Skocz do zawartości

Realizacja pomysłu na bezpieczne zarabianie w bukach :)


Sebigi

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zaczynamy progresję na AKO powyżej 3,0 przy takim założeniu:

 

I stopień

kupon za 5 zł - AKO: 3,0

II stopień

kupon za 10 zł + 5 zł które odrabiamy za poprzedni nietrafiony kupon - AKO: 3,0

III stopień

kupon za 20 zł + 15 zł które odrabiamy za poprzednie nietrafione kupony - AKO: 3,0

IV stopień

kupon za 40 zł + 35 które odrabiamy za poprzednie nietrafione kupony - AKO: 3,0

itd...

 

 

Do kuponu AKO z kursem 3 potrzeba zdarzeń:

1,5

1,5

1,35

 

1,6

1,4

1,35

 

Lub 2 zdarzenia :

1,75

1,75

 

2,0

1,5

 

Każdy sam dobiera stawkę odpowiednią dla siebie :

 

Grając od 5 zł przy trafieniu 10 kuponów w ciągu miesiąca jesteśmy na plus ponad 100 zł

Grając od 4 zł przy trafieniu 10 kuponów w ciągu miesiąca jesteśmy na plus ponad 80 zł

Grając od 3 zł przy trafieniu 10 kuponów w ciągu miesiąca jesteśmy na plus ponad 60 zł

itd...

 

My będziemy testować zaczynając od stawki 4 zł przy czym może to ulec zmianie, w dalszej

fazie grania...

 

Chętnych Typerów na pomoc proszę o zgłaszanie się w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zglaszam sie. W singlach jestem mocny, tylko oczywiscie zawsze lacze je z czyms z czym nie powinienem. Jestem mocny z pilki noznej i z tenisa, chociaz z tenisa to nieco mniej.

 

PS. Proponuje jednak nie lapac kazdego, kto sie zglosi, a wybrac naprawde elite typu literkate, pietaszek - baseball, przejrzec dzial z kuponami, PD i wybrac najlepszych.

 

 

Aha i proponuje jednak wybrac jednego buka, bo czasem rozbieznosc w kursach jest znaczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnie opisal, rozne systemy przy progresjach, swietny Typer, Fenix vel Weteran, dla wiekszosci z dzisiejszych uzytkownikow to pewnie Dinozaur, ale jak chcecie sobie rozjasnic sytacje, odnosnie z czym sie je progresje, to polecam jego posty... na obstawce...

 

Dla niego granie progresji na AKO jest Ev- z matematyczno-statystycznego punktu widzenia, ale jesli chcecie, sobie grac, by w nieefektywny sposob, tracic wlasnie$$ to Wasz wybor, powiem tylko ze przy waszej skutecznosci lepszy YIeld uzyskacie grajac single..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajnie opisal, rozne systemy przy progresjach, swietny Typer, Fenix vel Weteran, dla wiekszosci z dzisiejszych uzytkownikow to pewnie Dinozaur, ale jak chcecie sobie rozjasnic sytacje, odnosnie z czym sie je progresje, to polecam jego posty... na obstawce...

 

Dla niego granie progresji na AKO jest Ev- z matematyczno-statystycznego punktu widzenia, ale jesli chcecie, sobie grac, by w nieefektywny sposob, tracic wlasnie$$ to Wasz wybor, powiem tylko ze przy waszej skutecznosci lepszy YIeld uzyskacie grajac single..

 

Dawaj linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, ze kiedys z kumplami z osiedla podobna progresje robilismy, tyle ze troche grubiej %-) 2-3 typy i AKO w granicach 6. Po jakims roku gry takim systemem musze powiedziec, ze jadac umiejetnie da sie na tym delikatnie zarobic, a my akurat wyszlismy na 0, caly wklad nam sie zwrocil, ale zarobku nie bylo, czyli glowny cel nie zostal osiagniety. Z matematycznego punktu widzenia najbardziej oplaca sie brac oczywiscie single i jesli ma to byc bezpieczne zarabianie to wlasnie to bym polecal, jednak z drugiej strony, jak pomysl wypali i pojawi sie troche typow, niezwykle ciezko bedzie wybrac ten jeden mecz, ktory ma reprezentowac ;) Wiadomo, ze fani tenisa bardziej skupia sie na tej dziedzinie, natomiast zainteresowani powiedzmy koszem czy MLB beda wybierac tego typu spotkania itp.

