Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 15.10.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Widzew - Legia

Typ: 2

Kurs: 3.69

Bukmacher: Pinnacle Sports

 

Już jutro swoje rozgrywki wznowi Polska Ekstraklasa. Dziewiątą kolejkę rozpoczną Widzew z Legią. Kto by się spodziewał że po 9 kolejkach Legia faworyt do mistrzostwa zajmować będzie 11 pozycję ? Tak w tym roku ekstraklasa lubi nas zaskakiwać jest bardzo dużo niespodzianek tyle że w końcu ci najlepsi muszą zacząć wygrywać. Widzew zajmuje 8 pozycję z 2 wygranymi na koncie 5 remisami i 1 porażką. Trzeba też zauważyć że nie zostali pokonani od 5 spotkań w tym 1 wygrana i 4 remisy czy przyszedł czas na porażkę ? Jest to możliwe bo u siebie grają na razie nie zbyt dobrze wygrana 2 remisy i porażka czyli średnio. Sądzę że 5 meczy bez porażki to już wystarczająco dużo a jutro szansę złamania tej passy będzie miał zespół ze stolicy czyli Legia. Legia jak wiemy jest obok Lecha największymi rozczarowaniami jesieni. Pretendenci to mistrzostwa są na 11 miejscu ! Kto by przypuszczał że zespół który wydał tyle na transfery będzie tak grał. Ostatnia porażka u siebie z Lechią aż 3-0 wywołała burzę w stolicy. Jak cierpliwi mogą być działacze Legi wobec Skorży ? Myślę że nadszedł ten moment w którym Legia musi zacząć wygrywać. Potrafią dobrze grać co pokazali z Lechem tylko potrzebują motywacji i jutro myślę że będzie ona ogromna.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:26 ]

:plus: 269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga

Mecz/godzina: GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 20:30

Typ: 2

Kurs: 1.80

Buk: Bwin

Analiza:

 

W meczu rozpoczynającym 8 kolejkę niemieckiej Bundesligi zawodnicy FC Koln podejmą u siebie Borussię Dortmund.

Gracze z Dortmundu spisują się jak na razie rewelacyjnie, zajmują pozycję v-ce lidera. Do tej pory zwyciężyli w 6 spotkaniach, notując tylko jedna porażkę i to dawno, bo w meczu inauguracyjnym sezon 2010/11 u siebie z Bayerem Leverskusen. Na wyjeździe gracze Borussi wygrali wszystkie swoje 3 spotkania, a stosunek bramkowy prezentuje sie również okazale 9:3. Przed dwu tygodniową przerwą na mecze reprezentacji zawodnicy BVB pokonali zaś Bayern Monachium 2:0.

Zawodnicy z Kolonii zaś nie grają tak dobrze jak ich jutrzejszy rywal. Do tej pory zdobyli zaledwie 5 punktów i zajmują 16 pozycje w tabeli. Na własnym boisku rozegrali dotychczas 3 spotkania. Raz wygrali, raz zremisowali i również odnieśli jedna porażkę. Przed dwoma tygodniami zaś ulegli na wyjeździe Freiburg 3:2.

W jutrzejszym spotkaniu nie powinno również zabraknąć polskich akcentów. W zespole gospodarzy gra bowiem Adam Matuszczyk, zaś w Borussi Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski. Mecz zapowiada sie więc pod tym względem bardzo interesująco.

Myślę że jutro gracze z Borussi będą chcieli utrzymać swoja passę 6 zwyciestw pod rząd i po walczą o cała pulę. Największym zagrożeniem ze strony Koln będzie zapewne Lukas Podolski, ale sam Podolski meczu nie wygra. Dlatego typuję zwycięstwo graczy z Dortmundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Niemcy - Bundesliga

Mecz/godzina: GKS Katowice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 20:30

Typ: 2

Kurs: 1.80

Buk: Bwin

Analiza:

 

W meczu rozpoczynającym 8 kolejkę niemieckiej Bundesligi zawodnicy FC Koln podejmą u siebie Borussię Dortmund.

