Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 16.08.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Manchester United - Newcastle United 21:00 typ H-01 1 1,65

 

Dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego swój udział w tegorocznych rozgrywkach Premiership rozpoczną drużyny Manchestery United i Newcastle United. Oba zaspoły mają zupełnie inne cele na ten sezon . Manchester chyba jak zawsze będzie walczył o najwyższe trofea. Newcastle jest beniaminkiem , wywalczyło awans bijąc rekord pod względem zdobytych punktów , a cel na ten sezon to raczej środek tabeli. Jestem od 1996 roku kibicem Newcastle ale powiedzmy sobie szczerze Manchester na tą chwilę jest o wiele silniejszą druużyną . Różnica między Premiership a Championship jest ogromna. Newacastle zawsze grało bardzo dobrze na własnym stadionie natomiast na wyjeździe szło gorzej niż przeciętnie. Poza tym Na Old Traford nigdy Srok nie szło za dobrze. Oba zespoły przed sezonem nie dokonały żadnych znaczących transferów.Bo za taki na pewno nie mozna uznać transfer zapasionego Sola Campbella. W manchesterze nie zagrają Owen Hargreaves, Anderson i Rio Ferdinand w ekipie Srok Steven Taylor, Dan Gosling, Danny Simpson, Leon Best i Tamas Kadar są kontuzjowani. Jako kibic Srok jestem realistą i porażka na Old Traford różnicą dwóch bramek nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem. Mój typ Manchester H-01

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-17, 11:38 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, Premier League, godz. 21.00

Spotkanie: Manchester Utd - Newcastle

Typ: X2

Kurs:4.4

Bukmacher: Bwin

 

Analiza:

Wbrew pozorom wcale nie łatwo bedzie wskazac faworyta w kofrontacji pomiedzy tymi druzynami.Newcastle w imponujacym stylu wrocilo do Premier League nie doznajac w zeszlym sezonie zadnej porazki. W tej lidze czekac beda ich znacznie trudniejsi rywale. Juz w pierwszej kolejce zmierza sie z jednym z dwoch najwiekszych kandydatów do mistrzostwa. Nie pozostaja jednak bez szans z Czerwonymi Diabłami. Newcastle zachowało prawie cala ekipe z zeszlego sezonu.Kilka nazwisk w tej druzynie naprawde robi wrazenie i z pewnoscia do tego grona mozna aliczyc Colocciniego (6mln E), Enrique (4 mln E), Taylora(6mln E). Zatem defensywa bedzie wygladac bardzo solidnie. W pomocy zapewne najbardziej widoczny bedzie Nolan (6,mln E) i Gutiérrez (8 mln E). Niestety troszeczke gorzej wyglada juz napad. Wierze jednak,ze szanse wystepu dostanie dobrze prezentujacy sie w sparingach mlodziutki Andy Carroll ( 2,5mln E). Z pewnoscia obecny sklad i zgranie druzyny powinny wystarczyc aby utrzymac dla Newcastle Premier League. Z reszta na ich degradacje bukmacherzy wystawili kurs ponad 5. Manchesteru nikomu nie trzeba przedstawiac. Najczesciej jezeli jednak ma dojsc do niespodzianek w wykonaniu beniaminkow to własnie na poczatku sezonu. Zwlaszcza,ze druzyny takie jak Manchester swoja najlepsza forme lapia zazwyczaj w polowie sezonu. W zwiazku z tym przy tak wysokim kursie wydaje mi sie,ze warto jest tutaj zaryzykowac.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-08-17, 11:39 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...