Skocz do zawartości

Gruby

Pytania i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

1360x420-polkol.jpg

AK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

1. Zagraj zakład SOLO lub AKO zawierający typowanie na wynik meczu (1x2) Polska - Kolumbia w czasie Mistrzostw Świata U20, odbywający się 23.05.2019 o godzinie 20:30, z oferty przedmeczowej za stawkę minimum 20 zł!

2. Otrzymaj 5 zł za każdego gola dla Polaków!

3. Promocja aktywuje się automatycznie na każdym kuponie spełniającym warunki promocji!

WARUNKI PROMOCJI

1. Promocja obowiązuje od dnia 22.05.2019 r. od godz. 00:00 do dnia 23.05.2019 r. do godz. 20:30.

2. Zakład będzie zakładem SOLO lub AKO za stawkę minimum 20 zł, zawierającym zawierać typowanie na wynik meczu (1x2) Polska - Kolumbia w czasie Mistrzostw Świata U20, odbywający się 23.05.2019 o godzinie 20:30, z oferty przedmeczowej.

3. Gracze otrzymają Freebet w wysokości 5 zł za każdą bramkę strzeloną przez Polaków w meczu Mistrzostw Świata U-20, Polska – Kolumbia, rozgrywanego w dniu 23.05.2019 o godzinie 20:30.

4. Bonus freebet zostanie przydzielony do 48 godzin od zakończenia meczu Polska - Kolumbia.

5. Zakład zawierać będzie wyłączenie zdarzenia z oferty bukmacherskiej, którego data zakończenia i ogłoszenia oficjalnego wyniku nastąpi do godz. 02:00 w dniu 24.05.2019.

6. Do promocji nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost) oraz zakłady w których nastąpił zwrot stawki.

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejka 525- 5 trafionnych

@Gruby login wysłałem Ci przy okazji kolejki 522, to chyba nie musze drugi raz?

Luty: :plus:1465j, yield: :plus:9%  (166 betów)

Marzec: :plus:523j, yield: :plus:5,6% (93bety)

Kwiecień: :plus:478 j, yield::plus:7% (67 betów)

Maj: :minus:1381 yield :minus:22% (67 betów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumulacja :wuwu: Jak ktoś trafił 5/7 lub 6/7 standardowo na zgłoszenie czekam 24h od zakończenia obecnej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejka 525- 5 trafionych

Wysyłam login

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1360x420_reload.jpg

Koniec maja to ogromny zastrzyk emocji dla wszystkich graczy, ponieważ odbędą się aż trzy finały!

Finał Ligi Mistrzów, finał Ligi Europy oraz finał Kasomanii 2.0, w której na zwycięzców czekają Mercedes CLA oraz 100 000 zł!

Na te wyjątkowe okazje zwiększamy Twój depozyt! 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Wpłać depozyt na konto w minimalnej wysokości 100 zł w dniach 27-29.05.2019 r. i otrzymaj 50% bonusu od wpłaty!

WARUNKI PROMOCJI

* Wpłać na swoje konto minimalną kwotę 100 zł.

* Otrzymasz bonus w wysokości 50% wpłaconej przez siebie kwoty na Saldo Bonus do maksymalnej kwoty 250 zł. Np. wpłacisz 100 zł - otrzymasz 50 zł, wpłacisz 500 zł - otrzymasz 250 zł.

* Promocja obowiązuje od dnia 27.05.2019 od godziny 00:00 do dnia 29.05.2019 do godziny 23:59.

* Bonus przysługuje wyłącznie od pierwszego wpłaconego przez Klienta depozytu na Saldo w czasie trwania promocji.

* Bonus zostanie aktywowany w momencie rozliczenia zakładów spełniających warunki obrotowe depozytem, określone w regulaminie promocji.

* W celu przeniesienia środków z Salda bonus na Saldo, Klient musi dokonać wymaganego obrotu na Saldzie bonus według warunków określonych w promocji.

* Promocja BONUS 500 jest promocją nadrzędna wobec promocji Reload na Finały. Gracze, którzy kwalifikują się do otrzymania Bonusu z promocji BONUS 500 w pierwszej kolejności otrzymają Bonus z tej promocji. Obrót w promocji BONUS 500 nie będzie liczony do promocji Reload na Finały.

* Termin ważności Bonusu wynosi 30 dni i jest liczony od momentu przyznania Bonusu. Po tym terminie niewykorzystane środki z Salda bonus podlegają wyzerowaniu.

* Do promocji nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady specjalne (np. TOTALboost) oraz zakłady w których nastąpił zwrot stawki.

* Bonusy znajdą się na kontach graczy do 48 godzin od daty zakończenia promocji.

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Partizani - Kukesi :arrow: 1X2  1

Newport - Tranmere :arrow: 1X2  2

Hartberg - Admira :arrow: 1X2  1

Ponte Preta - Parana :arrow: 1X2  1

Charlton - Sunderland :arrow: 1X2  1

Torino - Lazio :arrow: 1X2  1

Fenerbahce - Antalyaspor :arrow: 1X2  1

Jak trafiłem 6 na 7 to otrzymam freebet? nie mogę podliczyć typów w temacie bo został zamknięty a dopiero dziś odzyskałem neta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, baku193 napisał:
Partizani - Kukesi :arrow: 1X2  1

Newport - Tranmere :arrow: 1X2  2

Hartberg - Admira :arrow: 1X2  1

Ponte Preta - Parana :arrow: 1X2  1

Charlton - Sunderland :arrow: 1X2  1

Torino - Lazio :arrow: 1X2  1

Fenerbahce - Antalyaspor :arrow: 1X2  1

Jak trafiłem 6 na 7 to otrzymam freebet? nie mogę podliczyć typów w temacie bo został zamknięty a dopiero dziś odzyskałem neta...

Jakie 6? 1 i 2 jest aut. Masz 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, tranmere dopiero w dogrywce strzeliło....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, baku193 napisał:

Masz rację, tranmere dopiero w dogrywce strzeliło....

podejrzewam że flashscore Cię zmylił, który podawał 0:1 FT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

te reklamacje w maju co miało byc za kwietniowa 519 kolejke to komu dane do totalbeta podac bo chyba adminowi podawalem jak cos pisałem wczesniej w temacie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumulacja :wuwu: Jak ktoś trafił 5/7 lub 6/7 standardowo na zgłoszenie czekam 24h od zakończenia obecnej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dostałem bonus,ale przecież trafiłem 6/7 to powinienem dostać 50pln a dostałem 10:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w poprzednim miesiącu dostałem 1x freebet zamiast 2x, a w tym nie wyrównano tego, także nie zapomnijcie o tym freebecie w przyszłym miesiącu :p:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.06.2019 o 17:51, Gruby napisał:

Już napisałem, pewnie z rozpędu każdy po 10 dostał ;) 

u mnie dyszka wpłynęła , dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam dalej bonus 10 to nie wiem może dopiszą brakujący bonus 40 w nastepnym miesiącu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie ok. miałem 2*10 i tak jest dopisane. Jak ktos ma dwa, to nie jest to widoczne jako 20, tylko drugi oczekuje. Bo widzę że niektórzy się skarżyli że dostali tylko 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...