Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 21.10.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi

 

Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakład na sety:



Mayer - Bellucci

Typ: 2

Kurs: 2,12

Bukmacher: Betsson

 

ATP - Stockholm

 

Zaglądniemy do Szwecji na godzinę 15:00, buki jak dla mnie trochę przesadziły z kursami, Bellucci jest jednym z nie wielu tenisistów, którzy potrafią odnaleźć się na każdej nawierzchni i zaprezentować kawał dobrego tenisa. Mayer, za to lubi grać na ziemi na hardzie w ogóle go nie widzę, jego forma pozostawia wiele do życzenia. W Szanghaj odpadł już w kwalifikacjach w Tokio i Bangkoku odpadł w pierwszej rundzie, nie widzę go w meczu z Brazylijczykiem zupełnie, dlatego stąd ten typ.

 

GO GO BELLUCI

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-21, 16:58 ]

zdecydowanie za krótko.. analiza niezaliczona.

 

jeśli typ wejdzie to nie będę wliczał jej do statów, a jak typ nie wejdzie to liczona jako :n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.10.09 20.45

Porto - APOEL

Typ: (0:1.5) 1

Kurs z Betsson: 1.65

 

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wybrałem na dziś spotkanie pomiędzy Portugalską drużyną FC Porto a Cypryjskim APOEL-em Nikozja. FC Porto jest drużyną znakomicie grającą u siebie, o czym przekonało się wiele zespołów w ostatnich latach przyjeżdżając na mecze do Portugalii w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Również i w Lidze Portugalskiej drużyna ta potwierdza jak mocna jest w meczach na własnym stadionie. W Lidze Mistrzów w tym sezonie zagrali na razie tylko z Atletico Madryt, pokonując Hiszpanów 2:0. W Lidze Portugalskiej w 3 meczach odnieśli 3 zwycięstwa, stosunek bramek 8:1, pewnie wygrali także spotkanie Pucharu Portugalii. O tym jak mocną drużyną jest Porto potwierdza także choćby statystyka od listopada zeszłego roku, czyli ostatniego roku, rozegrali w tym czasie 26 spotkań u siebie w ramach Pucharu i Ligi Portugalskiej oraz Ligi Mistrzów, wygrali aż 19 z nich, 6 remisując i przegrywając tylko jeden i to nie byle z kim, bo z Manchesterem United. APOEL jest drużyną, która miała już tyle szczęścia w tej edycji Ligi Mistrzów że jest to aż denerwujące. U siebie spisują się dobrze a w meczach wyjazdowych najczęściej tylko i wyłącznie bronią się. W kwalifikacjach Ligi Mistrzów wygrali u siebie z Partizanem 2:0 by potem na wyjeździe przegrać 1:0. W kolejnej rundzie z Kopenhagą również mieli sporo szczęścia, po przegranej 0:1 w stolicy Danii w rewanżu wygrali 3:1 choć rywale mieli multum sytuacji do tego by strzelić gola na wagę awansu, nie udało się jednak. W fazie grupowej Ligi Mistrzów nie zdobyli jeszcze bramki, zremisowali bezbramkowo z Atletico, które prezentuje się w tym sezonie bardzo przeciętnie oraz przegrali u siebie z Chelsea 0:1. W słabej Lidze Cypryjskiej również nie idzie im na wyjazdach zbyt dobrze, zajmują dopiero 6 miejsce,w 3 meczach wyjazdowych odnieśli po jednym zwycięstwie, remisie i porażce, stosunek bramek 6:6. Po kontuzji do kadry Porto wraca Sapunaru a po pauzie kartkowej Fernando, w kadrze znaleźli się także zawodnicy którzy nie byli w kadrze na mecz w Pucharze Portugalii. Cypryjczycy są drużyną bardzo zaawansowaną wiekowo, dzisiaj trudno jeszcze powiedzieć jaką jedenastką wybiegną na boisko, wielu piłkarzy narzeka na drobne urazy i dopiero przed rozpoczęciem meczu dowiemy się czy trener gości mógł skorzystać z wszystkich zawodników. Mam nadzieje że szczęście APOEL-u na ten sezon już się wyczerpało i dzisiaj bez problemu faworyt meczu potwierdzi swoją wyższość na boisku. Jeżeli gospodarze wygrają to spotkanie będzie to setne zwycięstwo trenera gospodarzy Jesualdo Ferreiry z zespołem FC Porto.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:11 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zurich - Marsylia

