Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 22.08.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siatkówka, Grand Prix Kobiet, godz: 8:30

Spotkanie: Brazylia - Polska

Typ: Set Handicap +2,5 Polska

Kurs: 1,72

Bukmacher: Unibet

 

Jutro z rana o godzinie 8:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Brazylią a Polską. Faworytkami tego meczu są oczywiście siatkarki z Brazylii lecz liczę na to że Polska nie podda się bez walki. Obie ekipy odniosły ten sam bilans po 6 meczach, 5 wygranych oraz 1 porażke, co po Brazylijkach to mogło się tego przypuszczać lecz forma naszej drużyny jest bardzo zaskakująca. Brazylia odniosła porażkę 1-3 z Włoszkami, za to Polska przegrała z grająca u siebie Japonią również 1-3. Brazylia straciła zaledwie 4 sety, Polska o dwa więcej lecz dalej jest to i tak fantastyczny wynik. Polska obejmuje 2 miejsce w ogolnej tabeli, odrazu za Brazylijkami więc można się spodziewać wyrównanego meczu a typ z handicapem że Polska wygra przynajmniej seta jest dla mnie poprostu promocją. Dziś w meczu z Portoryku, Polska drużyna szczególnie dobrze grała zagrywką którą wygrywała mase punktów, nasze złotka wygrały gładko 3-0, Brazylia również nie miała problemów i pokonała Tajwan 3-0. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zanotowano we wrzesniu 2009 roku, tam Brazylijki wygrały 3-1. Brazylia grała pózniej niż Polska , może mieć to nie wielkie znaczenie ale miały one mniej czasu na przygotowanie jak i odpoczynek. Myślę że Polske napewno stać na powalczenie w tym meczu a zdobycie seta stawiam na minimum. Mam nadzieję że Polkom uda się zdobyć przynajmniej jednego seta.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:42 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka nozna, Premier League, 14:30

Newcastle-Aston Villa

typ: 2

kurs: 2,4

buk: Unibet

 

Analiza:

Newcastle to beniaminek obecnego sezonu Premier League i zarazem jeden z faworytow do spadku z ligi. Przed sezonem zarzad przeznaczyl na trasfery tylko 1,5mln funtow, co, jak na lige angielska, jest kwota bardzo niska. W pierwszej kolejce Newcastle zostalo rzucone na gleboka wode, bowiem musialo udac sie do Manchesteru, gdzie przegralo z United 0:3, bedac slabszym od gospodarzy o dwie klasy. Ogladalem ten mecz i dawno nie widzialem tak przygniatajacej przewagi Manchesteru, posiadanie pilki oscylowalo w granicach 70%-30%. Newcastle mialo 2, moze 3 sytuacje, ktore trudno nazwac bramkowymi, ale jakies tam strzaly oddalo. Aston Villa zas w pierwszej kolejce nie stracila punktow, pewnie wygrywajac z west Hamem. Swietny mecz zaliczyl Milner, ktorego niestety w The Villans juz nie ma. Przeszedl do Manchesteru City. Mimo tego, sklad gosci jest bardzo wyrownany i nie wydaje mi sie, aby brak Milnera wplynal bardzo znaczaco na ich gre. Pilkarze Aston Villi moga byc troche podmeczeni, bowiem w czwartek grali w Lidze europy, gdzie zremisowali na wyjezdzie z bedacym ostatnio w w bardzo wysokiej dyspozycji Rapidem Wieden 1:1. Wydaje sie ze pilkarsko goscie maja zdecydowanie wiecej atutow. Wg mnie po tym meczu nadal pozostana z kompletem punktow.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:45 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Brazylia - Polska (w Tajwanie) godzina rozpoczęcia: 8:30

Typ: Totals - suma punktów Więcej niż 160,5

Kurs: 1.85

Bukmacher: Bwin

Analiza:

 

Dzisiaj zakończą się turnieje kwalifikacyjne World Grand Prix 2010. Znamy już wszystkich uczestników turnieju finałowego w Chinach, są to oprócz gospodyń Brazylijki, Polki, Amerykanki, Japonki i Włoszki. Mecz Brazylii z Polską jest o pierwsze miejsce w rundzie eliminacyjnej ponieważ obie ekipy mają na swoim koncie taką samą ilość punktów (21) i tylko dzięki mniejszej ilości setów straconych prowadzą Canarinhos.

