Skocz do zawartości

Bonus na europejskie puchary w LV BET


Rekomendowane odpowiedzi

 

Po długiej przerwie wracamy na europejskie boiska. W ⅛ finałów Ligi Mistrzów zobaczymy najlepsze drużyny Starego Kontynentu. We wtorek bardzo ciekawie zapowiada się starcie FC Barcelony z PSG, natomiast w środę Sevilli z Borussią Dortmund. W lidze Europy pogromca Lecha Poznań SL Benfica zmierzy się z Arsenalem Londyn.

W LV BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 800 PLN! Bardzo ciekawa propozycja dla wytrawnych graczy, którzy wiedzą typować wielki futbol!

 

 

Jak odebrać bonus 800 PLN (32 PLN z mnożnikiem x25):

 

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”800 PLN na Ligę Mistrzów” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 1600 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 800 PLN (bonus 32 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do czwartku (18.02.2021 do godziny 23:59).

 

REGULAMIN PROMOCJI

 

Czas trwania promocji: 16.02.2021 (10:00) - 18.02.2021 (23:59).

Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).

Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden “800 PLN na Ligę Mistrzów”, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, małżeństwo lub związek niesformalizowany, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, zakład pracy itp.).

Bonus będzie dostępny dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu to 25 PLN.

Maksymalny bonus (równowartość 800 PLN) będzie przyznawany następująco: użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 2% swojej wpłaty. Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x25, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 25, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 800 PLN. Przykładowo: wpłata 1600 PLN, Bonus 32 PLN, Stawka netto: 28,16 PLN, kurs całkowity kuponu: 3.50, mnożnik: x25, kurs finalny kuponu: 62.5, wygrana: 2464 PLN. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników np. “Zdobywca bramki” oraz innych tego typu zakładów, a także handicapów azjatyckich.

Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Gracz jest zobowiązany do wykorzystania bonusu jednorazowo (w całości), tzn. bez możliwości rozbicia go na mniejsze stawki. Klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.

Użycie bonusu i mnożnika „x25” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

Zakłady za środki własne nie mogą być przeciwstawne w stosunku do zakładu bonusowego z mnożnikiem. Przykład: jeśli w zakładzie bonusowym postawiony mecz pomiędzy drużynami X - Y i stawiamy na drużynę X, to nie jest dopuszczalne postawienie przeciwstawnego zakładu na drużynę Y za środki własne.

Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 3-krotnego obrotu depozytem. Przy wpłacie powyżej 600 PLN (na przykład 800 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 600 PLN. W przypadku kiedy na koncie środków realnych znajdą się wygrana z kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt. W przypadku przegrania depozytu przed wykonaniem pełnego obrotu obowiązek ten zostanie anulowany.

Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.

Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte.

Do obrotu depozytem nie są zaliczane:

zakłady systemowe,

zakłady postawione na platformie Sportów Wirtualnych,

zakłady rozliczone przez opcję Cash-Out,

zakłady wzajemnie wykluczające się.

Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza (Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).

LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.

LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.

W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.

W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.

Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych lub unieważnienia wszystkich zawartych zakładów, a także zamknięcia konta użytkownika w przypadku:

naruszenia postanowień regulaminu serwisu lub regulaminu niniejszej promocji,

niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem,

próby tworzenia kilku kont lub zakładania kont na różne dane osobowe przez tego samego klienta lub kilku klientów działających w porozumieniu,

posłużenia się przez klienta nie należącymi do niego danymi osobowymi lub wykorzystania przez klienta nie należącym do niego dokumentem tożsamości,

w przypadku stosowania przez klienta jakichkolwiek praktyk mających cechy wyłudzenie Bonusu,

próby wyłudzenia bonusu przez grupę powiązanych klientów, którzy zawarli zakłady bonusowe z mnożnikiem na wszystkie możliwe kombinacje w trzech tych samych wydarzeniach

 

-> LV BET

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

300 PLN NA EUROPEJSKIE PUCHARY w LV BET

 

W Lidze Mistrzów nadszedł czas rewanżów! We wtorek najciekawiej zapowiada się starcie Juventusu z FC Porto. Czy Stara Dama odrobi straty z Estádio do Dragão? W środę zobaczymy spotkania, w których teoretycznie wszystko jest już jasne. Wg ekspertów Liverpool i PSG nie oddadzą pewnego awansu.

 

W Lidze Europy wszyscy czekamy na mecz Manchesteru United z AC Milanem. Rossoneri skazywani są na pożarcie, ale czy aby na pewno? Przekonamy się już niebawem. W LV BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 300 PLN! Bardzo ciekawa propozycja dla wytrawnych graczy, którzy wiedzą jak generować zyski!

 

Jak odebrać 300 PLN na europejskie puchary (12 PLN z mnożnikiem x25):

 

Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”300 PLN na europejskie puchary” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla wybranych graczy.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przy wpłacie 600 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 300 PLN (bonus 12 PLN z mnożnikiem kursu: x25).

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do czwartku (11.03 do godziny 23:59).

 

-> LV BET

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Gruby changed the title to Bonus na europejskie puchary w LV BET
  • 1 month later...

400 PLN NA LIGĘ MISTRZÓW w LV BET

 

Zapraszamy na długo wyczekiwanie półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Real Madryt vs. Chelsea, PSG vs. Man City, Man United vs. AS Roma oraz Villarreal vs. Arsenal. Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabeuszy, a możliwe jest wszystko, dlatego nie czekaj tylko sprawdź ofertę bukmacherską i typuj swoich faworytów!

W LV BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 400 PLN! Odbierz bonus już teraz i rywalizuj z najlepszymi!

 

Jak odebrać 400 PLN na Ligę Mistrzów (16 PLN z mnożnikiem x25):

 

Dokonaj depozytu za minimum 25 PLN wybierając ”400 PLN na Ligę Mistrzów” - widoczne na Twoim koncie.

Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

Przy wpłacie 800 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 400 PLN (bonus 16 PLN z mnożnikiem kursu: x25).

Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.

Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do czwartku (29.04 do godziny 23:59).

 

-> LV BET

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...