Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 22.04.2010


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

 

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

 

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NBA, godz. 03:30

Dallas - S.A. Spurs

Typ: Spurs over 96.0pkt

Kurs: 1.90

Betsson

Analiza: Dallas w rs miało bilans 55-27, SPurs 50-32. Dallas rzucało średnio 102, traciło 99pkt na mecz. W domu Dallas 28-13 rzucało średnio 102, traciło 100pkt na mecz. Spurs rzucało średnio w tym sezonie 101, tracili 96pkt na mecz. Na wyjazdach Spurs 21-20, rzucali średnio 97, tracili 95 na mecz. Dallas na 41 gier domowych w rs pozwoliło rywalom rzucić 96 i więcej 28 razy, natomiast Spurs na wyjazdach na 41 gier rzucili tyle punktów lub więcej 22 razy. Ekipy będą grały ze sobą 3 raz w tym sezonie pod rząd, Spurs jeszcze nie wygrali (96:89, 100:94), ale liczę ,że dzisiaj już pokażą swoją sile w ofensywie i przebiją się przez obronę Mavs i rzucą co najmniej te 97 punktów, potencjał mają ogromny z przodu , obronę także , jednak myślę, że ekipy urządzą sobie dzisiaj festiwal strzelecki :)

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-04-24, 08:43 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22.04.2010 04:00

Spotkanie: Los Angeles - Vancouver

Typ: 1

Kurs: 2.60

Buk: Bwin

 

Analiza: Dziś o 4 w nocy czasu polskiego, w Los Angeles miejscowe Kingsm, podejmą na własnej tafli zespół ze stolicy Kanady, Vancouver Canucks.Po trzech meczach prowadzą dzisiejsi gospodarze 2:1. Mimo że zaczeli od porażki w dogrywce w Kanadzie, dwa dni puźniej wygrali po dogrywce tym samym wynikiem. u siebie wygrali 5:3 i to oni są zdecydowanie bliżej awansu. Na lodowisku w Los Angeles, w bezpośrednich pojedynkach Los Angeles Kings i Vancouver Canucks, padły dwa remisy, i po 6 razy wygrywali gospodarze i goście. Ostatnie dwa mecze wygrali hokeiści Los Angeles 5:3 i 8:3, obydwa spotkania odbyły się w tym roku, natomiast ostatnia porażka miała miejsce w październiku 2008r. Bukmacherzy minimalnie faworyzują zespół Kanadyjski, ale to dlatego że zagrają pod wielką presją. Zespół gospodarzy jest mniej utalentowany, od Vancouver, uważam też że w tym spotkaniu padnie mniej niż 5,5 bramek więc licze na to że strzelcy Los Angeles dziś będą wykorzystywać swoje okazje.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-04-24, 08:41 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melzer - Verdasco

typ: over 20 gemow

kurs: 1,85

buk: Betsson

godzina: 2010-04-22 16:30

 

Typ oparty wylacznie na statystykach, bo nie mialem okazji widziec w grze zadnego z tych zawodnikow w ostatnim czasie. Wczoraj jedynie sledzilem wynik Verdasco. ;p

 

No wiec tak, wczoraj Verdasco mial w 1 secie niemale problemy z Gasquetem, udalo mu sie szybko przelamac podanie rywala, ale w koncowce seta stracil swoje i zrobilo sie 5:5. Myslalem ze 13 gem czyli loteria zadecyduje, ale jednak Verdasco udalo sie po raz kolejny przelamac i jakos tam udalo sie wygrac. 1st serve w 77%, z czego 71% zakonczonych zdobyciem punktu. 2nd serve - 57%. Takze raczej ciezko bylo go przelamac, ale i tak raz sie udalo to wykonac Francuzowi.

Melzer natomiast rozegral dlugi boj z Hiszpanem Hernandezem. Wynik 6:7, 7:5, 7:5 mowi o jego zacietosci. Ale w ciagu tego spotkania, tylko 3 razy byl zlamany. 1st serve w 69% zagran, 67% skutecznosci 1 serwisu i 60% 2nd. Podobne statystyki prezentowal Hernandez (w meczu Verdasco - Gasquet duzo gorzej (wg statystyk) prezentowal sie Gasquet, 2nd serve bardzo slaby). Mozna wiec wnioskowac, ze jesli spotykaja sie zawodnicy o podobnej grze, to wiele razy sie nie przelamia. Po cichu licze na tie-break juz w 1 secie i niewiele przelaman w drugim, a kto wie, moze i trzecim.

