Skocz do zawartości

05.07- 08.07.2021 Foksik - Plamiacz

foksik

Rekomendowane odpowiedzi

Widzisz byłeś oburzony na całe forum,że można wygrać pojedynek stawiając kurs bez limitu pisząc nwm co na czacie a raptownie teraz patrzysz na regulamin. Zdecyduj się a nie patrzysz na regulamin tak jak Ci się podoba. To jest konkurs for fun.

Nie podliczam się. Czekam na opinię @Alibaba co myśli o tej sytuacji. @foksiknapisałeś,że "no masz prawo zmienic typn dopoki nie zagraja "- tego w regulaminie też nie ma. Skąd mam wiedzieć jaki miałeś typ ponad 40 minut temu. Zawsze można w takim czasie dać kolejny typ pod typ co został przegrany. W pewniaku dnia masz w regulaminie napisane,że masz 5 minut na edytowanie posta a w pojedynku nie ma o edycji postów wzmianki. U buka jak stawiasz kupon to też masz możliwość anulowania go nawet tak jak napisałeś przed rozpoczęciem meczu? Więc czekam na decyzję @Alibaba w tej sprawie bo losy tego pojedynku mogły być jednak inne.

Ja piszę o czym innym a Ty o czym innym. Jak nie widzisz problemu to trudno. Czekam na decyzję w tej sprawie @Alibaba. Jak będę ogłaszał się w ustawkach to proszę nie zakładaj ze mną pojedynków bo nie chcę żadnych nieporozumień.Chcę pojedynki zgodne z regulaminem.

W dniu 7.07.2021 o 20:16, foksik napisał:

typ wyżej na minus, który podmieniłeś fosik na https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDExMTg4NjgyNDAwMDprbtOvQp09KF_zNWw%3D

zachowujesz się gorzej jak rozkapryszone dziecko, co wiecej nie mam zamiaru wiecej odczytywac od ciebie wiadomosci na pw, już nie mówiąc o tym, że regulamin dopuszcza zmiane typu tylko i wylacznie w przypadku zwrotu, odwolania meczu przełozenia itp. a tego tu nie było tylko twoje widzimisię zamienic kartki na typ z podporka.

To też uznaje ten pojedynek za nie ważny.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...