Skocz do zawartości

Filmy i Seriale


mexes

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.09.2018 o 16:00, GdzieKoza? napisał:

Tom Clancy's Jack Ryan 8.5/10 

8 odcinkow od Amazona, trzyma w napieciu juz od poczatku, niezle zrealizowane, mega szybko czas zlecial przy ogladaniu, muzyka swietnie dobrana budujaca odpowiedni klimat, nic tylko ogladac, jak dla mnie jeden z lepszych seriali 2018 roku (moze tez dlatego ze nie mialem zadnych oczekiwan wzgledem niego a dostalem naprawde swietne 8h widowiska)

 

Gdzie to teraz można obejrzeć, za free :kappa: :cebula:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 25.08.2018 o 21:57, GdzieKoza? napisał:

Rojst po 2 odcinkach, aktorsko po 2 odcinkach bardzo solidnie, dobre kadry ale ... troche brakuje napiecia 

 

Rojst sezon 1 5.5/10 (spoiler alert)

Nic sie nie zmienilo, fajne kadry, niezle aktorstwo (swietna postac Kulika(Jacek Beler) ale ku@@@ scenariusz i budowanie napiecia nie istnieja. Zachowanie bohatera x wzgledem bohatera y zmienia sie z odcinka na odcinek bez zadnego powodu :k: mega duzy hype ale dostalo sie mega duze gowno(4 scenarzystow na 6 odcinkow serialu :k:  ) 

Fronczewski tyle reklamowal ten serial a ... wystapil moze max 5-6min :k: 

 
Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 5.08.2018 o 19:25, pershing napisał:

serial Snowfall

 

Obecnie trwa drugi sezon (obejrzałem cały pierwszy), klimat narko-mafijny. Całkiem dobrze stworzona przemiana bohaterów, którzy z outsiderów stają się panami przestępczego półświatka. Widzimy ich wzloty, upadki, dobre i złe decyzje. 

 

Drugi sezon bardzo dobry :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juliusz mógłbym polecić ,bo jak na polski film to całkiem spoko ocena , zastanawiałem się nad Zakonnicą i Johny English ,ale myślę ,że wybrałem dobrze , a za niedługo premiera Kler , chociaż widzę ,że już gdzieś tam była . Ktoś widział ? poleci ktoś ten film? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.filmweb.pl/serial/Unsolved-2018-794894

Ktoś widział? Hit czy kit? :afro:  Ewentualnie może ktoś poleci jakiś ciekawy dramat/kryminał z ostatnich 2 lat? 

 

Westworld 2 sezon skończyłem, strasznie namieszali ale można zobaczyć jak się człowiek nie pogubi w trakcie oglądania 8/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 28.10.2018 o 10:43, BePe napisał:

Ślepnąc od świateł :ok:  https://www.filmweb.pl/serial/Ślepnąc+od+świateł-2018-786525

 

W HBO Go wszystkie odcinki

 

9/10 chyba najlepszy Polski serial 2018 roku

Chabior, Więckiewicz i szczegolnie Frycz odjebali mega dobra robotę :5:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

House of Cards 6 sezon 5/10 

Widac ze ten serial "ciagnal" Kevin Spacey, blondi prezydent nie ucwignela, scenariusz pisany na kolanie, szkoda ze taki serial tak zenujaco sie konczy

Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blindspotting 8/10

Collin (Daveed Diggs) stara się nie rzucać nikomu w oczy. Do końca zwolnienia warunkowego zostały mu tylko trzy dni. Jego przyjaciel z dzieciństwa Miles (Rafael Casal) zupełnie o to nie dba i wciąż wymachuje mu przed nosem bronią

 

Predator (2018) 5.5/10

Szkoda czasu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crazy rich asians 7/10

Szalu nie ma ale dramatu rowniez, film dobry na obejrzenie z 2 polowka, dla milosnikow listow do M (tak mam Ciebie na mysli @pershing ) pozycja obowiazkowa %-)

 

equalizer 2 7/10

To samo szalu nie ma ale dramatu rowniez, calkiem szybko zlecialo 2h przy ogladaniu tego filmu ale na dluzej w pamieci nie pozostanie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chilling adventures of sabrina 8 (lekko naciagane)/10

