Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 24.10.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Liverpool (-1) - Blackburn godz. 16.00

Typ: 1 HA

Kurs: 2.28

Bukmacher: Pinnaclesports

 

Z niedzielnej oferty postanowiłem wybrać ten mecz i nie będę sugerował się tutaj statystykami bo na temat Liverpoolu nic nam nie powiedzą. Nie pamiętam kiedy The Reds tak słabo zaczęli sezon, może jestem za młody ale po prostu nie kojarzę nawet.. Po ośmiu kolejkach podopieczni Roya Hodgsona są na spadkowym miejscu a dokładnie na osiemnastej pozycji w tabeli. Liverpool mało strzela więcej traci. Ostatni ich mecz został rozegrany we Włoszech z Napoli padł remis 0-0. Jutro na szczęście powinni wrócić Torres i Gerrard czyli dwa najjaśniejsze punkty i największe gwiazdy zespołu. Przeciwnikiem jest Blackburn który nie gra o dużo lepiej jest tylko dwa oczka wyżej niż The Reds i myślę że są idealnym rywalem na przełamanie. Jak nie jutro to kiedy ? Mój tym bazuje właśnie na tym że tak wielki klub jak Liverpool musi zacząć wygrywać bo po to został stworzony. Jutro stawiam że w końcu odniosą upragnione zwycięstwo. !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:46 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 14.45

Spotkanie:Gornik Z. - Lech

Typ:2

Kurs:2.55

Bukmacher: Unibet

 

Analiza:

Wczoraj i dzisiaj bylismy swiadkami przelamania Wisly i kolejnej wygranej Legii.Czas najwyzszy na odbicie sie od dna Lecha Poznan. Wszyscy wiemy,ze tak naprawde to te trzy druzyny dysponuja obecnie najwiekszymi potencjalami. Lech ma sklad wyceniany na az 22 mln E. Ogolnie w ich kadrze znajduje sie kilku ciekawych zawodnikow. Ja za caloksztal wyroznilbym przede wszystkim Wichniarka (750tys E), mlodego Łotysza Rudnevsa(500tys E),Injaca(1mln E), Peszko (2,4mln E), Stilica(2,6mln E), Gancarczyak (1,4mln E), Bednarowskiego(1,1mln E) i Arbolede(2,1mln E). Standardowo juz nie zobaczymy w jutrzejszym pojedynku Bednarowskiego. Ponado Lech zagra bez Kielba i najprawdopodobniej bez Arboledy. Po mimo tych brakow wciaz przewaga na papierze Lecha jest bardzo duza. W mojej opini Gornik nic soba nie reprezentuje. Własciwie w druzynie wyroznia sie tylko Zahorski. Poza tym Zabrzanie nie maja czym straszyc przyjezdnych. Ich ostatnia wygrana z Wisla byla niezasluzona. To Krakowianie kontrolowali przebieg meczu i to oni zaslugiwali na komplet punktow. Nie sadze aby taka sytuacja miala po raz kolejny powtorzyc sie z Lechem. Poznaniacy potrzebuja punktow i do jutrzejszego meczu podejda w pelni zmobilizowani. Po tak duzym kursie warto jest na nich stawiac.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:47 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie:Bayer Leverkusen - FSV Mainz 17:30

Typ:1

Kurs:1,85

Buk:bwin

Analiza:

 

Prawdziwym szlagierem nazywa się spotkanie w którym o ligowe punkty walczy druga i trzecia ekipa w tabeli. Bayer Leverkusen podejmie w niedzielne popołudnie przed własną publicznością rewelacyjne Mainz.

Aptekarze mają za sobą daleką wyprawę do Grecji na spotkanie w ramach Ligi Europejskiej. Na trudnym terenie w Salonikach udało się tylko zremisować, choć patrząc na wyniki Arisu przed własną publicznością, jest to przyzwoity rezultat.

W rozgrywkach ligowych Bayer od początku sezonu plasuje się w czołówce. Przed tygodniem w szlagierowym spotkaniu na Volkswagen Arena, tamtejszy Wolfsburg musiał uznać wyższość wyżej notowanego rywala.

Problemem trapiącym Juppa Heynckesa są niestety kontuzje. Nie było w tym sezonie meczu, w którym szkoleniowiec miałby wszystkich do swojej dyspozycji, a mimo to Bayer radzi sobie świetnie. Na liście kontuzjowanych widnieją w tej chwili Michael Ballack, Renato Augusto, Stefan Kiessling, Gonzalo Castro i Sami Hyypia.

Podobnych problemów nie ma Thomas Tuchel. Mainz odniosło siedem zwycięstw z rzędu rozpoczynając od pierwszej kolejki i ustanowiło nowy rekord niemieckiej Bundesligi.Przed tygodniem znalazła się wreszcie na tyle mocna drużyna, że pokonała "czarnego konia" rozgrywek i to na jego własnym obiekcie. Mowa oczywiście o Hamburgerze SV.

