Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 01.11.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nice-Le Mans

godz. 17:00

typ: 1

kurs z Betsson: 2,00

 

Analiza:

Moze jest to spotkanie, ktore nie skupia wielkiej uwagi kibicow, ale postanowilem go wybrac, bo rzucilo mi sie w oczy, ze kurs dobrany do tego meczu jest w mojej opinii value betem. W tym meczu spotyka sie 14 i 18 druzyna tabeli Ligue 1. Zaczne moze od gosci. Graja w tym sezonie rowno, niestety ciagle slabo. Szczegolnie zle prezentuja sie na wyjazdach gdzie w 5 meczach nie zdobyli nawet punktu i jak narazie maja najgorszy bilans bramek jesli chodzi o wyjazdy 1:10. Poza tym jutro w skladzie gosci zabraknie Gregory'ego Cerdana i Fredrika Strömstada. Jesli chodzi o gospodarzy to jak narazie tez forma nas nie zachwycaja. Graja bardzo nierowno, bo juz kilkukrotnie tracili po 4 bramki i co najciekawsze 2 kolejki temu przegrali 1:4 z Lorient i wydawalo sie ze w nastepnej kolejce w meczu z Lyonem zostana pozarci, a oni wygrali u siebie 4:1. Tak wiec jest to druzyna, po ktorej mozna spodziewac sie wszystkiego. Mimo tego wydaje mi sie, ze jutro pilkarze z Nicei wykorzystaja slabosc rywala w meczach wyjazdowych i poradza sobie, zdobywajac 3 punkty. Dodatkowym atutem przemawiajacym za gospodarzami jest fakt, iz w ich szeregach nie zabraknie zadnego pilkarza z podstawowego skladu.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 13:47 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19:00 Málaga - Valencia

Typ: 2

Kurs: 1.92

Buk:betsson

Analiza:

 

W meczu 9 kolejki Primera Division Malaga podejmie na własnym boisku zawodników Valencii.

Po dotychczasowych 8 spotkaniach Malaga zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem zaledwie 4 punktów.

W tym sezonie Malaga wygrała u siebie tylko raz w pierwszej kolejce pokonując Atletico. A tak notuje na swoim koncie 3 kolejne porażki na własnym boisku.

Valencia zaś plasuje się na 4 pozycji z dorobkiem 15 punktów. Drużyny z czołówki swoje mecze rozegrały wczoraj i tylko Barca straciła punkty zaledwie remisując z Osasuną.

Także jeśli Valencia chce się w tym sezonie liczyć, to spotkanie takie jak te z Malagą musi wygrywać. Osobiście liczę na to, dlatego też stawiam na owy typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 13:49 ]

trochę krótko.. no jako że pierwsza analiza to :t:

 

ale następne podobne, nie będą zaliczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.45 Palermo-Genoa

Typ: 1

Kurs: 2.1

Buk:Betsson

Analiza:

Spotkanie ligi wloskiej. 8 w tabeli Palermo podejmuje 7 Genoe. Dlaczego Palermo wygra to spotkanie:

-gra u siebie i po swojej stronie bedie mialo fanow (w poprzednim sezonie w meczach miedzy tymi druzynami zwyc8iezala druzyna, ktora grala u siebie)

-wysoka forma druzyny w ostatnicyh meczach (10ptk w 5 ostatnich meczach a grali z najlepszymi wloskimi druzynami jak Inter, Udinese , juventus czy Lazio)

-Palermo po bardzo slabym poczatku wrocilo na "prawidlowe tory" z wysoka skutecznoscia 9 bramek w 5 ostatnich meczach.

-Genoa gra w tyg mecz w Lidze Europejskiej o awans z grupy i spekuluje sie ze w meczu z Palermo nie wystapial w najsilniejszym skladzie

Powyzsze argumenty przekonuja mnie ze warto dzis zagrac na zwyciestwo gospodarzy

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 13:49 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nozna-Allsvenska, godz 15:00

IFK Geteborg-AIK Sztokcholm

Typ: 1

Kurs: 2.30

Buk: Betsson

Analiza:

 

