Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 09.11.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie : Polska - Chiny

Typ : under 160,5

Kurs : 4,00

Bukmacher : Bwin

Data: 2010-11-09 07:45

 

Analiza:

Przed ostatnia kolejka w grupach E i F.Polska zajmuje 5 miejsce a Chinki 7 ale nie ma co patrzeć na tabele tylko na poczynania obu ekip.

Polki w pierwszym meczu mistrzostw przegraly z gospodarzami 3-2 i to chyba był najlepszy mecz w wykonaniu naszych siatkarek, przynajmniej przez 3 sety.Potem ta gra już tak dobrze nie wygladała.Zdecydowanie najlepszą siatkarką w tamtym spotkaniu w reprezentacji Polski była Joanna Kaczor,która zdobyła 26 pkt.Drugie spotkanie to emcz z Serbią przegrany 3-1.Ten mecz zdecydowanie powinien sie zakończyć zwyciestwem polek ale głupie błędy w końcówkach setów sprawiły ze zamaist wygrać 3-0 ,przegralismy 3-1..Najlepiej zaprezentowała sie Anna Werblińska zdobywajac 17 pkt.

Kolejne 3 mecze to lekkie przeprawy kolejno z Kostaryka,Peru i Algerią.Wszystkie trzy spotkania zakończyły sie po 3-0.

Nastepne spotkanie to mecz z Koreą wygrany po meczarni 3-2 ,a nastepny mecz to porażka z Rosją.

Myśle ze siatkarki bedą podłamane po tej porazce z Rosją i dzis bedzie cieżko podjąc im walke z Chinkami,które prezentuja sie przyzwoicie w ostatnich meczach.

Wydaje mi sie,że zaważy w tym meczu blok a ten maja lepszy Chinki .Polki nie zabardzo radzą sobie z ekipami ,które maja dobry blok bo to powoduje spora liczbe błedów w ataku naszych siatkarek jak i bezpośrednio zdobytych punktów blokiem przez rywalki.

Do tej pory Glinka trzymała przyzwoita forme ale ta zawodniczka moim zdaniem nie jest przygotowana na taką ilosc piłek jaaką dostaje do ataku w kolejnym już 8 spotkaniu.

Kaczor też miała gorszy dzień z Rosją a to była zawodniczka ,która zdobywała spora ilosc pkt, bardzo czesto najwiecej z ekipy polek.

Po stronie Chinek najlepiej gra Wang i myśle ze w tym meczu udowodni to.

Spodziewam sie porazki Polek i to w trzech setach dlatego typuje under 160,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes godz: 1:35

typ:over 5,5

kurs: 1,85

Buk : Bet-at-home

 

Dzisiejszej nocy zostanie rozegrane jedno spotkanie NHL spotkaja sie w nim ekipy z Detroit i Phoenix,zespoły te spotkały sie pod koniec października,mecz zakończył sie wynikiem 4-2 dla Kojotów. Myśle również ze dzisiaj padnie duzo goli dlatego postanowiłem zagrac typ over.

Patrzac na ostanie spotkanie zespołu z Phoenix widąc,że wpada w nich duzo goli a dokładnie 3 ostanie spotkania kończa sie overami 5,5:

07/11-10 NHL Phoenix vs. Pittsburgh 3:3 3:4 po karnych

06/11-10 NHL Dallas vs. Phoenix 6:3

04/11-10 NHL Phoenix vs. Nashville 4:3

Natomiast zespół z Detroit przeplata mecza z większa ilościa goli z takimi gdzie jest ich mało,ostanie 6 spotkań to: 4 mecze powyżej 5,5 gola - 2 poniżej.

Przemawia za mna jednak to,ze tych meczy z ilościa goli powyżej 5,5 w obu zespołach jest wiecęj,mam nadzieję ze tak będzie dzisiejszej nocy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:25 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes

Typ: 1

Kurs: 1.91

Bukmacher: Centrebet

 