Według mnie najlepszym typem na to spotkanie to over 160.5 punktów. Jak łatwo wyliczyć trzeba do tego 4 setów i mimo, że bukmacherzy Polkom wielkich szans z Brazylijkami nie dają (kurs 8.00) to ja uważam, że wcale nie będzie to łatwe 3:0 dla Canarinhos. Polki stać na ugranie przynajmniej jednego seta ponieważ podczas WGP grają jak na razie wyśmienicie, nawet mając już pewny awans nie dały szans Tajwanowi i Portoryko. Owszem ktoś powie, że Polki miały łatwy kalendarze eliminacji bo nie grały czy to z Chinkami czy Włoszkami czy Holenderkami czy wreszcie z Brazylijkami ale ja powiem tak z Niemkami i USA też trzeba umieć wygrać.

Brazylijki jak na razie graja fantastycznie ale przecież nasze zawodniczki również, według mnie nasze panie stać na ugranie seta, może dwóch. Kto wie jak podejdą do tego spotkanie mając pewny awans? Może trener zdecyduje się dać odpocząć podstawowym zawodniczkom przed turniejem w finałowym? W polskiej ekipie na to bym nie liczył ponieważ dla Złotek jest to bardzo prestiżowy mecz w którym będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, dla Brazylijek nie koniecznie.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:46 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Brzuszek

Jupiler League, g. 20:30

Spotkanie: Eupen - Genk

Typ: 2 (-1)

Kurs: 2,70

Bukmacher: tobet

 

Genk po 3 kolejkach ma komplet punktów i bilans bramkowy 11-1. Eupen po 3 kolejkach ma 0 punktów i bilans bramkowy 2-7. Już to pokazuje kto jest faworytem tego spotkania. Genk pokonał na swoim stadionie Germinal 2-1 i Charleroi 5-0 oraz na wyjeździe Gent 4-0. Eupen przegrało u siebie z Westerlo 0-1 oraz na wyjazdach z Anderlechtem 1-4 i Gent 1-2. Eupen jest beniaminkiem, awansowało z 4 ostatniego premiowanego miejsca i narazie płaci straszne frycowe w najwyzszej klasie rozgrywkowej. W 3 kolejce trafia na mocno rozpędzony w lidze Genk, który w Lidze Europejskiej został już zatrzymany przez Porto. Genk w pierwszym meczu LE w walce o awans do fazy grupowej tych rogrywek przegrał u siebie z Porto 0-3, czyli jest praktycznie pozamiatane, bo takiej różnicy w Portugalii nie odrobią i gracze belgijskiego zespołu na pewno zdają sobie z tego sprawę, dlatego to niepowodzenie będą chcieli odbić sobie w lidze, a potem pojadą na wycieczkę do Portugalii. Będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgii. Najlepszymi graczami Genku są Jelle Vossen (4 bramki), Kevin De Bruyne (3 bramki), Thomas Buffel i Joao Carlos (wyceniany na 4 mln). Tymczasem żaden z zawodników Eupen, według fachowych portali, nie jest wyceniany nawet na milion. Genk narazie w Jupiler League robi co chce, pierwsza bramkę strzela średnio w 13 minucie. Do tego zespół gra bardzo czysto, narazie dostałtylko 3 żółte kartki, dzisiaj zagra w pełnym składzie. Zawodnicy tej drużyny na pewno mocno się "zagotowali" po meczu z Porto i teraz będą chcieli podnieść swoje morale poprzez kolejne ligowe zwycięstwo. Stawiam na co najmniej 2-bramkowe zwycięstwo gości w tym meczu.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:47 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.08.2010 21:15

