekonał mnie że jest jednym z lepszym zawodników w polskiej lidze. Widzew to nieustępliwa drużyna potrafiąca pokonać każdego w naszej lidze ale z każdym potrafiąca przegrać.Mecze z potentatami naszej piłki pokazują że ta drużyna z kazym kolejnym spotkaniem krzepnie piłkarsko i coraz trudniej będzie z nią wygywać. Tytułem podsumowania w tym spotkaniu może paść każdy wynik i trudno go przewidzieć bo wiadomo jak wyglądają takie spotkania.Ja natomiast zaryzykuję i postawie ten kurs: typuję 2-0 dla gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:16 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o usunięcie posta powyżej

 

Piłka Ręczna, Polska, 18:30

Spotkanie: Vive Targi Kielce - Nielba Wągrowiec

Typ 1 (-12,5)

Kurs: 1,85

Buk: Tobet

 

Trochę przespałem z tym typem bo zaraz jak wystawili handi to na Vive było zaledwie -8,5, wczoraj było jeszcze -11 a dzisiaj już tylko -13 na Pinnacle; i -12,5 oferuje Betclic, oraz Tobet z którego oferty skorzystam . Nielba obok Miedzi Legnica i Piotrkowianina to zdecydowanie najsłabsza ekipa w lidze dostająca bęcki od większości ligowych drużyn gdy Vive jak na Mistrza Polski przystało wręcz detronizują każdą ekipę wygrywając 13 a nawet większą ilością bramek( tak było w 5 z 8 spotkań) Kadra Vive skłąda się z samych gwiazd o których kibice piłki ręcznej wiedzą bo są to naprawdę dobrzy zawodnicy dla przykładu podam nazwiska: Jurasik, Jurecki, Stojkovic, Kuchczyński, Cleverly itd. W ostatnim meczu LM świetnie bronił Cleverly odbijając niewiarygodne rzuty zawodników Rhein Neckar Lowen. Dzisiaj zapewne będzie podobnie bo Nielba nie ma za dużej siły ataku w przeciwieństwie do Mistrzów Polski dlatego liczę że Vive Targi wygrają dzisiaj co najmniej 13 bramkami

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:18 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Wisła-Legia

Bukmacher:expekt

Typ:1/1

Kurs:3.95

Czas rozpoczęcia:20.00

Analiza:

 

Analiza:Pierwsze spotkanie 13 kolejki i od razu taki hicior.Na Reymonta 22 w Krakowie dojdzie do meczu dwóch mało lubiących się drużyn: Wisły Kraków i Legii Warszawy.Co jak co , takie zawsze będą cieszyły się popularnością.obie drużyny nie grają może Wielkiej piłki w tym sezonie ale powoli wracają do ligowej czołówki.Dzisiaj atut własnego boiska jest po stronie podopiecznych holenderskiego szkoleniowca - Roberta Maaskanta.Dzisiaj jest też chyba ostatni dzwonek dla Białej Gwiazdy, żeby przekonała swoich kibiców , że nie zapomniała jak grać efektownie i efektywnie w piłkę nożną.Myślę, że polska Ekstraklasa jest na tyle nieobliczalna, że nie należy się sugerować tym ,że Legia Warszawa ostatnio wygrała kilka meczy z rzędu.Myślę, że dzisiaj Wisła Kraków jest na tyle umotywowana, że już w 1 połowie powinna strzelić bramkę.Potem powinno już się sporo łatwiej grać graczom Roberta Maaskanta.Kurs na pewno super na to, że Wisła Kraków będzie prowadzić po pierwszej połowie i na koniec meczu.ten mecz jest szalenie ważny i sądzę , że Wisła Kraków już od 1 minuty będzie chciała grać jak najlepiej.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:18 ]

295 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

Spotkanie: Federrer vs Melzer

Typ: 2

Kurs: 6,40

Buk: Bwin

Godzina rozpoczęcia: 19-30

Analiza:

