Skocz do zawartości

Elit Typer i jego Grupa typerów


Elit Typer

Rekomendowane odpowiedzi


Pisze tak z przywzyczajenie :D a co do Elit Typera to działanie pod paroma nickami na wielu forach i robienie se komentów na swoją osobę :D poprostu genialne :D tak jak dostawanie banów na wszystkich forach :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Elit Typer to bursztyn? :k:

 

nie ma opcji .. brs był oszustem a elityczny typer jest chorym człowiekiem ;)

 

 

 

może sam zainteresowany by odniósł się do naszych zarzutów ?? choćby tych z pisaniem komentów na temat swojej osoby ?? bo jaka jest prawda to my wiemy :D .. ale może powiesz na co chorujesz i dlaczego to robiłeś ?? ;) to może jak poznamy przyczyny twojego zachowania ,admini się nad tobą zlitują i stworzą specjalny dział tylko i wyłącznie dla ciebie i twych wszystkich alter ego : będziesz mógł tam typować i komentowac swoje "dokonania" pod iloma postaciami będziesz miał ochotę ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choruje na pewien rodzaj choroby ,która została niedawno odkryta przez wybitnego naukowca japońskiego Toshiro Masake. Według obliczeń naukowych ten rodzaj obłędu nie jest szkodliwy dla otoczenia. Nawet da się z tym żyć i można z czasem zostać zaakceptowanym przez otoczenie. Ostatnio badania posunęły się tak daleko ,że próbują wyjaśnić tajemnice takiego zachowania, gdyż jak twierdzi w/w uczony nic w realnym świecie nie dzieje się bez przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj palancie. Do tej pory znosiłem twoje pier***nie chociaż miałem go serdecznie dość ,ale od mojej rodziny łobuzie to trzy huje w bok.Rozumiemy się!!! I jak jeszcze się tu wychylisz z jakimś kulawym tekstem to Ci tak nawrzucam w majty ,że Ci się odechce na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei znam kogoś takeigo %-) przynajmniej na Północy bo tu głównie wysyłam gdy 18-stki nie miałem, a w innych pkt-ach to rzadko bywałem :)

 

ale pierwszy raz słyszę jakiegoś elit typera %-)

 

ale ten kolo jest gorszy od pewnego w megatypie :] stawia kilka tysięcy tylko sam sienei zna a bierzzze typy od innych %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się tak z niego nabijacie nie macie co robić?? Chłopak pracuje,pisze analizy,założył konkurs a wy jedno i to samo.Każdy gra po swojemu myślicie że ja gram swoje kupony w realu? Odpowiem nie,podaje je po to aby ktoś skorzystał i zobaczył jak na NBA można ugrać kase proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj palancie. Do tej pory znosiłem twoje pier*** chociaż miałem go serdecznie dość ,ale od mojej rodziny łobuzie to trzy hu** w bok.Rozumiemy się!!! I jak jeszcze się tu wychylisz z jakimś kulawym tekstem to Ci tak nawrzucam w majty ,że Ci się odechce na zawsze.

 

O to rodzinkę chodziło mi o ciebie i twojego brata Chucka.... mimo że jesteś taki jaki jesteś to nie mam zamiaru Ci po rodzinie jeździć... i nie napisałem nic takiego byś się tak kisił :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się tak z niego nabijacie nie macie co robić?? Chłopak pracuje,pisze analizy,założył konkurs a wy jedno i to samo.Każdy gra po swojemu myślicie że ja gram swoje kupony w realu? Odpowiem nie,podaje je po to aby ktoś skorzystał i zobaczył jak na NBA można ugrać kase proste.

 

Dobrze, ale ty nie piszesz, że jesteś najlepszym typerem w POLSCE i mimo bilansu 10000 PLN na minusie nadal sądzisz, że to nic nadal jesteś najlepszy i brniesz dalej swoimi typami w coraz większy minus :krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się tak z niego nabijacie nie macie co robić?? Chłopak pracuje,pisze analizy,założył konkurs a wy jedno i to samo.Każdy gra po swojemu myślicie że ja gram swoje kupony w realu? Odpowiem nie,podaje je po to aby ktoś skorzystał i zobaczył jak na NBA można ugrać kase proste.

