Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 27.09.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: Gabashvili Teimuraz - Serra Florent

Typ: 1

Kurs: 1.90

Bukmacher: Betsafe

Godzina : Tomorrow, 27 Sep 2010, 08;30

 

 

Analiza: Jutro rusza bardzo prestiżowy turniej w Tailandi, a dokładnie w Bangoku. Zjechało się tak kilka całkiem dobrych nazwisk, między innymi Rafael Nadal nr 1. I oczekiwany już na Us Open powrót J.M Del Potro. Jednak skumpy się na meczu Rosjanina Teimuraza Gabashwiliego i Francuza F.Serry. Bardzo ciekawe spotkanie ze wzgledu na Rosjanina. Większość ludzi nie znna jeszcze "Gaby", ale gwarantuje ze jest to zawodnik na pierwsza 10 rankingu jak wyżej. Udowodnił to w meczu z Nadalem, gdzie tak naprawdę to on z całej stawki przeciwników Hiszpana w Nowym Yorku narobił mu najwięcej strachu. Szkoda, ze spotkali się juz w 1 rundzie, ale wynikało to z braku rozstawienia Rosjanina. Jednak to jaka pokazał grę w tym meczu jest godne pochwały. Nie bał się ryzykować do tego trafiał piłki do których Nadal nie mógł zdarzyć. To robiło na mnie bardzo duże wrażenie. Dzisiaj zmierzy się z Serra, od dawna postrzegam go jako tenisiste "bez jaj" denerwuje mnie jego podejście do gry. Potrafi z uśmiechem odać wygranego seta i przegrwyać ważne piłki. W karierze nic nie osiagnoł i nie osiągnie. Myśle ze Gaba pokarze mu męski tenis.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-28, 17:36 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIVB Mistrzostwa Świata - Italia 2010, siatkówka, godz. 17.00

Spotkanie: Hiszpania v Tunezja

Typ: [1 set] under 45,5

Kurs: 1.70

Bukmacher: Betsafe

 

Ostatnie mecze pierwszej fazy Mistrzostw Świata w siatkówce panów. Hiszpanie i Tunezyjczycy jak na razie zanotowali po 2 porażki. Jednak grupa B do najłatwiejszych nie należy. Są jeszcze Kubańczycy i Brazylijczycy. Hiszpanie niby w składzie nie mają nikogo znanego, ale to bardzo dobry zespół. Powalczyli z Kubą, choć ostatecznie przegrali 2:3, ale pierwszego seta wygrali. Z Brazylią przegrali 1:3, ale w pierwszym secie było 30:28 dla mistrzów świata. Jak widać Hiszpanie grają dobrze, Kuba i Brazylia wygrały, ale jak widać po wynikach było sporo walki i wyrównane mecze. Tunezja to oczywiście w tym towarzystwie kopciuszek, który według mnie polegnie dzisiaj 0:3. Ten mecz decyzuje kto oprócz Brzylii i Kuby gra dalej. A Afrykanie wczoraj 0:3 z Kubą (-18, -15, -15), wcześniej 0:3 z Brazylią (-14, -21, -14). Mam nadzieję, że Hiszpanie nie zlekceważą na początku przeciwnika i zaczną tak jak poprzednie pojedynki, czyli dobrze wejdą w mecz już w pierwszym secie. Tunezja nie powinna zdobyć więcej niż 20 pkt. w pierwszym secie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-28, 17:37 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malaga - Villareal, godz. 21.00

typ: over 3,5

kurs: 3,25

buk: Bet365

 

 

Coz, kolejne zdarzenie wybrane przeze mnie o wysokim kursie.

Wiec teraz dlaczego bedzie ten over: Malaga nie ma zbyt dobrej defensywy, stracili juz 8 bramek w tym sezonie. Nawet cieniutki obecnie Real Saragossa wbil im 3 gole, bedaca w kryzysie Sevilla 2, silna Valencia 3, ale tez w kazdym meczu strzelali bramki. 1 Valencii, az 5 Saragossie, 1 Sevilli i 2 Getafe.

W Villareal w bardzo dobrej formie jest Nilmar - 4 mecze, 4 bramki. Rowniez Giuseppe Rossi calkiem ladnie - 4 mecze, 2 gole.

Pisalem o defensywie Malagi, teraz pora na opis defensywy Villarealu - rowniez nienajlepsza. :p Levante im strzelilo bramke, Dynamo Zagrzeb w LE nawet 2, Sociedad w 1 kolejce ligowej rowniez wygralo z nimi 1:0. Wydaje sie, ze obie druzyny stawiaja na atak, mniejsza wage przywiazuja do bronienia wyniku.

W meczu nie zagra kilku defensorow Malagi - zawieszony jest Gamez, kontuzjowani rezerwowi: Rosario, Malaguego, Manolo oraz nie zagra podstawowy bramkarz - Galatto. W zespole Villarealu zabraknie tylko rezerwowego Truyolsa.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-28, 14:17 ]

:plus: 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIVB Mistrzostwa Świata - Italia 2010, siatkówka, godz. 21:00

Spotkanie: Polska-- Serbia

Typ: 1

Kurs: 1.90

Bukmacher: Betsafe

 

 

Dzis w ostatnim meczu grupy F w pierwszej fazie turnieju Polacy zagraja z nieobliczalnymi Serbami. Jest to reprezentacja ktora gra nie rowno co pokazuja wyniki poprzednich meczy i tak do konca nawet niewiadomo na co stac naszych dzisiejszych rywali. W pierwszym meczu ograli Niemcow 3:0 aby w drugim meczu przegrac z duzo slabszym rywalem jakim jest Kanada 1:3. Polacy graja o pierwsze miejsce i mysle ze powinni sobie poradzic choc napewno nie bedzie to mecz typu ,,spacerek,, i trzeba bedzie sie napocic zeby wygrac to spotkanie. Mam nadzieje ze polacy nie beda kalkulowac i wyjda na mecz skoncentrowani i pokaza 100% swoich umiejetnosci. Takze Polska do boju i mam nadzieje ze nie zawiedziecie mnie jak i innych kibicow ktorzy beda ogladac transmisje z meczu.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-28, 14:15 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...