Gracze z Dortmundu spisują się jak na razie rewelacyjnie, zajmują pozycję v-ce lidera. Do tej pory zwyciężyli w 6 spotkaniach, notując tylko jedna porażkę i to dawno, bo w meczu inauguracyjnym sezon 2010/11 u siebie z Bayerem Leverskusen. Na wyjeździe gracze Borussi wygrali wszystkie swoje 3 spotkania, a stosunek bramkowy prezentuje sie również okazale 9:3. Przed dwu tygodniową przerwą na mecze reprezentacji zawodnicy BVB pokonali zaś Bayern Monachium 2:0.

Zawodnicy z Kolonii zaś nie grają tak dobrze jak ich jutrzejszy rywal. Do tej pory zdobyli zaledwie 5 punktów i zajmują 16 pozycje w tabeli. Na własnym boisku rozegrali dotychczas 3 spotkania. Raz wygrali, raz zremisowali i również odnieśli jedna porażkę. Przed dwoma tygodniami zaś ulegli na wyjeździe Freiburg 3:2.

W jutrzejszym spotkaniu nie powinno również zabraknąć polskich akcentów. W zespole gospodarzy gra bowiem Adam Matuszczyk, zaś w Borussi Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski i Kuba Błaszczykowski. Mecz zapowiada sie więc pod tym względem bardzo interesująco.

Myślę że jutro gracze z Borussi będą chcieli utrzymać swoja passę 6 zwyciestw pod rząd i po walczą o cała pulę. Największym zagrożeniem ze strony Koln będzie zapewne Lukas Podolski, ale sam Podolski meczu nie wygra. Dlatego typuję zwycięstwo graczy z Dortmundu.

 

Spotkanie oczywiscie pomiędzy 1. FC Köln - Borussia Dortmund

Przepraszam za pomyłkę.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:26 ]

:plus: 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guillermo Garcia-Lopez - Novak Djokovic 8:30 czasu polskiego

Typ:(Poniżej 19.5 gema)

Kurs:1,9

Buk:Tobet

 

Nie ulega watpliwosci ze Djokovic z koncem sezonu jest w rewelacyjnej formie. Od poczatku turnieju US Open oprocz Nadala nie ma na niego mocnych. Obojetnie z kim gra , kazdemu sprawia solidne , bardzo solidne lanie. Fakt ze Nadal odpadl z turnieju powinno djoka wprawic w jeszcze lepsze nastawienie psychiczne bo jezeli jest nie pokonany (jedyny ktory go pokonal od 31.08.2010 jest Nadal i to w finale tak wielkiego turnieju. H2H 3:0 dla djoka. Wszystkie fakty swiadcza na korzysc djokovica i mysle ze ten mecz nie potrwa dlugo. Tobet oferuje nam bardzo atrakcyjny kurs jak na takiego "pewniaka" bo przy tym typie djoko moze pozowlic sobie nawet na strate 7 gemow co bedzie naprawde wyczynem z rak garcii lopeza

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:27 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: 1. FC Köln - Borussia Dortmund

Typ: Over 2,5

Kurs: 1,75

Bukmacher: Bwin

Data: 2010-10-15 20:30

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:30 zostanie rozegrane pierwsze spotkanie ósmej kolejki w lidze niemieckiej pomiędzy 1. FC Köln, a Borussią Dortmund. Trzecia drużyna od końca podejmuje u siebie wicelidera. FC Köln niezbyt dobrze rozpoczeli sezon i zgromadzili do tej pory tylko 5 pkt (1 zwycięstwo i 2 remisy), notując przy tym cztery porażki. Odmienne nastroje panują w Dortmundzie gdzie Borussia nie licząc potknięcia na inauguracji sezonu odnotowała 6 zwycięstw. Wicelider wyjazdowe mecze wygrywa w stosunku 3:1, tak było z St. Pauli, Schalke i Stuttgartem. Natomiast drużyna z Köln strzela u siebie gola w każdym meczu (wysoka forma Podolskiego, więc jest szansa na gola). Wynika z tego więc że powinniśmy być świadkami dobrego meczu zakończonego wysokim wynikiem. Dodatkowo w ostatnim sezonie Borussia wygrała z FC Köln 3:2. Może w dzisiejszym meczu będzie taki sam wynik. Naprzeciwko siebie mają szanse stanąć Polacy: Podolski i Matuszczyk z Köln i Piszczek, Lewandowski, Błaszczykowski z Dortmundu (na tych dwóch ostatnich też licze, że może coś strzelą).

