Skocz do zawartości

[<font color=green>KD</font>] Typy Dwóch Gniewnych


Hirtek

Rekomendowane odpowiedzi


Kupon 1:

 

:arrow:Widzu :idea: Petrova-Golovin 1.30

:arrow:Hirtek :idea: Tau Ceramica-Winterthur FCB 1.40

 

Kuponik bardzo fajny, Petrova napewno ma wymagającą rywalkę ,ale po wygranej z Williams Golovin powinna już się pogodzić z porażką. Jednak Venus nie jest w formie.

TAu Ceramica jest mocna dla każdego i jak to wygra to zapewni sobei awans więc nic tylko grać po takim kursie. Barclona może straszyć ,ale raczej na własnym parkiecie, na wypełnonej po brzegi hali Tau nie mają większych szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1:

 

:arrow:Widzu :idea: Petrova-Golovin 1.30

:arrow:Hirtek :idea: Tau Ceramica-Winterthur FCB 1.40

 

Kurs: 1.82 zł



Stawka: 80 zł

Wygrana: 145.60 zł

 

Tau Ceramica-Winterthur FCB 1.40 :n:

Petrova-Golovin 1.30 :n:

 

 

Ech początek fatalny, ale obiecuje, iz teraz bedzie tylko lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Timberwolves-Toronto Raptors 1.70

 

dla mnie ten typ powinien lekko siaść, Minesota napewno jest gorszym zespolem od Raptors, ktorzy wczoraj wygrali pewnie z Bykami 103:89. Minesota natomiast nie wygrala w domu od 4 spotkań. Grali z Cleveland, Seattle, Miami i New Orleans czyli teoretycznie powinni wygrać w dwóch z tych meczach (Sonics i NO), Raptors graja ostatnio bardzo dobrze (przegrali 3 spotkania wyjazdowe wstecz z Miami 92:89), wygrali z Orlando i Phila , czyli z rywalami, ktorzy sa na podobym poziomie jak Minesota, sadze ze Toronto z Boshem na czele wygra to spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 2:

 

:arrow:Widzu :idea: Gabashvili-Simon 1.18

:arrow:Hirtek :idea: Minnesota Timberwolves-Toronto Raptors 1.70

 

Kurs: 2.00 zł



Stawka: 80 zł

Wygrana: 160 zł

 

Gabashvili-Simon 1.18 :t:

Minnesota Timberwolves-Toronto Raptors 1.70 :t:

 

P.S Pierwszy wygrany kupon- trzeba zapamientac ta chwile. Kolega znalazł starsznie mały kurs na Simona ja widziałem kursu 1.30 a nawet 1.35 mam nadzieje, ze jak graliscie ten mecz to po właśnie takich kursach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charlotte-Miami 1.75

 

Ojjj Miami potrafiło już sprawić kilka ładnych niesodzianek przegrywając ze słabszymi rywalami. ALe do rzeczy, Bobcats już grają o nic w tym sezonie, Miami jest narazie pierwsze w swojeje konferencji , ale depcze im po pietach Washington. Bobcats mimo tego że juz gra o pietruszke wygrało z Wizards na wyjeździe :O 100:108, było to 2 mecze temu, natomist w ostatnim meczu ulegli Indianie i co dziwne u siebie 102:112, ale wynikało to nie z ich słąbej gry , ale z bardzo dobrej gry Pacers. Miami ostatnio ledwo wygrali z Bostonem na wyjeździe 85:88 kontynuujać pasmo 3 wygranych z rzędu. Od czasu gdy nie gra Wade Miami bardz odobrze gra w obronei średnio tracąc kolo 90 pkt. Jak wiemy Bobcats to najmłodsza drużyna w NBA, nie mają możę oni takich gwiazd jak Shacq, Wade , Paytona czy Mutombo ale już nie raz pokazali swoje pazurki (chociażby wygrana z Pistons). Ja nie mam w zwyczaju typować meczy z udziałem Bobcats bo jest to bardzo nieprzewidywalna drużyna, więc pozostaje mi życzyć Wam powodzenia, oby Heat wygrali.

 

[ Komentarz dodany przez: Skywalker: 2007-04-10, 10:56 ]

Miami jest narazie pierwsze w swojeje konferencji , ale depcze im po pietach Washington.

 

W dywizji ;) A poza tym Wade dzisiaj zagra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...