Skocz do zawartości

Liga duńska 2009/2010


DreamT

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon zasadniczy 2008/2009

 

1 Herning 36 23 0 8 139 74 +65 77

2 Rødovre 36 20 0 7 128 77 +51 74

3 Odense 36 18 0 11 123 117 +6 65

4 Sønderjylland 36 18 0 13 122 95 +27 63

5 Nordsjælland 36 15 0 10 114 112 +2 63

6 TOTEMPO HvIK 36 13 0 17 105 116 -11 46

7 Esbjerg 36 13 0 18 111 141 -30 46

8 AaB Aalborg 36 10 0 17 109 117 -8 44

9 Frederikshavn 36 11 0 19 101 114 -13 41

10 Herlev 36 5 0 26 72 161 -89 21

 

Finał play off

 

Herning - Sønderjylland 0 - 1

Sønderjylland - Herning 4 - 2

Herning - Sønderjylland 4 - 2

Sønderjylland - Herning 0 - 4

Herning - Sønderjylland 0 - 1

Sønderjylland - Herning 5 - 3

 

Mistrzem kraju został Sønderjylland

 

 

Sezon 2009/2010 startuje 25 września 2009

 

I runda

 

Sonderjylland IK - Herning

Rungsted - Aalborg

Esbjerg - Hvidovre Kobenhavn

Odense - Rodovre Kobenhavn

Fredrikshavn - Herlev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Spotkanie: Frederikshavn - Herning

Typ: 2

Kurs: 2,40

Bukmacher:Betsson

 

Drugi mecz hokeistów Herning .W pierwszym meczu wymęczyli zwycięstwo dopiero po dogrywce.Dziś mam nadzieję że wszystko się rozstrzygnie w regulaminowym czasie gry i mój faworyt do mistrza czyli goście pokonają gospodarzy.A zawodnicy gospodarzy pierwszy swój mecz nieznacznie przegrali bo tylko jedną bramką.Mam jednak nadzieję że dziś będą musieli uznać wyższość swoich przeciwników i szukać wygranej i punktów z inną drużyną.Jak dla mnie Herning jest zbyt mocną drużyną aby pozwoliła sobie na porażkę.Początek sezonu i wszystko się może zdarzyć ale i tak wierze w ich zwycięstwo.Typ Dnia na dziś to wygrana hokeistów HerninG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mecz: Herning - Rodovre

Data: 16.10.2009 19:30

Typ: 1

Kurs: 2.80

Bukmacher: Betsson

 

Analiza: Dzisiaj o godzinie 19:30 rozpocznie sie spotkanie na szczycie w najwyższej klasie rozgrywkowej duńskiego hokeja na lodzie. Gospodarze Herning podejmowac będą druzyne Rodovre, która obecnie zajmuje pozycje wicelidera w tabeli ligowej. W tej samej tabeli po rozegraniu równo 6 spotkań, Herning jest 5 druzyną, z pośród 9. Herning moze nie byc stawiane w roli faworyta przez bukmacherów, ponieważ w tym sezonie na jego poczatku tracą więcej goli niż możnabyło sobie przypuszczać. Do tej pory stracili 13 bramek, co daje ponad 2 bramki stracone na mecz. To nie jest dużo i dzisiaj mogą, a raczej powinni jeszcze nieco poprawić tą statystykę jeśli chcą ograć druzyne Rodovre. Jest to bardzo dobra druzyna, która w tamtym sezonie toczyła bardzo zaciete boje z Herning. Tym razem to Herning zagra na własnym lodowisku, wiec powinni to wykorzystać. Jeszcze ich ostatnie mecze: Herning wygrało na wyjeździe z Odense Bulldogs aż 5:1, podczas gdy Rodovre na wyjeździe uległo 4:2 drużynie Sønderjyske. Zagrają drugi raz z rzędu na wyjeździe, z jeszcze silniejszą drużyną, więc powinni ten mecz przegrac w regulaminowym czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hokej,Dania

Odense - Herning :n:

11.12.2009 20:00

Typ 2

Kurs 2.65

Betsson

 

Analiza:Liga hokejowa duńska w wykonaniu drużyn z Odense i Herning.Gospodarze to autsajderzy rozgrywek.Przez większość sezonu zajmują ostatnie miejsce w tabeli i nie wróżę im z taką formą przesunięcia się wyżej w tabeli.Na ostatnie sześć spotkań wygrali zaledwie dwa spotkania.Zremisowali aż trzykrotnie na te ostatnie sześć spotkań.Mecz z 8 grudnia zakończył się wygraną gospodarzy ale właśnie po dogrywce.Grali z Efb którzy ostatnio także bez formy ale Odense wymęczyło zwycięstwo.Dziś już myślę że takiego szczęścia już nie będą mieli.Grają Blu Fox którzy zajmują miejsce czwarte w duńskiej lidze hokejowej.Na ostatnie sześć spotkań wygrali cztery.Ostatni mecz przegrali jedną bramką z mistrzami kraju.Stawili im ciężki opór ale ostatecznie ulegli na własnej tafli.Dziś grają wyjazdowe spotkanie i mam nadzieję że z Odense poprawią sobie z nimi statystyki.Bilans między tymi zespołami jest na korzyść Herning którzy byli wielokrotnie mistrzami kraju.Mam nadzieję że się dziś nie zawiodę i goście pokonają gospodarzy na ich własnej tafli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dania, Hokej Play-off

Rungsted - Sonderjyske 2:6 :t:

08.03.2010 19:30

Typ 2 handi +2/-2

Kurs 2.30

Betsafe

 

 

