Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 17.08.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spotkanie: TSV Hartberg - First Vienna FC 1894 17.08 18:30

Typ: Over 3.5

Kurs: 2,60

Bukmacher: Bwin

 

Po raz kolejny typ w meczu pierwszej ligi austriackiej. Tym razem skupię się na spotkaniu TSV Hartberg z First Viennom. Obie drużyny prezentują w ostatnim czasie bardzo podobną formę. Obie w lidze radzą sobie tragicznie, ponieważ obie mają po cztery porażki z rzędu. Nieco gorszą sytuację ma zespół gospodarzy, który w sześciu pierwszych meczach zdobył zaledwie jeden punkt. Natomiast goście w dwóch pierwszych kolejkach wygrywali, także mają na koncie o pięć oczek więcej. W Pucharze Austrii oba zespoły odprawiły swoich przeciwników, ale warto zaznaczyć, że były to zespoły z niższych lig i raczej inny wynik nie wchodził w ogóle w rachubę. Jeżeli chodzi o personalia to trudno znaleźć w zespole gospodarzy jakoś lidera zespołu. Większość kadry to bardzo młodzi zawodnicy, którzy w większości nie skończyli jeszcze 21 lat. Wystarczy tylko spojrzeć w średnią wieku, która wynosi właśnie niecałe 21 lat. Jeżeli miałbym na kogoś zwrócić uwagę to na Franzuca Wilfreda Domoraud, który przyzwoicie radzi sobie w ataku gospodarzy. U gości przede wszystkim wyróżniłbym Djokicia, który w tym sezonie zdobył już sześć bramek. Mimo wszystko postawa First Vienny nieco mnie zadziwia, ponieważ widziałem ich meczu z Altachem i przegrali go wtedy dość pechowo. Na tle bardzo dobrze dysponowanego rywala zaprezentowali się bardzo solidnie i liczyłem w następnych kolejkach na jakieś punkty z ich strony. Na pewno są faworytami dzisiejszego meczu, bo mają zdecydowanie bardziej doświadczonych zawodników. Jednak mnie interesuje over 3.5 bramki, który według mnie jest wystawiony w Bwin po bardzo dobrym kursie i jak najbardziej mogę go polecić do gry.

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:11 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.08.2010 20:45

 

Spotkanie: Young Boys - Tottenham

typ: 2

kurs: 1,7

buk: Expekt

 

Analiza:

 

Już dzisiaj odbeda sie pierwsze mecze ostatniej rundy kwalifikacji do ligi mistrzow. Niestety w stawce nie ma już mistrza Polski...choć dla prestizu tych rozgrywek moze i to dobra wiadomość. Dzisiaj w Szwajcari Young Boys podejmowac bedzie na wlasnym stadionie koguty z White Hart Lane. Faworytem sa oczywiscie zawodnicy z Londynu ktorzy dysponuja nieporownywalnie silniejszym skladem i nawet jezeli pozwola soba dzisiaj na wypuszczenie w polowie rezerwowego skladu to i tak powinni sobie gladko poradzić. Tottenham w sobote zainagurował rozgrwki w lidze remisujac przed wlasna publicznoscia 0-0 z Manchesterem City. Był jednak druzyna przewazajaca ktora szczegolnie w pierszej polowie powinna strzelic przynajmniej dwie bramki. Mimo wyniku zaprezentowali sie jednak bardzo dobrze, ładnie rozgrywali pilke, dobrze sie brolini i zabraklo tylko wykonczenia sytuacji pod bramka rywala do pelnego szczescia. Szwajcarska druzyna ma za soba juz 5 ligowych potyczekj z czego wygrała zaledwie jeden mecz, 2 zremisowala i tyle samo przegrala. Na razie zajmuje z dorobkiem 5pkt odlegle 7 miejsce (na 10 druzyn). Po tym widac ze "młodzi chłopcy" nie sa w najwyzszej formie na poczatku sezonu, a bez takowej ciezko jest w ogole pomyslec o nawiazaniu walki z czwartym zespolem poprzedniego sezonu Premier League. Myślę ze koguty wygraja spokojnie dziejsze spotkanie, Liga Mistrzów to dla tego zespolu wielkie wydarzenie i nie ma mowy o zadnej kalkulacji, dzisiaj jest pierwszy mecz i beda chcieli uzyskac jak najlepszy wynik przed rewanzem w Anglii, dlatego obstawiam pewną dwójkę na ten mecz :)

 

[ Komentarz dodany przez: DreamT: 2010-08-24, 22:11 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...