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:28 ]

:plus: 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Tenis

 

Spotkanie: Melzer vs Monaco

 

Typ: 2

 

Kurs: 3,92

 

Buk: Bwin

 

Godzina rozpoczecia: 12-00

 

Analiza:

 

Po wczorajszym wygranym spotkaniu z Nadalem przez Austriaka Jurgena Melzera dziś juz prawie nikt nie daje szans Hiszpanowi Monaco, by mógł sprawic niespodziankę i wygrac z triumfatorem tegoroczne US Open. Wszyscy mają świadomosc, że Melzer wczoraj zagrał świetne spotkanie. Rozprowadzał Nadala po korcie w pierwszym secie jak tylko chciał. Wszystko układało się po jego mysli. Aż do czasu drugiego seta, gdzie przezył mały kryryz, w którym ugrał zaledwie 3 gemy. Jednak tak doświadczony zawodnik stojący przed szansą pokonania numer 1 światowego rankingu ATP zdał sobie sprawę, że trzeba powalczyc. Na początku 3 seta raz przełama Hiszpana i to wystarczyło jemu do ostatecznego triumfu. Warto też dodac, że Jurgen w przeciągu trwania całego meczu zaserwował 14 asów. Ja jednak patrząc z perspektywy tak zwanego zbyt dużej pewnosci siebie po wygraniu z Nadalem, odradzam granie na Melzera. Mam jakieś takie dziwne przeświadczenie, że Austriak będzie czuł sie dziś zbyt pewnie siebie i spocznie na laurach. A co do Juana Monaco, wczoraj tez zagral podobne świetne spotkanie, nie był stawiany w roli faworyta, jednak wygrał z Zverevem w bardzo ładnym stylu oddając rywalowi tylko 2 gemy. Wspomnę jeszcze o wczorajsyzm meczu Nadala z Melzerem, jak wiadomo Nadal jest świtnym tenisistą, wszyscy mieli świadomosc, że podniesie się w drugim secie. A wtedy kibice przed relewizorami oglądający ten mecz zastanawiali się czy Jurgen wytrzyma psychicznie. Wytrzymał, bo coś zmienilo się w jego grze na jego korzysc, choc nierzadko było widac zdenerwowanie na jego twarzy. Co do bezpośrednich spotkan obu zawodników, Zdecydowanie w h2h prowadzi Monaco 4-1, i liczę na to, że dziś jeszcze bardziej poprawi ten bilans-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:29 ]

292

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 20.00

Spotkanie:W. Lodz - Legia (remis nie ma zakładu)

Typ:2

Kurs:2,5

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

Wszyscy pamietamy konfrontacje Legii z Widzewem w latach 90tych. Po mimo tego,ze nigdy nie kibicowalem zadnej z tych druzyn majowa wygrana Widzewa w 1996 roku utkwila mi najbardziej w pamieci. Dzisiaj te spotkania juz nie elektryzuja tak jak to bywalo przed laty. Widzew po awansie jest obecnie tylko solidnym sredniakiem zas Legia w ostatnim okresie byla wyraznie bez formy. Skorza mial jednak cale 2 tygodnie na poprawienie gry swoich podopiecznych. W tej przerwie upatruje wlasnie ich szanse. Z tego co wiem w tym okresie wygrali towarzysko z Den Haag 1-0 i byli na kilku dniowym obozie szkoleniowym. Wydaje sie,ze spotkanie z Widzewem moze byc dla nich punktem zwrotnym. O ile mi wiadomo w skladzie Warszawiakow zabraknie Srdji Kneżevica, Dicksona Choto i Takesure'a Chinyamy. Pocieszajacym moze byc jednak fakt powrotu Sebastiana Szałachowskiego i Artura Jędrzejczyka. Zdecydowanie najbiedniej w tej druzynie wyglada linia ataku. Na mecz zostalo powalanych tylko 2 napastnikow (Bruno Mezenga, Michał Kucharczyk). Calkiem prawdopodobne,ze Legia zagra tylko jednym z nich. W ciaz do konca nie jest pewna obsada bramki. Wlasciwie w role wchodzi gra Antolovića lub Machnowskijego. Bez problemow nie obejdzie sie takze w Widzewie. Napewno nie zobaczymy Prejuca Nakoulma, Przemysław Oziębały i Krzysztof Ostrowskiego. Jak dla mnie po takim kursie warto jest postawic na Legie lub ewentualnie podeprzec sie jeszcze remisem.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:29 ]