Analiza:To juz drugie spotkanie w duńskeij lidze hokejowei w fazie play-off.jak na razie bardzo niespodziewanie prowadzą dzisiejsi gospodarze którzy ostatni mecz zalicza do udanych.Wygrali na wyjeździe z obecnymi mistrzami kraju i teraz to oni maja atut własnej tafli.dzis jednak myślę że ządnych niespodzianek nie będzie i to goście zwyciężą i to bardzo wysoko.Kurs na gości jest bardzo kuszący i myślę ze warty postawienia.Hokeiści gości potrafią grac na wyjazdach i pakowac przeciwnikom wiele bramek nie tracąc przy tym zbyt dużej ilości.Myslę że dziś chcieli będą pomścić ostatnia slabą dyspozycje i przegrane spotakanie przed własną publicznością.Mistrz kraju do czegos w końcu zobowiązuje a z pewnością nie zdobuli go tak łatwo a po cięzkich bojach.W tym sezonie także blyszczeli formą więc dziś w meczu z pewnościa gospodarze będa tlem dla przyjezdnych.Sonderyjskie z pewnością będą chcilei wyrownać w tej fazie rozgrywek i to powinno im się udac różnica wielu bramek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SønderjyskE - Rungsted Cobras Over 5.5 (1,80)

 

Pierwsza runda Play Off w duńskiej lidze powoli dobiega końca. Jak na razie faworyt do końcowego tytułu jakim niewątpliwie jest zespół SønderjyskE idzie jak burza. Mimo wszystko ćwierćfinałową konfrontację rozpoczęli dość słabo od porażki co z pewnością było sporą sensacją. Jednak w trzech kolejnych meczach pokazali klasę 6:2, 9:0, 5:0 i Cobras obecnie są na łopatkach. Praktycznie tylko cud może spowodować, że dziś uda im się jeszcze przedłużyć marzenia związane z awansem do półfinału. Jeżeli chodzi o personalia to zdecydowania na wyróżnienie zasługują dwa napastnicy gospodarzy Mads Lund oraz Kim Lykkeskov. Obaj w ostatnich meczach spisywali się wyśmienicie i m.in właśnie dzięki ich grze gospodarze wygrywali. Różnica między oboma drużynami jest dość spora, wystarczy zerknąć w statystyki. Gospodarze prawie w każdym meczu oddawali powyżej 30 strzałów na bramkę. Gościom natomiast nie udało się przekroczyć liczby 20 uderzeń ani razu. W ostatnich dwóch meczach ekipa Rungsted łapała bardzo dużo wykluczeń łącznie, aż 91 minut! Czego więc można spodziewać się po tym meczu? Liga duńska jest na tyle słaba, że takie niespodzianki jak w pierwszym meczu tych ekip zdarzają się bardzo rzadko. W lidze rządzą i dzielą dwa klubu reszta gra o maksymalnie trzecie miejsce. Z pewnością na tym meczu ta rywalizacja się zakończy i mam nadzieję, że gospodarze zaprezentują się podobnie jak w meczu nr 3, kiedy wygrali 9:0. Mam nadzieję, że mimo gorszych umiejętności również goście zdobędą tą jedną honorową bramkę, która przydałaby mi się w kontekście typu.

 

Kurs z: Sportingbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hokej,Dania

Aalborg - Herning 1:0 :n:

24.03.2010 20:30

Kurs 5.00

Typ X

Betclic

 

 

Analiza:Pierwsze spotkanie połfinałowe w duńskiej lidze hokejowej.Dziś na własnej tafli Aalborg podejmię ubiegłorocznych finalistów czyli Herning Blue Fox.Oba zespoły swoję ćwierćwinały powygrywały z bilansem 4:1.Jak będzie w dzisiejszym spotkaniu?Kursy sugerują że to gospodarze dzisiejszego spotkania powinni wygrać bez większych problemów.Ja jednak tak nie uważam.Goście w sezonie nie grali zbyt dobrze ale w play-offach jak widać złapali formę i z pewnością marzy im się gra w finale.Będą chcieli odebrać złoty medal ubiegłorocznym tryumfatorom z którymi przegrali w finałowej rozgrywce.Ogólny bilans spotkań między tymi zespołami jest na korzyść gości.Myślę jednak że dziś to będzie zacięte i wyrównane spotkanie nie obfitujące w większą ilość bramek.Stawiam na remis gdyż goście tak łatwo nie oddadzą taffli gospodarzom i wynik nierozstrzygnięty w regulaminowym czasie gry jest bardzo prawdopodobny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hokej,Dania , Play-off

Frederikshavn - Sonderjyske :t:

29.03.2010 19:30

Typ 2

Kurs 1.75

Expekt

 

 

Analiza:Końcowka play-offów zbliża się wielkimi krokami w duńskiej lidze hokejowej.Obecny mistrz kraju ktory broni tytułu gra dzis wyjazdowe spotkanie.Obecnie prowadzą juz 3:0 i zapowiada sie na to ze to będzie ostatnie spotkanie między tymi zespolami w tym etapie rozgrywek.Goście to obecnie najlepsza drużyna w lidze i jak widac cięzko komukolwiek jest ich zatrzymać.Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie to będzie dla nich tylko formalnosć aby przejść dalej.A tam juz czekają na nich złote medale w co nie wątpię że zdobeda.Grają najlepszy hokej i myslę że jest to ich czas więc bez wiekszych trudnosci dziś powinni zwyciężyc i czekac na finalowego rywala.Myslę że warto nawet grać z handicapem ale po co kusic los.Powinni wygrac chociazby minimalnie aby w pelni cieszyc się już z pewnych medali.Mają potencjał ktory mam nadzieję doprowadzi ich do żłotych medali i kolejnego mistrzostawa kraju!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...