Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 14.09.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie:Twente-Inter

Typ:2

Kurs:1.9

Buk:Betsson

14.09.2010, 20.45

 

Analiza: Kolejna edycja elitarnej Ligi Mistrzów startuje już dzisiaj.Na początek polecam Wam zagrać , że Inter Mediolan pokona holenderskie Twente Enschede.Jak wszyscy pamiętamy Inter Mediolan będzie bronić tytułu zdobytego rok temu.Odszedł od nich co prawda Jose Mourinho ale pozostali wspaniali piłkarze na czele z Kameruńczykiem Samuelem Eto czy Holendrem Wesley Sneiderem zostali na San Siro.Początek sezonu w wykonaniu piłkarzy Rafaela Beniteza nie wypadł okazale.Wygrana w Superpucharze Włoch co prawda z Romą ale potem przegrana z Atletico Madryt , remis 0-0 z Bologna i wymęczone zwycięstwo nad Udinese 2-1 w lidze.Uważam, że jednak Inter Mediolan rozkręca się z meczu na mecz i apogeum tej formy przyjdzie właśnie we wtorek na stadionie Twente Enschede.Inter Mediolan aby spokojnie awansować z grupy pierwszy mecz będzie chciał wygrać.I to nawet jak największym kosztem sił.Chodzi o to, że nikt się nie będzie oszczędzał.Inter Mediolan świetnie gra na wyjazdach; pokazał to wielokrotnie w meczach w tamtym sezonie.Liga Mistrzów jest bardzo ważna dla włoskiego zespołu i dzisiaj powinniśmy zobaczyć kapitalny mecz i pewne zwycięstwo Interu Mediolan.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:40 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: MU - Rangers

typ: Rooney nie strzeli gola

kurs: 2.20

buk: Unibet

Czas: 20:45

 

Spotkanie, które wybrałem na dziś to mecz pomiędzy Manchesterem United a Glasgow Rangers. Wielu nazywa ten mecz jako Bitwa o Anglię, jednak z perspektywy czasu i meczów raczej mecz ten można nazwać jako oblężenie Szkocji niż równą walkę pomiędzy rywalami. Drużyna Rangersów z miłą chęcią zapomniała by o sezonie poprzednim gdy w grupie przegrali nawet z drużyną z Rumunii i zaliczyli fatalny blamaż. Do tego po sezonie odszedł od nich najlepszy strzelec drużyny - Kris Boyd i strzelanie goli idzie im coraz trudniej. Póki co mecz zapowiada się jednostronnie i chyba nawet kibice drużyny ze Szkocji będą modlili się o jak najmniejszy wymiar kary niż o jakąkolwiek zdobycz punktową. Jednak także Czerwonym Diabłom nie wiedzie się na początku sezonu. Najpierw pechowy remis z Fulham, następnie skandal głównego zainteresowanego moim typem czyli Rooneya i ostatni weekendowy blamaż, gdzie z prowadzenia 3:1 w 90 minucie Everton skompromitował Manchester doprowadzając do remisu 3:3. Co do Rooneya to Alex Ferguson powiedział, że w meczu LM zagra on bo jak dobrze wiemy w tym felernym spotkaniu z Evertonem nie było go nawet na ławce rezerwowych. Nie wiadomo jak wpłynęła na Rooneya cała ta sytuacja a warto dodać, że nawet przed skandalem i także na MŚ w RPA gra po prostu od pewnego czasu mu się nie kleiła. Doszedł do tego skandal i nie najlepiej to wróży przed dzisiejszym meczem. Bukmacherzy jak zwykle przeceniają Anglika i kurs 2.20 jest super okazją do zarobienia.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:41 ]

:plus: 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyon - Schalke 04 godz. 20:45

typ:1

kurs:1,90

Buk: Bet-at-home

 

 

Dzisiaj proponuje mecz ligi mistrzów pomiędzy francuskim Lyonem a niemiecka druzyną Schalke.

Dzisiejsza porażka którejś z drużyn może tylko pogłębić kryzys.

- W tym lub przyszłym sezonie chcemy wygrać Ligę Mistrzów. Mamy na tyle mocny zespół, że możemy walczyć o triumf - zapowiedział w wywiadzie dla „Le Parisien" szkoleniowiec OL Claude Puel. Na razie trener wicemistrza Francji musi wyciągnąć zespół z kryzysu i pokonać Schalke. Nawet remis z wicemistrzem Niemiec będzie dla Lyonu w zasadzie porażką.

Lyon w tym sezonie spisuje sie słabo wygrał tylko jedno spotkanie z czterech meczów jakie rozegrał,w pozostalych spotkaniach uzyskał remis i odniosł dwie wyjazdowe porażki.

Natomiast postawa Schalke jest jeszcze gorsza w 4 meczach jakie rozegrali odniesli 4 porazki. Trudno bowiem sobie wyobrazić, żeby zespół z Gelsenkirchen miał nagle zaprezentować niesamowitą formę i pokonać w wyjazdowym spotkaniu półfinalistę poprzedniej edycji LM.