W listopadzie jak na razie trafiam na przemian, aby zachować kolejność dzisiejszy typ powinien okazać się celny ;). Zajrzałem aż do Ameryki i tam znalazłem bardzo ciekawą ofertę z hokeja. Detroit plasuje się na wysokiej czwartej pozycji w lidze. Osiem meczy wygrali i ponieśli 4 porażki. .Forma ich moim zdaniem jest dobra, fakt że ostatnio przegrali ale wcześniej zanotowali 3 zwycięstwa w lidze i to z 3 prawie najgorszymi zespołami w lidze (między nimi jest Phoenix) . . To pokazuje że nie potykają się w meczach których powinni wygrać. . Dzisiejsza wygrana pozwoliła by im wskoczyć na 3 pozycję w lidze co jest dodatkową motywacją. . Może im to ułatwić ich przeciwnik czyli Phoenix które w lidze radzi sobie kiepsko . . Są na przed ostatniej pozycji w lidze i zanotowali zaledwie 4 wygrane i aż 9 porażek . . takie wyniki nie pokazują aby coś miało się zmienić . . Nawet pojedynki między tymi zespołami są na korzyść gospodarzy bo wygrali 10 razy a goście 7 . . Jak dla mnie pewna jedynka . . !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:26 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Detroit Red Wings - Phoenix Coyotes godz 1.35

Typ: 1

Kurs: 1.91

Bukmacher: Centrebet

 

W listopadzie jak na razie trafiam na przemian, aby zachować kolejność dzisiejszy typ powinien okazać się celny ;). Zajrzałem aż do Ameryki i tam znalazłem bardzo ciekawą ofertę z hokeja. Detroit plasuje się na wysokiej czwartej pozycji w lidze. Osiem meczy wygrali i ponieśli 4 porażki. .Forma ich moim zdaniem jest dobra, fakt że ostatnio przegrali ale wcześniej zanotowali 3 zwycięstwa w lidze i to z 3 prawie najgorszymi zespołami w lidze (między nimi jest Phoenix) . . To pokazuje że nie potykają się w meczach których powinni wygrać. . Dzisiejsza wygrana pozwoliła by im wskoczyć na 3 pozycję w lidze co jest dodatkową motywacją. . Może im to ułatwić ich przeciwnik czyli Phoenix które w lidze radzi sobie kiepsko . . Są na przed ostatniej pozycji w lidze i zanotowali zaledwie 4 wygrane i aż 9 porażek . . takie wyniki nie pokazują aby coś miało się zmienić . . Nawet pojedynki między tymi zespołami są na korzyść gospodarzy bo wygrali 10 razy a goście 7 . . Jak dla mnie pewna jedynka . . !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Aberdeen – Inverness CT

Typ: 1

Kurs: 2.64

Bukmacher: Pinnacle

Godzina:20:45

Analiza:

 

Niedługo będą odpoczywać podopieczni Marka McGhee po sobotniej klęsce z Celtikiem. Już jutrzejszego wieczoru The Dons na własnym stadionie zmierzą się z Inverness CT. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie spotkania, lecz wynik zespołu z Pittodrie Stadium przeszedł do historii.

Mark McGhee po sobotnim meczu zapewne poczuł się jak szkoleniowiec Feyenoordu Mario Been po przegranej 10:0 z PSV dwa tygodnie temu. Ponad 46 tysięcy kibiców, którzy zasiedli na trybunach Parkhead byli świadkami widowiska, które przeszło do historii Scottish Premier League. W 1999 i 2002 roku Celtowie pokonali Aberdeen po 7:0 ale dziewięć bramek to rekord. Goście ułatwili zadanie, gdy już w 26 minucie boisko musiał opuścić kapitan The Dons Paul Hartley, lecz w 41minucie ( przy wyniku 3:0) siły się wyrównały. Arbiter Alan Muir wyrzucił z boiska norweskiego defensora Thomasa Rogne.

Wszyscy przypominają nam o tej porażce. Jest to dla nas bardzo kłopotliwa i ciężka sytuacja. Lecz nic nie możemy z tym zrobić. Musimy wyciągnąć wnioski z tego spotkania i patrzeć z optymizmem na kolejne spotkania, które mam nadzieję zakończą się korzystnym dla nas rezultatem – powiedział kapitan Aberdeen Paul Hartley.

Po fatalnym początku sezonu szkocka prasa spekuluje o przyszłości Marka McGheea na Pittodrie, po sobotniej klęsce chyba nikt nie ma wątpliwości, że czas na zmiany na ławce trenerskiej The Dons.

Zespół Inverness po pięciu meczach bez porażki, w sobotę musiał uznać wyższość Motherwell ulegając na własnym stadionie 1:2. Lecz po bardzo dobrych występach z Rangers, Kilmarnock i St.Mirren brak punktów nie spowodował dużego spadku w tabeli. Obecnie Górale z dorobkiem 15 punktów zajmują szóste miejsce w lidze.

Kapitan Aberdeen Paul Hartley zobaczył w sobotę czerwony kartonik i jest zawieszony. Andy Considine, Nikola Vujadinovic, Peter Pawlett i Fraser Fyvie leczą urazy.

