Skocz do zawartości

Propozycje na dzień 10.10.2009


Herr_Flick

Rekomendowane odpowiedzi



Typy wraz z analizami

 

Jeżeli piszecie analizy tutaj to wklejajcie te analizy również w odpowiednie tematy w działach tematycznych.

Pomoże to nam rozwinąć działy z analizami. Złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu = usunięcie analizy, w niektórych przypadkach ostrzeżenie.

Opiekun działu ma prawo nie zaliczyć analizy do statystyk, ponieważ uzna, że jest zawartość merytoryczna jest słaba.

 

W przypadku nie podania kursu analiza nie będzie liczona, za brak podania godziny odejmujemy 0.3 z kursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dania - Szwecja

20.00

typ 2

kurs 2.95

Betsson

 

Analiza

 

Decydująca faza eliminacji mistrzostw świata w piłce nożnej na przeciwko siebie staną drużyny skandynawskie. Gdyby to był normalny mecz stawiałbym zwycięstwo gospodarzy ponieważ wydają się lepsi piłkarsko, ale to nie jest taki mecz w którym wygra lepszy. Chciałem postawić na margines zwycięstwa ale tego kursu Betsson nawet nie daje ponieważ pewnie tez widzi co się święci. Teraz mała powtórka z historii mistrzostwa europy faza grupowa a w niej Dania Szwecja Włochy i jacyś chłopcy do bicia. Ostatni mecz Włochy - ogórki i Dania - Szwecja. Włosi żeby awansować muszą wygrać i liczyć na korzystny wynik Skandynawów ale jak się okazało wynik był taki że nawet dwu cyfrowe zwycięstwo im nie pomogłoby. Wracając do dziś w grupie prowadzi Dania bramki 15-4 bilans +11 3 punkty mniej ma Szwecja 9-3 bilans +6 dwa punkty mniej od Szwedów Portugalia 10-5 bilans +5 i teraz zaczyna się jazda Portugalii można doliczyć 2 zwycięstwa i +6 bramek oba mecze u siebie i na koniec słabiutka Malta czyli miałaby 19 pkt. Szwecja żeby zwyciężyć musi zdobyć co najmniej 4 pkt i +5 bramek wiec musi co najmniej zremisować co na pewno jej się uda ale po co ryzykować jeżeli wygrają 2 mecze to Portugalia odpada a Dania może sobie pozwolić na 1 porażkę dlatego wydaję się iż pomoże Szwedom jeżeli goście wygrają 1 bramką będą mieć bilans +7 a Dania +10 i to ona będzie prowadzić żeby w ostatnim meczu Szwecja wyprzedziła Danie musiałaby wygrać 6-0 przy 1-0 Duńczyków co byłoby do zrobienia ale zapewne drużyny się dogadają i w tym meczu wygra Szwecja która przez gorszy bilans bramek zagra w barażach a Dania będzie w mistrzostwach i będziemy mogli odtrąbić kolejny tryumf drużyn Skandynawskich a Portugalia będzie mogła pożalić się na układ i pooglądać mistrzostwa w domu przed TV. A że tak może być niech świadczy chęć eksperymentalnego ustawienia Duńczyków z takim przeciwnikiem. Podsumowując X2 to 100% pewniak ale ja liczę na czystą 2 bo nie ma co ryzykować przegranej różnicą bramek z Portugalią a ich nie ma co żałować bo nie wygrali żadnego z 4 meczów ze Skandynawami.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:04 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylia U20 - Niemcy U20 typ: 1 kurs: 1,75

2009-10-09 16:30 Betsson

 

znowu spróbujemy coś z MS do lat 20.. ostatnio z Hiszpanią nie poszło najlepiej, no ale nie moja wina że sędzią jakiś jeb..ty był %-)

 

Jutro w ćwierćfinale Brazylia zagra z Niemcami. Na początku kurs na Brazylię wynosił a ok 2,0 a teraz już 1,75.. i pewnie jeszcze spadnie.

