Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 25.08.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


siatkówka, World Grand Prix 2010, godzina 13:30

 

Chiny - Włochy Kobiety (+1.5 seta)

typ: 2

kurs: 1.50

 

buk: Unibet

 

Turniej finałowy World Grand Prix 2010 czas zacząć. Rozgrywany on jest w tym roku w Ningbo w Chinach. W spotkaniach zaplanowanych na 1. dzień Final Six zauważyłem dziwnie ustawione kursy na mecz gospodyń z Włoszkami. Unibet daje 1.72 - 2.00, faworyzując tym samym Chinki. Natomiast w Tobet kursy na wygraną w WGP prezentują się następująco:

Brazylia 1.85

Włochy 3.55

Chiny 8.00

Japonia 8.00

USA 15.00

Polska 25.00

Wydaje mi się to więc niekoniecznie logiczne i zamierzam to wykorzystać. Handi +1.5 seta na podopieczne Massimo Barboliniego to dla mnie bankier. Nie chodzi mi nawet o to co napisałem powyżej. Włoszki to Mistrzynie Europy, obok Brazylii obecnie chyba najlepszy zespół. Chinki od pewnego czasu przegrywają najważniejsze imprezy i nie sądzę żeby miało się to zmienić w najbliższym czasie. W tegorocznym WGP obydwie reprezentacje grają nierówno - raz lepiej, raz gorzej. Forma rośnie i stabilizuje się z dnia na dzień.

Myślę, że jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, to Włoszki wygrają to spotkanie.

 

Italia !

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-26, 18:11 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: 25.08 Puchar Gampera Fc Barcelona : Ac Milan 19:45



Typ: over 3,5

Kurs: 2,20

Bukmacher: Unibet

 

 

 

Swoje pierwsze mecze ligowe obie drużyny rozegrają w najbliższy weekend, lecz już dziś będą miały okazję na zdobycie kolejnego pucharu do swej kolekcji. Po niezwykle efektownej wygranej w Superpucharze Hiszpanii gospodarze przystępują do tego spotkania jako faworyt. I nie ma się czemu dziwić, łącznie od 1966 roku Barcelona zdobywała to trofeum 31-krotnie, ostatni raz przed dwoma laty wygrywając 2:1 z Boca Juniors. Ac Milan w poprzednim sezonie zajął dopiero 3 miejsce ze stratą 12 pkt do mistrza kraju Interu Mediolan. Nowym trenerem Rossoneri został Massimiliano Allegri. Z zespołem pożegnał się Mancini, który po wypożyczeniu powrócił do Interu a także Dida i Favalli, którzy zakończyli sportowe kariery. Dołączyli za to Papastathopoulos, Kevin-Prince Boateng oraz Mario Yepes. Barcelona wystąpi w możliwe jak najmocniejszym ustawieniu, gdyż bez wątpienia będzie im zależało na zdobyciu kolejnego klubowego trofeum. Uważam, że będzie to obfitowało w bardzo ofensywną grę oraz wiele bramkowych okazji. Przede wszystkim będzie to spotkanie, które ma cieszyć swą gra nas – kibiców, a więc bramek nie może zabraknąć. Przypuszczalne składy obu drużyn przedstawiają się następująco:

 

Fc Barcelona: Pinto - Adriano, Puyol, G. Milito, Abidal - J. Dos Santos, Thiago, Iniesta - Messi, Bojan, Villa.

 

Ac Milan: Amelia - Bonera, Nesta, Thiago Silva, Antonini - Boateng, Pirlo, Ambrosini - Abate, Huntelaar, Ronaldinho.