20.45

Typ: Margines zwycięstwa Marsylia 1 bramką

Kurs: 3,45

Betsson

 

 

Mecz w Lidze mistrzów w grupie Realu i Milanu gdzie Zurich zdobył niespodziewane 3 punkty w Mediolanie ale również poległ u siebie wysoko z Realem, natomiast Marsylia do tej pory 2 porażki i to już ostatni dzwonek żeby coś zmienić, Dziś powinni wygrać swój mecz alby jeszcze się łudzić na awans z grupy co raczej się nie wydarzy. Ale mają szanse zagrać w lidze europejskiej na wiosnę tyle że tego meczu nie mogą przegrać, Zurich też widzi swoją szanse i na pewno będą się bronić ile im starczy sił ale nie powinni dać rady. Liczę na skromne zwycięstwo przybyszy z Francji. Mecz raczej nie będzie porywający ale Marsylie stać na skromne zwycięstwo dziś i być może na coś więcej w rewanżu. Dotychczasowa historia wskazuję że faworytami tego spotkania będą francuzi, których liga aspiruje do czołowej czwórki. Także dzisiejszego wieczoru powinniśmy zobaczyć dobrze broniących Szwajcarów i skromne zwycięstwo Marsylii.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:12 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka Nożna,LM

Zurich - Marseille

21.10.2009 20:45

Typ 2

Kurs 1.75

Betsson

 

Bardzo jednoznaczne spotkanie w tej kolejce ligi mistrzów tego sezonu.Faworyt wydaje sie byc tylko jeden i ja także tak myślę.Kursy od rana spadają na marsylczyków.Ostatnio w lidze pokonali aż 3 do 0 Nancy i w tym spotkaniu myślę że powinni także zaaplikować drużynie przeciwnej kilka bramek.Zurich no cóż wygrał ostatnio z Milanem ale jak wiemy to już nie ta sama drużyna kiedy nas zachwycała dużo wczesniej.Marsylczycy w lidze radzą sobie dobrze i teraz w LM także powinni w końcu wygrać i myślę że stanie się to właśnie dziś.Nie pozostawią złudzeń mistrzom Szwajcarii i wywiozą ze stolicy 3 punkty i zaczną liczyć się w walce o wyjście z grupy.Mój pewniak Dnia na dziś to zwycięstwo Marseile Smile

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:13 ]

:t:

 

trochę krótko.. po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21.10.09 20.15

Johansson J. v Monaco J.

Typ: Monaco

Kurs 2.81

Betsson

 

 

Tym razem zdecyduję się zagrać zakład dwu drogowy , co oznacza,że w tym przypadku nie może być remisu , jest możliwość zagrania 1 lub 2. Szanse czysto teoretyczne na trafienie tego typu są 50%/50% . Turniej rozgrywany w Szwecji na nawierzchni twardej,a dokładnie stolicy ,bo w Sztokholmie. Zmierzą się zawodnik gospodarzy Joachim Johansson i Juan Monaco. Przejdźmy do konkretów: W historii spotkań obaj zawodnicy zagrali ze sobą dwukrotnie raz wygrał Hiszpan ,a raz Szwed ,lecz mecze były rozgrywane dosyć dawno. W rankingu Atp zdecydowanie wyżej znajduje się Monaco ,bo na 29 pozycji. Zaś Johansson jest dopiero 511! Kursy według mnie znacznie zaniżone na Joachima , chociaż wiadomo ,że publiczność będzie za Szwedem , no i nawierzchnia bardziej sprzyjająca dla niego. W pierwszej rundzie Monaco zwyciężył co prawda po bardzo męczącym 3 setowym boju z Hernychem (6-2,5-7,7-5) ,ale oznacza to,że zależy mu jednak na tym turnieju. Johansson zwyciężył z Peterem Luczakiem w pierwszej rundzie (7-5,6-2) . Uważam iż ten mecz nie będzie taki łatwy dla Szweda. Ostatnio z formą u hiszpana jest kiepsko ,ale turniej zaczął obiecująco i myślę ,że się z meczu na mecz rozegra i odprawi z kwitkiem tenisistę gospodarzy.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:14 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Chelsea - Atletico Madrid 21.10.2009r. 20:45