W 1/16 Brazylia grała z Urugwajem.. i myślałem wtedy żeby grać na Urugwaj, bo w grupie naprawdę dobrze grali.. bardzo ofensywnie, dużo sytuacji do strzelenia. No ale z Brazylią na nic to się zdało.. Oglądałem ten mecz, do 1połowy bo w sumie po 1połowie spotkanie się skończyło. Brazylia 3-0 do 31min.. nie spodziewałem się.. ale świetnie grali. Druga bramką stadiony świata :D Zagrali tak jak każdy się spodziewa iż Brazylia zagra. Świetna technika, świetne dryblingi.. dużo by pisać.

Rywalem Brazylii jutro będą Niemcy. Niemcy jak to niemcy uja grają a już są w 1/8. Ale to za mało na jutrzejszych rywali. W 1/16 pokonali Nigerię 3-2, bramka w 93min.. :/ jak to kuva Niemcy. Oglądałem ich spotkanie z Koreą i po 15min od razu zagrałem na live iż Korea wygra :D Nasi sąsiedzi grali beznadziejnie. A i tak strzelili pierwszą bramkę. Ale mecz zakończył sie wynikiem 1-1. Jutro już nie będą mieć tego szczęścia. Bez jaj i tak dużo że doszli do 1/8. Już przed MS było mówione że nic nie osiągną, bo w kadrze nie ma dużo znanych piłkarzy, albo kluby nie puściły albo po prostu już za starzy.

Jak Brazylia zagra tak jak z Urugwajem to jestem spokojny o wynik. A może bym i zagrał z handi -1. Mają świetnych piłkarzy, ale to chyba nikogo nie dziwi. Przecież Ci piłkarze już są podstawowymi zawodnikami w klubach brazylijskich. Tylko czekać jak po MS wielkie kluby z Europy ich pościągają do siebie. Już teraz wiadomo iż duże szanse na piłkarza tych MS ma Alan Kardec, 3 bramki na tych Mistrzostwach. Nie ma uja, jutro też coś musi strzelić :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estonia- Bosnia i Hercegowina

18:00

typ: goscie dwiema bramkami lub wiecej

kurs 2.00

Betsson

 

Po raz kolejny stawiam na Bosniakow. Jest to jedna z rewelacji tych eliminacji. W grupie 5 zajmuje 2 miejsce i po 8 meczach ma 16 punktow z kapitalnym bilansem bramek 21-8. W poprzednim meczu Bosniacy wypelnili zadanie- nie przegrac z Turcja. Zremisowali 1:1 i teraz tylko od nich zalezy czy utrzymaja 2 miejsce w grupie, bo na pierwsze, ktore zajmuje rewelacyjna Hiszpania szans juz nie maja. Wystarczy tylko jutro wygrac z Estonczykami i baraze beda w kieszeni, a to byloby niewatpliwie wielkie osiagniecie dla bosniackiej pilki, a wiec jutro zagraja na 100% mozliwosci. Estonia to 5 druzyna tej grupy z 5 punktami i bilansem 6-21. Jak widac Estonczycy traca srednio po 2,5 gola na mecz, a wiec wydaje sie ze Bosnia powinna sobie poradzic bez wiekszego problemu. Jednak glownym powodem, dla ktorego gram to spotkanie jest fakt, iz w pierwszym spotkaniu na bosniackim terenie padl wynik 7:0 na korzysc gospodarzy, co stawia ich w roli zdecydowanego faworyta i w tym meczu.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:05 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Belgia - Turcja

typ: 1 DNB

kurs: 2,40

godzina: 20:45

 

Moj typ jest uzalezniony od innego spotkania tejze grupy. Mozliwe, ze robie blad podajac go tak wczesnie, ale mozliwe, ze ktos juz by mnie uprzedzil do tego czasu. Mianowicie sprawa wyglada tak: jesli Bosnia wygra z Estonia, spokojnie 8j/10 mozna na to dac, ale jesli nie wygra, to lepiej odpuscic. Ja osobiscie nie wierze, ze Bosnia nie wygra ze slaba Estonia, gdyz to zdecydowanie by jej utrudnilo sprawe, jako ze ostatni mecz graja z Hiszpania.