Uważam zespol francuski za zdecydowanego faworyta,kazdy inny wynik niz zwyciestwo Lyonu bedzie dla mnie niespodzianka,sam dzisiaj obstawiłem to spotkanie za 100 PLN,mam nadzieje,ze bedzie na plus.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:42 ]

:plus: 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna

Spotkanie: Middlesbrough-Burnley

Typ: 1

Kurs: 2,38

Buk: Bet365

Godzina rozpoczęcia: 20-45

Analiza:

W szóstej kolejce spotkań angielskiej Championship dojdzie do spotkania pomiędzy gospodarzami zajmującymi obecnie 20 miejsce w lidze co jest sporą niespodzianką, a drużyną Burnley, która plasuje sie na piątym miejscu. LIczę na to, że po dosc niespodziewanej porażce druzyny Middlesbrough FC z QPR trener Strachan zapowiedział, że nie będzie zmian w składzie, ale, że coś musi się zmienic w ich grze. Gospodarze to drużyna z wielkimi tradycjami, która powinna walczyc o jak najwyzsze lokaty, licze na to, że ten dzisiejszy mecz będzie możliwoscia do przelamania sie. Ostatnie dwa mecze nie ułozyły się po ich myśli, ale warto dodac, ze na własnhym stadionie raz wygrali i zanotowali jedna porażke. Burnley zajmuje 5 miejsce jednak ich ostatnia wygrana z Preston North End 4-3 nie byla zbyt przekonująca. Na spotkanich wyjazdowych Burnley ma bardzo słabe wyniki, nie wygrali żadnego spotkania, a dodatwkowym czynnikiem przemawiającym za ewentualna wygraną gospodarzy jest fakt, że w meczach h2h prowadzą zanotowując jedną wygraną i remis-powodzenia

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:55 ]

:plus: 138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:noga: Anglia Championship godz.21.00

 

england-championship.png

images?q=tbn:ANd9GcQkwKKm9JzmcgnDaj3V-jMLPUrfEV6CUbE00gg7I6qgOkBafxE&t=1&usg=__EZI40wxYy9oRWbi4gG3EAf-oh-c=Crystal Palace - Portsmouth images?q=tbn:ANd9GcQN5rWwIf3h_B1rrV31Y6OrW--NBdcH-Z1zFBWIk6UCC9-EpQw&t=1&usg=__xgIoaT6VIoO5xr4xsBvrRAZW1zA=

TYP:under 2,5 gola

KURS: 1.70



expektLogo.gif

 

Dziś rozgrywki Ligi Mistrzów oraz kolejna kolejka Angielskiej Championship i tych rozgrywkach spotkanie rozegrają dwie ekipy okupujące dolną część tabeli , nimi Crystal Palace oraz Portsmouth.



Crystal Palace- to nieznaczny faworyt tego spotkania okiem bukmacherów a spowodowane to jest oczywiście tym iż rozgrywają ten mecz na własnym obiekcie. Przypatrzmy się jednak poczynaniom oraz brakami kadrowymi w tej ekipie w starciu a Portsmunth. Ostatnie kolejki to totalna klapa dla tego klubu ,pasmo porażek od 14 sierpnia daje nam obraz 5 spotkań bez punktów wliczając w tym przegrany mecz w angielskich pucharach. Ostatnio drużyna ta w dwóch spotkaniach wyjazdowych straciła 6 goli nie strzelając żadnego a ekipy z którymi rozgrywali te mecze czyli Scunthorpe Uni… oraz Reading nie należą do najlepszych w tej lidze .Na własnym obiekcie ostatnie zwycięstwo osiągnęli 7 sierpnia tego roku pokonując 3:2 Leicester City FC. Po tym właśnie spotkaniu zespól Crystal Palace bardzo stracił na impecie strzeleckim chociaż nie należał on do najlepszych ,bilans to na 8 meczy rozegranych 2 gole czyli bardzo Malo bez względu na miejsce rozgrywanych spotkań. Pogłębiający kryzys zespołu potęgują braki kadrowe : Darren Ambrose, który ma uraz nogi i zawieszony napastnik Wilfried Zaha.

Portsmunth – obecnie ekipa zajmująca ostatnią pozycję w angielskiej Chempionship z dorobkiem zaledwie 2 punktów. W minionych kolejkach zespół ten stracił jednak mniej bramek od dzisiejszych rywali ale spowodowane to mogło być grą z dużo słabszymi ekipami niż drużyna Crystal. Najbardziej niepokojącym faktem może być to iż strzelili oni zaledwie w minionych 5 spotkaniach jednego gola , a było to 14 sierpnia w zremisowanym meczu z Reading 1:1, od tego spotkania napastnicy Porsmunth zamarli i nie ma jakichkolwiek przesłanek na przebudzenie. Dwa minione spotkania to ostatnio remis z silnym zespołem Ipswich Town FC i zdobycie jakże cennego punktu a wcześniej przegrana 0:2 z wiceliderem tabeli Cardiff City FC. Patrząc w statystyki wszystkich rozegranych spotkań w tym sezonie można by rzec iż defensywa była by tutaj w porządku ale tym nie wygrywa się meczy oraz nie zdobywa punktów. Na dodatek dziś zespół w poważnych brakach kadrowych ; Aaron Mokoena oraz Richard Hughes są największymi wątpliwościami w tym spotkaniu a obrońcy Hermann Hreidarsson oraz Danny Webber mają znów problemy z kolanem.

