Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 21.08.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MLB, godz: 4:05

Spotkanie: Oakland As - Tampa Bay Rays

Typ: 2

Kurs: 1.72

Bukmacher: Betsafe

Analiza: Gospodarze na razie 60-60, są na 3 pozycji w West (AL), mają 7 wygranych straty do lidera Rangers. Niby dużo, tym bardziej, że powoli sezon zliża się ku końcowi, ale Rangers dostali zadyszki i może się jeszcze dużo zdarzyć. As mają bardzo dobry bilans meczów u siebie 37-25, ale i serię 3 wins, którą trzeba przerwać. Do przerwania takiej serii znakomicie nadają się Rays, zespół z najlepszym bilansem meczów wyjazdowych w lidze 35-23. Zresztą bilans sezonu 74-47 też jest świetny, drugi w całej lidze za Yankees, z którymi to Rays walczą o wygraną w dywizji East. No i As wygrali ostatni 3 spotkania z Rays, więc w końcu i ta seria powinna znaleźć koniec. Oba zespoły mają najlepsze ERY w całej AL, tak więc pewnie będzie niski wynik. Pitcherem gości będzie niesamowity rookie Jeremy Hellickson 3-0, 1.35 ERA dla którego będzie to 4 mecz w lidze. Na razie 3 mecze 20IP, 9H, 3R, 18SO. Bilans fantastyczny i nic nie stoi na przeszkodzie, aby był jeszcze lepszy. Akurat As za dużo nie potrafią w ofensywie, więc Hellickson nie powinien pozwolić pałkarzom gospodarzy na szaleństwa. Vin Mazzaro 6-5, 3.71 ERA 0-1, 3.60 ERA vs. TB to pitcher gospodarzy. W sezonie 94.1IP, 96H, 47R. Bardzo solidny zawodnik, oddaje mało runs, dość często grywa po 7IP i 1-2 runs oddanych przeciwnikom. Myślę, że gości powinni wygrać, to bardzo dobry zespół, mający kilku niezłych pałkarzy: Longoria, Crawford. Mam nadzieję, że Mazzaro coś rzuci do odbicia, a Hellickson zagra kolejny dobry mecz, który pozwoli Rays odnieść kolejną wyjazdową wygraną.

Wybierałem między under 7,5 i 2. Wybrałem co wybrałem, oby prawidłowo czego sobie i tym, którzy skorzystają życzę.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:40 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, 1 Liga, godz: 17:00

Spotkanie: Ruch Radzionków - Kolejarz Stróże

Typ: 1

Kurs: 2,00

Bukmacher: Bwin

 

Dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się spotkanie 1 ligi polskiej pomiędzy Ruchem Radzionków a Kolejarzem Stróże. Obie ekipy to beniaminki z 2 ligi. Ruch Radzionków po 3 meczach zajmuję 15 pozycję na 18 drużyn w lidze, nie jest to najlepszy wynik, popularne "Cidry" zagrały już 2 razy u siebie, i 2 razy zremisowały z drużyną z Nowego Sączu Sandecją oraz z MKS Kluczborkiem. Dzis będzie 3 mecz u siebie i wszyscy kibicie Radzionkowa liczą na wygraną. Kolejarz nad spodziewanie spisuję się dobrze, 1 wygrana oraz 2 remisy to bilans graczy Kolejarza Stróże po 3 meczach a grali z mocnymi drużynami, pierwszy mecz Kolejarz rozegrał na własnym boisku z Podbeskidziem, tutaj wszyscy skazywali na pożarcie przez graczy Podbeskidzia którzy są obok LKS najwiekszymi faworytami do awansu do Ekstaklasy, Stróże na własnym boisku zdołali zremisować 1-1. Kolejarz bardzo dobrze gra na własnym boisku lecz na wyjeździe nie radzą już sobie tak dobrze, zremisowali z MKS Kluczborkiem 1-1, w pucharze polski przegrali z GKS Tychami 3-2. Ruch Radzionków grał rok temu z Kolejarzem Stróże w pucharze polski, tam rozbili ich 5-0. Jakoś Kolejarzowi nie podchodzą wyjazdy na górno-śląski teren. Pogoda w Radzionkowie również cieszy się na mecz, napewno na stadion na Narutowicza 11 zagości dużo kibiców. Dziś napewno Radzionkowianie liczą na pierwszy gol w tym sezonie Dawida Jarki znanego z występów w Górniku Zabrze czy ŁKS Łodzi. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Ruchu Radzionków będzie dla mnie niespodzianką. Liczę na pierwsza wygraną "Cidrów" w 1lidze.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:38 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...