:plus: 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 20.00

Widzew Łódź - Legia Warszawa

Typ:X

Kurs:3,27

Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:Po 2 tygodniowej przerwie spowodowanej Eliminacjami do mistrzostw Europy wracają rozgrywki klubowe w europie, oczywiście także w Polsce. Dzisiaj o godzinie 20:00 odbędzie się jedyny mecz Ekstraklasy pomiędzy 8 a 11 zespołem w ligowej tabeli. Widzew Łódź Vs Legia Warszawa. Oba kluby z ogromnymi tradycjami .Kilka lat do tytułu czy na rok temu zdecydowanym faworytem była by drużyna Legii Warszawa, która w ostatnich 10 meczach z Widzew wygrała 9 i 2 razy zremisowała bezbramkowo. Na dzień dzisiejszy minimalnym faworytem bukmacherów są gospodarze. Legia gra słabo, zdobyła zaledwie 9 pkt na 24 możliwe. Ostatnio zanotowała fatalny występ przy własnej, wspaniałej publiczności odniosła porażkę 0-3 z Lechią. Trener Skorża stoi pod ścianą, ale z Widzem na pewno nie pójdzie im jak po maśle.Widzew ma w swoim dorobku 11 pkt i zajmuje miejsce w środku tabeli co dla beniaminka jest pozycją bardzo dobrą.Łodzianie zanotowali 5 remisów i 2 zwycięstwa, ulegli tylko raz na własnym boisku 1-2 z Wisłą. Zaś Polonia Warszawa czy Lech Poznań remisowali w Łodzi. W dzisiejszym meczu postanowiłem zagrać również na remis. Bukmacherzy moim zdaniem mylnie stawiają jako faworytów gospodarzy. Kurs na zwycięzce powinien się wahać w okolicach 2,50. Legia przed sezonem była w gronie faworytów, nie sądzę aby dzisiaj ulegli Widzewowi. Remis jak dla mnie to wynik, który najbardziej pasuje do aktualnej formy obu zespołów.Widzew remisował już w tym sezonie z wielkimi u siebie, więc myślę,że dzisiaj będzie podobnie. Legia jeszcze nie odniosła remisu w tym sezonie,liczę powoli na dzisiejszy mecz jako pierwszy remis Legii Warszawy. Trener na pewno zmobilizuje swoich zawodników przed tym meczem, ponieważ porażka może się okazać końcem pracy dla Macieja Skorży. Widzew zaś aby utrzymać się w lidze a to jest przecież cel minimum musi zdobywać reguralnie punkty, a gdzie indziej jak nie u siebie. Mój typ >>>REMIS

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:30 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger Federer - Robin Soderling

typ: 1 (hc -3,5)

kurs: 1,81

buk: Pinnacle

 

Spotkanie juz cwiercfinalowe turnieju Masters w Szanghaju. Szczerze to sugeruje sie w tym typie taka nieprzekonujaca gra Soderlinga w ostatnim czasie. Co prawda nie widzialem jego meczu z Ferrerem wczoraj, ale widzialem mecz rowniez z Ferrerem ale w Pekinie i nic specjalnego nie pokazal. Wczoraj to raczej Ferrer przegral patrzac po statystykach niz Soda zagral cos super. Federer zdaje sie wracac do mistrzowskiej formy, na pewno zalezy mu na wygranej w tym turnieju, szczegolnie ze odpadl Nadal i jest okazja odrobic troche punktow w rankingu no i zarobic gruba kase. I w meczu z Isnerem i z Seppim ani przez chwile nie bylo grozby porazki, kontrola meczu, spokojna wygrana i z jednym i z drugim. H2H zdecydowanie na korzysc Szwajcara, 13:2, z czego na hali 3:0 (hala + hard - 8:0 a to chyba podobna nawierzchnia). Isner w meczu z Kubotem byl ciezki do przelamania, walil asami jak bylo trzeba, a w meczu z RF przelamany dwukrotnie i po meczu.

