Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 10.06.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tenis, 10.06.2010 16:00

Spotkanie: Schuettler, R - Gasquet, R

Typ: 1

Kurs: 4.6

Bukmacher: Unibet

 

Trochę się dziwię, że taki wysoki kurs bukmacherzy wystawili na Rainera, spodziewałem się coś w granicach 2.5, a tutaj taka niespodzianka, ich strata. Nie wierzę, żeby on to przegrał dzisiaj. Pierwszy raz w karierze gra na tym turnieju, zawsze o tej porze był w Niemczech, a konkretnie turniej Halle. Widać, że mu się tu spodobało, bo w pierwszej rundzie rozgromił Gimeno-Travera 6-1, 6-2, a w drugiej pokonał samego Gaela Monfilsa, podobno Francuz zmagał się z jakąś drobną kontuzją, ale gdyby tak na prawdę mu mocno przeszkadzała, to by skreczował, albo nie wystartował w tym turnieju. Schuettler sobie kompletnie nie radził na clayu, przegrywał z najsłabszymi zawodnikami w każdym turnieju, jednak jak doskonale wiemy, gdy wraca na trawę to odżywa, zauważyłem to po nim już rok temu. Warto dodać, że 2 lata temu zaliczył półfinał Wimbledonu, także to jest dla niego również doskonała laurka. Był jeszcze kiedyś (7 lat temu) w finale Australian Open, ale o tym to już należy zapomnieć, to dość wiekowy gracz, aczkolwiek widać chęć do gry. Richard Gasquet natomiast po dość udanym sezonie na mączce wraca na trawkę, to też jego mocna strona, gdyż był w 2007 roku w półfinale, gdzie przegrał z Rogerem Federerem. Pokonywał tutaj wielkich graczy, jednak ten turniej jest jego pierwszym na grassie od 2008 roku, także nie ma wielkiego obycia. Wygrał na tym turnieju z Nishikorim i Ramem, z tym pierwszym 6:3, 6:3, a z Amerykaninem 6:3, 7:5. Także nie były to jakieś zwycięstwa z przytupem, ale najważniejsze wygrane, a nie styl. Sądzę, że warto chwytać wysoki kurs na Niemca.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 18:48 ]

zwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkówka, Montreux Volley Masters, godzina 21:00

 

Chiny (-1.5 seta) - Kuba

typ: 1

kurs: 1.72

 

buk: Unibet

 

3. dzień towarzyskiego turnieju w Montreux. Wczoraj się zawiodłem na Niemkach, zaczęły dobrze, wygrały 1. seta do 19, później 2. przegrały w końcówce i się posypały. Ale mamy nowy dzień i kolejne ciekawe typy. Na dziś wybrałem pewne zwycięstwo Chinek nad Kubankami.

Oto dotychczasowe wyniki obydwu reprezentacji w Montreux:

 

Chiny - Polska 3:0 (25:17, 25:23, 25:17)

Chiny - Holandia 3:0 (25:19, 25:20, 25:19)

 

Kuba - Holandia 3:1 (25:18, 25:22, 17:25, 25:23)

 

Widzimy, że Chinki w forimie. Polska i Holandia nie grają nic wielkiego, ale 2 pewne zwycięstwa bez straty seta to oznaka niezłej dyspozycji.

Kubanki 3:1 z Pomarańczowymi. Wynik pokazuje, że reprezentacja z kontynentu amerykańskiego od 3. seta grała słabiej.

Azjatki są tu w bardzo mocnym składzie i wygląda na to, że mają ochotę ten turniej wygrać.

Kubanki bez kilku podstawowych grajek.

Jeśli Chinki skupią się na grze i nie podejdą do tego spotkania zbyt luźno, to powinny łatwo wygrać. Mam nadzieje, że Azjatki nie zawiodą moich oczekiwań, podobnie jak przedwczoraj.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-06-14, 18:47 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...