Skocz do zawartości

Historia Waszych nicków na forum


Mazur

Rekomendowane odpowiedzi


Kiedyś grałem w quake 3 z botami, ale że byłem trochę na nie za mocny, to używałem komendy "handicap" aby się trochę osłabyć i żeby były mniej więcej wyrównane szanse. Po jednej partyjce q3 łaziłem po internecie i wpadłem na fajne formu i się tam zarejestrowałem. Trudno mi było wymyślić identyfikator, a że nie za bardzo mi na tym zależało, to postanowiłem wpisać pierwsze co mi przyjdzie do głowy. Wpisałem "handicap" i od tamtej pory pod tym nickiem rejestruję się w wielu miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę się wypowiedzieć? %-)

 

Mój nick wziął się od piosenki zespołu Moonspell - "Mephisto"... kto zna to wie, a kto nie zna ten nie wie :k: A jak nie wie, to niech sobie ściągnie :p

 

Na wielu innych forach mam nick mephisto4, który z kolei się wziął od adresu e-mail. mephisto4 było pierwszym wolnym adresem na onecie, a 4 to w dodatku ostatnia cyfra mojego roku urodzenia.. Więc wziąłem...

 

Z czasem ta cyferka na końcu zaczęła mnie denerwować, więc starałem się z niej zrezygnować... Niestety w wielu miejscach nick "mephisto" jest już zarejestrowany, więc nadal korzystam z czwóreczki...

 

Wzruszyła mnie moja historia....

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byłem gówniarz czyli pare lat temu obejrzałem bajke angielską o psie grommicie %-),nie chciało mi się wymyślać nicka więc dałem grommit,było zajęte :smiech: więc dodałem 666 ,a potem zmieniałem jeszcze dwukrotnie nazwe :wstyd: grommit666 => gromek86=> gromsky86 :D oto historia mojego nicka :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem podobny do tego typa w moim avatarze - jest to amerykański raper - Cam'Ron

 

:p:

 

Czyli jesteś czarnuchem z G-Unit?? :p:

 

nie a ty chyba jesteś cycoprzyssawką która ma gówno do gadania i nawet nie może poszanować czyjejś wypowiedzi,brat czy siostra za ciebie pisze te hasełka czy naprawdę taki "bombowy" jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem podobny do tego typa w moim avatarze - jest to amerykański raper - Cam'Ron

 

:p:

 

Czyli jesteś czarnuchem z G-Unit?? :p:

 

nie a ty chyba jesteś cycoprzyssawką która ma gówno do gadania i nawet nie może poszanować czyjejś wypowiedzi,brat czy siostra za ciebie pisze te hasełka czy naprawdę taki "bombowy" jesteś

 

Niestety nie mam brata lecz 3 siostry.Nie chciałem cię obrazić tylko chciałem się dowiedzieć ;) A słówka to sam wymyślam %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a 4 to w dodatku ostatnia cyfra mojego roku urodzenia.. Więc wziąłem...

 

Ja też jestem mephsito rocznik 1994 :piwo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki 1994? :zdziwiony:

 

2004 to jego rocznik :)) Taki zdolny dzieciak z Niego,3 latka ma a już gra.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zdolny dzieciak z Niego,3 latka ma a już gra.

 

 

 

Hahaha.Padłem.Uśmiałem sie jak nigdy.

 

Mój nick wzial sie z tego ze przy chrzcinach dostalem imię Bartosz.A 1988 sam nie wiem skad.Cos kojarze ze chyba sie w tym roku urodzilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elit to słowo pochodzi od elity czyli tylko tych wybranych najlepszych których jest tylko kilku. Postanowiłem tak nadać sobie ten nick ponieważ jestem najlepszym typerem w sieci.

Dlatego Elit, a Typer bo typuje. Ot cała tajemnica. i zostało Elit Typer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem tak nadać sobie ten nick ponieważ jestem najlepszym typerem w sieci.

 

Właśnie postanowiłeś sobie nadać taki nick... bo nikt nie nazwałby Cię najlepszym typerem...

Popatrz na twoje typy i skutki z jakimi grasz to zrozumiesz dlaczego tak mówie :zdziwiony:

 

A tak apropo myślałem, że najlepsi jakoś się nie chwalą... jeszcze podaj dane personalne to US naślemy... choć z twoich zyków to i tak nie ma co ściągać :krzeslo:

 

 

A do tematu mój nick to chyba każdy rozszyfruje :D

Marcin no to imie :cwaniak:

A 17 to taka jakby szczęsliwa liczba...

no i jak weszedłem na jakieś forum to Marcin był zarezerwowany (tylko na jednym forum (obst.) był już Marcin17 :b::mlotek: )

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nick wzial sie stad ze siedzialem kiedys na ircu i musialem wpisac nick w pole, mialem wowczas 6 lat. Wpisalem MACIEK ale pod spodem bylo jeszcze jedno pole tzw alternative nick. Nie wiedzialem co tam wpisac to wpisalem tez Maciek ale tak jakos moje male paluszki nie trafily po kolei w klawisze i wyszlo Amciek.... Poniewaz Maciek byl zajety to na Ircu zadebiutowalem jako Amciek. Poskakalem po kanalach, wszyscy chwalili mnie za oryginalna ksywe i tak juz zostalo. Na obsrawaniu mialem rozne ksywy : amciek, amciej, amcius, horacy, stolarz, ciekam , amcieck...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem najlepszym typerem w sieci.

 

Elit zrozum w końcu, że nie jesteś najlepszym typerem w sieci. Najlepszy jest bRs. Możesz być co najwyżej drugi.

 

Przykro mi to mówić, ale jestem najlepszy i wogóle się nie chwale tylko stwierdzam fakty.

A o jakimś bRs pierwszy raz słysze .Kto to wogóle jest.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...