Pilka nozna -> Portugalia -> Liga Sagres

Spotkanie: FC Porto - Beira Mar

Typ: FC Porto wygra dwiema bramkami lub wiecej

Kurs: 1.60

Bukmacher: Betsson

 

W ostatnim dzisiejszym pojedynku drugiej kolejki spotkan portugalskiej Liga Sagres zmierza sie ekipy FC Porto i Beira Mar. Jest to typowy pojedynek Dawida z Goliatem portugalskiego futbolu. Glowny faworyt do mistrzowskiego tytulu vs. beniaminek ligi. Faworytem spotkania na Estadio do Dragao jest oczywiscie ekipa gospodarzy. Po nieudanym poprzednim sezonie, bo za taki nalezy uznac dopiero trzecie miejsce w lidze, ekipa Porto znow ma ochote na sukces i zdetronizowanie Benfiki Lizbona. Gospodarze na poczatku sezonu prezentuja sie dobrze. Wprawdzie w spotkaniu inaugurujacym rozgrywki Liga Sagres meczyli sie z Naval (wygrali 1:0), ale juz w czwartek pokazali probke swoich mozliwosci. W pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji do Ligi Europejskiej ograli na wyjezdzie rowniez dobrze prezentujacy sie na poczatku sezonu Racing Genk 3:0. Pokazuje to, ze forma przyszla w bardzo dobrym momencie. Wielkim atutem Smokow bedzie z pewnoscia miejsce rozgrywania spotkania - Estadio do Dragao, gdzie zawsze prezentowali sie znakomicie i ciezko bylo ich pokonac zwlaszcza na krajowym podworku. Mysle, ze nie beda mieli problemu, aby pokonac dzisiejszego przeciwnika roznica conajmniej dwoch goli. Beira Mar to beniaminek Liga Sagres sezonu 2010/11, druzyna, ktorej celem w tym sezonie bedzie pozostanie w najwyzszej klasie rozgrywek w Portugalii. W mojej ocenie w starciu z przeciwnikiem klasy FC Porto beda mieli niewiele do powiedzenia. Wg mnie goscie nie maja zbyt wielu argumentow, pozostaje im tylko walczyc. Mysle jednak ze Porto chcac zdetronizowac Benfike, w starciu z przeciwnikiem jak Beira Mar nie moze pozwolic sobie na utrate punktow i powinno spokojnie zwyciezyc roznica conajmniej dwoch bramek...

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:48 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, 22.08.2010 19:05

Spotkanie: Andreas Beck - Illya Marchenko

Typ: 1

Kurs: 2.45

Bukmacher: Betsson

 

Już dzisiaj rusza turniej w New Heaven. Ja wyłapałem ładną perełkę. Otóż Andreas Beck zagra z Illyą Marchenko, nie wiedzieć czemu to Ukrainiec jest faworytem. Co prawda Niemiec nie jest w swojej życiowej formie, aczkolwiek widziałem go w ostatnim meczu, to na prawdę nie prezentował się tak źle. Ma problemy z psychiką, to jego główna wada. Natomiast serwis Andy'ego można podziwiać. Marchenko przegrał ostatnio ze słabym Smyczkiem i Almagro, który na hardzie nie jest tak efektywnym tenisistą jak na clayu. Jeśli chodzi o ranking ATP to Illya jest w nim na 77 lokacie, natomiast Beck 105. Turniej w New Heaven to takie przetarcie przed US Open i wielu tym słabszym zawodnikom zależy na dobrym występie tutaj, a sądzę, iż Ukrainiec nawet zmobilizowany nie ma szans z Beckiem, który jest skoncentrowany na swojej pracy. Stawiam na 2-0 dla Becka.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:51 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...