A wiec jesli zalozymy, ze Bosnia wygra, to ten mecz jest dla obu "towarzyskim". Belgia te elimninacje spaprala, zdecydowanie... Poskutkowalo dopiero niedawno zmiana trenera. Nie na byle kogo, bo na Dicka Advocaata. Mozna rzec, tworce potegi Zenitu. Zdobyl z tym klubem pierwsze w historii mistrzostwo, po czym od razu wygral Puchar UEFA. No nie od dzisiaj wiadomo, ze holenderscy trenerze to bardzo dobrzy trenerzy. Leo tez jest dobry, ale z gowna bata nie ukrecisz... Wg mnie, nowy trener to chec pokazania sie wszystkim zawodnikom z dobrej strony. Dziala wtedy szeroko omawiany przez wielu "efekt miotly". Turcy, zapewne podlamani brakiem awansu, beda grali "luzno" i bez ambicji. Dodatkowo zawieszeni sa liderzy druzyny, czyli Emre Belozoglu i Arda Turan. W skladzie Belgii chyba wszyscy zdrowi, wykurowal sie snajper Dembele i jest prawie pewne ze wyjdzie od 1 minuty.

Wszystko wskazuje na to, ze Belgia tego meczu nie przegra. Jako ze 1x ma za niski kurs, to daje DNB, gdzie w przypadku remisu stawka jest zwracana.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:05 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłka nożna, 10-10-09 15:00 - Polska 1.Liga

Spotkanie:MKS Kluczbork - Widzew Lodz

Typ: 2

Kurs: 1,75

Bukmacher: Betsson

Analiza:

 

Dzisiaj o godzinie 15:00 w ramach 13 kolejki ligi dojdzie do spotkania pomiedzy MKS Kluczbork - Widzew Lodz. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu sa goscie. Jak spojrzymy na tabele to nie ma sie co dziwic, ze to wlasnie Widzew jest faworytem. Widzew Lódz zajmuje 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 pkt, gdy druzyna Kluczbork zajmuje miejsce w dole tabeli 16 pozycje z dorobkiem zaledwie 8 pkt. Jak spojrzymy na formie to takze to przemawia za Widzewem. Widzew Łodz na 6 spotkan wygral 4 mecze i 2 zremisowal, a druzyna Kluczbork w 6 meczach wygrali zaledwie 1 spotkanie , 1 zremisowali i 4 przegrali. Podsomowujac nie mam co wiecej rozpisywac o tym meczu. Statystyka mowi sama za siebie, Widzew Łodz to druzyna o wiele lepsza, ktora posiada lepszy sklad, lepsza forme i dzisiaj powinni to potwierdzic pewna wygrana. Ja stawiam wynik 0:2 dla gosci.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:06 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eliminacje MŚ 2010 Europa g.17:00

Rosja - Niemcy over 2.5 gola 1.88

 