Faworytem spotkania na szczycie będą niewątpliwie gospodarze. Istotny dla Aptekarzy będzie występ Schürrle, który w przyszłym sezonie przeniesie się na BayArena.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:47 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Zagłębie-Ruch

Typ: 1/1

Kurs: 3.70

Bukmacher: Expect

17.00, 24.10.2010

 

Analiza:Ostatnie spotkanie w 10 kolejce piłkarskiej Ekstraklasy.Pojedynek zespołów z dolnych rejonów tabeli.Zagłębie Lubin zajmuje obecnie 12 miejsce z dorobkiem 11 punktów.Tyle samo mają gracze Waldemara Fornalika jednak mają lepszy bilans bramkowy i są lokatę wyżej w tabeli.Uważam, że ten mecz powinni wygrać gracze Zagłębia Lubin.Moim zdaniem powinni prowadzić już po pierwszej części meczu.Miedziowi pokazali w meczu z Lechem Poznań , że są ciekawą ekipą, która może wygrać tak naprawdę z każdym.Dobrze ułożeni taktycznie a co najważniejsze posiadający ciekawych piłkarzy.Do składu powrócił bardzo ciekawy zawodnik- Szymon Pawłowski.W ataku pomagają mu Kędziora i Plizga.Bardzo ciekawi prezentuje się także linia defensywy.Ruch Chorzów dużo lepiej gra na swoim stadionie.Myślę, że dziś na wyjeździe Niebiescy przegrają wyraźnie.Zagłębie Lubin jest podbudowane ostatnimi sukcesami.Myślę, że niesieni dopingiem swoich kibiców zdobędą bramkę już w pierwszej połowie.Później pozostanie tylko spokojnie grać i czyhać na kontry.Szansa na wejście typu ogromna a kurs bardzo dobry.Myślę, ze warto to zagrać .Polecam mój typ !!!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:48 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszykówka, ACB, godz: 12:30

Spotkanie: Gran Canaria 2014 - Baloncesto Fuenlabrada

Typ: 2

Kurs: 4,22 -> 4,00

Bukmacher: PinnacleSports

 

Dzisiaj o godzinie 12:30 rozpocznie się spotkanie europejskiej NBA czyli hiszpańskiej ACB. Z wielu mecz wybrałem własnie ten, kurs na mecz jest bardzo duży a prawdopodobieństwo wygranej przez gości napewno jest. Obie drużyny rozegrały 3 mecze, Gran Canaria wygrała jedna spotkanie na dwa, przegrała z Barceloną oraz Caja Laboral za to wygrała ze Zaragozzą na własnej hali. Fuenlabrada jest napewno wielką niespodzianką, w 3 spotkaniach Baloncesto wygrało wszystkie czyli 3. Wygrali z mocną ekipą Lagun Aro która po 3 meczach zaliczyła tylko porażkę z Fuenlabradą, następnie pokanała słabiutkie Alicente na wyjeździe i na własnym boisku odniosła niespodziewane zwycięstwo z Unicaja Malaga która również przegrała tylko z Fuenlabradą na 3 mecze. Ekipa gości ma bardzo wyrównany skład, w każdym z 3 meczy role lidera punktowego brał na siebie ktoś inny, w pierwszym meczu z Lagun wziął na siebie tą odpowiedzialność Estończyk - Valters, w następnym z Alicente znakomicie spisywał się center - mierzący 208cm Esteban Batista. W meczu z Malagą najwięcej rzucił Rabaseda Xavi - 22pkt, warto dodać że w poprzednim spotkaniu Rabaseda grając 11 minut nie rzucił ani jednego punktu! Bardzo mocną siłą Fuenlabredy są ich centrzy, Batista oraz Ayon bardzo dobrze dotychszas grają, Ayon po 3 meczach ma średnią punktową 10 na mecz, w 3 meczach zebrał 21 piłek pod koszem. Batista ma średnią 15 punktów na mecz a pod koszem po 3 meczach ma az 31 zebranych piłek na swoim koncie. Więc krótko mówiąc centrzy Fuenlabredy demolują pod koszem. Fuenlabreda ma bardzo wyrównany skład, Gran Canaria takiego nie ma, w meczu prawie zawsze wyróznia się tylko Jayyce Carroll który w ostatnim meczu rzucił aż 28 punktów. Po takim kursie handicap napewno warto brać, dla odważniejszych typ na wygranie meczu przez gości.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:49 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie : AZ Alkmaar - Willem II Tilburg

Typ : HT/FT AZ Alkmaar/AZ Alkmaar

Kurs : 1,62

Bukmacher : Bwin

Data: 2010-10-24 14:30

 