Pod znakiem zapytania jest występ pomocnika Inverness Russella Duncana, ktory w meczu z Motherwell doznał kontuzji pachwiny.Gil Blumenshtein, David Proctor, Chris Innes zmagają się z urazem ścięgna udowego, Kenny Gillet ma kontuzjowane kolano.

Na początku października obie drużyny spotkały się na Caledonian Stadium. Zespół Caley Thistle wygrał ten mecz 2:0

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:28 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tennis, ATP Paryż

 

09.11.2010 11:00

MECZ: Gulbis, Ernests - Youzhny, Mikhail

TYP: 1

kurs: 2.40

Bukmacher: betclick

 

Gulbis chyba złapał formę, w meczu przegranym z Djokovicem zagral bardzo poprawnie. Jego przeciwnik nie jest w 100% zdrowy, bo doskwiera mu kontuzja pleców utrudniająca serwowanie. Youzhny zawsze "spina" sie na turnieje w Rosji, te turnieje to juz przeszłóśc. W tym roku grali juz ze sobą w Madrycie i gladkie zwyciestwo odniosl Ernest Gulbis 7-6 6-4 . Jezeli Gulbis zagra dzis tak samo jak z Djokovicem to jestem pewna jego wygranej.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:30 ]

:plus: 140

 

następnej takiej nie zalicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Real Santander - CF Cordoba,godz.20.00

Typ: 1

Kurs: 1.53

Buk: Bwin

Analiza:

 

W pierwszym spotkaniu o Puchar Króla niespodziewanym wynikiem,bo aż 2-0 zwyciężyła drużyna Cordoby,która na co dzień występuję w 2 lidze hiszpańskiej Te dwie ekipy są jednak do siebie podobne bo przeważnie punktują tylko u siebie i zdecydowanie lepiej czują się na własnej murawie i przed własną publicznością.Myślę,że różnica jednej klasy rozgrywkowej będzie miała w tym meczu kluczowe znaczenie a także wspomniany atut własnego boiska. Miałem zagrać handicap na drużynę Realu ale jednak lubu sprawiać niespodzianki tym bardziej,że z ostatnich 7 spotkań ligowych wygrała 3 a zremisowała 4 więc widać ze jest to zespół bardzo solidny. Real od dawna przyzwyczaił,że punkty zdobywa tylko u siebie.Wyjątkiem jest jedyny remis w meczu wyjazdowym z Sevillą. Przeglądałem strony internetowe obydwu klubów i nigdzie nie znalazłem informacji o jakimś poważnym osłabieniu którejkolwiek z ekip,więc sądzę ze ten mecz zakończy się w przeciwieństwie do ostatniego meczu pomiędzy tymi ekipami i pewnie wygra go drużyna gospodarzy,która na pewno zaatakuję od samego początku chcąc jak najszybciej zniwelować tę dwubramkową stratę.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:31 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- spotkanie Leeds - Hull

- typ 1

-kurs 1.8

-buk: Expekt.com

20.45

- analiza

Dzis spotkania angielskiej Championship. Jednym z nich sa dobrze mi znane derby Yorkshire. Klub mojego bylego miasta Hull jedzie do odwiecznego rywala Leeds. Niestety po spadku Premier League nic dobrego nie moge powiedziec o grze Hull City. Z zespolu odeszli jego najlepsi zawodnicy. Dzis czeka ich kolejna porazka. Hull jest w ogromnym kryzysie. W ostatnich 7 meczach zdobylo tylko 3 punkty! Ich gra w ofensywie jest fatalna, strzelili dotychczas najmniej bramek ze wszystkich druzyn grajacych w lidze. Ostatnio ulegli u siebie ze Scunthorpe 0:1, Scunthorpe to druzyna ktora tydzien wczesniej w meczu u siebie ulegla Leeds 4:1. Leeds w tym sezonie powaznie mysli o awansie. Wzmocnieniem na mecz jest powrot do bramki Kaspera Schmeichela, syna wysmienitego bramkarza. Hull wystapi dzis bez Caleba Folana jednego z najlepszych swoich graczy. The Tigers na boisku w Leeds wygrali tylko raz w ciagu ostatnich 89 lat! Dzis atut wlasnego boiska odegra znaczaca role. Zapewne zapelni sie caly stadion kibicami wspierajacymi swoja druzyne w meczu derbowym. Bedzie to 12 zawodnik Leeds. W tygodniu najlepszy strzelec Leeds Davide Somma podpisal z klubem nowy 3-letni kontrakt- widac, ze w klubie dzieje sie dobrze. Leeds jest na fali, wygralo w lidze ostatnie 2 mecze a dzis kolej na 3. Warto zagrac dzis moj typ