Typ: Over 3.5

Kurs: 2,90

Bukmacher: Betsson

Analiza: Ktoś powie, że wysoki kurs to pewnie do konkursu. Ja mam jednak inne zdanie, ponieważ znam realia w obu ekipach. Przede wszystkim Atletico to już nie ten sam zespół co choćby w poprzednim sezonie. 15 miejsce w Primiera Division, a ostatnio klęska w Osasunie 3-0! Klub z takim składem nie powinien przegrywać takich spotkań. Co więcej w Atletico nie wygrało jeszcze meczu na wyjeździe w tym sezonie. Jeden remis i trzy porażki to zdecydowanie za dużo jak na ekipę występującą w Lidze Mistrzów. Ktoś powie okey, ale liga, a puchary to inna bajka. W przypadku Hiszpanów niekoniecznie, rozegrali jak dotychczas dwa mecze i zdobyli jeden punkt! Tylko remis z kopciuszkiem Ligi Mistrzów Apoelem 0-0 i porażka w Porto 2-0. Widać, że zespół z Madrytu przechodzi poważny kryzys. Chelsea jest w zupełnie innym położeniu. Drugie miejsce w lidze, punkcik za United. 4 mecze w lidze u siebie, 4 wygrane. Ostatnio porażka z Aston Villą, ale często takie wyniki padają przed LM. W pucharach pierwsze miejsce w grupie, dwa zwycięstwa po 1-0. Dlaczego dziś over? I to jeszcze z taką wysoką linią? Różnica jak na tą porę klas dzielących oba zespoły. Kadrowo to tak źle nie wygląda, ale jest coś z psychiką w drużynie z Hiszpanii. Wczoraj bardzo dużo bramek, więc mam nadzieję, że i dziś rozpieszczą nas piłkarze golami. Wynik 4-1 według mnie jak najbardziej osiągalny.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:15 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna 21.10.2009 20:45

Spotkanie: Real Madrid : AC Milan

Typ: Drużyna gospodarzy, dwiema bramkami lub więcej

Kurs: 2.13

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 20:45 w Fazie grupowej Ligi Mistrzów w grupie C dojdzie do spotkania pomiedzy Real Madrid : AC Milan. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Real Madryt. Co tu duzo pisac, Real Madryt po wzmocnieniach w tym sezonie jest w wysmienitej formie wygrywaja ze wszystkimi w lidze mistrzow jak i w lidze hiszpanskiej. Jedyna ich porazka to przegrana 2:1 z Sevilla. Reszta to wysokie wygrane. Gospodarze zagraja w dzisiejszym meczu bez Cristiano Ronaldo, ale przeciez maja jeszcze wiele inncyh gwiazd w zespole i bez problemu powinni wygrac dzisiejszy mecz, tymbardziej, ze AC Milan zagra powazniej oslabiony i w dodatku ze slaba forma. AC Milan w tym sezonie po odejsku Kaki zawodzi na calej lini. W lidze bardzo slaba postawa. W ostatnich 6 spotkanaich w lidze zaledwie 2 wygrane ,3 remisy i 1 przegrana. To jak na taka druzyne to slaby wynik. W dodatku w Lidze Mistrzow takze slaba gra niespodziewana przegrana 1:0 z slabiutkim FC Zurich i wygrana 2:1 z Marseile. W drużynie gości zabraknie podstawowego bramkarza Marco Storariego, a także Oguchi Onyewu, Davide Di Gennaro i Daniele Bonery.. Warto dodac, ze Real madryt zagra przed wlasna publicznoscia . Podsomowujac powyzsze argumenty, sadze,ze gospdoarze odniosa pewna wysoka wygrana.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-26, 13:15 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...