Szcerze nie wiem co mnie sklanilo, by zagrac ten typ, ale przeznaczenie mi mówi, ze będzie dobrze. To spotkanie jest cwiercfinałem na turnieju w Paryżu, przypomnę, ze zawodnicy grają na hali. Liczy się tu głównie serwis, jak rowniez i technika. Zdecydowanym faworytem jest Szwajcar, jednak ja myślę, że w stanie jest powlaczyc Austriak. Roger obecnie zajmuje 2 miejsce w rankingu ATP, w tym turnieju jest rozstawiony z jedynką z powodu braku Hiszpana Rafaela Nadala. W przypadku wygranej całego turnieju w turnieju Masters najprawdopodobniej byłby rozstawiony z jedynką, no ale po co? Przecież też może zagrac z dwójką, a przede wszystki zregenerowac sily. Ostatnie tygodnie jest dla niego męczące. Na przestrzeni miesiąca grał w Azji, Szwecji, Szwajcarii gdzie osiągał dobre efekty. Jak chocby w poprzednim tygodniu gdzie wygral na rodzimej ziemi w finale z Djokovicem. Oczywiście, ze nia ma co podwazac autorytetu Federrera. Opisując jego grę autor tak napisał : ,,W erze specjalistów jesteś albo ekspertem od mączki albo od trawy albo od nawierzchni twardych... albo jesteś Rogerem Federerem'' A co o Austriaku, obecnie zajmuje 12 miejsce w rankingu ATP. Sezon pewnie zakończy rownież w okolicy tej pozycji. By zwiększyc swój budżet mógłby powalczyc z Federrerem. W spotkanich w Paryżu odprawił się z Giraldo Santiago oraz Davidem Ferrerem. Austriak jest leworęczny, dysponuje oburęcznym backhandem oraz dobrymi warunkami fizycznymi. Chcialbym żeby powalczył w tym meczu-powodzenia

 

P.S Takie jest moje zdanie na temat tego meczu, nie jest ekspertem :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:20 ]

:mi :minus: nus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Rosja B - Holandia 12.11 15:30

Typ: Over 9.5

Kurs: 1,71

Bukmacher: Bet365

 

W Sanoku rozgrywany jest Euro Hockey Challenge w którym uczestniczą oprócz naszej reprezentacji także drużyny narodowe Holandii, Ukrainy oraz tzw. Rosja B. Bez wątpienia to właśnie Rosjanie są faworytami tego turnieju. Ich skład opiera się na graczach KHL, którzy pełnią rolę raczej drugoplanowe. Mimo wszystko znajdziemy w ich szeregach kilka cikawych nazwisk m.in Roman Derlyuk, Evgeny Ketov, Anton Belov czy Evgeni Skachkov. Wczoraj Rosjanie rozegrali swój pierwszy mecz w tym turnieju, a ich rywalami byli Ukraińcy. Na pewno przyzwoity przeciwnik, a mimo tego bez problemu ograli ich 7:0. Trzy bramki w tamtym meczu zdobył Igor Musatov, a bramkę i asystę zaliczył napastnik Spartaka Moskwa Roman Lyuduchin. Żadnej pracy nie miał Ivan Kasutin, ponieważ na jego bramkę Ukraińcy oddali zaledwie 7 strzałów. Dzisiaj pewnie też nie będzie miał sporo pracy, o ile wystąpi, bo być może swoją szansę otrzyma bramkarz Mettalurga Magnitogorsk Ilya Proskuryakov. Ich dzisiejszymi rywalami będą Holendrzy. Bez cienia wątpliwości można stwierdzić, że to najsłabszy zespół podczas tego turnieju. Wczoraj w meczu wieczornym przegrali z naszą reprezentacją, aż 10:1. Jedyną bramkę w tamtym meczu dla Holandii zdobył Tony Demelinne. Pytanie przed tym meczem nasuwa się tylko jedno. Ile bramek są w stanie dzisiaj strzelić Rosjanie? Skoro Polacy bez najmniejszych kłopotów zdobyli wczoraj 10 to gracze Sbornej są w stanie dzisiaj przebić ten wynik. Linia 9.5 bramki bardzo wysoka jak nawet na rozgrywki hokejowe, ale po tym co wczoraj pokazali Holendrzy jest jak najbardziej osiągalna.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:21 ]

:plus: 71

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykowka Niemcy Bundesliga 12.11.2010 20:00

 

Spotkanie: Alba Berlin - Giants Dusseldorf (z dogrywką)

Typ: Alba Berlin wiecej niz 82,5

Kurs: 1,85

Buk: Unibet

 