 

Dobrze, ale ty nie piszesz, że jesteś najlepszym typerem w POLSCE i mimo bilansu 10000 PLN na minusie nadal sądzisz, że to nic nadal jesteś najlepszy i brniesz dalej swoimi typami w coraz większy minus :krzeslo:

 

Ja wiem że to co niektórych śmieszy ale bez przesady.Gościo się stara a wy tylko się z niego nabijacie.Ja rozumiem że to nie jest możliwe z tym bilansem ale pomyślcie zanim coś napiszecie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei znam kogoś takeigo %-) przynajmniej na Północy bo tu głównie wysyłam gdy 18-stki nie miałem, a w innych pkt-ach to rzadko bywałem :)

 

ale pierwszy raz słyszę jakiegoś elit typera %-)

 

ale ten kolo jest gorszy od pewnego w megatypie :] stawia kilka tysięcy tylko sam sienei zna a bierzzze typy od innych %-)

 

 

to może być on : też pisze ,że gra za duże stawki i kompletnie się nie zna , tylko jak by brał typy od innych to nie porażałby nas taką "skutecznością" :D

 

 

Czego wy się tak z niego nabijacie nie macie co robić?? Chłopak pracuje,pisze analizy,założył konkurs a wy jedno i to samo.Każdy gra po swojemu myślicie że ja gram swoje kupony w realu? Odpowiem nie,podaje je po to aby ktoś skorzystał i zobaczył jak na NBA można ugrać kase proste.

 

 

Pokaż mi jego analizę jakąś .. mi nie chodzi o to czy gra za prawdziwe stawki , bo w dupie to mam , ale o to ,że tytułuje się najlepszym typerem w Polsce i za to jak działał na innych forach.. Pisząc takie rzeczy później się dziw Hirtek ,że ludzie traktują Cię jak traktują ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co piszemy jest przemyślane :]

 

narcyz ku**a narcyz %-)

 

nei znam kogoś takeigo %-) przynajmniej na Północy bo tu głównie wysyłam gdy 18-stki nie miałem, a w innych pkt-ach to rzadko bywałem :)

 

ale pierwszy raz słyszę jakiegoś elit typera %-)

 

ale ten kolo jest gorszy od pewnego w megatypie :] stawia kilka tysięcy tylko sam sienei zna a bierzzze typy od innych %-)

 

 

to może być on : też pisze ,że gra za duże stawki i kompletnie się nie zna , tylko jak by brał typy od innych to nie porażałby nas taką "skutecznością" :D

 

tamten nie jest tak zadufany %-) wygląda na normalnego ;) i mowi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko co piszemy jest przemyślane :]

 

narcyz kur*** narcyz %-)

 

nei znam kogoś takeigo %-) przynajmniej na Północy bo tu głównie wysyłam gdy 18-stki nie miałem, a w innych pkt-ach to rzadko bywałem :)

 

ale pierwszy raz słyszę jakiegoś elit typera %-)

 

ale ten kolo jest gorszy od pewnego w megatypie :] stawia kilka tysięcy tylko sam sienei zna a bierzzze typy od innych %-)

 

 

to może być on : też pisze ,że gra za duże stawki i kompletnie się nie zna , tylko jak by brał typy od innych to nie porażałby nas taką "skutecznością" :D

 

tamten nie jest tak zadufany %-) wygląda na normalnego ;) i mowi normalnie

 

Ty tylko byś się kuźwa naśmiewał z innych,trędowaty kapciu nie masz co robić to idź na spacerek przejść się po Częstochowie a nie siedzisz tu i tylko się zbijasz z innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu :krzeslo: ta zniewaga krwi wymaga %-)

 

ale najpierw co to jest "trędowaty kapeć" ? :k:

 

i lepeij sam idź pod tzrepak z piekeim a nei bronisz ch**a... chyba że Cię kupił za te wygrane tysiące :znudzony: albo odpuści Ci mecz i pokonasz elit typera :lol:

 

licze że wyjasnisz mi to sformułowanie chyba że nie wiesz %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjaśnię ci tego bo to jest za trudne usłyszałem ten tekst w jakieś przeróbce filmu,ale proszę was odczepcie się od niego niech gra jak gra i nich mówi co mówi jego sprawa %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...