 

Mając tak wspaniałych zawodników w szeregach obu drużyn uważam, że to spotkanie będzie otwarte i parę goli zobaczymy. Poza tym jest to powrót Ronaldinho na stare śmieci, więc na pewno będzie chciał przypomnieć się kibicom i pokusi się o bramki.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-26, 18:14 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Helsingborgs IF - FF Trelleborgs 25.08 19:00

Typ: Over 3.5

Kurs: 2,95

Bukmacher: Bwin

 

Wahałem się dzisiaj, który mecz z Ligi Mistrzów wybrać. Najlepszym rozwiązanie okazało się zmienienie typu na szwedzką Allsvenskan. Dzisiaj w ramach najwyższej ligi rozgrywkowej w Szwecji zmierzą się Helsingborgs z Trellborgsem. Podobnie jak w ostatnim czasie interesuje mnie typ w under/over oczywiście na over 2.5 bramki. Gospodarze to obecnie druga drużyna w tabeli. Tracą oni dwa punkty do Malmo, ale mają jeden mecz mniej rozegrany, także potencjalna wygrana dzisiaj pozwoli im wrócić na fotel lidera rozgrywek. Goście to natomiast 10 zespół ligi z 24 punktami na koncie. Jest to typowy średniak ligi zajmujący dość bezpieczne miejsce w środku tabeli. Jeżeli chodzi o ostatnią formę to zespół gospodarzy ostatnio nieco obniżył loty. Dwa ostatnie mecze to zaledwie dwa punkty po dwóch remisach z Djurgarden oraz IFK Goteborg. Ważnym argumentem w moim typie jest fakt, że Helsingborgs sporo overuje na własnym stadionie. Na 9 spotkań u siebie w tym sezonie, aż w sześciu padał over 2.5 bramki. Jeżeli chodzi o zespół gości to znakomicie on prezentuje się w meczach u siebie. Ostatnie pięć spotkań to pięć wygranych. Zdecydowanie gorzej idzie im na wyjazdach, gdyż na 9 spotkań wygrali zaledwie jedno, jedno zremisowali i aż siedem przegrali. Bramek na wyjazdach też dużo nie strzelają, bo do tej pory zaledwie 7, ale mimo wszystko bilans under/over nadal mają korzystny, gdyż wynosi on 5 overów i 4 undery. Mam nadzieję, że dzisiaj gospodarze się odrodzą i wygrają z Trelleborgsem. Na pewno forma goście jest też na tyle dobra, że możemy się spodziewać jednej bramki z ich strony. Według mnie wynik 2:1 jak najbardziej osiągalny, a po takim kursie naprawdę warto zagrać.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-26, 18:13 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.08.2010 20:45

Pilka nozna -> Liga Mistrzow

Spotkanie: Ajax Amsterdam - Dynamo Kijow

Typ: Ajax zakwalifikuje sie dalej

Kurs: 1.40

Bukmacher: Expekt

 

Liga Mistrzow sezonu 2010/11 z Ajaxem Amsterdam? Mysle, ze tak. Zapowiada to rowniez Luis Suarez, kapitan i najwieksza gwiazda zepsolu gospodarzy. I raczej nie rzuca slow na wiatr. Przed tygodniem w Kijowie Ajax uzyskal bardzo dobry dla siebie rezultat, jakim byl remis 2:2, co przed dzisiejsza potyczka stawia ich w roli zdecydowanego faworyta do awansu do fazy grupowej LM. Wiele razy w takich sytuacjach zawodzili, ale mysle, ze tym razem to sie nie powtorzy. Dlaczego? Przede wszystkim na Amsterdam Arena pozostal Luis Suarez, najlepszy strzelec ekipy, ktory po mistrzostwach swiata nie narzekal na brak ofert. Byla to swietna wiadomosc na wszystkich, ktorzy sympatyzuja z ekipa Martina Jola. Fakt, ze dzisiejsze spotkanie bedzie rozegrane w Amsterdamie rowniez przemawia za Joden. Zawsze grali oni dobrze u siebie, ciezko bylo ich pokonac. Dynamo Kijow z pewnoscia do najlatwiejszych przeciwnikow Ajaxu, z ktorymi przyszlo im sie zmierzyc na Amsterdam Arena nie nalezy. Przed rokiem Ukraincy grali w LM, ale mimo dobrej gry nie wyszli z grupy. Oba zespoly sa w dobrej dyspozycji. Mysle, ze w spotkaniu padnie kilka bramek, ale to Ajax bedzie gora i awansuje do fazy grupowej LM. W mojej opinii to Joden sa ekipa lepsza i przejda ukrainska przeszkode, choc latwo na pewno nie bedzie...

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-26, 18:14 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...