Analiza : Dzisiaj o godzinie 14:30 rozpocznie się mecz w Lidze Holenderskiej pomiędzy AZ Alkmaar, a Willem II Tilburg. Siódmy zespół holenderskiej ligi podejmuje ostatnią ekipę tych rozgrywek. Do tej pory na rozegrane 9 spotkań Alkmaar ma 4 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Willem II ma beznadziejną sytuację gdyż legitymuje się bilansem 0-1-8. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze, którym w lidze lepiej się wiedzie, niż na europejskich boiskach. Za Alkmaar przemawia większe doświadczenie, nie tylko zdobyte na ligowych boiskach, ale także tych europejskich, umiejętności indywidualne piłkarzy i zdecydowanie lepsza forma niż ta jaką prezentują obecnie piłkarze Willem II. Na 13 spotkań pomiędzy tymi zespołami 8 razy wygrywali gospodarze, 4 razy był remis i raz wygrali goście. Alkmaar wygrało u siebie 6 ostatnich meczy z Willem II, a od dziewięciu nie przegrało. W pięciu ostatnich meczach gospodarze prowadzili już po pierwszej połowie i ostatecznie wygrywali mecz. Tym razem powinno być identycznie, szybkie prowadzenie i wygrany mecz z ostatnim zespołem ligi.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:50 ]

62 :plus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serie A 15:00

 

Spotkanie Lazio - Cagliari

Typ: Lazio -1

Kurs 3,05

Buk: Unibet

 

Dzisiaj dojdzie do spotkania miedzy liderem Serie A Lazio a 17 zespolem tabeli Cagliari. Lazio jest rewelacja tego sezonu, nikt sie nie spodziewal takiej ich dyspozycji. Ostatnie 6 meczow to 5 zwyciestw i tylko jeden remis (z Milanem). Znakomicie prezentuje sie sklad Rzymian, w super formie sa Rocchi, Radu i Ledesma. Ostatnuio w lidze 3 zwyciestwa z rzedu w tym ostatnie 2-0 odniesione na ciezkim terenie w Bari. Cagliari natomiast prezentuje sie slabiutko i pewnie w tym sezonie bic sie bedzie o utrzymanie w lidze. Warto wspomniec ze w 10 ostatnich spotkaniach zespol Cagliari ani razu nie wygral. Szwankuje zdecydowanie ofensywa, w ostatnich 5 ligowych spotkaniach zespol Cagliari az w 4 meczach nie zdobyl bramki!!!! Lazio jest rozpedzone wiec bedzie chcialo tutaj w tym meczu z tak latwym rywalem zdobyc 3 punkty i umocnic sie w tabeli. Tym bardziej wyjda zmotywowani gdyz u siebie 2 ostatnie mecze z Cagliari przegrali wiec o lekcewazeniu rywala nie moze byc mowy. Tym bardziej ze w tym sezonie ogladamy inny, lepszy zespol Lazio. Sadze ze mecz zdecydowanie wygraja Rzymianie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:51 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17:00

Manchester City vs. Arsenal Londyn

TYP:1

KURS:2.35

BUKMACHER:bet-at-home

Analiza:Już za niecałe pół godziny rozpocznie się mecz na szczycie Premiership . Manchester City podejmie na własnym terenie Arsenal Londyn.Postanowiłem zagrać w dzisiejszym spotkaniu prosty zakład na gospodarzy. Drużyna popularnych"szejków" gra bardzo dobrze w ostatnim czasie.Dzięki 5 zwycięstwom, 2 remisom i jednej porażce zajmują przed tym meczem wysokie 2 miejsce. Arsenal zaś jak już od kilku sezonów zajmuje miejsce w czołówce, na tą chwile jest to 5 lokata. Dlaczego postanowiłem zagrać na City, otóż jest to drużyna bardzo mocna,która wygrała 4 ostatnie mecze ligowe, m.in z Chelsea 1-0. Tacy piłkarze jak Tévez,Silva,Johnson to prawdziwe gwiazdy tej drużyna, która takich piłkarzy ma naprawdę cały skład na wysokim poziomie. City ostatnio rozegrało mecz w Lidze Europy z naszym Lechem Poznań , zwyciężyli 3-1 w zmiennym skłądzie co do meczu ligowego. Mimo to wygrali pewnie.Arsenal zaś to również świetna ekipa, która rozbiła niedawno Szachtar 5-1.Lecz ich forma nie jest tak stabilna.Na wyjeździe wygrali tylko 1 mecz na 4 spotkania w lidze.Porażka z Chelsea 2-0 oraz bardzo niespodziewana z West Bromwich u siebie 2-3. Krótko mówiąc spotykają się dzisiaj zespoły grające piękny, szybki footbal. Drużyny to wyrównane ekipy ale ja stawiam na City, którzy powalczą w tym roku o tytuł i są w dobrej formie, posiadają świetny skład i myślę,że dzisiaj dopiszą 3 pkt do swojego dorobku punktowego.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:52 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Santos FC - Gremio Prudente 22:30

