Skocz do zawartości

Gruby

Pytania i komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.04.2019 o 07:14, Wtr napisał:

521 kolejka

nie podałem typu na mecz Cracovia - Lechia Gdańsk.

Typuję na 2

Przypominam o zmianie

@Gruby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumulacja :wuwu: Jak ktoś trafił 5/7 lub 6/7 standardowo na zgłoszenie czekam 24h od zakończenia obecnej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

521 kolejka, 5 trafionych, nick na priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 osoby w grze :

vicmackey

Ilves - Honka :arrow: x

Liverpool - Barcelona :arrow: 1

Ajax - Tottenham :arrow: 2

Palmeiras - San Lorenzo :arrow: 1

Chelsea - Frankfurt :arrow: 1

Valencia - Arsenal :arrow: 1

Newport - Mansfield :arrow: x

Samuel24
Ilves - Honka :arrow: x

Liverpool - Barcelona :arrow: 1

Ajax - Tottenham :arrow: 2

Palmeiras - San Lorenzo :arrow: 1

Chelsea - Frankfurt :arrow: 1

Valencia - Arsenal :arrow: 1

Newport - Mansfield :arrow: 1

huge
Ilves - Honka :arrow: 1X2 X

Liverpool - Barcelona :arrow: 1X2 1

Ajax - Tottenham :arrow: 1X2 2

Palmeiras - San Lorenzo :arrow: 1X2 1

Chelsea - Frankfurt :arrow: 1X2 1

Valencia - Arsenal :arrow: 1X2 1

Newport - Mansfield :arrow: 1X2 X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejka 522

ja mam 5, login wysłałem na PW

Luty: :plus:1465j, yield: :plus:9%  (166 betów)

Marzec: :plus:523j, yield: :plus:5,6% (93bety)

Kwiecień: :plus:478 j, yield::plus:7% (67 betów)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gruby napisał:

Dostaliście freebety za kwiecień ?

Tak , ale tylko 10zl a dwa razy trafiłem 5 spotkań , chyba że nie są sumowanie nagrody ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Gruby napisał:

@zur555 Musiałem przeoczyć. Dostaniesz z kwietniowymi ok ?

Chyba z majowymi ? Nawet mi pasuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brak freebetu za 5 trafionych w 519 kolejce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kumulacja :wuwu: Jak ktoś trafił 5/7 lub 6/7 standardowo na zgłoszenie czekam 24h od zakończenia obecnej kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nie mam a dane podałem na pw z opoznieniem bo nie doczytałem do kiedy podać, ale nie bedę reklamował 10 zł bo to nie taka oszamiająca kwota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie reklamacje i braki będą uwzględnione z rozliczeniem maja. Mam nadzieję, że to nie problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gruby napisał:

Wszystkie reklamacje i braki będą uwzględnione z rozliczeniem maja. Mam nadzieję, że to nie problem ;)

ok.dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagrody dodatkowe wypłacane są w jednej turze za cały miesiąc. Za maj będą więc dopisane na początku czerwca. Prosimy więc o nie pisanie do TOTALbet o nagrody bo wszystko jest w regulaminie napisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI? 

1. Postaw zakład AKO zawierający minimum 3 zdarzenia  w kwocie od 20 do 99 zł, aby otrzymać bonus w wysokości 200 zł lub zakład AKO zawierający minimum 3 zdarzenia  w kwocie minimum 100 zł, aby otrzymać bonus w wysokości 500 zł.

2. Postawiony zakład zawierać będzie przynajmniej jedno typowanie zdarzeń z oferty zakładów przedmeczowych na mecze Ekstraklasy rozgrywane w dniu 18.05.2019.

3. Zakład zawierać będzie wyłącznie zdarzenia z kursem minimalnym jednego zdarzenia 1,30.

4. Zaloguj się i w komentarzu pod tym newsem poprawnie wytypuj zawodnika, który jako ostatni zdobędzie bramkę w meczach Ekstraklasy rozgrywanych w dniu 18.05.2019. W komentarzu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika.

5. Otrzymaj bonus w wysokości 200 zł lub 500 zł!

WARUNKI PROMOCJI

* Obowiązuje od 17.05.2019 r. od godz. 00:00 do 18.05.2019 do godz. 15:29.

* Zakład musi zostać rozliczony do godziny 23:59 dnia 18.05.2019.

* Do promocji FINAŁ EKSTRAKLASY nie są wliczane zakłady wypłacone przez Klienta przy użyciu funkcji Cash-out, zakłady systemowe,  zakłady specjalne (np. TOTALboost) oraz zakłady w których nastąpił zwrot stawki.

* W komentarzu na stronie promocji poprawnie zostanie wytypowany zawodnik, który jako ostatni zdobędzie bramkę w meczach Ekstraklasy rozgrywanych w dniu 18.05.2019. W komentarzu należy wpisać imię i nazwisko zawodnika. Do promocji zalicza się wyłącznie pierwszy pozostawiony przez Klienta komentarz, komentarze można zostawiać do godziny 15:29 w dniu 18.05.2019. O wyniku zadecyduje minuta strzelenia ostatniej bramki danego dnia według oficjalnych statystyk Ekstraklasa S.A.

* Tylko jeden kupon spełniający warunki jest objęty promocją.

* Bonus zostanie przydzielony do 48 godzin od rozliczenia ostatniego zdarzenia.

* W celu przeniesienia bonusu na saldo główne, należy dokonać 3-krotnego obrotu, każdy z zakładów musi posiadać minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20, a kurs łączny (całkowity) kuponu musi wynosić minimum 2,00. 

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1360x420-freebet10.jpg

Każdy Klient, który przejdzie pełną rejestrację w serwisie TOTALbet, otrzyma Freebet 10 zł!

Aby odebrać freebet 10 zł należy pamiętać, że:

1. Trzeba przejść pełną rejestrację, tzn. dostarczyć nam dokument tożsamości i poczekać na weryfikację danych przez naszych pracowników.

2. Freebet dostępny jest do zagrania poprzez elektroniczny kupon (ang. betslip), znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Na betslipie jest przycisk, który służy do obstawienia zakładu ze środków freebetowych, a nie z salda głównego. By upewnić się, że freebet został przyznany, można sprawdzić stan salda freebetowego w sekcji Moje konto -> Freebety.

image.png

3. Przycisk na elektronicznym kuponie pojawi się w momencie, gdy wybierzemy zakłady spełniające warunki promocji. W przypadku bonusu powitalnego Freebet jest to kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. Po zamieszczeniu na kuponie zakładów, spełniających te warunki, na betslipie pojawi się przycisk do skorzystania z Freebeta. 

-> TOTALbet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...