Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 29.04.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


29.04.2010 - 04:30 - NBA

 

Denver - Utah

 

Typ: Denver(-5.5)

Kurs: 1.75 Expekt

 

 

Czwarty mecz PO w NBA. Wynik trochę zaskakujący gdyż to Denver raczej miało większe szanse na wygranie tego pojedynku, w którym póki co mamy 3:1 dla graczy z Utah. Jak dobrze wiemy gramy do 4 zwycięstw. Tak więc ekipa Nuggets gra dzisiaj o wszystko. Jako, że kurs na czystą 1 jest mały, skusiłem się na handi. Linia zaledwie 5.5 punkta więc nie ma tragedii. Po pierwszym wygranym meczu przez Denver 126:113 nikt nie spodziewał się na pewno, że w 3 kolejnych meczach górą będą gracze Utah. W sezonie zasadniczym Denver było 5 drużyną najlepiej grającą na swoim parkiecie. Jestem niemal przekonany, że jutro to udowodnią i chociaż o jedną grę przedłużą swój tegoroczny pobyt w PO. Nie wyobrażam sobie, żeby jutro zakończyli swój tegoroczny sezon. Melo i spółka mają duży potencjał i powinni pokazać, że stać ich na coś więcej. Analiza trochę uboga, ale nie widzę sensu rozpisywania więcej statystyk bo mija się to z celem. Według mnie warto grać to spotkanie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-01, 10:09 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Ferrer David - Murray Andy

Typ: 2-0

Kurs:2.50

Bukmacher:Expekt

godzina: 16:30

 

 

Analiza: Mecz trzeciej rundy turnieju masters w Rzymie, pomiędzy Hiszpanem Davidem Ferrerem, a Brytyjczykiem Andy Murrayem. Bardzo dobrze rozpoczoł ten sezon finał wielko szlemowego Australian Open i przegrana z Federerem. Potem Murray zgasł nie osiagał juz tak znaczących wyników w pojednyńczych turniach. Zdarzały mu się wdaki z niżej notowanym zawodnikami. Natomiast Ferrer z turnieju na turniej coraz bardziej się rozkręca. Z Murryem grali kilka razy. Jedno ze spotkań miało miejsce na cegle, ktory wygrał Ferrer. W Rzymie Murray w przeciwieństwie do Ferrera nie błyszczy. David nie stracił jescze seta. Myślę, ze dzisiaj uda mu sie pokonać Brytyjczyka, a przy tym wygrać bez straty seta.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-01, 10:09 ]

:t:

 

 

postaraj się trochę bardziej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis, ATP Rzym, godz. 16:00

David Ferrer - Andy Murray

Typ: Andy Murray wygra 2-0

Kurs: 3.75

Bukmacher: Betsson

 

Spotkanie 3 rundy na turnieju w Rzymie pomiędzy znakomitymi tenisistami z 20 rankingu ATP. Po finale w Australian Open Murray zatrzymał się w miejscu i nie potrafi z niego wyjść, 1/8 na turnieju w Indian Wells to największe osiągnięcie poza wspomnianym szlemem. Zdecydowanie lepiej prezentują się wyniki Hiszpana, który zaliczył już 3 półfinały, odnotował jeden finał i jedno zwycięstwo na turnieju w Acapulco. Murray zamiast gonić czołówkę w każdym kolejnym turnieju traci kończąc swoje przygody na 1 rundzie, jak to było w przypadku Monte Carlo i Miami. Jestem jednak przekonany, że Szkot ma już za sobą najgorsze chwile w tym sezonie i teraz będzie już tylko lepiej. To prawda, że zdecydowanie bardziej podchodzą mu szybkie nawierzchnie, ale nie można go skreślać na cegle, bo niejednokrotnie już udowadniał, że i na tej nawierzchni nie pozostawia złudzeń najlepszym rywalom. Ferrer jak większość Hiszpanów to ziemniak, jego ulubiona nawierzchnia to właśnie cegła i tutaj odnosi największe sukcesy, jednak nie specjalnie wychodzą mu mecze z czołówką rankingu. W tym sezonie nie miał zbyt wielu okazji do gry z lepszymi tenisistami i według mnie dzisiaj po raz kolejny pokaże swoją niemoc, bo Murray mimo nie najlepszej formy jest w stanie zagrać tak, że przeciwnik nie ma nic do powiedzenia.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-05-01, 10:11 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...