 

Mysle, ze najwiekszy problem bedzie wlasnie z wyborem, ale nie mam zupelnie glowy do tego teraz i ciezko mi cos zaproponowac. Ale chetnie od czasu do czasu typka z NHL (ew. Premier League, ktora czesto ogladam) rzuce do dzialu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to coś warte to bacznie poobserwuję to co będziecie tutaj klecić ,tym bardziej iż ktoś kiedyś wymyślił 15 w ako 2 i nie bardzo to wychodziło w praktyce,ale szerokiej drogi ...ako 3 w powszedni dzień dla gracza który chce zarobić kilka groszy to dużo.Na pewno praktycznie wszyscy ,którzy graja aby wygrywać zgodzą się że mną iż aby wygrać trzeba grać pieniędzmi tak samo jak w pokerze ,trzeba umiejętnie dostosowywać stawki.Prostym przykładem może być jeden z konkursów na tym forum gdzie userzy typują jak najwyższe ako i przeglądając te tematy widać że singlowcy lub dwupasmowi wychodzą na plus .

Moim zdaniem najlepiej jest

1.Zebrać grupę konkretnych osób

2.Składka po np.20 zeta- tworzy nam bank

3.Każdy z grupy rzuca typ co najmniej 24 godziny przed danym dniem

4.Wybór ogółu decyduje o zagranym zdarzeniu i stawce.

 

Zysk pewny jak dla mnie.

Ale wasz pomysł jest chyba dobry życzę szczęścia...... :piwo1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle nic nowego nie wymyślę, i polecę jak zwykle moje kochane progresje :))

 

 

Pierwsza opcja - ako~2

 

Tutaj jest bezpieczniejsza progresja, w której nie ma szans, że nam nie wypali, bo jeżeli będzie grupa ludzi to zawsze coś utworzymy z ako~2, co prawda na większe zyski będzie potrzeba czasu, gdyż będzie to żmudna gra, ale myślę, że mogłoby wypalić :)

 

 

Druga opcja - ako~3 + ciąg Fibonacciego

 

Opcja bardziej wymagająca. Przy przyjęciu, że możemy trafić długą serię bez wygranej to ciąg zapewni nam dość normalne stawki w kolejnych etapach.

 

 

Podsumowując.

 

Aby zarobić powoli, ale efektywnie to nic innego jak ako~2 nawet 2.5

 

Jak chcemy pokombinować to opcja druga :))

 

 

...takie moje zdanie :p proszę po mnie nie cisnąć bo ja pół życia na progresjach %-) chociaż opcja grania z singlami też może być ciekawa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle nic nowego nie wymyślę, i polecę jak zwykle moje kochane progresje :))

 

chomik przyznaj sie ile, $$ zarobiles na progresjach, w koncu grasz w c**j, zgadza sie... ?? Czy faktycznie jestes zarabiac madrze, jesli tak to zdradz nam jak Ty to robisz, podziel sie wiedza, przemysleniami niech inni tez skorzystaja...

 

Czy jednak moze istnieje skuteczniejsza, efektywniejsza strategia inwestowania wlasnego kapitalu w bukmacherce..

 

 

Panowie, poczytajmy zagranamiczne fora, tj. Pounters, czy BA, by zobaczyc co graja, najbardziej uznani, betmakerzy w jaki sposob, to robia jakie maja strategie, by wyciagnac cos dla siebie, by modelowac ich, uczyc sie od lepszych..

 

Wiekszosc z tych uznanych , powazanych typerow, gra przewaznie single, co jest oplacalne, z powodu marz, dwa do grania singli polecam platformy gieldowe, tudziez buki amerykanskie gdzie marze, sa najnizsze, taki Pinnacle, na koszykowke oferuje oddsy np 1.96 w spotkaniach dwudrogowych....

