Skocz do zawartości

Płacenie kartą VISA


old_Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś pomoże...

 

Chce sobie zamówić kilka rzeczy z Anglii w tamtejszym sklepie... jest tam tylko opcja płacenia kartą VISA, i stąd moje pytanie na jakiej zasadzie to się odbywa, bo ja nie czaje...

 

 

Jak składam zamówienie to potem podaje numer karty czy jak ? skąd mam pewność, że to później nie bedzię wykorzystane przeciwko mnie...

 

Orientuje się ktoś? Jak tak to niech wytłumaczy jak dla dziecka bo ja w tym jestem kompletnie zielony XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no dobra ale tutaj chodzi o to że jak podam moje dane + moj numer karty + kod cvv to przykładowo zamówię sobie rzeczy za 500zł, a przyjdzie potem do mnie ze mam 1000zł do zapłaty...

 

nigdy z karty tak nie zamawiałem więc nie wiem czego się spodziewać... a skoro tam wychodzi lepiej kupić niż u nas na allegro to wole się upewnić co i jak, żeby nie wyjść gorzej niż jakbym na allegro sie ubierał %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sklepu prawdopodobnie jest przekierowanie na stronę obsługującą płatności online kartami, więc dane udostępniasz serwisowi (polcard czy jakoś tak), a sklep dostaje tylko od tego serwisu potwierdzenie i się z nim rozlicza później. Przynajmniej tak jest przy doładowywaniu telefonu kartą i płaceniu kartą za allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak napisal Handi, nie robilem z zagranicnzych karta, na ebayu uzywalem paypala, a na allegro to opjca zaplac z allegro i karta, to masz przekierowanie do posrednika, i tam zostawiasz dane, jest bezpiecznie i mega szybko

 

 

BTW jaki sklep i co masz na oku, wrzuc linki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak :) mimo to zaryzykuje... kumpel mi w tamtym roku będąc w Anglii kupił pare rzeczy to rozmiarowo wiem mniej więcej jak to wygląda w moim przypadku :))

 

 

a jak nie to zawsze może sprzedać 2x drożej na allegro %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie , skoro macie srake przed placenie kredytowka, to placie Karta MB, ladujcie konto do danej transakcji ile wam potrzeba, wtedy nie ma obaw, ze sie wyjebiecie, znaczy Was wyjebia z kasy na karcie, ale jak pisalem sklep z dobrym rattingiem nie pozwala na takie numery..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to placie Karta MB

 

możesz jaśniej ? XD bo ja to zielony w sprawach płacenia jakimikolwiek kartami XD

 

u mnie tylko przelew bankowy i ew. Moneybookers reszta to czarna magia %-)

 

 

 

mario %-) jakby były ceny na szaro to bym nawet Wam dupy nie zawracał z tą kartą %-)

 

 

 

edit. mózgu już wiem XD tylko tam chyba nie ma takiej opcji %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...