W marcu obaj panowie spotkali sie w Miami i tam w 3-setowym pojedynku wygral Verdasco. Ogolnie grali ze soba 5 razy, bilans h2h lepszy dla Hiszpania 4:1. Ciekawostka jest fakt, ze tylko raz nie bylo over 20 w ich spotkaniu (raz byl krecz, wiec zwrot).

Raczej nie wyobrazam sobie pogromu w tym spotkaniu, no ale to jednak jest tenis...

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-04-24, 08:43 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamburger SV - Fulham FC

typ:2

kurs:5.00

buk: Bwin

4/22/2010 21:05 , UEFA Europa League, Europe

 

No a więc na dzisiaj meczem który według mnie jest warty zagrania to mecz pomiędzy niemieckim zespołem Hamburger SV w którym grają takie gwiazdy jak chociażby van Nistelrooy z angielskim zespołem Fulham który jak dla mnie jest czarnym koniem tych rozgrywek. Faworytem dzisiejszego pojedynku na pewno według bukmacherów jest zespół gospodarzy jednak przechodzi on aktualnie kryzys formy dlatego ja nie jestem pewien ich zwycięstwa

17/04/2010 Bundesliga Hamburger SV vs. 1. FSV Mainz 05 0:1

 

no a Fulham? też nie zachwyca swoich fanów bo skromny wynik z Wolverhampton nie może zachwycać

 

17/04/2010 Premier League Fulham vs. Wolverhampton 0:0

 

no ale pozatym można zauważyć że mają szanse wygrać z Hamburgerem zwłaszcza że potrafili urwać kolejkę wcześniej odradzającemu sie Liverpoolowi punkt

 

11/04/2010 Premier League Liverpool vs. Fulham 0:0

 

a i co najważniejsze już kilku krotnie Fulham było z góry skazywane na porażkę chociaż by w ostatnim przypadku również z niemieckim zespołem którym był VfL Wolfsburg z którym aż dwukrotnie wygrał Fulham

 

08/04/2010 UEFA Europa League VfL Wolfsburg vs. Fulham 0:1

01/04/2010 UEFA Europa League Fulham vs. VfL Wolfsburg 2:1

 

reasumując typ może wydawać sie dość szaleńczy ale przy według mnie szansach 50 na 50 warto zagrać po takim kursie:D

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-04-24, 08:42 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, Premier League (Walia), godzina: 20:30

Llanelli - Rhyl

Typ: Powyżej 3.5 gola

Kurs: 2.80

Bukmacher: Betsson

 

Dzisiaj odbędzie się spotkanie zamykające przedostatnią kolejkę w walijskiej Premier League. Llanelli wciąż ma szanse na mistrzostwo, jednak żeby je zachować musi dzisiaj wygrać, a wtedy ostatnia kolejka wyłoni mistrza. Z kolei Rhyl walczy tylko i wyłącznie o lepsze miejsce w tabeli, a związane są z tym większe premie dla zawodników. Gospodarze nie mogą kalkulować i od początku muszą się rzucić na przeciwnika, oczywiście licząc się z konsekwencjami jakie z tego wynikną, mówię tutaj o niebezpiecznych kontratakach. Llanelli charakteryzuje głównie bardzo dobra gra ofensywna, nie mają problemów ze zdobywaniem bramek, ale nie można mieć wszystkiego i defensywa w niektórych meczach nie popisuje się. Rhyl to zespół, który ma czym straszyć, tutaj podobnie jak w przypadku gospodarzy główną rolę odgrywa gra ofensywna, a obrona momentami jest dziurawa jak ser szwajcarski. Jestem przekonany, że zobaczymy dużo bramek, forma obydwu ekip jest bardzo wysoka i mimo tego, że Llanelli jest tutaj zdecydowanym faworytem to Rhyl będzie w stanie dołożyć od siebie jakąś cegiełkę w postaci nawet dwóch bramek. Obie drużyny przekroczyły granicę 70 strzelonych bramek w sezonie co jest nie lada osiągnięciem, tylko jeden zespół może się pochwalić lepszym bilansem bramek zdobytych.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2010-04-24, 08:44 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...