 

 

3. Dla wszystkich tych co siedza w bukmacherce nie dluzej niz 2 lata, a takze tych co chca sobie odswiezyc, uzmyslowic pewne zalozenia, odsylam jeszcze raz do postow feniXa, od systemach gry ma obstawianie.com, polecam przejrzec fora,

http://www.punterslounge.com/forum/ bettingAdvice.com poszukac poszperac, popatrzec, uczyc sie i rozwijac..

 

 

?Na koniec postu chcialem odeslac zainteresowanych do fajnego blogu http://wilkalboowca.tlpoker.pl/ traktujacego bukmacherke, jako strategie inwestycyjna oparta na wiedzy doswiadczeniu umiejetnosciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy jeszcze podawałem typy z progresją na obst. to byłem na niezłym plusie... nie powiem ile bo dawno to było, ale były to fajne sumki, potem zacząłem próbowac na siłę grać znów to samo z różnymi wynikami... ale powiem, że jeżeli naprawdę się do tego podejdzie z głową to można z tego coś wynieść :))

 

ogólnie zawsze typowałem z myślą. Być na plus i mieć dobrą skuteczność. Stąd prawie, zawsze grywałem mecze z kursami niskimi 1.2 - 1.5 i tworzyłem z tego duble czy triple. Ogólnie mówiąc przy złączonych siłach będzie to jeszcze łatwiejsze, bo często pojawiają się pewniaczki z tenisa z kursami po 1.5 czy przykładowo z NBA, a nawet MLB, ja się na MLB czy tenisie zupełnie nie znam więc nie szukam typów, tylko często podbieram od "speców" ze swoich dziedzin. W grze grupowej mielibyśmy ten plus, że nie każdy musiałby znać się na wszystkim.

 

Tylko według mnie trzeba to będzie bardzo ogarnąć, bo w przeciwnym razie będzie ostry burdel i obok tego burdelu przewalimy kase %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawosci, jakim bankrollem trzeba dysponowac, aby zaczac sobie progresje o ktorej wielu wspomina? Oczywiscie biorac pod uwage najdluzsze serie wtop :) zeby nie dokladac... Tak z doswiadczenia tych, co w tym siedza/siedzieli :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Tak z czystej ciekawosci, jakim bankrollem trzeba dysponowac, aby zaczac sobie progresje o ktorej wielu wspomina? Oczywiscie biorac pod uwage najdluzsze serie wtop :) zeby nie dokladac... Tak z doswiadczenia tych, co w tym siedza/siedzieli :cwaniak:

 

SJSharsks :) rulez

 

 

od zajebania duzym :)

 

 

dobra do meritum

 

podpinam sie pod temat,

 

Ostantio ostro nakurwiaj single w bukmacherce nie powiem calkiem ladnie wyniki,

 

ale szukam, programu, arkusza, albo czlowieka ktory mi napisze arkusz, ktory bedzie pomocny do notatek bukmacherskich, jak moja gra wyglada etc... dla moich stat.

 

 

Czego oczekuje:

standardowo : to jak to mialoby wygladac:

 

-data

-zdarzenie

-śr. stawka

-% trafionych typów

-Profit/Loose

-av. P/L

 

 

 

-zysk w zł

-zysk w walutach( rozne buki_

-przeliczanie E,$, GBP na pln

 

-Yield

-suma stawek

-suma wygranych

-ROI

 

chetnego speca, ktory to bedzie potrafil, zrobic, lub znajdzie w sieci, taki program zapraszam na PW :), jakis bonus $$ sie znajdzie... za fatyge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze moglbym sprobowac zrobic taki arkusz w excelu. Nie daje 100% pewnosci, bo Excela juz dawno nie uzywalem, ale jak tak mysle to nie powinno byc trudne. :) Jutro lub dzisiaj pozno wieczorem sprobuje stworzyc i dam znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...