Wydaje mi sie, ze ten handicap bedzie spokojnie pokryty, bo Soda nie powinien szalec i do jakichs tie-breakow doprowadzac. Raczej widzi mi sie tu 6:4, 6:4 i awans Rogera.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:31 ]

:plus: 81

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FC ViOn Zlaté Moravce v MSK Zilina

Typ -MSK Zilina wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5

Kurs 3,3

Buk Gamebookers

Data 15.10.2010r Godz 17:00

 

 

W dzisiejszym dniu spotkają się moim zdaniem 2 najlepsze drużyny w corgon lige przynajmniej na tą chwile Zlate Moravce oraz Zlina, obie drużyny zajmuje miejsca u góry tabeli może nie 2 najwyższe pozycje, ale dzieli ich tam mała różnica punktów. Między liderem Zlina a 4 miejscem Moravca jest tylko różnica 4 punktów . Więc prezentują podobny poziom, podobny lecz jednak Zlina to porządna firma nie przez przypadek właśnie króluje w swojej lidze jak i ma za sobą nie takie złe ekscesy w LM.

Dodatkowo mecze obydwu drużyn w histori ich spotkań przedstawiają że Zlina jeszcze nie przegrała z Morawcem nigdy ,był jeden remisie który i tak w etapie karnych zamienił się na zwycięstwo Zliny to o czymś świadczy że dzieli ich klasa gry oraz goście mają sposób na wyciąganiu 3 punktów od swojego dzisiejszego rywala bez różnicy czy grają u siebie czy na wyjeździe. Na mój typ też przemawia liczba strzelonych bramek w ostatnich meczach obu drużyn aż na 10 spotkań pomiędzy nimi w 7 spotkaniach padało minimum 3 bramki, minimum gdyż zdarzały się takie wyniki jak 3;1 4;1 6;1, a w lidze w swoich ostatnich 4 meczach średnio 60-70 % meczy też kończyły się nadwyżką goli.

Zapowiada się ciekawe widowisko dobrym typem na ten mecz też by była czysta 2 oraz obie drużyny strzelą bramkę, lecz myślę że mój typ Zlina wygra i w meczu padnie więcej niż 2,5 gola powinno spokojnie z mała rezerwa 1 lub 2 goli wejść.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:32 ]

:plus: 230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Ekstraklasa 20:00

Spotkanie: Widzew - Legia

Typ: over 2,5

Kurs: 2,30

Buk: Bwin

 

Faworytem dzisiejszej potyczki jest Widzew Łódź jednak Legia a raczej jej trener ma nóż na gardle bo jak eLce dalej będzie tak słabo szło to go zwolnią. Widzew potrafi strzelać co udowodnił m.in u siebie ze Śląskiem wygrywając 5:2 czy remisując na wyjedzie 2:2 z Polonią a Legia za to sporo traci bo przegrali ostatnio 3:0 z Lechia u siebie, wygrali 2:1 z Lechem i przegrali 2:1 z Zagłębiem. Dzisiaj liczę na podobny wynik jeśli chodzi o over i powinny 3 bramki paść jak i obie drużyny powinny strzelić. W drużynach sporo osłabień w Widzewie m.in Oziębała a w Legii Choto i Knezevic(obrońcy) i Chinyama(napastnik ale w Legii są chyba lepsi :) ) Myślę że typ łatwo wejdzie i da zarobic.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:32 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: 1. FC Köln - Borussia Dortmund (godz. 20:30)

Typ: 1

Kurs: 4.55

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Na RheinEnergieStadion trzeci od końca zespół 1. Bundesligi FC Köln zmierzy się z wiceliderem rozgrywek Borussią Dortmund. Faworytem są goście którzy bardzo dobrze rozpoczęli rozgrywki ligowe ja jednak uważam, że zarówno Koziołki nie są na tyle słabe by zajmować jedno z ostatnich miejsc w Bundeslidze jak i ekipa z Signal Iduna Park nie jest na tyle mocna by walczyć o mistrzostwo. Myślę, że wynik jest tutaj sprawą otwartą, a, że mecz jest rozgrywany w Kolonii większe szansę na zwycięstwo daje właśnie gospodarzom.

