Skocz do zawartości

Pozostałe ligi, mecze towarzyskie, kwalifikacje, turnieje oraz puchary 2021/2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Liga Mistrzów 

Trzyniec-Fribourg 02.09.2021 godz. 17.05   3-4 :plus::plus:

Typ;  over 5.5 gola 

Kurs; 2.11 

Bukmacher; Fortuna 

 

Trzecia kolejka hokejowej ligi mistrzów i pojedynek czesko-szwajcarski.Gospodarze po dwóch kolejkach zajmują ostatnie czwarte miejsce w tabeli z dwoma porażkami z Leksands 2-3 i druga porażka z dzisjejszym rywalem aż 2-6. Natomiast Fribourg po dwóch kolejkach komplet wygranych oprócz wymionego spotkania z Trzyniec wygrali jeszcze z Slovanem 5-2 i są liderami w tabeli. Liczę w tym spotkaniu na podtrzymanie passy strzeleckiej ekipy ze Szwajcarii a i drużyna z Czech powinna coś dorzucić do puli goli żeby typ na over 5.5 gola w regulaminowym czasie okazał sie trafny.Bukmacherzy pomimo wysokiej wygranej w pierwszym meczu drużyny Fribourg nieco większe szanse dają gospodarzom i tak na przykład bukmacher Fortuna wystawia na nich kurs około 2.15 a na wygraną gości około 2.84 i z taką formą jaką prezentują gracze Fribourg można zaryzykować 2 lub x2 po kursie około 1.70 ale ja ostatecznie obstaje przy golach

 

 

Edytowane przez smika
Dodanie wyniku
By Gruby,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Liga Mistrzów

Frolunda - Rogle

Typ: X2 :plus:

@1.61 / Fortuna

 

W pierwszym półfinałowym spotkaniu Rogle wygrało u siebie 5:3 i Frolunda musi gonić. A to właśnie jest jednym z czynników który sprawia, że stają się delikatnym faworytem meczu. Ja jednak swój typ oprę na bilansie bezpośrednich meczów z zeszłego roku, które jednoznacznie wskazują na mocną dominację Rogle. Osiem razy w poprzednim roku i jeden raz w obecnym - a więc aż dziewięciokrotnie obydwie drużyny grały ze sobą w ostatnich kilkunastu miesiącach. I 100% spotkań... wygrało Rogle. Wydawać by się mogło, że Frolunda będzie w stanie powalczyć na własnej tafli. Ale wiosną także z bezpośrednich spotkań - również u siebie - przegrywali bardzo wysoko. Obstawiam utrzymanie tego trendu i dalszą dominację Rogle, chociaż ze względu na fakt, że spotkanie ma miejsce we Frolundzie, typ zabezpieczę remisem w regulaminowej części gry. Kurs 1.61 uważam za całkiem sensowny jeśli chodzi o oczekiwany wynik.

Edytowane przez zielony
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

HOKEJ-SZWECJA-SHL IF Malmo Redhawks vs Farjestad BK
Farjestad BK under 2,5 gola 1,8:minus: under 5,5 gola 1,77 :n:
LV BET

Dzisiaj znowu zaglądamy na szwedzkie lodowiska tym razem na najwyższe tafle. Spotkanie 2 ekip które graja bardzo słabo w tym sezonie i maja kiepska serie ogólnie liga jak dla mnie mocno underowa tak do 5,5 gola sporo spotkań. Goście 2 porażki z rzędu gdzie strzeli tylko po 1 golu ogólnie maja sporo problemów kadrowych plus urazy choroby moze covid ok.5-6 ludzi wypada zmienia sie to wiadomo -kilku kluczowych graczy (Jacob De La Rose, Linus Johansson i Gustav Rydahl) na Igrzyskach Olimpijskich. W Malmo brakuje również trójki olimpijskiej (bracia Lauridsen i Matias Lassen) kadrowo troszkę lepiej ale forma gorsza 3 porażki z rzędu ze skuteczności tez podobnie jak u gości nie najlepiej dzisiaj moze i większe szanse na przełamanie maja Redhawks ale każdy wynik możliwy goli chyba duzo nie zobaczymy...

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MHL

 

Avto - Sputnik

 

Typ: X2    Kurs : 1.87  :plus:

 

STS 

 

Zawsze mnie ciekawią takie kursy w tej lidze. Kto obserwuje wie czym się charakteryzują spotkania. Często w dwumeczach obie ekipy dzieła się zwycięstwem wiec dziś próbujemy na gości.  W tabeli blisko wiec i w.meczu licze na wynik bliski. Mi wystarczy X2 ale myślę że nawet win z dogrywką i karnymi można by było zaryzykowac

 

e: uratowane w ostatniej chwili

 

Wynik: 2:2

Edytowane przez Przemo1866
rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...