Typ: Santos -1.5

Kurs: 2

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Santos fenomenalna forma - gdyby nie wpadka w derbach z Sao Paulo byliby na 3 miejscu - meczu nie oglądałem, ale słyszałem że Santos gniótł cały mecz - niestety przegrali, stracili bramkę w 94 minucie. Tracą zaledwie 6 pkt do lidera - Cruzeiro, który to rozegra ciężkie derby z Atletico MG w tą niedziele, jest wiec szansa się zbliżyć i zdobyć mistrza Brazylii - mieli by podwójna koronę, bo wygrali przecież Copa de Brasil. Dokonali by niemożliwego, biorąc pod uwagę fakt iż jeszcze 4 kolejki temu tracili do lidera 12 pkt, oraz biorą pod uwagę plagę kontuzji, oraz oddanie Robinho z wypożyczenia, sprzedaż Andre i Wesleya oraz kontuzje Ganso.

Właśnie wydawało by się ze nigdy nie znajda następcy godnego Ganso - a jednak kolejny młody talent znalazł się w młodzikach Santosu - Alan Patrick. Z tego co wyczytałem to ma zagrać w meczu od początku, mimo iż do gry gotowy będzie Marquinho. Tak samo w ataku obok Neymara zagra Ze Eduardo, a również Kerrison będzie gotowy do gry - ta para doskonale się rozumie i w ciągu zaledwie 4 meczy, strzelili aż 7 bramek. Lista kontuzjowanych w Santosie znacznie się pomniejszyła, został na niej Ganso o felipe - wszyscy inni już trenują. Cieszy mnie bardzo fakt iż obrona będzie bardziej doświadczona, oraz ze zagra edu dracena - kapitan, filar obrony. W sumie to cieszyłbym się gdyby tymczasowy trener Martelotte pomocy i ataku nie zmieniał - bo radzą sobie świetnie. A nawet jeśli coś zmieni, to chłopaki będą musieli pokazać, ze nie są gorsi od swoich zmienników, wiec mobilizacja będzie pełna.

Gremio Prudente skazane jest już na spadek - ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 24 pkt, gwarantuje już im spadek. Jestem nawet w stanie stwierdzić, iż spadną z ostatniego miejsca. Forma fatalna - na ostatnie 10 meczy, 9 przegrali oraz 1 wygrana u siebie z Guarani.

W tym roku drużyny spotkały się już 2 razy - pod koniec stycznia, gdzie na Villa belmiro Santos rozniósł ich 5:0, oraz niedawno - bo na początku sierpnia, całkowicie rezerwowym składem oraz bez Neymara, Santos na wyjeździe wygrał 2:1, a bez Neymara wygrane zdarzają się im dość rzadko.

Podsumowując nie widzę innej opcji jak pogrom ze strony Santosu!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:53 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, godz: 23:10

Spotkanie: Club Atletico Tigre - Olimpo Bahia Blanca

Typ: X

Kurs: 3,86

Bukmacher: PinnacleSports

 

W argentyńskiej Primera Division jest to mecz 12 kolejki spotkań. Gospodarze są na 15 pozycji w tabeli z 12 pkt., goście są na 18 miejscu z 9 pkt. Tak więc mecz raczej drużyn przeciętnych, które niespecjalnie liczą na wysokie miejsca na zakończenie sezonu. Gospodarze mają bilans 3-3-5, u siebie 2-1-2, bramki 7-4. Jednak w ostatnich 4 kolejkach ugrali 2 pkt., a dodatkowo 2 ostatnie mecze przegrali z San Lorenzo i Boca. W zespole nie ma gwiazd, a najbardziej wybija się strzelec 5 goli 23-letni pomocnik D. Stracqualursi. Goście to beniaminek ligi, na razie notują bilans 3-0-8, ale na wyjeździe na 6 meczów zanotowali 6 porażek z bilansem bramkowym 2-12. Ogólnie patrząc jest to jedyny zespół w lidze bez remisu. Pozostałe 19 drużyn ma na koncie przynajmniej jeden remis. Statystycznie ten zespół też w końcu musi podzielić się punktami, a licząc mecze z poprzedniego sezonu wygrywa albo przegrywa od 14 spotkań. Ostatnio po kilku porażkach ograli niezły Lanus więc mam nadzieję, że to wstęp do ich lepszej gry, co może przyniesie w końcu pierwszy punkt na wyjeździe.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-25, 14:55 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...