Do tej pory FC Köln podejmowało Borussię Dortmund 36 razy wygrali 19 razy, 9 razy był remis jak i 9 razy górą byli goście. Dwa ostatnie mecze w Kolonii zakończyły się zwycięstwami ekipy z Dortmundu dlatego teraz wypadałoby (zgodnie ze statystykami) jakieś inne rozstrzygnięcie. Mam nadzieje, że będzie to zwycięstwo gospodarzy.

Goście mają swoje problemy kadrowe dzisiaj na pewno nie zagrają Owomoyela, Hajnal, Kehl, Zidan i Kringe natomiast Bender i Da Silva ostatnio narzekali na drobne urazy i ich występ również stoi pod znakiem zapytania. W ekipie gospodarzy zabraknie McKenna, Schorch, Freis i Ishiaku.

Według mnie każdy wynik w tym spotkaniu jest możliwy ja liczę, że po serii niepowodzeń Koziołki dobrze wykorzystały przerwę na reprezentację i dzisiaj będą równorzędnym rywalem dla Borussii. Mój typ to zwycięstwo jednobramkowe właśnie gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:33 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: ST.Andra - Grodig Godz: 18:30

Typ: 1

Kurs: 1.83

Bukmacher: Bet365

 

Analiza:

 

Mecz 3 drużyny w tabeli z 6.Między nimi jest czteropunktowa różnica dlatego ten kurs jest taki wysoki.Gospodarze to rewelacja rozgrywek jak na beniaminka.Do tej pory WAC u siebie zanotował 4 wygrane, remis z SC Austria(4 miejsce) i jedna porażka z Liderem Admirą 1:2 do tego bardzo pechowa bo prowadzili do 86 minuty i druga bramkę stracili w 90 minucie(Admira 33pkt w 13 meczach) Stan bramkowy 12-4.Grodig zaś na wyjeździe wygrał 1 z jeszcze słabszym Gratkorn i zremisował z 5 Lustenau(jedna wygrana i 3 remisy u siebie) i 4 porażki bilans bramkowy 6-13.Przed przerwą reprezentacyjną Grodig przegrał u siebie z Lustenau 0:6, WAC zaś remis u siebie z SC Austria 0:0.W pierwszej rundzie obie drużyny spotkały się w Grodig gdzie gospodarze wygrali bardzo wysoko 4:0, więc czas na rewanż.Na dodatek goście osłabieni.Nie zagra 4 ważnych piłkarzy!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:33 ]

:plus: 83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Widzew - Legia Godz: 20:00

Typ: X / 1 (1 połowa/Pełny czas)

Kurs: 4.75

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Widzew jak narazie w lidze zajmuje 8 miejsce co jak na beniaminka jest dobrym rezultatem. Grając u siebie nie zdobywają dużo bramek, (6 bramek lecz aż 5 ze Śląskiem), lecz mało ich tracą (4). Legia za to na wyjazdach do tej pory zaledwie 2 bramki strzelone. Warszawiacy słaby atak i słaba obrona, do tego w Widzewie zagra swietnie dysponowany ostatnio Sernas także myśle że łodzianie powinni ten mecz wygrać przynajmniej skromnym 1:0 a że legia jak traci bramki to najwiecej w drugiej połowie tak więc myśle ze moj typ jest całkiem prawdopodobny

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:34 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga 20:30

 

FC Köln(+2) - Borussia Dortmund

Typ:2

Kurs:5.5

Buk:Betsafe

 

Analiza:

Myślę,że Borussia,która wygrała już 6 meczów zdobędzie kolejne 3 pkt wygrywając z drużyną Matuszczyka i Podolskiego.Tym samym znacząco przybliży się do górnej strefy tabeli.FC Koln obiektywnie patrząc walczy tylko o pozostanie w lidze.Borussia natomiast z odmłodzononym skłasem robi furorę w Bundeslidze wygrywając mecz za meczem.Sadzę że i w tym spotkaniu nie będzie miała problemów z pokonaniem gospodarzy.

Kagawa,Błaszczykowski oraz Barrios napewno nastrzelają wiele bramek i Borussia zdecydowanie pokona Koln mimo że gra na wyjeździe i gospodarze muszą być niezwykle zmotywowani.Przyjeźdza do nich przecież druga obecnie drużyna niemickiej Bundesligi.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-10-18, 12:35 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...