Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 13.10.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi



Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Typ 3

 

Tampa Bay Lightning - Florida Panthers

13.10.2009 01:30

Typ X

Kurs 4.15

Betsson

 

Analiza:Kolejny meczyk w najlepszej lidze hokejowej świata czyli po prostu NHL.Na dziś wybrałem mecz pomiędzy Tampą a Florydą.Gospodarze ostatnio wysoko pokonali u siebie na własnej tafli Carolinę a goście ulegli trzy mecze pod rząd.Ostatni z mocnym zespołem New Yersey, nieznacznie ale zawsze.Dziś w nocy myślę że będzie wyrównane spotkanie i oba zespoły będą grały zachowawczo co może skończyć sie nierozstrzygnięciem w regulaminowym czasie gry.Floryda dawno nie zanotowała remisu i dziś w końcu może to nastąpić i powinni wygrać po dogrywce lub rzutach karnych.Mój Typ Dnia na dziś to ten mecz w NHL.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 12:59 ]

:n:

nawet jakby typ wszedł to bym nie zaliczył. Chyba logiczne czemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: GKS Katowice - KSZO Ostrowiec

Typ: 1

Kurs: 1,85

Buk: Betsson

 

Analiza: Dziś o 19 przy Bukowej 1, GKS Katowice podejmie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Oba zespoły są śrredniakami w tej chwili w tabeli. KSZO zajmuje obecnie 8 lokate w tabeli z 19 punktami na koncie. Na wyjeździe 1-3-3 i 6:16 w bramkach. GieKSa jest 12 ale ma jeden mecz zaległy. Obecnie 17 punktów na koncie, na Bukowej jeszcze nie poległa straciła tylko dwie bramki. Ostatni pojedynke zakończył się wygraną GieKSy 2:1 było to w 2002r. Ogólnie KSZO nigdy nie wyjechało z kompletem punktów, raz tylko z remisem. GKS ostatnio zremisował z Gorzowem u siebie, a KSZO przegrało w Nowym Sączu. Katowiczanie ostatnio nieco słabiej grali u siebie więc dzis powinni wyjść na boisko zdeterminowani i zachować 3 punkty.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-19, 12:59 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...