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:32 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20:00 Francja 3. Liga

SR Colmar - AS Beauvais

Typ: 2

Kurs: 2,30

Buk: Bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.00 drużyna Colmar zajmująca 20 miejsce w tabeli podejmuje na własnym stadionie drużynę Beauvais która plasuje się na miejscu 7 w tabeli. W poszukiwaniu meczu godnego postawienia moją uwagę przykuł właśnie ten mecz, mając w pamięci ostatnie mecze w wykonaniu jednej z najsłabszych drużyn w lidze zdziwił mnie kurs jaki jest na drużynę gości którzy w tych rozgrywkach prezentują się nie źle, gdyby nie mecze u siebie gdzie średnio im idzie byli by w samej czołówce, bo w meczach na wyjeździe na siedem meczy aż pięć wygrali, jeden zremisowali i tylko raz przegrali, strzelając przy tym dziesięć bramek a tracąc pięć. Drużyna gospodarzy w meczach u siebie wygrała dwa razy, raz zremisowała i aż cztery razy przegrała strzelając przy tym dwie bramki zaś tracąc dziewięć. W ostatnich sześću meczach:

Colmar: 0Z-2R-4P 3:12

Beauvais: 3Z-2R-1P 8:8

Moim faworytem jest drużyna Beauvais. Mecz powinien być z typu "walki" więc za wiele bramek może nie paść. Polecam typ. Pozdrawiam.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:33 ]

:plus: 130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

09.11.2010r. 20:45



Championship

Leeds United : Hull City

Over 2,5 gola

Kurs: 1.94

Buk: Pinnacle

 

 

Na Ellan Road dziś wieczorem odbędzie się spotkanie w ramach 16 kolejki zaplecza najwyżej klasy rozgrywkowej, czyli Championship spotkanie pomiędzy Leeds United i Hull City. Hull to spadkowicz z ubiegłego sezonu natomiast Leeds jest beniaminkiem, więc możemy powiedzieć, że drużyny znajdują się na dwóch odmiennych biegunach. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ jak na razie drużyna beniaminka radzi sobie znacznie lepiej. Z dorobkiem 23pkt jest na 8 miejscu w tabeli natomiast ich dzisiejszy rywal jest na miejscu 20 z dorobkiem punktów 14. Szansą na poprawienie zarówno bilansu punktowego jak i miejsca w tabeli będzie zatem dzisiejsze spotkanie, w którym spodziewać powinniśmy się wielu bramek, ostrej walki i nieustępliwości. Leeds jest typową drużyną własnego boiska, chociaż z wynikami w tym sezonie bywa różnie. Patrząc jednak na bilans meczów wyjazdowych Hull powinni być raczej spokojni o wynik. Według mnie linia 3 bramek będzie dziś przekroczona zważając na fakt, że żadnej z drużyn remis, bądź też trzymanie wyniku kompletnie na satysfakcjonuje. Jestem, więc optymistą i typuję dzisiejszy wynik na wygraną gospodarzy 2:1. :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:33 ]

:plus: 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Ręczna, Niemcy 19:00

Spotkanie: Kiel - Wetzlar

Typ: over 57 (2 drogowy tylko under/over)

Kurs: 1,83

Buk: Pinnacle

 

Po takim kursie naprawdę warto zagrać na ten over bo Kiel rzuca dużo bramek, średnio 35-40 na mecz a Wetzlar 20-23 bramki też rzuca. Zespół z Koln jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku bo zajmuje wysokie 2 miejsce gdy Wetzlar to dopiero 14 siła tej ligi. Średnia bramek która pada w meczach Kiel na swoim boisku to 59,5 z czego gospodarze rzucają z tego 38 bramek, gdy Wetzlar na wyjazdach wraz z przeciwnikami rzuca coś koło 53 bramek z czego sam wrzuci 24 bramki na mecz a więc jak na pojedynek z Kiel starczy bo wg. mnie spokojnie wrzucą im oni 40 bramek a stracą... no może właśnie te 25 bramki. Ciekawie przedstawia się również handi 10,5 a nawet 11,5 bo oba spokojnie powinni przekroczyć gracze z Koln wraz zawodnikami Wetzlar. Jednak widząc taka małą granicę under/over żal nie skorzystać z niej.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-11-15, 11:35 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...