Mecz na szczycie grupy 4 decydujący o tym, która ekipa zapewni sobie wyjazd do RPA, a któa zagra w barażach. Rosjanie w ostatnim meczu zagrają na wyjeździe z Azerbejdżanem, a Niemcy podejmą Finlandię. Zakładają, że w tamtych meczach obie ekipy zdobęda komplet punktów to dzisiejsze spotkanie zadecyduje o kolejności w grupie. Niemcy będą zadowoleni z remisu, ale to Rosjanie sa gospodarzami meczu. Na stadionie Łużniki będzie ich dopingować 80 tysięcy widzów, tak jak to było w meczu z Anglią któy decydował o awansie do EURO 2008. Mecz rozgrywany będzie na sztucznej nawierzchni, co znowu daje lekka przewagę gospodarzom. Trener Rosji Guus Hiddink na pewno znajdzie sposób na niemiecką defensywę, a jeśli Rosja strzeli bramkę to i goście będą musieli odważniej zaatakować. Niemiecką obronę trudno nazwać monolitem, a dzisiaj zagra prawdopodobnie w składzie: Lahm, Westermann, Mertesacker, A.Friedrich. Nie są to pikarze gwarantujący spokój bramkarzowi Adlerowi. Motorem napędowym Rosji będzie z pewnością Andriej Arshavin. Jak się gościa oglada w Premiership, to nie mozna się dziwić że Wenger postanowił na niego wydac tyle kasy. Rozgrywający "Sbornej" jest świetny technicznie, niesamowicie dynamiczny, ma smykałkę do gry kombinacyjnej i dysponuje dobrym uderzeniem z dystansu. Nie wiem czy rośli, ale mało zwrotni stoperzy Niemiec dadzą rade przepisowo go zatrzymać. Z prawej strony goscie też moga mieć sporo problemów. Friedrich i Schweinsteiger będą musieli powstrzymać Żirkowa i Biljaletdinowa, a ci graja niezwykle ofensywnie i dynamicznie. To pozwala sądzić, że w tym meczu padną bramki. W Rosji kibice oszlaleli na punkcie tego meczu, a zawodnicy Rosji potrafia się zmobilizować na najtrudniejszych rywali (dowodem niech będzie wspomniany mecz z Anglią, któy rosja wygrała 2-1). Ich atutem jest także znakomity trener Hiddink, w mojej opinii najlepszy na świecie. Rosjanie u siebie wygrali wszystkie mecze w tych eliminacjach ( z Walią 2-1, z finlandią 3-0, z Liechtensteinem 3-0 i z Azerbejdżanem 2-0). Niemcy na wyjazdach wygrali z Liechtensteinem 6-0, zremisowali z Finlandia 3-3, wygrali z Walią 2-0 i z Azerbejdżanem 2-0. Dzisiaj jedna z tych serii i bardzie skłaniam się ku temu, że to Niemcy poniosą pierwszą porażkę. Nie to jednak mnie interesuje w tym spotkaniu. Do tej pory w meczach o punkty te drużyny spotykały sie 6 raz, 5 razy wygrali Niemcy i raz byłremis, bilans bramkowy 27-3 na korzyść Niemiec. Ogólny bilans to 3 zwycięstwa Rosji, 2 remisy i 13 zwycięstw Niemiec, bilans bramkowy 46-13 dla Niemców. W tych eliminacjach Niemcy pokonali u siebie Rosję 2-1. Jeśli będzie powtórka tego wyniku, obojętnie dla kogo, mi to pasuje. Rypuję, że w tym meczu padną co najmniej 3 gole.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:06 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davos - Servette Ge - 10.10.2009 godz 19:45 - typ 1 - k. 1.65 - Betsson

 

 

Davos rewelacyjnie zaczal tegoroczny sezon, w pierwszych 10 spotkaniach odniosl 9 zwyciestw, ostatnie dwa spotkania to porazki, jednak z nie byle kim bo z liderem Bern na wyjezdzie ( dopiero po dogrywce ) oraz z rewelacyjnym w tym sezonie zespolem Zug, ktory zajmuje 2 miejsce w tabeli. W meczach u siebie praktycznie nie ma mocnych na Davos, w 6 spotkaniach 5 zwyciestw, jedna porazka z Zug. Davos jest najlepiej grajaca ekipa na wlasnej tafli i malo prawdopodobne aby dzis zespol zanotowal trzecia porazke z rzedu, powinnismy spodziewac sie przelamania i pewnego zwyciestwa. Davos jest rowniez najbardziej bramkostrzelna ekipa w lidze, strzelaja okolo 5 bramek na mecz co jest rewelacyjna srednia. Zespol Servette natomiast jak gra tak gra, w kratke i zajmuje miejsce w srodku tabeli. Kolejnym argumentem przemawiajacym za Davos jest to, ze w spotkaniach miedzy tymi zespolami zazwyczaj zwycieza gospodarz, w ostatnich 10 spotkaniach komplet punktow na tafli gospodarza zostawal az 8 razy, Davos ostatnoe 5 spotkan w bezposrednim pojedynku z Servette na wlasnej tafli wygralo i przypuszczam, ze i dzis powinno byc podobnie.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:06 ]

