Skocz do zawartości

Zakup telefonu komórkowego


pershing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem od sześciu lat %-) szczęsliwym posiadaczem nokii, ale w koncu nie wytrzymala :( Pora na zkaup nowej, cena w sumie nie gra znaczacej roli...

 

Wymagania:

- dobry aparat, z bardzo dobra opcja nocna

- obsluga video

- zadnych dotykowych ekranow, chyba, ze klawiatura jest wysuwana, etc.

- nie musi miec bajerow zwiazanych z mp3, etc.

- wyswietlacz moze byc wiekszy niz standardowe

 

Podajcie jakieś modele :))

 

http://allegro.pl/item1181723175_nowy_se_u10i_aino_gwar_producenta_8gb_bez_sim.html

Ten wydaję się być w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To pisz wyraźniej!

 

Coś z SE :)) nie wiem ale mi pasują (oprócz K850i który mi się pierdolił co chwilę, aż skończył na ścianie) kupuje SE od czasów T610 chyba %-) i pewnie jeszcze długo będę kupował SE mimo kosztownego rzutu o ścianę jednym z poprzedników :D Ten co podałeś jak Ci się podoba to ok %-) mi nie - nie trawię takich "rozsuwaczy" %-) choć właśnie takie teraz robią :/

 

Jak cena nie gra roli to -> http://allegro.pl/item1179161893_mobiado_grand_350prl_z_masy_perlowej_e71.htmll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:

- dobry aparat, z bardzo dobra opcja nocna

Kup se cyfrowke jak chcesz robic dobre zdjecia noca... Telefon jest do dzwonienia, na razie jeszcze nie spotkalem sie z takim, co robilby bardzo dobre zdjecia noca. Nawet k800i z dobra lampa nie radzil sobie za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cyfrowke...

 

Telefon jest do dzwonienia

chyba 10 lat temu tak było...

 

K800i przecież jest słabe do robienia zdjęć, bodajze 3.15 MP, ten podany przeze mnie ma 8.1 MP, teraz telefony posiadają 12MP, etc. czyli tyle co średniej klasy cyfrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech maja i 50MP ale co z tego, jak montowana w nich soczewka dosc znaczaco odbiega od tych montowanych w cyfrowkach... Megapixele obrazuja tylko ilosc pixeli a nie jakosc zdjecia... Jak chcesz drukowac sobie plakaty to owszem, 8 czy 12 a nawet juz 5 MP bedzie dobre, a jak chcesz sobie poogladac zdjecia na komputerze to nawet 1,3 beda wygladac dobrze. Wszystko zalezy od jakosci soczewki... W Nokiach kiedys montowano Carla Zeissa i byly to bardzo dobre aparaty, teraz nie wiem, w mojej 5530 na pewno nie ma CZ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ztestu zaczerpniete info:

 

Bateria

 

Nokia E52 reklamowana jest jako telefon o bardzo wytrzymałej baterii. I słusznie - mamy tu bowiem litowo-polimerową baterię o pojemności 1500 mAh (model BP-4L). Taką jak w Nokii N97, a przecież mamy tu znacznie mniejszy ekran.

 

Z wytrzymałością tego telefonu jest różnie. Potrafi wytrzymać tylko dobę, a potrafi dociągnąć do co najmniej 4. Na 24 godziny pracy możemy liczyć przy włączonym permanentnym pushu, oraz przy intensywnym wykorzystaniu telefonu (dużo rozmów, SMS-ów, przeglądanie internetu, granie). Ograniczenie godzin synchronizacji poczty i zmniejszenie intensywności wykorzystania wydłuży nam działanie telefonu do dwóch dób, a gdy wyłączyłem zupełnie synchronizację e-maili, a do tego zacisnąłem zęby i zapomniałem o istnieniu pasjansa w tym telefonie, telefon wytrzymał ponad 4 doby. Nie sprawdzałem jak długo ponad. Być może dociągnąłby do 5 dni, ale wolałem nie ryzykować i podpiąć go ładowarki.

 

Tak długa praca na jednym ładowaniu telefonu z HSDPA to bardzo dobry wynik. A używając częściej trybu oszczędzania energii (taka opcja znajduje się w menu wyłączania i profili), moglibyśmy zapewne jeszcze dodatkowo wydłużyć jego działanie...

Takze 28 dni to miedzy bajki. %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Nie wiem czy tu jest odpowiedni temat, ale była mowa o telefonach, a więc mam pytanie, który telefon byście doradzili z tej strony http://www1.plus.pl/si2/webapp/wcs/stores/servlet/SiPhonesView?viewId=1&catalogId=1000000002&categoryId=1000000014&masterCategoryId=1000000010&storeId=10001&promotionId=1000005665&tariffId=3M&sorting=default&producerName=ANY&compareId=&compareName=&comparePhoto=&pageNumber=1

Sprawa wygląda następująco, 3 lata temu wziąłem sobie Samsunga E590 z Plusa, na doładowania przez 36 miesięcy po 30zł, za złotówkę. Czas przedluzyc umowę, lecz nie wiem co wybrac, doradzicie. Może ktoś z Was sam ma taki telefon z proponownaych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej luknij w pleju :)) po taniości wszystko

 

no z tym mały problem, mam już w Plusie, załóżmy, że nie narzekam, do jednej osoby przez miesiąc za dyszkę można kupic rozmowy i gadac bez limitu, macie jakieś propozycje natomiast tych oferowaynych telefonów w Plusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pleja jest drogo ale co Ciebie to obchodzi

 

jeżeli zajmuje się dilem to pley odpada. ja tam od zawsze byłem popakiem %-) najgorzej jak ktoś przejdzie z orange do pleya, zostawi sobie numer orange i mi nie powie :f:

 

kiedyś gadałem sobie na luzaka z ziomkiem co się wyprowadził od nas z miasta, i tak gadałem i gadałem, myśląc że mi z pakietu fryka. zakończyłem rozmowę a tu mi ponad 30 ziko zajebało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...