Dzisiaj w niemieckiej Bundeslidze spotkanie ktore bedzie jednostronnym widowiskiem miedzy Alba Berlin a Giants Dusseldorf. Gospodarze maja bilans 5-1 i 2 mecze zalegle. W tym sezonie Berlinczycy beda chieli sobie odbic poprzedni sezon gdzie odpadli juz w pierwszej rundzie playoffow z rewelacyjnym Frankfurtem ktory dotarl wtedy az do finalu. Alba wzmocniona i poki co widac ze dobrze im to wyszlo, choc jedna wpadke zaliczyli z przecietnym Ulm. Dlaczego Alba zdobedzie dzis az tyle punktow? Otoz sprawa jest prosta. Dusseldorf po 7 meczach zajmuje ostatnia pozycje z 7 porazkami. Zespol jest bez formy, zawodnicy juz troche zniecheceni po takim starcie sezonu. Na 7 spotkan w tym sezonie czterokrotnie rywale wrzucali im wiecej niz 83 punkty. Patrzac na bezposrednie mecze miedzy obiema ekipami grane w Berlinie rowniez nalezy zwrocic uwage na jedna ciekawa rzecz. Na 9 ostatnich spotkan granych na terenie dzisiejszych gospodarzy az 8 krotnie Alba rzucala Dusseldorfowi wiecej niz 83 punkty. Tylko raz im sie ta sztuka nie udala a bylo to w 2005 roku kiedy to rzucili ich 76. Dwukrotnie natomiast gospodarzom zaaplikowali trzycyfrowa liczbe punktow. Reasumujac wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze to gospodarze sa zdecydowanym faworytem tego meczu, kursy na czysta jedynke juz dawno zostaly wycofane, kazdy spodziewa sie pogromu. Sadze ze w tym spotkaniu obejrzymy pokaz strzelecki Alby. Dusseldorf juz dawno nie byl taki slaby a Alba wzmocniona przed sezonem powinna sobie pozwolic na duzo akcji punktowych. Polecam typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:21 ]

85

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa

Typ: Legia Warszawa

Kurs: 3,80

Bukmacher: Bwin

Analiza:

Dziś o 20 mecz, który elektryzuje całą piłkarską Polskę. W Krakowie przeżywająca kryzys Wisła zagra z Legią Macieja Skorży, który powraca na Reymonta jako trener Warszawian. Stawiam dziś na wygraną gości.

Historia przemawia za Wisłą. W historii zespół z Krakowa grał z Legią u siebie 66 razy, wygrał ponad połowę z tych meczów (35), 21 razy zremisował i ledwie 10 razy przegrał. Również bilans bramkowy robi wrażenie: 109 do 60.

Bukmacherzy również dziś upatrują w zespole Roberta Maaskanta faworyta, choć już nie tak wyraźnie. Jeśli chodzi o formę czysto piłkarską to Legia wydaje się być w dużo lepszej formie.

Wisła po fatalnym starcie w Lidze Europy zmieniła trenera. Za Henryka Kasperczaka przyszedł Holender Robert Maaskant. Wisła jednak zawodzi. Ostatnio wprawdzie udało im się wygrać 1-0 z Cracovią po goli Boukhariego w 95 minucie, jednak styl gry absolutnie nie zachwycił. Wisła ma problemy z grą w defensywie – parę stoperów tworzą niezgrani Bunoza z Chavezem, na lewej gra Paljić, który dużo lepiej radzi sobie w ofensywie, a na prawej flance Maaskant musi wybierać z dwóch bardzo przeciętnych graczy – Cikosa i Branco. Dziś prawdopodobnie zagra Cikos.

O wiele lepsze nastroje w Warszawie. Skorża mówił, że potrzebuje czasu i wydaje się, że teraz jest już coraz lepiej. Legia po fatalnym początku sezonu teraz radzi sobie bardzo dobrze. Wygrała 5 meczów z rzędu (licząc mecz ze Śląskiem w PP). I choć wszystko nie zawsze jest tak jak być powinno(mecz z Górnikiem wygrany w 3 ostatnich minutach), to w przeciwieństwie do Wisły widać spory progres. Jedynym osłabieniem dziś jest brak Kuby Rzeźniczaka, który musi pauzować za kartki. Zastąpi go bardzo zdolny Artur Jędrzejczyk.

Zwycięstwo Legii przybliży zespół z Warszawy do czołówki. I myślę, że właśnie tak się stanie. Stawiam na wyjazdową wygraną Legii po bardzo wysokim kursie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 12:22 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...