Spotkanie pod znakiem tych za 6 punktów ale obie ekipy są bardzo osłabione w linii ataku nawet tym bardziej ich bilans bramkowy w minionych spotkaniach nie daje przesłania o to aby pojawiły się dziś gole w większej ilości. Jak dla mnie najwięcej w tym spotkaniu to góra 2 bramki.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:55 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna, Austria Regional liga Wschód 19:30

Spotkanie: SC Ritzing - FAC Team dla Wiednia

Typ: 1

Kurs: 1,90

Buk: Bet-at-home

 

Kurs na to spotkanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ritzing w obecnej chwili gra fenomenalnie 5 meczy i 5 zwycięstw z bilansem bramkowym 10:2 gdy Fac Team wygrał zaledwie 2 mecze i 3 przegrał strzelając 6 a tracąc 9 bramek i zajmując 10 miejsce w tabeli obecnie. Wg. dostępnych mi statystyk obie drużyny jeszcze się nie spotkały. Kurs na gospodarzy waha się w granicach ~2,00 mimo iż są w o wiele lepszej formie gospodarze i to zdecydowanie. Ritzing wygrał w tym sezonie z obecnie 4,11,12,13 i 14 drużyną gdy Fac Team wygrał z 5 i 14 drużyną ligi a przegrał z 2,4 i 6 czyli czołówką ligi, dziś czas na następnego rywala z wyższej półki, a więc wypadało by że na kolejną porażkę. Kurs na gospodarzy spada o całkiem sporo bo 0,40-0,50 od wystawienia meczu a więc dużo. Dzisiaj liczę na gospodarzy i mam nadzieje że wygrają.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:56 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.09.2010 20.45

Spotkanie: Barcelona - Panathinaikos

Typ: Więcej Zakładów - 1 polowa - Handicap: Barcelona -1

Kurs: 2.35

Buk: Betsafe

Analiza:

 

Po kompromitującej porażce z beniaminkiem z Alicante 0:2 na swoim stadionie Barcelona dzisiaj zrobi wszystko by choć częściowo zmazać plamę po tej hańbiącej porażce. Rywal na początek Ligi Mistrzów to mistrz Grecji Panathinaikos Ateny. Według mnie dobrym typem na to spotkanie jest (typ trzydrogowy) na zwycięstwo Barcy z handicapem -1.0 w pierwszej połowie.

Już wspomniałem, że Barca ma za co przepraszać kibiców dlatego można spodziewać się już od pierwszej minuty nawałnicy na bramkę "Wszechateńskich Koniczynek". Ponadto warto wspomnieć, że podopieczni Guardioli bardzo często w rozgrywkach Ligi Mistrzów w meczach u siebie (głównie w meczach od 1/8 ale na zaistniałą sytuację należy się spodziewać tego również dzisiaj) swojego rywala wypunktowują w pierwszej połowie. Bardzo często jest tak, że już po pierwszej połowie wiadomo kto mecz wygra ponieważ Barca prowadzi dwiema, trzeba a nawet czterema bramkami.

Widzą o tym również piłkarze Panathinaikosu ponieważ w sezonie 2005/06 grali z Dumą Katalonii i na Camp Nou przegrali 0:5 a do przerwy przegrywali już 0:4. Myślę, że typ warty ryzyka tym bardziej, że mało jest typów prawdopodobnych na ten mecz z kursem powyżej 2.00. Dlatego uważam, że typ na handi do przerwy jest warty zagrania.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:57 ]

:plus: 135

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, LM, godz 20:45

Spotkanie: FC København - Rubin Kazan

Typ: X2

Kurs: 1.50

Bukmacher: Betsafe

Analiza: Dość ważne spotkanie dla obu drużyn. Pojedynki między tymi ekipami mogą być kluczowe jeśli chodzi o awans do kolejnej rundy. Bo w grupie jest jeszcze Barcelona i to pewnie Hiszpanie zagwarantują sobie pierwszą pozycję w grupie. Buki w roli faworyta widzą gospodarzy. Ja jednak mam inne zdanie. Potencjał obu zespołów jest nieporównywalny. Rosjanie mają mnóstwo pieniędzy i bardzo szeroką kadrę. Rubin jest wiceliderem ligi o wiele silniejszej niż duńska. FC Kopenhaga w obecnym sezonie duńskiej Ekstraklasy po ośmiu kolejkach przewodzi tabeli bez porażki na koncie, ale w ostatniej kolecje tylko 2:2 z ostatnim w tabeli Silkeborgiem. Do LM Duńczycy dostali się po wyeliminowaniu Rosenborga, wygrali u siebie 1:0 i przegrali w Norwegii 1:2. Według mnie Rosjanie powinni pokusić się o conajmniej remis, dla mnie są zespołem zdecydowanie lepszym i piłkarsko i organizacyjnie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-09-17, 13:56 ]

:minus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...