 

Wg mnie, pozycja warta uwagi,  zdecydowanie warto dla fanow Supernatural (sam jestem fanem pierwszych sezonow dlatego napisalem ze lekko naciagana/podwyzszona ocena), mega dobra rola tytulowej Sabriny (Kiernan Shipka, znanej z Mad Mena ), jest klimat i sa momenty gdzie mozna sie przestaszyc. Na plus rowniez swietny soundtrack oraz efekty dzwiekowe. Mega duzo mozliwosci w ktora strone pojdzie serial. MOMENTAMI  mroczny

 

Minusy:

Pieprzona poprawnosc polityczna (niestety coraz bardziej Netflix idzie w tym kierunku), oczywiscie MUSIMY miec: geja, czarna, azjatke, dziewczyne ktora wyglada jak chlopak i jest przesladowana, przesladowanego grubasa, walke o prawa czarnych, kobiet i w c**j innych niepotrzebnych rzeczy. 

Czasami niektore sceny mozna bylo zdecydowanie lepiej zrealizowac

Mam wrazenie ze do konca scenarzysci/rezyserzy nie wiedzieli ktora droga chcieli aby ten serial poszedl, mamy tutaj troche  horroru, troche fantasy, troche dramatu + troche innych gatunkow filmowych.

 

Najlepiej obejrzec 1 odcinek i zdecydowac czy to sa "twoje" klimaty, jesli nie to najlepiej odpuscic

 

 

Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.imdb.com/title/tt1489428/

 

Dzisiaj skończyłem to oglądać kozak serial polecam :)) Teraz tak myślę zacząć albo Southland albo Boardwalk Empire, widział ktoś?

Edytowane przez Cecrusher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcos Mexico 8*/10 

 

Trzyma klimat, jest solidnie ale ... jest troche gorzej odnosnie Narcosa z Kolumbii, mniej polotu %-)  

(subiektywnie) Michael Pena, troche juz gra w Hollywood, glownie role drugoplanowe, tym razem dostal zdecydowanie wiecej czasu na pokazanie swojego warsztatu aktorskiego i ...

zawiodl, scenariusz nie pomogl ale jego rola w Narcos Mexico no coz bezplciowa (porownujac do Pedro Pascala czy Wagnera Moury) %-) , taka postac a'la emily blunt z 1 czesci Sicario

Zreszta jedną z lepszych scen jest sytuacja z ... hipopotamem :k:

 

* lekko zawyzona ocena za: przepiekne kobiety w tym sezonie (szczegolnie Teresa Ruiz) oraz lekcje/przestrogę (kto obejrzy caly sezon bedzie wiedziec o co chodzi ;) )

 

Edytowane przez GdzieKoza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielegalni (https://www.filmweb.pl/serial/Nielegalni-2018-794375) 6.5/10 po 7 odcinkach

 

No coz po obejrzeniu niedawno Narcosa oraz Slepnac od Swiatel, siegnalem po ten serial, niestety wyglada to tak jakby po skonczonym szlagierze z LaLiga/Premiership przesiasc sie na mecz Ekstraklasy druzyn walczacych o utrzymanie %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pierwszy raz Węgierskie kino oglądałem ale nawet niezły film -> https://www.imdb.com/title/tt5871080/

Cytat

Ballada o barwnym życiu Węgra, który w wieku niespełna 30 lat stał się bohaterem narodowym. Attila Ambrus imał się różnych zawodów, by wreszcie stać się najbardziej znanym w kraju przestępcą. Kiedy od 1993 roku zaczął napadać na banki, opinia publiczna szybko ochrzciła go mianem "włamywacza dżentelmena". Attila był zawsze uprzejmy i miły, nigdy nie przelał kropli krwi, często wchodził do banku z kwiatami, a po udanym napadzie wysyłał szampana ścigającym go policjantom. Z banków znikał szybko, zostawiając po sobie ledwie wyczuwalny zapach whiskey. Na Węgrzech, w czasach trudnych przemian i budowy kapitalizmu otwarcie rzucał wyzwanie prawu i zyskał przydomek "Robina Hooda bloku wschodniego".

 

Mi przypadł do gustu 8/10 bym nawet dał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...