Za nami 29 kolejek Szwedzkiej Allsvenska....,a przed nami ta ostania, decydująca 30. I chyba lepszego zakończenia tych rozgrywek nie moglismy sobie wymarzyć,( no moze ja sobie nie mogłem wymarzyć, bo bacznie sledze, obserwuje i typuje ta ligę)dojdzie do spotkania dwóch drużyn, które mają najwięcej punktów w ligowej tabeli i to właśnie w dzisiejszym meczu rozstrzygną ktora z drużyn zostanie Mistrzem Szwecji 2009 . Najpierw chciałbym się cofnąć do 29 kolejki gdzie dzisiejszy gospodarz IFK grał u siebie z Halmstadt ,ktore walczyło na 100 procent, ponieważ gralo o utrzymanie. I niestety dla IFK, goście zdominowali gre i do przerwy prowadzili 0:2, Zawodnicy z Geteborga się jednak nie poddali rzucili się do ataku....,ale starczyło to tylko do remisu, który kazdy tu przyjął jako porażke . Dzień po tym meczu AIK grało swój mecz i w przypadku zwycięstwa zostało by mistrzem Szwecji... ale niestety dla nich mimo prowadzenia strzelają w 70 minucie samobója i mistrz jest ciagle do wzięcia. Piłkarze , tak jak i kibice i działacze są załamanii. Czy w ciągu 4 dni wygrją kolejny mecz o mistrza i to z zespołem duzo lepszym na wrogim terenie? Nie sądze. Przedstawie teraz krotko statystyki , ktore mi w jasny sposób pokazują że to IFK bardziej zasługuje na mistrza 1) bilanse bramkowe IFK 52-22 30, AIK 32-19 13 2) Forma IFK 11-3-0 bilans bramkowy 38-9, Aik na wyjeżdzie 7-4-3 bilans:17-2- czyli kolejny na rzecz dzisiejszych gospodarzy. Próbowałem dowiedzieć się o absencjach w obydwu zespołach, ale niczego nie znalażłem, zatem powinni zagrać w najmocniejszych zestawieniach. MOże i analizanie jest z byt obszerna ale napewno bardzo merytoryczna i co więcej zachęcam do grania.Moim zdaniem piłkarskie przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą....i:

 

IFK Geteborg Allsvenska 2009 winner

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 14:11 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Roma - Bologna

typ: obie druzyny strzela

kurs: 1,68

godzina: 15.00

 

Listopad zaczynamy spokojnie. Na rozkladzie mam dzisiaj spotkanie dwoch, mozna powiedziec, zaskoczenie in minus i outsidera tegorocznego sezonu. Roma 11 punktow, Bologna 9. Cos tu nie gra, powiedzialbym ze nie gra Roma. Tym bardziej ze w zeszlym sezonie zajeli bardzo dobre 6 miejsce. Najwiekszym problemem Romy jest bardzo duze uzaleznienie swojej taktyki od Francesco Totti'ego. Cos a'la Liverpool. Nie ma playmakera - nie ma gry. Dzisiaj kapitana Romy takze nie bedzie, a dodatkowo zabraknie takze jeszcze kilku waznych ogniw tego zespolu. Cassetti, de Rossi i Taddei sa zawieszeni. Burdisso jest kontuzjowany. Niepewny byl wystep Risse i Pizarro ale sa w kadrze meczowej. Szczegolnie brak De Rossiego poza Tottim bedzie odczuwalny. De Rossi to typowy czlowiek od czarnej roboty. Przecinak, ktory ma za zadanie zatrzymac akcje na srodku boiska i jako tako rozegrac jeszcze pilke.

Jedynym powaznym oslabieniem Bologny jest brak zawieszonego pomocnika Roberto Guana.

Forma obu zespolow jest bardzo slaba dlatego nie bawie sie w obstawianie tego meczu 1x2, ale z tego co zauwazylem to Bologna potrafila strzelic na wyjezdzie bramki bardzo silnym zespolom - Juventus, Napoli, Sampdoria. Stad taki typ.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 14:12 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toronto Raptors - Orlando Magic



typ : 1

kurs: 3.15

godz. 19.00

buk - Betsson

 

Analiza: dziś kolejny wieczór z NBA, tym razem możemy pasjonować się pojedynkiem transmitowanym przez Canal +, mianowicie Toronto zmierzy się z Magic. Raptors grają u siebie, co może być dla nich atutem, gdyż publika w Air Canada Centre zawsze żywiołowo wspomagała swoich zawodników nawet gdy tym nie wiodło się najlepiej. Jak narazie Orlando dysponuje bilansem 2-0 po zwycięstwach nad Philadelphią i Nets, natomiast Raptors mają 1-1, po zwycięstwie nad Cleveland Cavaliers i porażce z Memphis Grizzles. Dlaczego mam zamiar stawiać na Raptorsów? Otóż skłania mnie do tego fakt, że poza Dwightem Howardem Orlando nie dysponuje przewagami na poszczególnych pozycjach. Chris Bosh to wspaniały zawodnik, na którego Magic ciężko będzie znaleźć odpowiedniego obrońcę. Do tego dochodzi gracz, który najlepiej zna strategie trenera Magic - Hedo Turkoglu i mamy naprawdę równorzędne rozstawienie, dodam, że w ekipie Magic nie wystąpi raczej Vince Carter, który kosztował Magic Caurtneya Lee i Rafera Alstona. Uważam, że jeśli Raptors znajdą sposób na Howarda to wygrają ten mecz.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-11-06, 14:13 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...