Skocz do zawartości

WTA tour 2021

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 weeks later...

Dobra ruszamy .. oby z kopyt

Na początek kwalifikacje do pierwszego w roku turnieju wielkoszlemowego Australian Open rozgrywanego w ... Dubaju

Cóż takie dziwne czasy,heh

ale do rzeczy

Babos T - Andrianjafitrimo T

Typ: DW 2:0    Kurs: 2.30 :minus:

STS

e: jednak czysta 1 była lepszym rozwiazaniem

Tutaj długo się zastanawiałem co grać czystą 1 po kursie ok.1.6 czy też "zaszaleć" i spróbować gry na DW

Padło na to drugie choć wiadomo .. grają kobiety więc zawsze czerwona lampka powinna się zaświecić. W dodatku Timea w singlu to jest jednak egzotyka ale z tego typu przeciwniczką powinna jednak sobie poradzić. Czy dokona tego w 2 setach? Hm.. mam taką nadzieje,ale jak coś to trzeba grać na jej win. Jeśli miałaby potknąć się na tej zawodniczce to raczej powinna się skupić tylko i wyłącznie na grze podwójnej.

Naito Y - Paquet Ch

Typ: Paquet wygra seta    Kurs: 1.5  :plus:

STS

Tu znów miałem zagwozdke dlaczego Japonka w roli faworytki? Hm pryznam,że nie znam tej pani i za bardzo nie wiem co o tym sądzić. Franzuzka o wiele bardziej mi znana. Wchodze w zakład,że  Paquet zgarnie na swoją korzyść przynajmniej seta bo dosyć przyjemnym kursie który do dubla pasuje mi idealnie.

Fett J - Jones F

Typ: 1    Kurs: 1.72  :minus:

STS

Znów kursy nie dokońca zrozumiałe  dla mnie. Chorwatka bardziej znana i dają 1.72? Biore bez zastanowienia.Brytyjka jak dla mnie powinna zakończyć przygode z "Australią"

Osuigwe W - Gadecki O

Typ: DW 2:0    Kurs: 1.95  :plus:

STS

No i ostatnie spotkanie. Osuigwe dzis dała ładnie zarobić w starciu z Kasią Kawą więc oby to kontynuowała w starciu z "kangurzycą" zdaje się polskiego pochodzenia jak wnioskuje po nazwisku. Cóż Olivia to kolejny anonim jak dla mnie. Może gdyby mecz był w Australii przy swojej publiczności to można by upatrywać jakichś szans na seta ale ..  tu jednak licze na kolejny solidny mecz Whitney i pewne zwycięstwo w 2 setach

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do odpowiedzi