:n:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, godz. 20:30

Spotkanie: Czechy - Polska

Typ: mniej niż 2,5

Kurs: 1,90

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Dziś o 20:30 zagramy w stolicy Czech właśnie z tą reprezentacją. Dla nas Polaków jest to mecze o wszystko, który to już z kolei, ale nie wystarczy go wygrać, muszą nam jeszcze pomóc nasi środowi rywale ze Słowacji którzy dziś też musza wygrać. Faworytem są Czesi, jednak jestem przekonany że dziś zagramy na 0z tyłu, a wierze w to że i coś ukąsimy. Tymczasowy selekcjoner Stefan Majewski dziś poprowadzi pierwszą drużyne narodową, pewnie będzie to dla niego najważniejsze spotkanie. Za kadencji Zbigniewa Bońka był asystentem w drużynie narodowej, uważa że w reprezentacji powinni grać Ci którzy na codzień grają w klubie. Najbardziej chyba brakuja nam golkipera Artura Boruca w kadrze który gra w Celticu, znalezli się inni, wydaje się że bronić będzie Jerzy Dudek którego bardzo szanuje, wraca po 3 latach do reprezentacji, ale w Realu Madryt nie gra wcele. Majewski również w lini obrony postanowił poprzestawiać, wiadomo każdy ustawia po swojemu, ale czemu wybrał zawodników z I ligi polskiej niż sięgnoć za granice, brak Michała Zewłakowa. Ale znalezli się ci co byli omijani przez Benhakera. Uważam że w tym meczu nie padnie więcej nić 2 gole. Stawiam na wynik 1:0 dla nas. W chorzowie wygraliźmy z Czechami 2:1. Gdy poznaliźmy grupe Czesi oraz my Polacy byliźmy faworytami do awansu i baraży, ten mecz zadecyduje kto sie pożegna już dziś, albo przedłuży swoją szanse o 4 dni.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:07 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kloten - Zug

10.10.2009 19:45

Typ X

Kurs 4.30

Betsson

 

 

Analiza:Bardzo ciekawe spotkanie w szwajcarskiej lidze hokejowej.Gospodarze nie przegrali od siedmiu meczy w tym że cztery spotkania rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w doliczonych czasach gry.Goście jak na razie z bilansem dwóch zwycięstw z rzędu i na ostatnie sześć spotkań nie mieli żadnej dogrywki.Dziś moim zdaniem wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry jest bardzo prawdopodobny.Gospodarze lubią jak widać grać w dogrywkach a Zug bardzo dawno nie wygrał po doliczonym czasie.Moim skromnym zdaniem w tym spotkaniu padnie remis a po dogrywce lub rzutach karnych zwyciężą goście.Między tymi zespołami tylko trzy razy padł wynik nierozstrzygnięty w przeciągu siedmiu lat, mam cichą nadzieję że dziś będzie kolejny>hokeiści są bardzo dobrze ze sobą zgrani i każda z drużyn będzie zawzięcie walczyć o zwycięstwo więc nie liczę na grom bramek a wynik 2:2 w porywach do 3:3 a po remisie w dogrywce lub rzutach zwycięstwo przypadnie Zugowi:).Dla Kloten przyszedł czas na porażkę gdyż każda passa dobra kiedyś się kończy i to będzie raczej dziś.

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:08 ]

:t:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie: Czechy-Polska

Data: 10-10-09 20:30

Typ: Polska DNB

Kurs: 4.55

Buk: Betsson

 

 

Uważam iż warto postawić za drobne na Polaków , gdyż kurs jest znakomity ,a Polacy potrafią być nieprzewidywalni. Wiadomo w polskiej piłce ostatnio źle się dzieje , ale myślę ,że w tym meczu powalczymy z południowymi sąsiadami. Teoretycznie szans na awans nie mamy ,ale jakieś minimalistyczne są , więc warto jeszcze pograć. Jak wiadomo Polacy grają dobrze jeśli już o nic nie grają czyli w meczach o pietruszkę z reguły wygrywają. Ja stawiam ,że w przypadku remisu dostanę zwrot stawki. Kurs ładny nic tylko spróbować. Do boju Polska armio!

 

[ Komentarz dodany przez: Herr_Flick: 2009-10-13, 15:09 ]

:n:

 

i tak bym nie zaliczył, bo za krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...