Skocz do zawartości

Finbee - Zgarnij 10€ za depozyt 0,30€! i tyle samo za polecenie

Rekomendowane odpowiedzi

### Finbee - Zgarnij 10€ za depozyt 0,30€!

Jeśli szukasz okazji do zarobienia, sprawdź tę ofertę na platformie inwestycyjnej Finbee! Oto jak skorzystać z bonusu, który można wypłacić już po kilku minutach od sprzedaży inwestycji.

1. **Rejestracja:**
   Zarejestruj się, używając tego linku:
   finbee.lt/en/I-98687589

2. **Weryfikacja:**
   Zweryfikuj swoją tożsamość i wypełnij formularz inwestycyjny. Proces weryfikacji trwa około 24 godzin.

3. **Inwestycja:**
   Po zatwierdzeniu weryfikacji otrzymasz 5€, które musisz zainwestować na primary market. Wybierz inwestycję z najwyższym procentem realizacji. Po kilku minutach znajdziesz ją w "active loans". Następnie sprzedaj ją na secondary market za cenę o 5% niższą niż wartość inwestycji, aby sprzedała się natychmiast. Pamiętaj, aby wpisać -5%.

4. **Depozyt:**
   Wpłać 0,30€ poprzez e-transfer z Revoluta lub tradycyjny przelew (pamiętaj o poprawnym tytule przelewu). W przypadku Revoluta środki będą na koncie od razu, a manualny depozyt trwa jeden dzień roboczy.

5. **Powtórzenie:**
   Kup kolejną inwestycję za 5€ na primary market i otrzymasz dodatkowe 5€, które również zainwestuj. Sprzedaj wszystkie inwestycje na secondary market i wypłać środki na podłączone konto bankowe.

**Wypłata trwa kilka godzin.**

**Uwaga:** Promocja jest czasowo nieokreślona, ale może zakończyć się w dowolnym momencie.

To świetna okazja do szybkiego zarobku – nie przegap jej!

Witam, założyłem konto, zainwestowałem ale nie mogę tego znaleźć w "secondary market". Black magic :mlotek:depozyt też zrobiłem ale stoję na tym, mógłbyś pomoc?

https://www.facebook.com/monika.bombel.7

Edytowane przez Yellow