Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 25.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tenis, ATP Wimbledon

Spotkanie: Thiemo de Bakker - John Isner

Typ: 2

Kurs: 2,50

Bukmacher: Expekt

 

Dzisiaj o godzinie 13:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Holendrem Thiemo de Bakkerem a Amerykaninem Johnem Isnerem. Napewno każdy , który nieco interesuje się tenisem, wie co ostatni John Isner wyrabia na kortach Wimbledonu, w razie czego przypomne, w pierwszej rundzie Wimbledonu John Isner pokonał Mahuta po około 10godzinnej batalii, pokonał go w 5 setach, gdzie w 5 wygrał 70-68! Jest to absolutny rekord. Mecz ten odbył się w środę lecz nie ukończyli bowiem było już nieco ciemno a oni ciągle grali, Mahut narzekał na widoczność lecz John chciał grać. Isner pokazał w tym meczu niesamowitą wole walki, Isner w tym meczu zaserwował 112 asów, a popełnił tylko 10 podwójnych błędów, o 11 mniej od Mahuta. Isner dał Mahutowi w całym meczu zaledwie 3 szanse na break, jedną wykorzystał za to Isner miał aż 14 szans lecz wykorzystał jedynie 3. Isner w tym meczu zanotował 2 w szybkosci serwis turnieju 143 MPH. We wczoraj dokończył mecz z Mahutem lecz zajeło im to 20 gemów poczym zeszli z kortu. Wiele osób twierdzi że jest to za dużo na Amerykanina że odpuści, John jest bardzo waleczny i napewno nie odpuści, co do kondycji, mówimy teraz o zawodowcu który gra regularne turnieje , zdrowo się odżywia i napewno mocno trenuję kondycję. Thiemo De Bakker w pierwszym spotkaniu w Wimbledonie straszliwe męczył się z Giraldo, Holender wygrał w 5-ciu setach 6-7 6-4 6-3 5-7 14-16, więc jak widać również się nagrał. De Bakker nie prezentuje dobrej formy, przed Wimbledonem rozegrał turniej u siebie w Hertogenbosch oraz w niemieckiej Halle - w Holandii przegrał w pierwszej rundzie ze swoim rodakiem Sijsling'iem gdzie w ostatecznym secie - trzecim - przegrał po tie breaku, w Halle udało mu się przejść pierwszą rundę , pokonał gracza który słabo radzi sobie na trawie, bardzie preferuje mączkę czyli Robina Bopannę, w drugiej już musiał się żegnać z turniejem bowiem wpadł na przyszłego triumfatora tego turnieju czyli Lleytona Hewitta. Isner przed Wimbledonem nie rozegrał żadnego turnieju, lecz w meczu z ekspertem od gry na trawie czyli Mahutem pokazał się bardzo dobrze. Myślę że ten pojedynek nie potrwa długo, nie będzie 5 setów , tu spotkanie zakończy się w 3,4. Stawiam na walecznego Johna.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-28, 09:30 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wimbledon godz.15:30

mecz:Mayer, Florian - Yen-Hsun Lu

typ: 3-0

kurs: 2.70@

buk: Unibet

 

Dziś o godzinie dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy Mayerem który w tym roku spisuje się bardzo dobrze i dobrze spisującym się Lu.Mayer w 1 rundzie turnieju ograł w trzech setach dobrze grającego Cilica ze świetnym serwem oraz w 2 rundzie Fisha świetnie spisującego się na tej nawierzchni 3-1.Niemiec jest w życiowej formie ma świetny serwis i bardzo dobrze porusza się po korcie.Natomiast Lu nic szczególnego w 1 rundzie ograł Zeballosa 3-0 oraz naszego zawodnika Michała Przysiężnego który jakby sie sprężył to był w stanie wygrać to spotkanie ;) .Lu również posiada świetny serwis ale nic poza tym jak oglądałem mecz z Michałem to nic szczególnego nie pokazał.Także myślę że Mayer nie powinien mieć najmniejszych problemów z pokonaniem Lu.Gładkie,szybkie 3-0 :) .Mayer obecnie zajmuję 59 pozycję w rankingu ATP natomiast Lu 82 pozycję.Polecam do zagrania typ bo kurs jak widać bardzo wysoki dla mniej odważnych polecam 1 bo to najpewniejszy pewniak na dzis :D

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-28, 09:29 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna godz.20:30

mecz: Chile - Hiszpania

typ: 1X (podwójna szansa)

kurs: 2.57

buk: Betsafe

 

Od razu zaznaczam, że wiem co oznacza typ 1X, a oznacza to, że Mistrzowie Europy i według wielu najlepsza ekipa na świecie Hiszpania nie wyjdzie z grupy na Mundialu w RPA. Według mnie jest to naprawdę prawdopodobne ponieważ zespoły z Ameryki Południowej spisuje się w RPA znakomicie do tej pory żadna z ekip z tego regionu nie przegrała meczu na Mundialu. Chilijczycy nie są gorsi ponieważ i z Hondurasem i z Szwajcarią wygrali 1-0 i prowadzą w grupie H. Wyniki 1-0 mogą być mylące ponieważ podopieczni Marcelo Bielsy mogli wygrać wyżej ale nie wykorzystywali swoich znakomitych okazji grając naprawdę dobrą piłkę.

Co do Hiszpanii to w meczach z Szwajcarami jak i Hondurasem nie zachwycili grali grubo poniżej swoich możliwości i według mnie nic nie wskazuje na to, że z dnia na dzień może się to zmienić. Oczywiście ze słabiutkim Hondurasem problemów większych nie mieli wygrywając 2-0 (mogło być więcej) ale czy takiej Hiszpanii spodziewaliśmy się po tym Mundialu? Już mecze przed Mundialem pokazywały, że z Hiszpanią jest coś nie tak 3-2 z Arabią Saudyjską i 1-0 z Koreą Południową (oba mecze wygrane w końcówce) i 6-0 z Polską (ten wynik to jednak wyjątek od reguły ale czy może być inaczej skoro Polacy bali się grać z podopiecznymi del Bosque? Myśląc jedynie o tym jak tu się wymienić na koszulkę). Myślę, że dzisiaj kolejna ekipa z Europy zakończy swój udział na mistrzostwach i nie będą to Szwajcarzy. Po Mistrzach Świata Włochach i wicemistrzach Francuzach czas na Mistrzów Europy Hiszpanów. Według mnie typ wart zagrania.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-28, 09:29 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...